raver

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  254
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

5 obserwujących

O raver

 • Ranga
  Zaawansowany poster

Informacje

Ostatnie wizyty

561 wyświetleń profilu
 1. kos kurwa - nie pamiętam kto Yor czytane od tyłu daje noob - Arolek 2k16
 2. ttt_rivercliff.bsp Oto taki błąd wyskakuje podczas dołączania, a usunięcie jej z plików nie pomogło, po pobraniu fastdl nadal to samo. Pobranie z workshopu też nic nie daje.
 3. Jestem na tak.
 4. No tak, ale to nie zmienia faktu, że nie po raz pierwszy wchodzisz na zakazane spoty. Po drugie, o którym dachu jest mowa? O tym http://imgur.com/a/VzfZW ?
 5. Hans nie po raz pierwszy bugujesz jakąś mapę więc powinieneś, że to nielegalne. Odchodzisz od tematu, a sprawa jest prosta: wszedłeś na zakazany spot - ban. To, że było mało czasu do końca rundy nie upoważniało Cię do wchodzenia tam.
 6. Polecam stworzony do komputerów pad logitech f710. http://www.ceneo.pl/24714723 Wytrzymały mam go już chyba 2 lata. Użytkuje się go bardzo wygodnie. A z tej trójki myślę najlepszy będzie pad od PlayStation.
 7. Na tak.
 8. Tu nie chodzi o sam nick. Nie kierowałem się tylko nickiem. Mógłbym wymienić kilka poważniejszych powodów.
 9. Na nie. Już sam nick mówi o Tobie wystarczająco dużo.
 10. Jestem za wszystkimi z nich oprócz roy the ship.
 11. Podawanie argumentów to burdel? Bardzo ciekawy typ rozumowania masz. Odnośnie podania sam mam obawy dotyczące obiektywizmu Jarla. Na razie na nie.
 12. Na tak.
 13. To w ogóle nie pasuje do trybu jakim jest TTT. Nie pasuje to do jego sensu. Nawet nie ma potrzeby dodawanie go do testowania.
 14. Ban

  http://sourcebans.strefagier.com.pl./index.php?p=banlist&searchText=John+Cena&Submit=Search To jest link do twojego bana.