Arczi

Użytkownik
 • Zawartość

  206
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

Zawartość dodana przez Arczi

 1. Witam, ostatnio nastał nas pomysł, by odnowić dawny projekt- Talię SG, a dokładniej Talię TTT. UWAGA! UWAGA! Poniższe karty są robione wyłącznie w celu humorystycznym, nie należy ich traktować poważnie. Miłego oglądania! Karty by @Arczi & @VargasOgnisty.
 2. *DEAD* ▶dil3jt◀: je***c anime *DEAD* DżihAiden: je***ć twoją matke *DEAD* DżihAiden: headadmin tego serwera to animez***b więc uważaj *DEAD* ▶dil3jt◀: wiem ;]
 3. No to jest kilka prawdopodobieństw -zepsuty kabel, wtyczka, albo inna część mikrofonu- spróbuj podłączy do innego komputera, jak problem się powtarza to wina urządzenia -wina sterowników- przeinstalować lub zaktualizować do najnowszej wersji -wina ustawień- przywróć ustawienia domyślne mikrofonu
 4. Witam, zdarza mi się trochę pogrywać na serwerze deathrun odkąd powstał. Często grywam z owym adminem. Muszę powiedzieć jedno, to co On robi jest praktycznie niezauważalne dla zwykłego gracza. Nigdy nie odczułem żadnego dyskomfortu lub jakiegoś innego negatywnego odczucia związanego z używaniem komend poprzez Apsika. Nie słyszałem też żadnych zażaleń skierowanych do Niego na serwerze z tego powodu.
 5. Tu masz rację, to było dość chamskie z mojej strony, za co przepraszam. Tutaj właśnie stawiasz podania na breacha w kiepskim świetle. Krytykowanie błędów jest wredne? Nie powiedziałbym. Osoba składająca podanie powinna postarać się wszystkie błędy poprawić, a nie wrzucać to, co ślina na klawiaturę naniesie. Dziewiętnaście błędów (sprawdzałem na szybko, może być ich więcej) w kilku zdaniach to duża liczba. Osobie, której naprawdę zależy na dostaniu rangi powinna doszlifować swoje podanie, by było najlepsze. Może i było celowym zabiegiem, ale w formalnej formie jest błędem. No chyba, że umieścić to w cudzysłowie.
 6. Czy tylko ja widząc podania na breacha widzę w każdym podaniu tyle błędów, że nie policzyłbym ich przez 10 godzin? Te zdanie "boli w oczy", czytając je mam ochotę wziąć rzucić w Ciebie słownikiem... Przepraszam, czytając Twoje całe podanie. W każdym zdania, które ma powyżej 3 słów zrobiłeś błędy. Twoje podanie to czysta kpina. Jego wiek jest poniżej preferowanego wieku o całe 2 lata. Nie spełnia jednego z podstawowych wymagań odnośnie składania podań, a konkretnie trzeci punkt: Mimo, że nie grałem z owym graczem to już jestem przeciwny dania mu administratora.
 7. @Operative02 jak dla mnie jest już trochę za późno na edycję. Osoba aplikująca na stanowisko powinna przed opublikowaniem swojego podania zadbać o jego poprawność gramatyczną. Osoba z takim podaniem pokazuję, że nie zależy jej na tym stanowisku. W tym przypadku można znaleźć naprawdę wiele błędów, a poprawić je by można w 5 minut (przynajmniej w moim wypadku). Poprawiona wersja podania:
 8. Nieżyjące dziecko po rmd do żywego @KenoN. Pragnę zauważyć, że nie ma cichej snajperki już od grubo ponad pół roku.
 9. Taaak, "dzieeeeci". Polecam wziąć słownik i sprawdzić znaczenie słowa "niniejszym". Yoda Cię uczyć, Yoda Cię podziwiać. "Was" jest za mało? "Wy" kim jesteście? Słownik dobry jest, on uczyć Cię. Nie potrafisz napisać poprawnie jednego zdania, nie masz mutacji, Twoja argumentacja jest całkiem "silna"- jedno zdanie, wiele błędów. Nawet nie ma sensu sprawdzać gametrackera. Na NIE.
