SsAyR

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  42
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  1

2 obserwujących

O SsAyR

 • Ranga
  Początkujący poster
 • Urodziny 03/29/97

Informacje

Ostatnie wizyty

388 wyświetleń profilu
 1. Ja również ze względu że mało pewnie będzie chcieć osób do iść do Navy Seals, a że mi to obojętne to prosił bym o zmianę mi stanowiska na Medyka w Alphie1.
 2. Skład GROM-u Bravo1 1.Dowódca Drużyny - 2.Radio Operator - 3.Amunicyjny KM- 4.Kaemista - SsAyR 5.Dowódca Sekcji - Grzegorz 6.Medyk 7.Strzelec 8.Saper Dodałem jeszcze Grzegorza ze względu, że on sam nie mógł wejść na forum. Edit: Pomyliłem sloty dla Grzegorza
 3. Charlie 1.Dowódca - Grzegorz 2.Radio Operator 3.Strzelec P-Panc 4.Kaemista - SsAyR
 4. Jeśli chodzi o mod dodający armie proponuje dodać FFAA, Hiszpańska armia dodająca sporo pojazdów, mundury, a co najważniejsze Statek Niszczyciel, co prawda nie można nim pływać, ale odświeży nasz gameplay. http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=820994401&searchtext=FFAA PS: @PaczekPL Na kiedy planujesz taką rozmowę?
 5. SsAyR - Czołgista, Strzelec/LKM
 6. Było już mówione, że modów z armaholica mieć nie możemy. A dodatkowo w tryku są już mundury czy kamizelki, żeby móc wystroić się na "specjalsów", swat itd.
 7. Paczku, bardzo bym prosił o podanie tytułów tych modów, bo skoro ma być większa paczka modów to warto by było się przygotować
 8. Witam, chciałbym prosić o pod kanał do kanału SzantaPęcławska. Z góry dziękuje.
 9. Delta Force 1-2 1.Dowódca - Grzegorz 2.Operator - SsAyR 3.Medyk 4.Operator Lubię to
 10. Zgłaszam obecność;)
 11. Warto przyjąć Barnabe na admina. Jest aktywny na serwerze, często też pomaga nowym graczom zainstalować potrzebne modyfikacje.
 12. Wejdę bardzo chętnie.
 13. Jestem jak najbardziej ZA, gracz jest znany w naszej społeczności i co najważniejsze jest również aktywny. Po za tymi najważniejszymi cechami Aderqa, serwer potrzebuje administratorów bo jest ich za mało by zadbać o spokój, tym bardziej że graczy przybywa i zaczyna robić się tłoczno na serwerze.
 14. Mam pytanie co do kwestii moda Cup Terrrains - Maps to czy on będzie? Mod już jest na steam, więc z ciągłą aktualizacją modyfikacji nie będzie problemu
 15. Ja również jestem za założeniem serwera z modami i żeby był publiczny nie na hasło, osoby które chcą wejść na serwer będą musieć mieć modyfikacje, a tacy według mnie już są wystarczająco obeznani z armą. Co do dwóch serwerów trudno powiedzieć bo vanilia powodowała by że nowi w armie gracze, którzy przychodzą tam, przechodzili by później na serwer z modami już bardziej obeznani, wystarczy wtedy takim ludziom pomóc.