Skocz do zawartości

Arczi

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  224
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  10

Zawartość dodana przez Arczi

 1. Problem z grami na Steam

  Spróbuj zrestartować gmoda do stanu fabrycznego poprzez plik w głównym folderze gmoda- FactoryReset-Windows.bat. Najlepiej przed tym zrobić kopię zapasową folderu /garrysmod/addons by nie musieć pobierać wszystkich addonów od nowa.
 2. Problem z grami na Steam

  Garry's mod wykorzystuje skompresowane addony, by zajmowały mniej miejsca. Podczas uruchamiania są ładowane. Są trzy rozwiązania na to. Pierwsze to zmniejszyć liczbę subskrybowanych addonów. Drugie to wypakować te addony, lecz po wypakowaniu wtedy będziesz musiał odsubskrybować wszystkie i nie masz co liczyć na ich automatyczne aktualizacje. Ostatnią metodą jest kupno dysku ssd, ale to jest drogi wydatek.
 3. jakie darmowe gry polecacie?

  Zerknij na Path of Exile, może ci się spodoba link: http://store.steampowered.com/app/238960/Path_of_Exile/
 4. NicNieRobek [BR#2]

  Preferowany wiek to >=16 lat, twój jest aż o 3 lata mniejszy. Trzynastolatek pilnujący tłumu graczy? Do tego to podanie, aż by się chciało rzucić Ci słownik interpunkcyjny pod nogi. W sumie to nie tylko interpunkcyjny, ale też ortograficzny. Z racji tego, że został złamany trzeci punkt składania podań proszę o zamknięcie podania.
 5. (BR) #3 Rainbow.pilch

  To są kpiny, nie podanie. W każdym zdaniu jest błąd. Dwa zdania o tym, dlaczego chcesz zostać operatorem... Wiek dużo niższy niż preferowany, nigdzie nie widać, że Ci zależy na tej posadzie. Jako że został złamany punkt trzeci zasad ogólnych składania podań i drugi punkt składania podań na serwery breach proszę o zamknięcie tego podania.
 6. Dziennik zmian

  Dodano: -Rundy specjalne -Kilka poprawek -Dodano plugin, który wyrzuca graczy z reklamą w nicku -Plugin na kody promocyjne- wpisuje się na czacie wcześniej ustaloną frazę i dostaje się punkty. Kod promocyjny:
 7. Obecna cena jest adekwatna do ilości zarabianych punktów, a piosenki powinieneś zaproponować na serwerze poprzez menu JukeBoxa.
 8. Dziennik zmian

  Dodano: -6 skinów -Komendę aslay i poprawione karanie za rdm -Plugin, który wynagradza za dołączenie do grupy -Nowy pasek naładowania latarki -Punkty za zabicie mordercy, gdy na serwerze jest minimum 5 graczy -Punkty za znalezienie znajdźki -Kilka imion świadków Usunięto: -Skin Catwoman
 9. Witam, ostatnio nastał nas pomysł, by odnowić dawny projekt- Talię SG, a dokładniej Talię TTT. UWAGA! UWAGA! Poniższe karty są robione wyłącznie w celu humorystycznym, nie należy ich traktować poważnie. Miłego oglądania! Karty by @Arczi & @VargasOgnisty.
 10. [ban] Taco

  Przy tym się nawet uśmiałem. "Nie obrażałem go później, bo go nie było". Na serwerze była obecna administratorka, było do niej zgłosić co miałeś na serduszku, a nie ostro wyzywać przypadkowego gracza. Screeny:
 11. [TTT] Wizio

  Myślę, że sobie jak najbardziej poradzi. Na tak.
 12. Złote myśli TTT

 13. Złote myśli TTT

 14. Złote myśli TTT

  *DEAD* ▶dil3jt◀: je***c anime *DEAD* DżihAiden: je***ć twoją matke *DEAD* DżihAiden: headadmin tego serwera to animez***b więc uważaj *DEAD* ▶dil3jt◀: wiem ;]
 15. Problem z mikrofonem.

  No to jest kilka prawdopodobieństw -zepsuty kabel, wtyczka, albo inna część mikrofonu- spróbuj podłączy do innego komputera, jak problem się powtarza to wina urządzenia -wina sterowników- przeinstalować lub zaktualizować do najnowszej wersji -wina ustawień- przywróć ustawienia domyślne mikrofonu
 16. [Skarga] TheApsik

  Witam, zdarza mi się trochę pogrywać na serwerze deathrun odkąd powstał. Często grywam z owym adminem. Muszę powiedzieć jedno, to co On robi jest praktycznie niezauważalne dla zwykłego gracza. Nigdy nie odczułem żadnego dyskomfortu lub jakiegoś innego negatywnego odczucia związanego z używaniem komend poprzez Apsika. Nie słyszałem też żadnych zażaleń skierowanych do Niego na serwerze z tego powodu.
 17. <BR#4> Diumen

  Tu masz rację, to było dość chamskie z mojej strony, za co przepraszam. Tutaj właśnie stawiasz podania na breacha w kiepskim świetle. Krytykowanie błędów jest wredne? Nie powiedziałbym. Osoba składająca podanie powinna postarać się wszystkie błędy poprawić, a nie wrzucać to, co ślina na klawiaturę naniesie. Dziewiętnaście błędów (sprawdzałem na szybko, może być ich więcej) w kilku zdaniach to duża liczba. Osobie, której naprawdę zależy na dostaniu rangi powinna doszlifować swoje podanie, by było najlepsze. Może i było celowym zabiegiem, ale w formalnej formie jest błędem. No chyba, że umieścić to w cudzysłowie.
 18. <BR#4> Diumen

