Kozak

Admin Arma 2 CO
 • Ilość dodanej zawartości

  85
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

3 obserwujących

O Kozak

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Profil Steam
 • Skąd:
  Wa-wa
 • O mnie
  Группа крови - на рукаве,
  Мой порядковый номер - на рукаве,
  Пожелай мне удачи в бою, пожелай мне:
  Не остаться в этой траве,
  Не остаться в этой траве.
  Пожелай мне удачи, пожелай мне удачи!

Ostatnie wizyty

556 wyświetleń profilu
 1. Wczorajsze... 2 Węże ziemne czołgają się środkiem lasu. Powrót do bazy na motorach. Kozak na ratunek.
 2. Nick: SexCuBuNica Guid: 85b33811697ee97d8087d4ca2397b259 Data: 2017-01-17 Godzina: 18:51 Mapa: Domi Czarno Latanie wreckerem bez ts3, rozwalanie bazy, powrót po kicku Ban 7 dni //Następnym razem można powlepiać za nick jeszcze
 3. Niestety cały wczorajszy dzień miałem za pan brat z NFZetem, więc nie byłem w stanie pojawić się na serwie, natomiast patrząc na statystyki widzę, że event cieszył się dość dużym zainteresowaniem. Duże podziękowania należą się na pewno dawremu, za przypilnowanie serwera. Dzięki. Co do mojego powrotu na strefę - będę starał się wchodzić na RCONa z lapka. Pozdrawiam.
 4. Faktycznie, użytkownik nie ma A2CO, a Gametracker potwierdza, że żadnego OveraPL u nas (zarówno na CO jak i ACE) nie było (chyba chodziło ci o Oviera, markooff). Za to na profilu wisi VAC ban. Może i stary ale dalej trochę to słabe.
 5. Insu, Warfare, itd. Opcji jest ciągle sporo, dla każdego coś się znajdzie.
 6. W związku z dzisiejszą wzmożoną aktywnością na serwerze podstawki i na bazie sugestii jednego z graczy, zapraszam WSZYSTKICH, zarówno starych bywalców jak i zupełnie zielonych, chętnych na rozgrywkę w A2CO z (nieco) większą ilością graczy. Event zaczniemy w niedzielę po 16. i będzie on trwał do ostatniego gracza. Nad jakością zabawy będzie czuwała administracja (na pewno w postaci mnie), która w razie potrzeby pomoże młodszym stażem graczom z aklimatyzacją oraz będzie eliminowała osoby psujące zabawę. Postaramy się ograć parę klasycznych misji: Dominację, Hohei Evo, a może nawet TvT. Nie obowiązuje żadna lista zapisów i do wydarzenia będzie można dołączyć w dowolnym momencie - serwer będzie standardowo otwarty dla wszystkich (oprócz graczy z Rosyjskim IP ;)). Jeżeli technika pozwoli, z eventu będzie dostępna zarówno foto- jak i wideo relacja. Serdecznie zapraszam i pozdrawiam, (-) Kozak, Admin A2CO
 7. Jest w RHS:AFRF
 8. Trochę starocie ale warto pokazać
 9. Wszystko ślicznie, tylko, że jak dodacie tę cudowną A-10 z przezajebistym kokpitem to serwer zacznie wysiadać (bo tak zwykle jest z czymś co teoretycznie nagina trochę silnik gry). Jak lotnicy chcą się wyżyć mają od tego inne symulatory. ArmA jest nastawiona ściśle na działania piechoty. Mapy 10 x 10 km są tego najlepszym przykładem (w rzeczywistości z A10C można w miarę celnie tłuc z jednego krańca mapy na drugi). Tak więc jak jeden z drugim "pajlot" wsiada w "realistyczne" latadło i mówi jaki to on "pajlot" nie jest, bo on ma 200 godzin wylatanych w Armie. Śmieszki. Mod RHS daje dosyć duży wybór zabawek, a piechocie to wszystko jedno czy lotnicy rozwalają czołgi GBU-12, AGM-65 czy AIM-9 (lol). Od siebie to polecałbym jak kolega wyżej jakieś OPFORy trzeciego świata, to można by misje pograć bez użerania się z Ka-52 i plutonami T-80. //For the record Nie jest to nic osobistego, mówiąc o pajlotach nie miałem na myśli żadnej konkretnej osoby grającej na strefie gier. Za nieporozumienie przepraszam.
 10. @Chester Haahhahaha. To był żart, prawda?
 11. Um.. To ja już nic nie rozumiem. Najpierw ma być na ACE, potem na CO, potem na ACE. Człowieku, zdecyduj się.
 12. Thirsk! W końcu będzie można w wolnych chwilach pojeździć na nartach.
 13. Nieco niepokoi "lub" oraz "albo", ponieważ daje to aż 3 możliwości. Back on topic. Na 100% piątek 17-18 mam czas potetować wszelkie funkcje misji.
 14. Od siebie podbijam prośbę o zmianę nazwy misji, ponieważ ta jednoznacznie kojarzy się z Island Life'ami. Co do testów, to w sobotnie popołudnie (ew. pod koniec tego tygodnia jakoś) będę miał chwilę, żeby się pobawić.
 15. Jeżeli będą jeszcze wolne miejsca to mogę wziąć udział w roli zapychacza slota Tak serio, to chciałbym się sprawdzić dla osobistej satysfakcji. Pozdrawiam.