 10. Nie mam nic przeciwko.
 11. To się zgadza, lecz zostałem wyrzucony, nie zwolniony. Zachowywałem się jak przysłowiowy burak, lecz zrozumiałem swój błąd i staram się go nigdy go więcej nie popełnić. Przeprosiłem za to. Konsekwencje ciągną się do teraz. Inaczej sprawa wygląda w Twoim przypadku, Ty jeszcze nie zrozumiałeś, gdzie zrobiłeś błąd. Ty swój błąd nadal ciągniesz... Druga szansa należy się każdemu, ale temu, kto zrozumiał co zrobił źle i przeprosił za swoje niecne czyny. Szczerze byłem skłonny dać Ci nawet pozytywną ocenę, ale nie widzę u Ciebie skruchy. Ty zacząłeś mi zarzucać moją niekoleżeńskość, gdy zagłosowałem na nie w poprzednim podaniu, gdy odpisałem, że staram się nie patrzeć przez pryzmat znajomości to napisałeś, że mam się gonić i mnie usunąłeś z znajomych. Wystarczyłaby 1 wiadomość, by odmienić moje zdanie o Tobie- taka w którym przyznajesz, że zrobiłeś błąd i że go więcej nie popełnisz. Gdybyś dotrzymał to, to w moich oczach odpracowałbyś wszystkie złe rzeczy, które zrobiłeś.
 12. Zacznę od najważniejszej rzeczy- gracz nie spełnia podstawowych wymagań odnośnie składania podań na serwery Garry's moda. Dokładniej to drugi punkt: Gra on regularnie od 12 dni, tak wskazuje gametracker i historia pseudonimów na steam. Wyraźnie to widać na poniższym wykresie. Następna rzecz to samo podanie, posiada wiele błędów (głównie interpunkcyjne, ale też się znajdują perełki stylistyczne). Nie jest dziełem starającego się człowieka, widać wyrażenia potoczne, które nie są dobrze widziane ("sb"). Ogólnie wygląda ono jak "napisane na kolanie" na przerwie. Czyli złamanie kolejnego punktu składania podań: Twoją główną wadą jest zachowanie. Nie bez powodu zostało odrzucone twoje poprzednie podanie na ttt, w ciągu 12 dni nie zauważyłem widocznej poprawy twojego zachowania, zauważyłem nawet pogorszenie... Po obiektywnym komentarzu pod Twoim wcześniejszym podaniem zacząłeś na mnie naskakiwać. Człowiek, któremu wytknięto błąd, nie powinien naskakiwać na tego, co mu go wskazał. Dopóki tego nie zrozumiesz, jak dla mnie nie ma mowy o zostaniu przez Ciebie operatorem. Jeszcze jedno, à propos twojego komentarza. To się zgadza, że to są 2 osobne serwery Strefy Gier, ale twoje zachowanie nie tylko liczy się na tym serwerze. Na tamtym serwerze też reprezentowałeś Strefę. Jestem na NIE.
 13. Na drugim serwerze jest czas z gametrackera z trybu jailbreak. Musisz zobaczyć czas w ciągu ostatniego tygodnia (jeżeli chodzi o 2 serwer)- wtedy masz realny czas spędzony na serwerze na trybie breach.
 14. Na twoim nicku (który masz od 3 stycznia) jest zarejestrowane dokładnie 117 minut na obu serwerach trybu Breach. W obecnej chwili jestem negatywny wobec tego podania.
 15. Najgorszy operator ttt, weźcie go sobie... Tak...
 16. Poruszany wątek w tym temacie jest dyskusyjny, nigdzie wprost nie jest opisane jakie mają być te polecenia. Polecenia detektywa według mnie powinny być jak najbardziej respektowane przez graczy, ale polecenia typu "kto za mną podąża, ten ginie"- takie polecenie pozwala czuć się bardziej bezpiecznie. Lecz polecenie, które ma na celu zajęcie całego budynku, który jest "głównym obiektem" mapy jest mija się z celem. Po co detektyw ma zajmować cały duży budynek, kampić w nim i zabijać każdego kogo napotka (głównie niewinnych)? Przecież detektyw jest od tego, żeby wykorzystywał swoje dodatkowe opcje łapania zdrajców, nie bezmyślnie sterczeć w jednym punkcie i nic specjalnego nie robić. Jak dla mnie polecenia z zajmowaniem pomieszczeń powinny być całkowicie zakazane. Inną sprawą jest bycie detektywem wtedy, kiedy przeżyło z 2 osoby... Wystarczy użyć wtedy skomplikowanej matematyki i wykonać 12 stronicowe obliczenia.
