Grzewciu Magicien

Zbanowany
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Grzewciu Magicien

 • Tytuł
  Świeżak
 • Urodziny 10/20/96

Metody kontaktu

 • Skype
  grzewciu

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Warszawa
 • Gram na serwerach:
  BUM-BUM
  GMod
  ARMA
 1. Ale po co? Każdy wie jak to się skończy. Skończy się tak jak to napisałem ja albo toxuu, randomowe kille i pół serwera dostanie bany przez TKM.
 2. Także jestem na nie, gra za dużo randomowych ludzi którzy przeważnie mają niskie rangi co sprowadza się tak jak migacz napisał do lanowych granatów którymi każdy by obrywał. Dzieję się to już z fleshami więc z nade'ami będzie to samo.
 3. Mój dobry kumpel, ja jestem na TAK
 4. Potwierdzam, potrzebuje owego użytkownika na kanale dzisiaj więc nawet ja dokładam się do prośby i ręczę że to się nie powtórzy :)
 5. Widziałem Cię parę razy na serwerze, na razie pozostaje neutralny.
 6. Może dodać na próbę po prostu, zobaczyć czy się przyjmie i czy gracze nie będą wychodzić :)
 7. To nie jest pierwszy raz gdy terro stoi CAŁĄ rundę na silosie, daszku ew. spawnie. Słuchaj, jeżeli widzę że grupka osób przez 3/4 rundy próbuje wskoczyć na silos to raczej to nie jest cel mapy, nie rozumiem twojego oburzenia. Dodam jeszcze że gdy MY byliśmy w terro nikt nie stał na daszku silosie i ani CT też nie rushowało dziwnym trafem udawało się wygrywać rundy NAWET na eko z samym glockiem. Nie usprawiedliwia w żadnym stopniu gdy 5 osób stoi na fulu na silosie i nawet nie próbują nikogo zabić ;)
 8. ^up ma mikro, wszystko w porządku Widzę go prawie codziennie na serwerze, jestem ZA ;)
 9. Nie mam do nikogo pretensji Blue, uznałem to za zbędne bo wątpię że każdemu by się chciało czytać esej na 40 wierszy o tym jaki jestem, napisałem to co uważam za słuszne. Pozdrawiam :)
 10. We wzorze nie jest nigdzie określone ile potrzeba godzin aby ubiegać się o administratora. Podanie napisane na odwal? Napisałem DOKŁADNIE tak jak jest we wzorze a nie chciałem się rozpisywać o sobie zbyt dużo bo po prostu wydawało mi się to zbędne, oczywiście podanie mogę poprawić jeśli jest taka potrzeba :) Dziękuje za odpowiedź ;)
 11. Widzę że duże zainteresowanie :)
 12. 1. Wiek: 19 2. Kontakt e-mail: [email protected] 3. Steam ID oraz namiary: STEAM_1:1:101000119 http://steamcommunity.com/id/HALOALOOOO 4. Link do profilu hlstatx: http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=496220 5. Coś o sobie: Siemka, jestem Wojtek lubię pociongi. Nie no a tak serio to jest to mój ulubiony serwer a widząc co czasami dzieje się podczas nieobecności admina na serwerze to krew mnie zalewa. Gram na tym serwerze codziennie więc jestem w stanie pomóc zarówno nowym graczom jak i zaprowadzić na nim porządek. Pozdrawiam :)
 13. Zwracam się z prośbą o utworzenie kanału o nazwie -PLOX- Mam jeszcze jedno pytanie na jaki okres czasu zostanie utworzony ten kanał?