Skocz do zawartości

Arczi

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  289
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  11

Zawartość dodana przez Arczi

 1. >BR#1> Sinon ❥ (Asada Shino)

  Pragnę nadmienić, że jeszcze kilka miesięcy temu byłeś permanentnie zbanowany. Niektórzy po tych kilku miesiącach nie mogą dostać unbana, a ty już składasz podanie na administratora. Nie wiem czy [email protected] będzie chciał Ci zaufać i dać uprawnienia administracyjne. Jestem negatywny wobec tego podania.
 2. [ban] Gościu

  Szczerze, to nie widzę tego co próbujesz osiągnąć. Zgodnie z moją znajomością regulaminu to złamałeś go, więc ban według mnie jest jak najbardziej słuszny. To, że adminowi nie wyświetlał się odświeżony awatar i dał ci kilka kicków to nie znaczy, że ciebie nie ukarze Cię banem za ten czyn.
 3. [TTT] Szejdi

  Bardzo ważna cechą administratora jest, że gra od 2014 roku. Ty jak będziesz administratorem będziesz ją spełniał. Jestem na tak.
 4. [TTT] Pitagoras

  Jak najbardziej na tak, jak najbardziej chciałbym zobaczyć PyraGolasa w roli administratora! ;v
 5. W tym temacie będzie można proponować nowe rundy specjalne lub proponować edycję starych zgodnie z poniższym wzorem: 1.Nazwa rundy: 2.Opis rundy: 3.Zasady rundy: Przykład zastosowania wzoru
 6. [TTT] Świąteczna Bułka

  Bardzo ładne podanie, nie zawiera błędów ortograficznych, ani stylistycznych. W piątym punkcie się naprawdę rozpisałeś, aż 0 zdań (zdanie kończy się kropką). Jesteś rozpoznawalny na serwerze, każdy stały gracz cię kojarzy. Na nie.
 7. Wklejenie tego kodu do konsoli powinno naprawić twój problem:
 8. Zacznę od tego, że serio nie ma potrzeby komplikowania mechaniki rewolweru, gracze (w tym ja) są przyzwyczajeni do bieżącego systemu. A po za tym pomysł z maksymalną ilością strzałów jest trochę do bani- czasami potrzeba więcej strzałów, a czasem po prostu gracze lubią sobie postrzelać do beczek/skrzynek, gdy morderca "zwiedza mapę". • Więcej slamów za znajdźki postaram się wprowadzić wkrótce. • Co do propozycji zmian w rundach specjalnych to zmniejszenie czasu pojawiania się znajdziek podczas "szukajcie, a znajdziecie" jest już w planach. • Odnośnie "wybuchowej rzezi" to nie ma sensu zmieniać, ani szybkości rozgrywki, ani odstępu między rzuconymi granatami- obecny stan jest odpowiadający większości graczy. Choć można byłoby wprowadzić coś dla dwóch ostatnich graczy.
 9. Dziennik zmian

  Dodano/Zmieniono: -Dodanie emotikon z twitcha -Dodanie nowej rundy specjalnej - nyan cat -Poprawienie rundy szukajcie, a znajdziecie -Poprawienie bonusu pod koniec mapy -Dodanie slamów dla mordercy Usunięto: -Skin bałwana
 10. Dziennik zmian

  Dodano/Zmieniono: -Aktualizacja regulaminu -Dodanie bonusu podczas wybierania mapy -Poprawienie komendy na zmianę drużyny -Dwukrotnie więcej punktów za grę -Naprawdę dużo zmian w rundach specjalnych Usunięcie berka, rund związanych z zmianą szybkości gry, galaktycznej epilepsji i OP mordercy Dodanie rund z propozycji- Wampir, Gra na lodzie oraz Szukajcie, aż znajdziecie Dodanie rundy- (U)łomy Dodanie kilku poprawek -Poprawienie tłumaczenia -Dodanie skinów (w tym świątecznych) -Dodanie kilku map -Kilka drobnych zmian -Dodanie dodatkowych imion -Dwie bronie eventowe,które może dać tylko [email protected] -Zmiana audiowizualna loadingu na świąteczną Usunięto: -Mało popularne skiny -Mało popularne mapy -Zmiana ceny jukeboxa z 300 do 200pkt Kod promocyjny:
 11. Dziennik Zmian