 17. @Szjdss, zacznę od tego, że każdy admin ma swój "magiczny" przelicznik banów. Nikt nie banuje jednakowo, głupie byłoby wprowadzenie coś w rodzaju taryfikatora. Ban permanentny jest adekwatną karą dla ghostingu. Taki ban sprawia, że osoba, która została zbanowana, musi publicznie społeczność przeprosić za swoje niecne zachowanie, które zapewne popsuło rozgrywkę kilku osobą. Przechodząc do samego odwołania... Zostało one napisane dość dziwnie. Odwołanie (jak przypuszczam) zostało napisane w języku osiedlowym. Charakteryzuje się ono tym, że pomija większość reguł gramatycznych, pozwala robić głównie błędy interpunkcyjne. Choć cenię nowe doświadczenia, to poznawanie tej starożytnej, zapomnianej mowy mnie przeraża i z biegiem czasu powoli wkurza. Czy ludzie na prawdę nie mają w domu słownika? Nawet ja, gdy znajdę czas mogę pomóc napisać (w miarę) poprawnie gramatycznie jakiś tekst. Opis sytuacji powinien być opisem co się stało. W tym przypadku to jest wyjaśnienie, dlaczego nałożona kara jest prawdopodobnie niesłuszna. Zawarcie takiej informacji nie jest błędem, ale zawarcie tylko tej informacji już tak. Pozdrawiam, chory na bezsenność Arczi
 18. Ja osobiście dałbym szansę, był trudnym graczem, ale po 2 latach zrozumiał co nie co.
 19. Ja już chciałem napisać o tych superluxach, ale Remzo mnie ubiegł. Polecam je, mam od roku.
 20. Sam dałem mu pgaga na serwerze JB po KILKUNASTU skargach od graczy publicznie na serwerze, czy w prywatnej wiadomości. Wspominali o zagłuszaniu osoby prowadzącej, czy braku reakcji na upomnienia z strony graczy. Mnie też ignorował i moje liczne gagi. Wspominałem mu mnóstwo razy, albo przestanie robić co robi, albo ląduje z pgagiem. Niestety moje wysiłki na nic, nadal robił to. Odnośnie samego odwołania, nie widać za grosz skruchy, gracz próbuje zrzucić winę, choć się do niej przyznaje. Niestety jestem przeciwny ungagowi.
 21. Choć nie gram na murderze od dłuższego czasu (naprawdę długiego) to twoja działalność na forum była wystarczająca, bym dał głos negatywny. 6 dni po złożeniu podania zostałeś zbanowany na ttt za kompletny brak poszanowania regulaminu. Odwołanie od bana było jeszcze "lepsze", czytając je byłem wręcz rozbawiony. A na dodatek wypowiedź twa na shoutboxie. Otóż jako minus można doliczyć twoją powyższą odpowiedź: Otóż za rozpowszechnianie pornografii zostałeś zbanowany już o wiele wcześniej. Osobiście jestem przeciwny dania szansy dlań.
 22. Jak dla mnie to nonsens. Regulamin nie zakazuje bezpośrednio podsadzania się. Nie zakazuje również bezpośrednio wskakiwanie poprzez "parkour" w trudniej dostępne miejsca. Obie czynności można zaliczyć do bugowania mapy- czyli zabronioną czynność. Według mnie zarówno jak osoby oskarżone, tak i @Skorkowy powinien zostać ukarany za to samo. Żadne to wytłumaczenie, że ktoś lepiej skacze i przez to ma być nie ukarany... Osoba składająca tę skargę nie zna równie dobrze regulaminu tak jak osoby oskarżone.
 23. Gracze się podsadzali do miejsca w którym TY byłeś, więc mają być ukarani, tjaaa... Seems legit.
 24. Masz na myśli czołgające się czołgi, strzelającego html tagami na których są... czołgające się czołgi, strzelającego html tagami na których są czołgające się czołgi, strzelającego html tagami na których są czołgające się czołgi, strzelającego html tagami na których są czołgające się czołgi, strzelającego html tagami na których są czołgające się czołgi, strzelającego html tagami na których są czołgające się czołgi, strzelającego html tagami na których są... ohh stooooooph that. Ja dołączę swój niewartościowy zestaw złotych myśli, będą odbiegały od wcześniej narzucone "wzoru" krótkich cytatów wypowiedzi serwerowych, ja postaram się z lekka opisać je. -Jakiś random wchodzi na serwer i wypowiada słowa "Witam wszystkich", a Gerard w tym czasie (z niewyjaśnionych przyczyn) wykrzyknął "Spier***alaj". -Otóż na serwerze zagościła grupka osobników z niższym wiekiem niż 10 lat. Gdy zauważyli dobroć naszego serwera- html tagi po prostu oszaleli, zaczęli wrzeszczeć, że "boszzeee lagguuuje, nie idzie graaaać, usuńcie te wielkie szpreje". Po zmianie mapy, na której ni śladu tych dobro twórczych html tagów, ów wyżej wymienieni gracze znowu narzekali na te html tagi. Jednak gdy zauważyli ich brak, kabaret zaczął się znowu, zaczęli szukać winnego gdzieś indziej(pewnie nie wpadli, by kupić komputer droższy niż 10 zł).