Arczi

Użytkownik
 • Zawartość

  206
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

O Arczi

Informacje

 • Steam ID
  JestemPoProstuArczi
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Lubuskie
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

1172 wyświetleń profilu
 1. Witam, ostatnio nastał nas pomysł, by odnowić dawny projekt- Talię SG, a dokładniej Talię TTT. UWAGA! UWAGA! Poniższe karty są robione wyłącznie w celu humorystycznym, nie należy ich traktować poważnie. Miłego oglądania! Karty by @Arczi & @VargasOgnisty.
 2. *DEAD* ▶dil3jt◀: je***c anime *DEAD* DżihAiden: je***ć twoją matke *DEAD* DżihAiden: headadmin tego serwera to animez***b więc uważaj *DEAD* ▶dil3jt◀: wiem ;]
 3. No to jest kilka prawdopodobieństw -zepsuty kabel, wtyczka, albo inna część mikrofonu- spróbuj podłączy do innego komputera, jak problem się powtarza to wina urządzenia -wina sterowników- przeinstalować lub zaktualizować do najnowszej wersji -wina ustawień- przywróć ustawienia domyślne mikrofonu
 4. Witam, zdarza mi się trochę pogrywać na serwerze deathrun odkąd powstał. Często grywam z owym adminem. Muszę powiedzieć jedno, to co On robi jest praktycznie niezauważalne dla zwykłego gracza. Nigdy nie odczułem żadnego dyskomfortu lub jakiegoś innego negatywnego odczucia związanego z używaniem komend poprzez Apsika. Nie słyszałem też żadnych zażaleń skierowanych do Niego na serwerze z tego powodu.
 5. Tu masz rację, to było dość chamskie z mojej strony, za co przepraszam. Tutaj właśnie stawiasz podania na breacha w kiepskim świetle. Krytykowanie błędów jest wredne? Nie powiedziałbym. Osoba składająca podanie powinna postarać się wszystkie błędy poprawić, a nie wrzucać to, co ślina na klawiaturę naniesie. Dziewiętnaście błędów (sprawdzałem na szybko, może być ich więcej) w kilku zdaniach to duża liczba. Osobie, której naprawdę zależy na dostaniu rangi powinna doszlifować swoje podanie, by było najlepsze. Może i było celowym zabiegiem, ale w formalnej formie jest błędem. No chyba, że umieścić to w cudzysłowie.
 6. Czy tylko ja widząc podania na breacha widzę w każdym podaniu tyle błędów, że nie policzyłbym ich przez 10 godzin? Te zdanie "boli w oczy", czytając je mam ochotę wziąć rzucić w Ciebie słownikiem... Przepraszam, czytając Twoje całe podanie. W każdym zdania, które ma powyżej 3 słów zrobiłeś błędy. Twoje podanie to czysta kpina. Jego wiek jest poniżej preferowanego wieku o całe 2 lata. Nie spełnia jednego z podstawowych wymagań odnośnie składania podań, a konkretnie trzeci punkt: Mimo, że nie grałem z owym graczem to już jestem przeciwny dania mu administratora.
 7. @Operative02 jak dla mnie jest już trochę za późno na edycję. Osoba aplikująca na stanowisko powinna przed opublikowaniem swojego podania zadbać o jego poprawność gramatyczną. Osoba z takim podaniem pokazuję, że nie zależy jej na tym stanowisku. W tym przypadku można znaleźć naprawdę wiele błędów, a poprawić je by można w 5 minut (przynajmniej w moim wypadku). Poprawiona wersja podania:
 8. Nieżyjące dziecko po rmd do żywego @KenoN. Pragnę zauważyć, że nie ma cichej snajperki już od grubo ponad pół roku.
 9. Taaak, "dzieeeeci". Polecam wziąć słownik i sprawdzić znaczenie słowa "niniejszym". Yoda Cię uczyć, Yoda Cię podziwiać. "Was" jest za mało? "Wy" kim jesteście? Słownik dobry jest, on uczyć Cię. Nie potrafisz napisać poprawnie jednego zdania, nie masz mutacji, Twoja argumentacja jest całkiem "silna"- jedno zdanie, wiele błędów. Nawet nie ma sensu sprawdzać gametrackera. Na NIE.
 10. Nie mam nic przeciwko.
 11. To się zgadza, lecz zostałem wyrzucony, nie zwolniony. Zachowywałem się jak przysłowiowy burak, lecz zrozumiałem swój błąd i staram się go nigdy go więcej nie popełnić. Przeprosiłem za to. Konsekwencje ciągną się do teraz. Inaczej sprawa wygląda w Twoim przypadku, Ty jeszcze nie zrozumiałeś, gdzie zrobiłeś błąd. Ty swój błąd nadal ciągniesz... Druga szansa należy się każdemu, ale temu, kto zrozumiał co zrobił źle i przeprosił za swoje niecne czyny. Szczerze byłem skłonny dać Ci nawet pozytywną ocenę, ale nie widzę u Ciebie skruchy. Ty zacząłeś mi zarzucać moją niekoleżeńskość, gdy zagłosowałem na nie w poprzednim podaniu, gdy odpisałem, że staram się nie patrzeć przez pryzmat znajomości to napisałeś, że mam się gonić i mnie usunąłeś z znajomych. Wystarczyłaby 1 wiadomość, by odmienić moje zdanie o Tobie- taka w którym przyznajesz, że zrobiłeś błąd i że go więcej nie popełnisz. Gdybyś dotrzymał to, to w moich oczach odpracowałbyś wszystkie złe rzeczy, które zrobiłeś.
 12. Zacznę od najważniejszej rzeczy- gracz nie spełnia podstawowych wymagań odnośnie składania podań na serwery Garry's moda. Dokładniej to drugi punkt: Gra on regularnie od 12 dni, tak wskazuje gametracker i historia pseudonimów na steam. Wyraźnie to widać na poniższym wykresie. Następna rzecz to samo podanie, posiada wiele błędów (głównie interpunkcyjne, ale też się znajdują perełki stylistyczne). Nie jest dziełem starającego się człowieka, widać wyrażenia potoczne, które nie są dobrze widziane ("sb"). Ogólnie wygląda ono jak "napisane na kolanie" na przerwie. Czyli złamanie kolejnego punktu składania podań: Twoją główną wadą jest zachowanie. Nie bez powodu zostało odrzucone twoje poprzednie podanie na ttt, w ciągu 12 dni nie zauważyłem widocznej poprawy twojego zachowania, zauważyłem nawet pogorszenie... Po obiektywnym komentarzu pod Twoim wcześniejszym podaniem zacząłeś na mnie naskakiwać. Człowiek, któremu wytknięto błąd, nie powinien naskakiwać na tego, co mu go wskazał. Dopóki tego nie zrozumiesz, jak dla mnie nie ma mowy o zostaniu przez Ciebie operatorem. Jeszcze jedno, à propos twojego komentarza. To się zgadza, że to są 2 osobne serwery Strefy Gier, ale twoje zachowanie nie tylko liczy się na tym serwerze. Na tamtym serwerze też reprezentowałeś Strefę. Jestem na NIE.
 13. Na drugim serwerze jest czas z gametrackera z trybu jailbreak. Musisz zobaczyć czas w ciągu ostatniego tygodnia (jeżeli chodzi o 2 serwer)- wtedy masz realny czas spędzony na serwerze na trybie breach.
 14. Na twoim nicku (który masz od 3 stycznia) jest zarejestrowane dokładnie 117 minut na obu serwerach trybu Breach. W obecnej chwili jestem negatywny wobec tego podania.
 15. Najgorszy operator ttt, weźcie go sobie... Tak...