Arczi

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  175
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Arczi

 1. Masz na myśli czołgające się czołgi, strzelającego html tagami na których są... czołgające się czołgi, strzelającego html tagami na których są czołgające się czołgi, strzelającego html tagami na których są czołgające się czołgi, strzelającego html tagami na których są czołgające się czołgi, strzelającego html tagami na których są czołgające się czołgi, strzelającego html tagami na których są czołgające się czołgi, strzelającego html tagami na których są... ohh stooooooph that. Ja dołączę swój niewartościowy zestaw złotych myśli, będą odbiegały od wcześniej narzucone "wzoru" krótkich cytatów wypowiedzi serwerowych, ja postaram się z lekka opisać je. -Jakiś random wchodzi na serwer i wypowiada słowa "Witam wszystkich", a Gerard w tym czasie (z niewyjaśnionych przyczyn) wykrzyknął "Spier***alaj". -Otóż na serwerze zagościła grupka osobników z niższym wiekiem niż 10 lat. Gdy zauważyli dobroć naszego serwera- html tagi po prostu oszaleli, zaczęli wrzeszczeć, że "boszzeee lagguuuje, nie idzie graaaać, usuńcie te wielkie szpreje". Po zmianie mapy, na której ni śladu tych dobro twórczych html tagów, ów wyżej wymienieni gracze znowu narzekali na te html tagi. Jednak gdy zauważyli ich brak, kabaret zaczął się znowu, zaczęli szukać winnego gdzieś indziej(pewnie nie wpadli, by kupić komputer droższy niż 10 zł).
 2. To podanie jest z serii "znajdź 10 różnic"- tutaj można znaleźć aż 3... w czym jedna to email. Warto się również zapoznać z niedojarzałym zachowaniem osoby aplikującej na stanowisko reprezentanta Strefy Gier. W poprzednim podaniu wyraźnie widać, że nawet nie ma czego tu szukać, z takim zachowaniem powinien mieć bana permamentnego. Groźby i szantaż są karane w tym państwie. Samo zddosowanie jakiegoś serwera jest karane do 3 lat więzienia. Kandydat świetnie (nie)nadaje się na te staniwsko.
 3. Napisz w tym dziale, zgodnie z wzorem odwołania od bana (tutaj). Odnośnie tego tematu, to dawno powinien zostać zamknięty, jest w nieodpowiednim dziale i gracz ma bana permanentnego.
 4. Gracz odczekał ponad rok, myślę, że zasłużył na unbana.
 5. Kręcenie w kółko to nie musi być skrypt, wystarczy w konsoli gmoda wpisać +right lub +left. Równie prosto można to zbindować. Wracając, PLJD został 5 razy zbanowany za tą samą czynność. Osła by szło nauczyć. Tak dla przypomnienia wstawiam zdjęcie osła:
 6. Odwrotnie, najpierw napisał podanie, później napisał odwołanie od bana. Bana dostał 12-26-16 19:47.
 7. Mam trzy powody, przez które jestem nastawiony negatywnie wobec tego podania: 1. Jak dla mnie 12 dni to nie jest co najmniej miesiąc. Na poniższym wykresie są dobrze przedstawione twoje przegrane godziny w ciągu ostatniego miesiąca w ciągu pół miesiąca. 2. Nie jesteś dość rozpoznawalny. Grałeś tu w ciągu 12 ostatnich dni, gracze nie znają Ciebie dość dobrze. 3. Błędy w podaniu. Jeżeli komuś bardzo zależy na czymś, to się postara, by było to najlepsze. Tutaj niestety tego nie widać. Ps. À propos punktu trzeciego, rozpisałbym się, ale mi nie zależy.
 8. Ta mapa już była na serwerze, niestety została usunięta przez administrację.
 9. Mrx, gracz, który wcześniej nie rzucał się w oczy, który wcześniej zachowywał się normalnie, nie wyróżniał się z tłumu. Po naprawdę sporym czasie spędzonego z tym graczem, można było go nawet nie zauważyć. Dzisiaj jest inna sytuacja, mrx gra dość regularnie i jest w miarę zauważalny, dałbym mu szansę.
 10. Operative, Pandzia i Śledzik, to były osoby, które zwróciły moją uwagę kiedy zaczynałem grać na ttt. Wtedy, gdy serwer robił na mnie wrażenie (w tym przypadku pozytywne). Takie osoby są potrzebne w administracji, dzięki takim osobom chce się grać na tym serwerze. Zdecydowanie na TAK.
