Skocz do zawartości

Arczi

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  269
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  11

O Arczi

 • Tytuł
  Zaawansowany poster

Informacje

 • Steam ID
  JestemPoProstuArczi
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Lubuskie
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

1594 wyświetleń profilu
 1. Garry's Mod: HEX

  Pograliśmy teraz z 20-30 minut i znudziło nam się + wywala często lua errory (głównie te co podałem poniżej)
 2. [Murder]Propozycja świątecznego eventu

  Z dodatkowymi punktami nie ma co kombinować na razie, ponieważ @snajper24 obiecał, że za 500 członków na grupie murderowej zrobi event na 2 tygodnie- 2x więcej punktów. Czapka mikołaja od następnej aktualizacji będzie możliwa do zakupu tylko w grudniu i w listopadzie. Oraz szukamy skinów świątecznych, które również będą możliwe do zakupu tylko teraz.
 3. Propozycje i pomysły

  Ożywiam temaattt... https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=804789587 Addon zamieniający teksturki granatów na świąteczne
 4. Propozycja serwera Trash Compactor

  Szczerze jestem zdania, że to nie wypali... Tak, jak @astropieseł już wcześniej zauważył, tryb nie jest zbytnio popularny. Sam tryb jest bardziej, żeby pograć raz, dwa z kolegami i już zbytnio do niego nie wracać. A po za tym już był taki serwer przez chwilę, nie wypalił. Warto też wspomnieć, że Trash Compactor ma optymalizację jak... nie ma optymalizacji. Zakładam, że upadłby po maksymalnie tygodniu.
 5. [Perm Ban] Karto

  Powody odrzucenia odwołania są wyżej. Zamykam.
 6. [PGAG] ♕♕POLAND♕♕

  Zamykam... Te odwołanie to śmiech na sali. Nawet nie mam sił skomentować tego.
 7. Czy to jest legalne?

  Co ty chrzanisz człowieku, wysyłanie danych jest legalne, w pełni, pobieranie danych też. Z podobnego systemu korzysta Windows 10, pobierasz aktualizację i twój komputer przesyła ją dalej. Jedynie z danymi objętymi prawami autorskimi jest problem.
 8. Czy to jest legalne?

  Jeżeli posiadasz licencję na dany produkt, możesz z internetu pobrać kopię programu, która jest zgodna z umową licencyjną (nieprzerobiona, bez odblokowanych żadnych funkcji do których Twoja licencja nie daje dostępu itd.). @mafoe PL sam program torrent jest w pełni legalny, choć pobieranie treści bez posiadania licencji do nich już tak.
 9. Dziennik zmian

  Dodano/Zmieniono: -Opcje przejścia do widzów/graczy -Poprawienie balansu bonus rund -Dodanie kilku bonus rund -Dodanie kilku skinów z tematu "Propozycje modeli postaci" -5 Nowych map -Poprawa tłumaczenia paru addonów Usunięto: -5 mało wybieranych skinów -dwie lekko zbugowane mapy -zmiana cooldownu w votemap
 10. Wyskoczył mi taki błąd podczas dzisiejszej rozgrywki. [ERROR] addons/smart_turret/lua/smart_turret/client.lua:257: Tried to use a NULL entity! 1. SetCustomCollisionCheck - [C]:-1 2. func - addons/smart_turret/lua/smart_turret/client.lua:257 3. unknown - lua/includes/extensions/net.lua:32
 11. Mapa do usunięcia-nimo's house

  Ta mapa zostanie wyrzucona w następnej aktualizacji. Zamykam.
 12. <PH> Panbananek

  Podanie przyjęte, witamy w zespole.
 13. <BR#2> Zwierze z Midda

  Doświadczenie w regulaminie? Widać po Twoim podaniu w koszu, bo było właśnie z nim niezgodne. Brzmi naprawdę solidnie... Dobry argument to podstawa. Niesłuszny ban? Jako w miarę doświadczony gracz powinieneś wiedzieć, że od niesłusznych banów najlepiej się odwołać w odpowiednim dziale. Jeżeli nie odwołałeś się od niego i nie udowodniłeś błędu administratora to należy traktować ów ban za słuszny. To nie być poprawnie pisanie język polski. Samo podanie jest wręcz przesączone błędami interpunkcyjnymi i logicznymi. Nie wygląda mi to na prace, którą ceniłbym za włożony czas. Chyba nie muszę pisać, że jestem negatywny wobec tego podania. PS A propos Twojej znajomości regulaminu to podanie powinno być odrzucone, bo łamie trzecią zasadę składania podań.
 14. <PH> Andermen

  Podanie przyjęte, witamy w zespole.
 15. <PH> AmVera

  Podanie przyjęte, witamy w zespole.
×