D.ツ

Ekipa Garry's Mod
 • Ilość dodanej zawartości

  101
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez D.ツ

 1. Ehh... zachowujesz się jak dziecko któremu się powiedziało, żeby nie pluło pod wiatr to biega i krzyczy, że naplułby pod wiatr ale powiedzieli mu żeby tak nie robił... A co do skargi.. skoro są świadkowie to kara się należy. Ps. Skorkowy, naucz się angielskiego zanim spróbujesz coś napisać.. PS2. Jak chcesz "baitować" to naucz się to robić z sensem, zamiast wyglądać jak przygłup bez dostepu do słownika języka angielskiego.
 2. Masz po prostu bana w grze a nie na sourcebans, przy czym byłbym za odbanowaniem, pod warunkiem, że następne takie zachowania zakończa się permem, tym razem na całe SG.
 3. Ostatniego bana dostałeś 3 miesiące temu(nie przypomina mi to roku) + podaj komunikat jak wchodzisz na serwer, bo nie wydaje mi się, żeby to był ban..
 4. "O nie, D, wychodzę, miło się grało, cześć" ~ Ash (mam gdzieś screeny :D)
 5. Jak najbardziej można zdjąć.
 6. "Czołgające się htmltagi"
 7. Taka typowa muzyka z windy do posłuchania
 8. Dobrze wiedzieć, właśnie chciałem aktualizować, a rzeczy na studia mam zahostowane w browserze ;x ( Na prywatnym serwerze) Dzięki
 9. Jestem na nie, dalej jesteś toksyczny. Sam Yor już nie jest administratorem(?), więc musisz czekać na odpowiedź Kery, jednakże nie uważam żebyśmy potrzebowali osoby która pod własnym unbanem zachowuje sie toksycznie, co dopiero poza forum publicznym kiedy nie zależy mu na czymś ;). Ps. Wracaj na swoje chany. Pozdrawiam
 10. Tracę wiarę w ludzkość..
 11. @Kocmouch ma racje, a nazwa rangi conajmniej śmieszna patrząc na wiek serwera
 12. Rozumiem poparcie dla kolegi, ale ogarnij wielkość czcionki i dla pozoru mogłeś byle gdzie jakiegoś posta napisać (facepalm).
 13. Po 1, może się czepiam ale irytuje mnie jak ktoś nie umie poprawnie skopiować szablonu - uważam, że nawet małpę dałoby się tego nauczyć. Po 2. Sorka ale jesteś jeszcze dzieciak, a administrator powinien mieć jednak te 16 lat według naszych reguł, o tyle co 15latków da się jakoś przepuścić to 14 to już przesada..
 14. Najs idea. Miło coś takiego widzieć, jednak jakość prosi o poprawę Nie to żebym czuł się urażony specjalną umiejętnością marmolady, khe khe.
 15. Tryczek:
 16. Temat uznaje za wyczerpany i zamykam by uniknąć zbędnej dyskusji(Nie ma o czym dyskutować, płatnego Vipa nie będzie i już :)).
 17. Ogarnij ten post, bo przez to wyjustowanie nie da się tego czytać.
 18. Jest czas PRZED wybraniem roli, który powinien być wystarczający, właśnie po to ten czas istnieje, tak aby można było się rozejść.
 19. Mikołaj grozi, że utnie mi stópki jak się nie wypowiem na tak. Wypowiadam się na tak, pozdrawiam.
 20. Skinów dla postaci i double jumpów nie będzie, bylo wiele razy o tym mówione.
 21. Nosze okulary, jednakże suma mojej percepcji inteligencji nie jest równa 0...
 22. Prosiłem cie 2 razy o wyjaśnienie, gdy wyjaśniałeś mi powód swojego zachowania bezczelnie skłamałeś i upierałeś się przy tym, że sprawdziłeś ciała i zabiłeś "tylko jedną osobę". Masz pecha, bo osobą która do ciebie strzelała po zauważeniu stosu ciał pod tobą byłem ja, po tym jak mnie zabiłeś spectowałem cie dalej i jak gdyby nigdy nic zabiłeś kolejną osobę i sobie pobiegłeś. Jak dla mnie nie ma mowy o unbanie.
 23. Dostałeś bana 3 dni temu. Ja bym poczekał do nowego roku, może przynajmniej zaczniesz czytać wielki skrócony regulamin napisany dużymi literkami w telegraficznym skrócie zanim zaczniesz grać/składać podanie na admina :).
 24. Dude, masz 80h przegrane w gmoda. Na TTT dostałeś bana za ghosting bo "nie wiedziałeś, że tak nie można". O tyle co unbana byłbym skłonny ci dać za brak wiedzy, to nie nadajesz sie na administratora kompletnie bo nie umiałeś przeczytać motd które dosłownie jest prawie obrazkowe.