 11. Wolałbym przegrać z honorem, niż wygrać bez niego. Rangi mnie nie interesują, nie gram w cs'a. Ty naprawdę nie rozumiesz gdzie popełniłeś błąd. Pomijając kwestię samego posiadania cheatów na dysku. Gdy ktoś zacznie Ciebie wyzywać to go też zaczniesz wyzywać? Osoba (operator/administrator), która uczy innych i poprawia błędy graczy sama powinna starać się być przykładem. Nie powinna zwalać winy za swoje błędy na inne osoby. Cheatowałeś, bo ktoś cheatował, Ty nie widzisz tego, że przecież byłeś taki sam jak ten cheater, byłeś nawet gorszy. Póki tego nie zrozumiesz jak dla mnie nie ma mowy o zostaniu przez Ciebie kimś więcej niż graczem.
 12. Proszę, tu jest twój ban z szczegółami- http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:42341777&advType=steamid
 13. "Na Csie mogę cheatować, bo mnie ktoś wkurzy, a na gmodzie jestem wzorowym graczem"- Tak tę wypowiedź widzą osoby, które to czytają. Twoje argumenty są na poziomie trzecioklasisty- "a plosze pani, to on zaczął, ja jestem niewinny". Aktualnie jestem negatywny wobec tego podania.
 14. Na nie. Gdy złamał regulamin, zaargumentował to tak "nie wiedziałem, że ta ciota nie żyje"- to świadczy o nim wiele, zbyt wiele. Nie nadaje się na operatora/administratora.
 15. Spędziłem z Tobą masę dobrych chwil, miałem przyjemność adminowania u Twojego boku, trzymaj się i nie odchodź na zbyt długo.
 16. Zgodnie z regulaminem składania podań ten post powinien być odrzucony, nie minął miesiąc od daty zamknięcia tematu.
 17. Gdyby MI zależało, to bym napisał trochę więcej niż 4 zdania argumentujące moje podanie. Twoje podanie wygląda na skąpe, lecz cała reszta jest na plus. Jestem na tak.
 18. Jestem przeciwny unbanowi, odwołanie zostało napisane typowo "na odwal się". Próbujesz zrzucić winę na kogoś innego. Na początku wyraźnie przepraszasz, że coś zrobiłeś. Później piszesz rzeczy absurdalne, to że ktoś wszedł na Twoje konto, zrobił Ci "bubu" i poszedł... Konto nazwane "STREFAGIERTOSZMATY" nazywasz "kontem próbnym". Próbujesz zwalić winę za multi-konta na Kerakotę, który nie zrobił nic złego banując twoje poprzednie konto. Z tym zdaniem się w 100% zgadzam, lecz z wyżej wymienionych powodu Ty szczególnie nie jesteś idealny, póki nie zrozumiesz swoich błędów nie jak dla mnie mowy o unbanie. Edit: Czytając ponownie wszystkie posty, natrafiłem na pewne zdanie- Osoba DWUKROTNIE zbanowana (w tym raz przez Spidura) za ghosting i raz za nadużywanie !stuck została nazwana "nigdy nie łamiącą regulamin". Mi coś tu nie pasuje.
 19. Na TAK, wzorowy gracz, nadaje się na tę funkcję.
 20. Mała Ania (Uwaga, te żarty są dość specyficzne, nie każdy je polubi, tylko część je pokocha) Dlaczego mała Ania nie płacze po upadku z roweru? Co robi mała Ania na huśtawce? Co robi mała Ania pod huśtawką?
 21. Tomislav, mam zastrzeżenie do twojego komentarza (z którym się w zupełności zgadzam). Operatorzy nie mają dostępu do komendy !hp, więc Tryczek nie mógł w żaden sposób odnowić straconego życia. Jak dla mnie ta skarga to powinna być nauczką dla Tryczka, to żeby nauczył się mówić "Przepraszam, postaram się już tego nie robić..." i się faktycznie do tych słów stosował w takich sytuacjach. Każdy popełnia błędy, tylko głupiec na nich się nie uczy. Jestem za upomnieniem Tryczka, lecz nie ode mnie to zależy. Pozdrawiam, Arczi
 22. To był zaszczyt z tobą grać, tyle wysłuchanych opowieści, tyle przegranych godzin. Będzie mi Ciebie brakować... Bywaj, bądź zdrów.
 23. Jako operator dobrze się spisywał, na tak.
 24. Najlepszy kandydat na miejsce w Administracji JailBreak. Gracz zachowuje się wzorowo, zawsze informował o zdarzeniach na serwerze, jest bardzo doświadczony, kulturę ma opanowaną na wysokim poziomie, nawet ja powinienem się od niego uczyć kultury. Zbędna prowokacja, treść posta zmieniona //Yor
 25. Szynszylu to bardzo doświadczony gracz, który potrafi logicznie myśleć. Postąpił bym identycznie w tej sytuacji. RDM- Nieuzasadnione zabicie, jeżeli ktoś ma podstawy do zabicia to nie jest rdm. Nie ma sensu winić gracza za to. Jak dla mnie Administracja postąpiła słusznie.