  Aktualizacja 1.2 Dodano: -Kilkadziesiąt nowych drwin -2 nowe mapy -plugin, który wynagradza za dołączenie do grupy
 12. Aktualizacja 1.1 (24.09.2017) Zmieniono: -Ilość rund z 10 na 6 Dodano: -5 nowych map (ph_waste, ph_parkinglot, ph_restaurant_v2, ph_zombie_bunker, ph_forest) -1 nowy playermodel Usunięto: -2 mapy (ph_smallhouse i ph_building_a3) -Playermodel materaca
 13. Garry's Mod: HEX

  Pograliśmy teraz z 20-30 minut i znudziło nam się + wywala często lua errory (głównie te co podałem poniżej)
 14. [Murder]Propozycja świątecznego eventu

  Z dodatkowymi punktami nie ma co kombinować na razie, ponieważ @snajper24 obiecał, że za 500 członków na grupie murderowej zrobi event na 2 tygodnie- 2x więcej punktów. Czapka mikołaja od następnej aktualizacji będzie możliwa do zakupu tylko w grudniu i w listopadzie. Oraz szukamy skinów świątecznych, które również będą możliwe do zakupu tylko teraz.
 15. Propozycje i pomysły

  Ożywiam temaattt... https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=804789587 Addon zamieniający teksturki granatów na świąteczne
 16. Propozycja serwera Trash Compactor

  Szczerze jestem zdania, że to nie wypali... Tak, jak @astropieseł już wcześniej zauważył, tryb nie jest zbytnio popularny. Sam tryb jest bardziej, żeby pograć raz, dwa z kolegami i już zbytnio do niego nie wracać. A po za tym już był taki serwer przez chwilę, nie wypalił. Warto też wspomnieć, że Trash Compactor ma optymalizację jak... nie ma optymalizacji. Zakładam, że upadłby po maksymalnie tygodniu.
 17. [Perm Ban] Karto

  Powody odrzucenia odwołania są wyżej. Zamykam.
 18. [PGAG] ♕♕POLAND♕♕

  Zamykam... Te odwołanie to śmiech na sali. Nawet nie mam sił skomentować tego.
 19. Czy to jest legalne?

  Co ty chrzanisz człowieku, wysyłanie danych jest legalne, w pełni, pobieranie danych też. Z podobnego systemu korzysta Windows 10, pobierasz aktualizację i twój komputer przesyła ją dalej. Jedynie z danymi objętymi prawami autorskimi jest problem.
 20. Czy to jest legalne?

  Jeżeli posiadasz licencję na dany produkt, możesz z internetu pobrać kopię programu, która jest zgodna z umową licencyjną (nieprzerobiona, bez odblokowanych żadnych funkcji do których Twoja licencja nie daje dostępu itd.). @mafoe PL sam program torrent jest w pełni legalny, choć pobieranie treści bez posiadania licencji do nich już tak.
 21. Dziennik zmian

  Dodano/Zmieniono: -Opcje przejścia do widzów/graczy -Poprawienie balansu bonus rund -Dodanie kilku bonus rund -Dodanie kilku skinów z tematu "Propozycje modeli postaci" -5 Nowych map -Poprawa tłumaczenia paru addonów Usunięto: -5 mało wybieranych skinów -dwie lekko zbugowane mapy -zmiana cooldownu w votemap
 22. Wyskoczył mi taki błąd podczas dzisiejszej rozgrywki. [ERROR] addons/smart_turret/lua/smart_turret/client.lua:257: Tried to use a NULL entity! 1. SetCustomCollisionCheck - [C]:-1 2. func - addons/smart_turret/lua/smart_turret/client.lua:257 3. unknown - lua/includes/extensions/net.lua:32
 23. Mapa do usunięcia-nimo's house

  Ta mapa zostanie wyrzucona w następnej aktualizacji. Zamykam.
 24. <PH> Panbananek

  Podanie przyjęte, witamy w zespole.
 25. <BR#2> Zwierze z Midda

  Doświadczenie w regulaminie? Widać po Twoim podaniu w koszu, bo było właśnie z nim niezgodne. Brzmi naprawdę solidnie... Dobry argument to podstawa. Niesłuszny ban? Jako w miarę doświadczony gracz powinieneś wiedzieć, że od niesłusznych banów najlepiej się odwołać w odpowiednim dziale. Jeżeli nie odwołałeś się od niego i nie udowodniłeś błędu administratora to należy traktować ów ban za słuszny. To nie być poprawnie pisanie język polski. Samo podanie jest wręcz przesączone błędami interpunkcyjnymi i logicznymi. Nie wygląda mi to na prace, którą ceniłbym za włożony czas. Chyba nie muszę pisać, że jestem negatywny wobec tego podania. PS A propos Twojej znajomości regulaminu to podanie powinno być odrzucone, bo łamie trzecią zasadę składania podań.
×