D.ツ

Ekipa Garry's Mod
 • Ilość dodanej zawartości

  196
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  15

O D.ツ

 • Ranga
  Forumowicz
 • Urodziny

Informacje

Ostatnie wizyty

628 wyświetleń profilu
 1. Dodam tylko, że na starsze(i tańsze) wersje RPI też da sie ogarnąć streaming. Natomiast jak telewizor ma androida to wystarczy zainstalować moonlighta na androida na nim
 2. To jakiś żart, tak? Myślałem, że tylko na breachu mamy takie odwołania gdzie ktoś napisał 2 zdania i ma nadzieje na zniesienie kary A sie śmialiście z gmoda @Karegodne.
 3. Kto zatwierdza takie podania? Podanie nie spełnia wymogów, po 1 wiek jest za niski a po drugie jest śmiesznie krótkie, @Karegodne.
 4. Wszystkie serwery na których "grali jutuberzy" mają większosć community w wieku 12 lat i proponowanie czegoś takiego w kierunku JB jest @Karegodne
 5. @Latający - łatka na discordzie. Niedługo levele powinny się przenosić prawidłowo.
 6. Slaye bez podanego powodu sie zdażąją, szczególnie jak admin ma dużo na głowie w danym momencie - wystarczy go zapytać w momencie nadania. Zamykam bo nie ma sensu rozprawiac nad slayami sprzed miesiąca(które w dodatku zapewne były słuszne).
 7. Głównym powodem straty administratora przez twoją osobę był totalny brak kultury w powodzie bana, zwyczajnie nie reprezentujesz sobą poziomu wymaganego od administratorów. Miałeś swoją szanse, jestem na nie.
 8. Dodam tylko, że breach 1 miał testowe poprawki i jeżeli mieliście na tym serwerze jakiś poziom a wchodząc na inne go nie macie, to wystarczy wejśc na 1 i pozniej znowu przejsc na inny. (Wchodzac na serwer 1 dostaniecie ostatni poziom jaki mieliscie na tym serwerze, prawdopodobnie - nie mamy wystarczajacych danych aby to potwierdzic)
 9. Podanie napisane byle jak. Zamykam.
 10. Przykro mi, skarga ma sprzeczne informacje, SteamID prowadzi do naszego admina Geparda czy tam Gerarda, natomiast nie posiadamy żadnego wiedzmina w administracji. Prosiłbym o poprawę skargi, lub jeżeli skarga rzeczywiście jest na Geralda, proszę to zgłosić panu Sapkowskiemu. Jednakże wspomniany wiedźmin ma mocne zasługi i wątpie, że to cokolwiek zmieni. Pozdrawiam.
 11. Podanie zawiera kłamstwo które zostało udowodnione, według mnie to nie ma już o czym mówić..
 12. Komunikat był zawsze, pojawiał się jako skreślona kłódka obok adresu URL gdy certyfikat SSL był nieprawidłowy lub użytkownik próbował wpisać zawartość w pole oznaczone jako hasło. Obecnie pokazuje się na każdym polu tekstowym oznaczonym jako hasło jeżeli połączenie nie jest szyfrowane - zwyczajnie oznacza to, że ktoś może sniffować twoje dane.
 13. Owszem, ładny format i kolory ułatwiają odróznienie, w tym wypadku zamiast zaznaczyć i to uformatować ładnie, powiększyłeś to parokrotnie, przykładem dobrego formatu byłoby: 1. Wiek: Odpowiedź 2. Adres e-mail: Odpowiedź 3. Steam ID oraz namiary: Odpowiedź 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Odpowiedź 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Odpowiedź Zamiast tego, mamy ogromny post który męczy oczy.
 14. Zdajesz sobie, że podanie powinno wyglądać poważnie i schludnie przy czym powinno posiadać standardową czcionkę? Ponadto kolor czerwony jest kolorem administratorów z tego co mi wiadomo.
 15. Zamykaj takie rzeczy po sobie