  Czy tylko ja widząc podania na breacha widzę w każdym podaniu tyle błędów, że nie policzyłbym ich przez 10 godzin? Te zdanie "boli w oczy", czytając je mam ochotę wziąć rzucić w Ciebie słownikiem... Przepraszam, czytając Twoje całe podanie. W każdym zdania, które ma powyżej 3 słów zrobiłeś błędy. Twoje podanie to czysta kpina. Jego wiek jest poniżej preferowanego wieku o całe 2 lata. Nie spełnia jednego z podstawowych wymagań odnośnie składania podań, a konkretnie trzeci punkt: Mimo, że nie grałem z owym graczem to już jestem przeciwny dania mu administratora.
 19. <BR#2> Pojemnik z H2O

  @Operative02 jak dla mnie jest już trochę za późno na edycję. Osoba aplikująca na stanowisko powinna przed opublikowaniem swojego podania zadbać o jego poprawność gramatyczną. Osoba z takim podaniem pokazuję, że nie zależy jej na tym stanowisku. W tym przypadku można znaleźć naprawdę wiele błędów, a poprawić je by można w 5 minut (przynajmniej w moim wypadku). Poprawiona wersja podania:
 20. Złote myśli TTT

  Nieżyjące dziecko po rmd do żywego @KenoN. Pragnę zauważyć, że nie ma cichej snajperki już od grubo ponad pół roku.
 21. Breach#2 Mikołajッ

  Taaak, "dzieeeeci". Polecam wziąć słownik i sprawdzić znaczenie słowa "niniejszym". Yoda Cię uczyć, Yoda Cię podziwiać. "Was" jest za mało? "Wy" kim jesteście? Słownik dobry jest, on uczyć Cię. Nie potrafisz napisać poprawnie jednego zdania, nie masz mutacji, Twoja argumentacja jest całkiem "silna"- jedno zdanie, wiele błędów. Nawet nie ma sensu sprawdzać gametrackera. Na NIE.
 22. <BR> PrometeuszV2

  Nie mam nic przeciwko.
 23. <TTT>PrometeuszV2

  To się zgadza, lecz zostałem wyrzucony, nie zwolniony. Zachowywałem się jak przysłowiowy burak, lecz zrozumiałem swój błąd i staram się go nigdy go więcej nie popełnić. Przeprosiłem za to. Konsekwencje ciągną się do teraz. Inaczej sprawa wygląda w Twoim przypadku, Ty jeszcze nie zrozumiałeś, gdzie zrobiłeś błąd. Ty swój błąd nadal ciągniesz... Druga szansa należy się każdemu, ale temu, kto zrozumiał co zrobił źle i przeprosił za swoje niecne czyny. Szczerze byłem skłonny dać Ci nawet pozytywną ocenę, ale nie widzę u Ciebie skruchy. Ty zacząłeś mi zarzucać moją niekoleżeńskość, gdy zagłosowałem na nie w poprzednim podaniu, gdy odpisałem, że staram się nie patrzeć przez pryzmat znajomości to napisałeś, że mam się gonić i mnie usunąłeś z znajomych. Wystarczyłaby 1 wiadomość, by odmienić moje zdanie o Tobie- taka w którym przyznajesz, że zrobiłeś błąd i że go więcej nie popełnisz. Gdybyś dotrzymał to, to w moich oczach odpracowałbyś wszystkie złe rzeczy, które zrobiłeś.
 24. <TTT>PrometeuszV2

  Zacznę od najważniejszej rzeczy- gracz nie spełnia podstawowych wymagań odnośnie składania podań na serwery Garry's moda. Dokładniej to drugi punkt: Gra on regularnie od 12 dni, tak wskazuje gametracker i historia pseudonimów na steam. Wyraźnie to widać na poniższym wykresie. Następna rzecz to samo podanie, posiada wiele błędów (głównie interpunkcyjne, ale też się znajdują perełki stylistyczne). Nie jest dziełem starającego się człowieka, widać wyrażenia potoczne, które nie są dobrze widziane ("sb"). Ogólnie wygląda ono jak "napisane na kolanie" na przerwie. Czyli złamanie kolejnego punktu składania podań: Twoją główną wadą jest zachowanie. Nie bez powodu zostało odrzucone twoje poprzednie podanie na ttt, w ciągu 12 dni nie zauważyłem widocznej poprawy twojego zachowania, zauważyłem nawet pogorszenie... Po obiektywnym komentarzu pod Twoim wcześniejszym podaniem zacząłeś na mnie naskakiwać. Człowiek, któremu wytknięto błąd, nie powinien naskakiwać na tego, co mu go wskazał. Dopóki tego nie zrozumiesz, jak dla mnie nie ma mowy o zostaniu przez Ciebie operatorem. Jeszcze jedno, à propos twojego komentarza. To się zgadza, że to są 2 osobne serwery Strefy Gier, ale twoje zachowanie nie tylko liczy się na tym serwerze. Na tamtym serwerze też reprezentowałeś Strefę. Jestem na NIE.
 25. <BR> PrometeuszV2

  Na drugim serwerze jest czas z gametrackera z trybu jailbreak. Musisz zobaczyć czas w ciągu ostatniego tygodnia (jeżeli chodzi o 2 serwer)- wtedy masz realny czas spędzony na serwerze na trybie breach.
×