SsAyR

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  42
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  1

2 obserwujących

O SsAyR

 • Ranga
  Początkujący poster
 • Urodziny 03/29/97

Informacje

Ostatnie wizyty

355 wyświetleń profilu
 1. Ja również ze względu że mało pewnie będzie chcieć osób do iść do Navy Seals, a że mi to obojętne to prosił bym o zmianę mi stanowiska na Medyka w Alphie1.
 2. Skład GROM-u Bravo1 1.Dowódca Drużyny - 2.Radio Operator - 3.Amunicyjny KM- 4.Kaemista - SsAyR 5.Dowódca Sekcji - Grzegorz 6.Medyk 7.Strzelec 8.Saper Dodałem jeszcze Grzegorza ze względu, że on sam nie mógł wejść na forum. Edit: Pomyliłem sloty dla Grzegorza
 3. ID: 76561198081707108
 4. Charlie 1.Dowódca - Grzegorz 2.Radio Operator 3.Strzelec P-Panc 4.Kaemista - SsAyR
 5. Jeśli chodzi o mod dodający armie proponuje dodać FFAA, Hiszpańska armia dodająca sporo pojazdów, mundury, a co najważniejsze Statek Niszczyciel, co prawda nie można nim pływać, ale odświeży nasz gameplay. http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=820994401&searchtext=FFAA PS: @PaczekPL Na kiedy planujesz taką rozmowę?
 6. SsAyR - Czołgista, Strzelec/LKM
 7. Było już mówione, że modów z armaholica mieć nie możemy. A dodatkowo w tryku są już mundury czy kamizelki, żeby móc wystroić się na "specjalsów", swat itd.
 8. Paczku, bardzo bym prosił o podanie tytułów tych modów, bo skoro ma być większa paczka modów to warto by było się przygotować
 9. Witam, chciałbym prosić o pod kanał do kanału SzantaPęcławska. Z góry dziękuje.
 10. Delta Force 1-2 1.Dowódca - Grzegorz 2.Operator - SsAyR 3.Medyk 4.Operator Lubię to
 11. Zgłaszam obecność;)
 12. Warto przyjąć Barnabe na admina. Jest aktywny na serwerze, często też pomaga nowym graczom zainstalować potrzebne modyfikacje.
 13. Wejdę bardzo chętnie.
 14. Jestem jak najbardziej ZA, gracz jest znany w naszej społeczności i co najważniejsze jest również aktywny. Po za tymi najważniejszymi cechami Aderqa, serwer potrzebuje administratorów bo jest ich za mało by zadbać o spokój, tym bardziej że graczy przybywa i zaczyna robić się tłoczno na serwerze.
 15. Mam pytanie co do kwestii moda Cup Terrrains - Maps to czy on będzie? Mod już jest na steam, więc z ciągłą aktualizacją modyfikacji nie będzie problemu