D.ツ

Ekipa Garry's Mod
 • Ilość dodanej zawartości

  137
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  11

Zawartość dodana przez D.ツ

 1. Ja od siebie dodam tylko, że czasami dostaje crasha po kilku minutach, dzialo sie to jakos pol tygodnia temu, pozniej dalem rady grac normalnie. Warto nadmienic ze uzywam linuxa, znajomym z windowsem działało.
 2. Domagam się reaktywacji!
 3. Przeklenstwa + ogólny styl wypowiedzi. Do czyścca.
 4. Podanie pisane na odwal się, zamykam i pozostawiam do rozpatrzenia administracji breach.
 5. Podanie pisane na odwal się, zamykam i pozostawiam do rozpatrzenia administracji breach.
 6. Podanie pisane na odwal się, zamykam i pozostawiam do rozpatrzenia administracji breach.
 7. Podanie pisane na odwal się, odbywa się tu zbędne nabijanie postów, zamykam i zostawiam do rozpatrzenia administracji breach.
 8. Podanie pisane na odwal się, odbywa się tu zbędne nabijanie postów, zamykam i zostawiam do rozpatrzenia administracji breach.
 9. Podanie pisane na odwal się, odbywa się tu zbędne nabijanie postów, zamykam i zostawiam do rozpatrzenia administracji breach.
 10. Podanie pisane na odwal się, odbywa się tu zbędne nabijanie postów, zamykam i zostawiam do rozpatrzenia administracji breach.
 11. Ja go dzisiaj widziałem na serwerze z uprawnieniami Administratora, także jednak myślę, że temat powinien jak najbardziej zostać. Od siebie dorzuce tylko, że dalej wypowiada się na shoutboxie sarkastycznie i prześmiewczo sugerując, że cała sytuacja ani troche go nie obchodzi + wchodząc na serwer pierwsze co usłyszłałem to Dominossek śpiewający piosenki o papieżu(myślę, że większosć osób wie które to piosenki..), graczy też zbytnio nie ogarniał.
 12. Szkoda, że duża część osób które się tu wypowiedziały to administracja SG, zachowując się w wyżej podany sposób psujesz imie całej serwerowni. PS. To że ktoś jest adminem gmoda/csa/czegokolwiek nie znaczy ze na SCP nie gra..
 13. Klasa D to z tego co się orientuje ludzie na których przeprowadzano eksperymenty, czemu mieliby mieć szefa? Troche psucie klimatu trybu.
 14. O tak! Zabierzcie trzyczka z TTT! My go nie chcemy! Jk, jestem na tag.
 15. A ja to bym po prostu więcej tych łomów po mapie rozrzucił, troche dla D troche dla naukowców, bo obecnie to łom udało mi sie znaleźć tylko raz, po czym zostałem zabity z karabinu, ale #lifeisbrutal.
 16. Ja myśle, że powinniśmy pogrozić marmoladzie palcem za głupi powód do kicka, aczkolwiek mial troche racji i regulamin również powinien zostać zmienony tak aby pozbyć sie tego głupiego zwyczaju zajmowania pokoju.
 17. Według mnie to oboje popełniliście błędy. KAŻDY się myli, dlatego karmy jest aż 1003 gdzie ban to coś pomiędzy 600 a 700, widocznie popełniłeś również prae błędów wcześniej i dostałeś karma bana. Komenda !karma nie służy do odawania karmy w momencie gdy miałes uzasadnione(aczkolwiek błędne) podejrzenie w kierunku innego gracza i go zabiłeś, raczej jest ona do regulowania pewnych nieścisłości(typu gracz wykonuący massrdm, wtedy komuś karmę można oddać jeżeli go zabił). Nie widze zbytnio sensu w tej skardze, a sam argument, że Ligher jest doświadczonym graczem i powinien zwrócić uwage na czaszkę jest dość głupie, założę się że ponad 80% osób patrzy najwyżej na ikonke tylko po to żeby sprawdzić broń(w tym ja), nie mówie, że to dobre, ale karygodnym błędem nie jest.. Podumowując: Kijek z pupy i wyluzujcie obaj
 18. Jejku, zmień te kolory i edytuj pierwszy post zamiast dodawać nasŧepny, tego niestety nie da się czytać w tym stanie.
 19. Nie, wyżej masz wyjaśnienie. @Ukas ci to wyżej wyjaśnił Mi to obojętne, w sumie jedyny twój pomysł który nie jest beznadziejny. I jak wyobrażasz sobie wprowadzanie nowych map, pula by sie zacieśniła do małej ilości map gdyż nikt nie nominuje map których nie zna.. Screenshot i do administacji, po co zabierać coś po czym łatwo w logach ghostingu można szukać.
 20. Podania piszemy w języku polskim.
 21. Still a WIP
 22. Bonus rundy to bardziej skompilowana sprawa. Co do samego !dm to powoduje dodatkowe obciążenie serwera, same logi da się naprawić, jednakże gdy wszyscy gracze żyją i naparzają do siebie bezmyślnie mogą po prostu powstawać jeszcze większe problemy niż obecnie są z hitregiem.
 23. Ledwo skończyłeś podstawówkę, skończ gimnazjum i wtedy może będziesz sie nadawał na admina.
 24. *DEAD* wad321™: !nominate mamę Radke wad321™ nominated ttt_onesmallshamble_rc2