D.ツ

Ekipa Garry's Mod
 • Ilość dodanej zawartości

  177
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  14

O D.ツ

 • Ranga
  Forumowicz
 • Urodziny

Informacje

Ostatnie wizyty

575 wyświetleń profilu
 1. Przykro mi, skarga ma sprzeczne informacje, SteamID prowadzi do naszego admina Geparda czy tam Gerarda, natomiast nie posiadamy żadnego wiedzmina w administracji. Prosiłbym o poprawę skargi, lub jeżeli skarga rzeczywiście jest na Geralda, proszę to zgłosić panu Sapkowskiemu. Jednakże wspomniany wiedźmin ma mocne zasługi i wątpie, że to cokolwiek zmieni. Pozdrawiam.
 2. Podanie zawiera kłamstwo które zostało udowodnione, według mnie to nie ma już o czym mówić..
 3. Komunikat był zawsze, pojawiał się jako skreślona kłódka obok adresu URL gdy certyfikat SSL był nieprawidłowy lub użytkownik próbował wpisać zawartość w pole oznaczone jako hasło. Obecnie pokazuje się na każdym polu tekstowym oznaczonym jako hasło jeżeli połączenie nie jest szyfrowane - zwyczajnie oznacza to, że ktoś może sniffować twoje dane.
 4. Owszem, ładny format i kolory ułatwiają odróznienie, w tym wypadku zamiast zaznaczyć i to uformatować ładnie, powiększyłeś to parokrotnie, przykładem dobrego formatu byłoby: 1. Wiek: Odpowiedź 2. Adres e-mail: Odpowiedź 3. Steam ID oraz namiary: Odpowiedź 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Odpowiedź 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Odpowiedź Zamiast tego, mamy ogromny post który męczy oczy.
 5. Zdajesz sobie, że podanie powinno wyglądać poważnie i schludnie przy czym powinno posiadać standardową czcionkę? Ponadto kolor czerwony jest kolorem administratorów z tego co mi wiadomo.
 6. Nie ten dział, brak wzoru, konto to jakis zart. Napisz w odpowiednim dziale ze wzorem i pomyślimy. Poza tym, ban jest na wszystkie serwery albo żaden.
 7. Prosze cię, zanim napiszesz post to sprawdź swoje błędy(zamiast je podkreślać :O) i na przyszłość - posty możesz edytować.
 8. Zamykaj takie rzeczy po sobie
 9. Polecam zapoznać się z regulaminem działu w całości, piszemy tu skargi lub odwołania a nie zgłaszamy glitche.
 10. Następnym razem radzę chociaż kliknąć ctrl+f na regulaminie zanim sie cos powie
 11. @Latający - Przyglądając się tematom z utraconym levelem, wydaje mi się, że po prostu czasami serwer nie łączy się z bazą danych lub po prostu query sie gubi, proponowałbym się przyjrzeć najpierw wczytywaniu tych leveli(przy czym utrata moze byc zwiazana z zapisywaniem levela przy wyjsciu ktory nie zostal wczytany.. aka 0). Mam nadzieje, że to wam jakoś pomoże namierzyć przyczyne błędu
 12. W folderze z garry's mod zaraz obok hl2.exe masz plik nazwany FactoryReset-Windows(lub gmod w tym miejscu, nie pamietam).bat, odpal to jako admin, usunie ci wszystko opróćz addonów, po tym powinno działać, ewentualnie manualnie możesz usunąc foldery download, downloads, downloadslist oraz cache(chociaż nie jestem pewien czy to jedyne ktore moga powodowac ten problem).
 13. Ja wam te posty wyżej zatwierdzam gdyż nie łamią regulaminu, jednak chciałbym zaznaczyć, że wszystkie pojawiły się w zaskakująco krótkim odstępie czasu pisane przez ludzi którzy niezbyt na forum się udzielają, coś mi się wydaje, że mogą to być zwyczajnie koledzy poproszeni o dopisek(Prosiłbym administracje BR o zwrócenie na to uwagi przy ewentualnym rozpatrywaniu..).
 14. http://steamcommunity.com/id/6561198220625667 < jego profil STEAM_0:1:130179969 < steamid @azuspl ogarnij SB