Skocz do zawartości

Arczi

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  285
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  11

O Arczi

 • Tytuł
  Zaawansowany poster

Informacje

 • Steam ID
  JestemPoProstuArczi
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Lubuskie
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

1818 wyświetleń profilu
 1. [TTT] Pitagoras

  Jak najbardziej na tak, jak najbardziej chciałbym zobaczyć PyraGolasa w roli administratora! ;v
 2. [TTT] Świąteczna Bułka

  Bardzo ładne podanie, nie zawiera błędów ortograficznych, ani stylistycznych. W piątym punkcie się naprawdę rozpisałeś, aż 0 zdań (zdanie kończy się kropką). Jesteś rozpoznawalny na serwerze, każdy stały gracz cię kojarzy. Na nie.
 3. Wklejenie tego kodu do konsoli powinno naprawić twój problem:
 4. Zacznę od tego, że serio nie ma potrzeby komplikowania mechaniki rewolweru, gracze (w tym ja) są przyzwyczajeni do bieżącego systemu. A po za tym pomysł z maksymalną ilością strzałów jest trochę do bani- czasami potrzeba więcej strzałów, a czasem po prostu gracze lubią sobie postrzelać do beczek/skrzynek, gdy morderca "zwiedza mapę". • Więcej slamów za znajdźki postaram się wprowadzić wkrótce. • Co do propozycji zmian w rundach specjalnych to zmniejszenie czasu pojawiania się znajdziek podczas "szukajcie, a znajdziecie" jest już w planach. • Odnośnie "wybuchowej rzezi" to nie ma sensu zmieniać, ani szybkości rozgrywki, ani odstępu między rzuconymi granatami- obecny stan jest odpowiadający większości graczy. Choć można byłoby wprowadzić coś dla dwóch ostatnich graczy.
 5. Dziennik zmian

  Dodano/Zmieniono: -Dodanie emotikon z twitcha -Dodanie nowej rundy specjalnej - nyan cat -Poprawienie rundy szukajcie, a znajdziecie -Poprawienie bonusu pod koniec mapy -Dodanie slamów dla mordercy Usunięto: -Skin bałwana
 6. Dziennik zmian

  Dodano/Zmieniono: -Aktualizacja regulaminu -Dodanie bonusu podczas wybierania mapy -Poprawienie komendy na zmianę drużyny -Dwukrotnie więcej punktów za grę -Naprawdę dużo zmian w rundach specjalnych Usunięcie berka, rund związanych z zmianą szybkości gry, galaktycznej epilepsji i OP mordercy Dodanie rund z propozycji- Wampir, Gra na lodzie oraz Szukajcie, aż znajdziecie Dodanie rundy- (U)łomy Dodanie kilku poprawek -Poprawienie tłumaczenia -Dodanie skinów (w tym świątecznych) -Dodanie kilku map -Kilka drobnych zmian -Dodanie dodatkowych imion -Dwie bronie eventowe,które może dać tylko [email protected] -Zmiana audiowizualna loadingu na świąteczną Usunięto: -Mało popularne skiny -Mało popularne mapy -Zmiana ceny jukeboxa z 300 do 200pkt Kod promocyjny:
 7. Dziennik Zmian

  Aktualizacja 1.2 Dodano: -Kilkadziesiąt nowych drwin -2 nowe mapy -plugin, który wynagradza za dołączenie do grupy
 8. Garry's Mod: HEX

  Pograliśmy teraz z 20-30 minut i znudziło nam się + wywala często lua errory (głównie te co podałem poniżej)
 9. [Murder]Propozycja świątecznego eventu

  Z dodatkowymi punktami nie ma co kombinować na razie, ponieważ @snajper24 obiecał, że za 500 członków na grupie murderowej zrobi event na 2 tygodnie- 2x więcej punktów. Czapka mikołaja od następnej aktualizacji będzie możliwa do zakupu tylko w grudniu i w listopadzie. Oraz szukamy skinów świątecznych, które również będą możliwe do zakupu tylko teraz.
 10. Propozycje i pomysły

  Ożywiam temaattt... https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=804789587 Addon zamieniający teksturki granatów na świąteczne
 11. Propozycja serwera Trash Compactor

  Szczerze jestem zdania, że to nie wypali... Tak, jak @astropieseł już wcześniej zauważył, tryb nie jest zbytnio popularny. Sam tryb jest bardziej, żeby pograć raz, dwa z kolegami i już zbytnio do niego nie wracać. A po za tym już był taki serwer przez chwilę, nie wypalił. Warto też wspomnieć, że Trash Compactor ma optymalizację jak... nie ma optymalizacji. Zakładam, że upadłby po maksymalnie tygodniu.
 12. [Perm Ban] Karto

  Powody odrzucenia odwołania są wyżej. Zamykam.
 13. [PGAG] ♕♕POLAND♕♕

  Zamykam... Te odwołanie to śmiech na sali. Nawet nie mam sił skomentować tego.
 14. Czy to jest legalne?

  Co ty chrzanisz człowieku, wysyłanie danych jest legalne, w pełni, pobieranie danych też. Z podobnego systemu korzysta Windows 10, pobierasz aktualizację i twój komputer przesyła ją dalej. Jedynie z danymi objętymi prawami autorskimi jest problem.
 15. Czy to jest legalne?

  Jeżeli posiadasz licencję na dany produkt, możesz z internetu pobrać kopię programu, która jest zgodna z umową licencyjną (nieprzerobiona, bez odblokowanych żadnych funkcji do których Twoja licencja nie daje dostępu itd.). @mafoe PL sam program torrent jest w pełni legalny, choć pobieranie treści bez posiadania licencji do nich już tak.
×