D.ツ

Ekipa Garry's Mod
 • Ilość dodanej zawartości

  137
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  11

O D.ツ

 • Ranga
  Forumowicz
 • Urodziny

Informacje

Ostatnie wizyty

493 wyświetleń profilu
 1. Ja od siebie dodam tylko, że czasami dostaje crasha po kilku minutach, dzialo sie to jakos pol tygodnia temu, pozniej dalem rady grac normalnie. Warto nadmienic ze uzywam linuxa, znajomym z windowsem działało.
 2. Domagam się reaktywacji!
 3. Przeklenstwa + ogólny styl wypowiedzi. Do czyścca.
 4. Podanie pisane na odwal się, zamykam i pozostawiam do rozpatrzenia administracji breach.
 5. Podanie pisane na odwal się, zamykam i pozostawiam do rozpatrzenia administracji breach.
 6. Podanie pisane na odwal się, zamykam i pozostawiam do rozpatrzenia administracji breach.
 7. Podanie pisane na odwal się, odbywa się tu zbędne nabijanie postów, zamykam i zostawiam do rozpatrzenia administracji breach.
 8. Podanie pisane na odwal się, odbywa się tu zbędne nabijanie postów, zamykam i zostawiam do rozpatrzenia administracji breach.
 9. Podanie pisane na odwal się, odbywa się tu zbędne nabijanie postów, zamykam i zostawiam do rozpatrzenia administracji breach.
 10. Podanie pisane na odwal się, odbywa się tu zbędne nabijanie postów, zamykam i zostawiam do rozpatrzenia administracji breach.
 11. Ja go dzisiaj widziałem na serwerze z uprawnieniami Administratora, także jednak myślę, że temat powinien jak najbardziej zostać. Od siebie dorzuce tylko, że dalej wypowiada się na shoutboxie sarkastycznie i prześmiewczo sugerując, że cała sytuacja ani troche go nie obchodzi + wchodząc na serwer pierwsze co usłyszłałem to Dominossek śpiewający piosenki o papieżu(myślę, że większosć osób wie które to piosenki..), graczy też zbytnio nie ogarniał.
 12. Szkoda, że duża część osób które się tu wypowiedziały to administracja SG, zachowując się w wyżej podany sposób psujesz imie całej serwerowni. PS. To że ktoś jest adminem gmoda/csa/czegokolwiek nie znaczy ze na SCP nie gra..
 13. Klasa D to z tego co się orientuje ludzie na których przeprowadzano eksperymenty, czemu mieliby mieć szefa? Troche psucie klimatu trybu.
 14. O tak! Zabierzcie trzyczka z TTT! My go nie chcemy! Jk, jestem na tag.