Zuris

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  45
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  1

2 obserwujących

O Zuris

 • Ranga
  Początkujący poster
 • Urodziny

Informacje

Ostatnie wizyty

239 wyświetleń profilu
 1. Brałbym, jeden błąd człowieka nie skreśla. ;v
 2. Dostać rangę troll, hehe. ( ͡° ͜ʖ ͡°) 250h to wcale dużo nie jest, jak już się chwile na serwerze siedzi. Moim zdaniem vote'y są niepotrzebne, bo operatorzy ścigają się i tak w dawaniu gagów. Poza tym pewnie i tak byłoby to nadużywane.
 3. Fajny typ, ale moim zdaniem już jest za dużo operatorów i adminów. ;l Nie trolluje, nie drzy ryja, nie jest mną- Neutralny/tak więc
 4. Dobry chłopak, choć ciągle mnie podejrzewa o najgorsze przestępstwa, wraz z masowym ludobójstwem włącznie. Czasem ma też ADHD, ale można to wyleczyć stalowym paskiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jestem na tak. PS. Nie za dużo operatorów/modów i adminów? PS 2. Kappa, on chyba pisał do Worma i Kajoxa, nie do Ciebie, ale co ja tam wiem. ;v Sniki edit: Odnośnie vesotii pamiętam tylko, jak ty, worm, wraz z kajoxem, ją obrażaliście na mikrofonie. - Wtrącenie, co sugerują dwa przecinki, jeśli zwracał się do Worma. Raczej pisze się "Ty, Worm i Kajox" albo "Kappa oraz Worm wraz z Kajoxem". Ale co ja tam wiem!
 5. Anal, wszedł tam przez tą ciemność w budynku na którą podsadził się beczką, bo przez okienka można przechodzić, więc nie tylko stuckiem (nwm nawet, czy !stuck'iem można) Moją wspaniałą teorię potwierdza w 83% beczka na pudłach, którą się dostał do domku. ;v
 6. Kara moim zdaniem za długa w ch( ͡° ͜ʖ ͡°)j. Cezary dobrze sprawował się jako operator, nigdy nie było żadnych skarg na niego. Slayował, kickował i banował pomioty szatana, ale pomagał także innym, wykazywał się kulturą i zachowaniem. Przez jeden przypadek z najzwyczajnej, zapewne, głupoty, nie należy go skreślać. Byłaby to wielka strata, bo typ ogarnięty i zwyczajnie fajny. Wysoki Sądzie, pod uwagę należy wziąć także to, iż oskarżony przyznał się do swych niegodziwych czynów, co było poruszane już powyżej. Mógł uciec jak tchórz bądź siedzieć cicho w konspiracji. Myślę, że powinno to skrócić karę.
 7. Brałbym. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na tak.
 8. Moim zdaniem nie ma sensu, czas świetności minecrafta już minął. ;l Kwadratowe strony youtube'a przestały nagrywać to mało kto gra, gracze przeszli na inne gry, m.in cs'a. Lepiej zainwestować w rozwijające się gry (jak niedawno HurtWorld, niezły pomysł) albo popularne, które podbiły serca graczy (Arma, itp.)
 9. 67thwayV6- mapa uczy patrzenia w lewo i prawo nim się wyjdzie na ulicę, co jest dobre! Można było zwalać ludzi do dziury i udawać, że nic się nie wie. Chętnie bym na niej pograł ;l
 10. Ale czego nie dać i nowych piosenek, i starych, które są naprawdę wyśmienite, które gracze by chcieli? Taki mix starych pomieszanych z nowymi byłby świetny. \( ͡° ͜ʖ ͡°)/ PS. Na następną listę osobiście bym wybrał także Måns Zelmerlöw - Heroes dla inno.
 11. Jak widać, że typ stał w miejscu (choć można chodzić), nie podniósł amunicji ani broni, a słychać dźwięk, jakby to robił, to zabijać. Trzeba to jednak opisać w odpowiedzi na reporta, a nie: "Zabiłem bo kupował". Można wspomóc się logami, kiedy coś kupił, a kiedy zginął. Wtedy moim zdaniem nie powinieneś dostać slaya. ( ͡° ͜ʖ ͡°) PS. Po co w ogóle ta ankieta? ;_;
 12. Składam Wormowi gratulacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 13. Ogarnięty, a kazdy taki sie przyda ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak.
 14. 1. Dodanie opom możliwość przerzucania i odradzania. 2. Naprawienie slotów u strażników (czasem sie buguje 1/1 i wbic nie mozna) 3. Dopracowanie zabaw (lawa moze zabic kazdego, gdy warden szybko wpisze komendy/nie da skrzyn. Podczas quizu gdy ktos chce napisac cos innego niz odpowiedz, to umiera (zabici umieraja po raz kolejny D:), Sajmon tez jest jakis dziwny :v) 4. Stopniowe dodawanie przedmiotów i nowych map. (dotychczas świetna robota :D)