Skocz do zawartości

raver

Użytkownik
 • Zawartość

  266
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

5 obserwujących

O raver

 • Tytuł
  Zaawansowany poster

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Lubelskie
 • Gram na serwerach:
  BUM-BUM
  GMod

Ostatnie wizyty

825 wyświetleń profilu
 1. Nóż

  Popieram.
 2. [ban] Michał

  Dla mnie to brzmi jak jakieś nieporozumienie. Gość se wchodzi na serwer całkowicie niezwiązany ze strefą i za zachowanie tam dostaje tu bana i w dodatku PERMa? To jest nielogiczne, całkowicie. Czy w jego zachowaniu pojawił się jakiś wątek dot. forum, czy to ma jakikolwiek związek z forum? To jest ograniczanie wolności, chyba wolny człowiek poza forum powinien robić co chce jeśli mu nie szkodzi. Śmiechu warte.
 3. Złote myśli TTT

  twoj ping ci zadal obrazenia nie ja - sorok 2k17
 4. <BR#1> Xx_StaryWonsz_xX

  Na Tak
 5. [SKARGA] Marmolada

  Sam strzelasz w sobie w kolano. NIKT nie ma obowiązku wykonywania poleceń detektywa, bo regulamin tego nie nakazuje. To, że jacyś gracze sobie wymyślili taką zasadę słowną nie znaczy, że ona obowiązuje. Nie możesz więc zabronić nikomu wchodzenia gdziekolwiek, bo to tyczy się tego samego i nie ma odzwierciedlenia w regulaminie, a za zabójstwa w pełni odpowiadasz Ty.
 6. [SKARGA] Marmolada

  Przecież nikt nie ma obowiązku słuchać rozkazów detektywa (czyt. Regulamin). Więc jak powiesz, że gdzieś kampisz nie upoważnia Cię to do zabijania kogokolwiek.
 7. Skoro chcecie prowadzić serwer dla idiotów którym trzeba na każdym kroku wszystko wykładać, to potem nie ma co się dziwić, że poziom przeciętnego gracza jest wyjątkowo niski a wszyscy "starzy wyjadacze" idą grać gdzieś indziej albo przestają grać. Kiedyś nikogo nie interesowało czy ktoś przeczyta regulamin czy nie, poziom był wysoki i ludzie starali się do niego dostosować. Aktualnie wygląda to jakby było odwrotnie; śmieszne jest dla mnie, że osoby decyzyjne względem tego serwera działają pod wpływem impulsu i zaśmiecają serwer niepotrzebnym (i nieprzemyślanym) kontentem: HTML tagi i Achievementy. Nawiązując jeszcze do HTML tagów i spadków fps'ów, spadki są widoczne; nie oszukujmy się jak ktoś z dobrym komputerem może być w stanie zrozumieć kogoś z gorszym osprzętem („Syty głodnego nie zrozumie”). - Odpowiedź Marmolady Ode mnie tyle, że go popieram. Patrząc na ogół dodawanie zaśmiecających serwer dodatków (HTML tagi, Achievementy) można stwierdzić, że serwer zmienił drogę podążania o jakieś 180 stopni co jest lekkim nieporozumieniem. To jest zaprzeczeniem tego wszystkiego czym wyróżniał się od innych.
 8. "Wywalić ze względu na to, że zaśmiecają mapy i są niepraktyczne, wstawiane są jakieś badziewia jak bob budownyczy czy inne tego typu. Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie posiłkował się tego typu regulaminem skoro może wpisać sobie !motd. Do tego dochodzi kwestia bugowania map, że to pomaga określać ludzią czy mogą gdzieś wejść lub nie; wydaje mi się mocno, że jeżeli ktoś będzie chciał bugować mapy to będzie to robił bez względu na to czy taki napis tam będzie lub nie. Lepszym sposobem względem bugowania map były by warny przypisywane do ludzi, gdzie każdy by miał trzy szansy i za trzecim by wylatywał z banem; ktoś kto by miał dwa wanry w naturalny sposób zaczynał by zastanawiać się nad swoim postępowaniem i tym, czy miejsce w które chce wejść jest "legalne" czy nie." - wypowiedź Marmolady, który nie może tutaj samemu napisać własnej opinii. Podobną opinię wyraziłem ja w 1.poście, ale nikt do tych argumentów się nie odniósł mówiąc po prostu aby te regulaminowe html tagi zostawić.
 9. Tyle, że nie każdemu się podobają te obrazki. Moim zdaniem zlikwidować powinno się co najmniej te rzeczy nie pełniące kwestii informacyjnej (czyt. regulamin, komendy). Ciebie to może śmieszyć, a kogoś innego irytować. Więc uważam, że te obrazki to nietrafiony pomysł.
 10. No cóż. Zacznijmy od samej idei HTML tagów, która sama w sobie nie jest zła. Zapoznanie gracza z regulaminem i podanie mu przydatnych komend. Teoretycznie dobry pomysł, ale jeśli się go zrealizuje sposób przemyślany. Obklejanie zaś tym wielkich powierzchni to błąd. Strasznie ujmuje to uroki mapie i wygląda nieschludnie. Inne zastosowania HTML tagów to już w mojej opinii przegięcie. Wstawianie na mapę memów, które dużej części graczy nie śmieszą nie ma sensu. Nie dość, że to niczemu nie służy to jeszcze wygląda brzydko i nieestetycznie patrząc na to z daleka. Bob budowniczy na mapie ttt_codstalingrad też było złym posunięciem. Totalne zaśmiecanie mapy. Rozumiem, że ma to służyć zniechęceniu graczy do bugowania mapy. Po pierwsze to gracze rozumu nie mają, że takie coś trzeba im dawać? Chyba na chłopski rozum można wywnioskować, że jeśli widać przez tekstury to tak nie wolno. Każdy korzystający z niedociągnięć mapy powinien rozumieć jakie mogą być tego konsekwencje. Po drugie dostałem info od Hansa Klossa, że ten Bob jest z drugiej strony przezroczysty, a więc nie dość, że nie działa tak z jakim zamysłem go tam umieszczono to jeszcze pomaga ludziom bugującym mapę. Po prostu człowiek schowany z jego drugiej strony widzi wszystko co widział by normalnie, lecz on jest niewidoczny przez resztę graczy. Warto napomknąć, że błąd jest w samej jego idei, bo pokazuje on graczom, że tam da się bugować i tym bardziej ich do tego zachęca. Największym minusem tego wszystkiego jest wygląd estetyczny. Mapa obklejona takimi rzeczami nie oszukujmy się wygląda brzydko. To samo ma się z tymi napisami jak np. "nie kampić na dziobie frajerzy" i "nie wchodzić czy coś takiego". Ja bym proponował całkowite usunięcie HTML tagów albo co najmniej usunięcie tych niemających nic wspólnego z regulaminem i komendami. Te wspomniane przed chwilą jak już mają być to warto by umieścić NIEDUŻE, widoczne z niewielkiej odległości, i w ilości nie większej niż 2 na mapę. Choć moim zdaniem regulamin podczas ekranu ładowania wystarczy jeśli gracza ma zamiar go czytać, bo jeśli nie zwróci na niego uwagi podczas ekranu ładowania to tym bardziej nie będzie zwracał uwagi na obrazki na mapie. Tacy gracze dużo do serwera dobrego nie wnoszą więc nie widzę powodu aby serwer starał się o takich ignorantów. Dużo one więc nie dają o ile cokolwiek dają, ale mapa urok traci. Ja jestem więc za całkowitym usunięciem HTML tagów. Dziękuje za uwagę.
 11. [UB]Ivarion

  Jestem za unbanem mimo votgagów i votmutów jakie pewnego razu na moją osobą notorycznie robił. Przynajmniej jego zachowanie sprawiało, że gra w TTT nie była taka nudna. Tyle, że jeśli znowu będzie przesadzał to można go ponownie zbanować.
 12. Złote myśli TTT

  kos kurwa - nie pamiętam kto Yor czytane od tyłu daje noob - Arolek 2k16
 13. Mapy do Usunięcia

  ttt_rivercliff.bsp Oto taki błąd wyskakuje podczas dołączania, a usunięcie jej z plików nie pomogło, po pobraniu fastdl nadal to samo. Pobranie z workshopu też nic nie daje.
 14. Zamiana Auto-Snajperki na AWP

  Jestem na tak.
×