D.ツ

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  204
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  15

Zawartość dodana przez D.ツ

 1. Witam, chyba sobie żartujesz, nie jest to twój pierwszy permanentny ban, więc widocznie chyba ci się należy.. Plus twoje podejście jest zwyczajnie olewcze.
 2. Jeśli bardzo ci zależy to mogę ci zmienić powód tego pgaga na "Nadużywanie mikrofonu bez mutacji" :). A tak bardziej serio, nie pamiętam ciebie zupełnie, ale powiem ci tylko, że gdybyś powiedział jedno zdanie normalnym tonem to byś pgaga nie dostał. Po jednym zdaniu na temat niezwiązany z rozgrywką(takie jak najbardziej są w porządku, jak dla mnie to możecie gadać nawet o obiedzie, tylko to już wymaga mutacji bo dyskutujące piskliwe dzieci zwyczajnie uprzykrzają rozgrywkę) dostałbyś ostrzeżenie, ba nawet byś może dostał 2 lub 3 jakbyś nie krzyczał tylko gadał na jakiś temat niezwiązany z rozgrywką. Gaga daje tylko i wyłącznie z 2 powodów: - Ignorowanie ostrzeżeń - Wydzieranie się A w regulaminie głównie chodzi o to, ażeby nie odbierać mikrofonu osobom bez mutacji całkowicie bo mogą na nim dawać KOSy lub zwyczajnie gadać na temat rozgrywki co jest szybsze niż czat tekstowy. Tematy niezwiązane z rozgrywką(tudzież brak konieczności szybkiego przekazania danej informacji) w przypadku braku mutacji jest według mnie nadużyciem. Podsumowując: Gaga moge ci zdjąć, ale jeśli zauważę, że znowu nadużywasz mikrofonu i ignorujesz ostrzeżenia zwyczajnie dostaniesz bana, ponieważ nie toleruje kłamania a wątpie, że dałem ci to bez ostrzeżenia.
 3. Witam, użytkownik Havana Bob dostaje bana na tydzień za nieodpowiednie zachowanie(w tym wyzwiska). Jeżeli zachowanie bedzie się powtarzać, weźmiemy tą skarge jako czynnik przy zwiększeniu odpowiednio kary.
 4. Można albo odpalić steama z -tcp jako argument(sposób dla bardziej zaawansowanych) albo tak jak było wspominane zmienić serwer pobierania na jakiś zagraniczny. Steamowi po prostu padają polskie serwery. Restartowanie komputera etc nie ma sensu, problem nie leży po waszej stronie.
 5. Nie, nie da się. Technicznie strzelasz wieloma seriami, addon napisałem w taki sposób iż wymaga on przytrzymania danego przycisku, scroll jest jedynym przyciskiem jakiego przytrzymac się nie da..
 6. Dobinduj sobie jakis klawisz pod jump ktory da sie trzymac. To tak jakby narzekac ze sie nie da strzelac seria majac strzal na scrollu.
 7. Dodam tylko, że na starsze(i tańsze) wersje RPI też da sie ogarnąć streaming. Natomiast jak telewizor ma androida to wystarczy zainstalować moonlighta na androida na nim
 8. To jakiś żart, tak? Myślałem, że tylko na breachu mamy takie odwołania gdzie ktoś napisał 2 zdania i ma nadzieje na zniesienie kary A sie śmialiście z gmoda @Karegodne.
 9. Kto zatwierdza takie podania? Podanie nie spełnia wymogów, po 1 wiek jest za niski a po drugie jest śmiesznie krótkie, @Karegodne.
 10. Wszystkie serwery na których "grali jutuberzy" mają większosć community w wieku 12 lat i proponowanie czegoś takiego w kierunku JB jest @Karegodne
 11. @Latający - łatka na discordzie. Niedługo levele powinny się przenosić prawidłowo.
 12. Slaye bez podanego powodu sie zdażąją, szczególnie jak admin ma dużo na głowie w danym momencie - wystarczy go zapytać w momencie nadania. Zamykam bo nie ma sensu rozprawiac nad slayami sprzed miesiąca(które w dodatku zapewne były słuszne).
 13. Głównym powodem straty administratora przez twoją osobę był totalny brak kultury w powodzie bana, zwyczajnie nie reprezentujesz sobą poziomu wymaganego od administratorów. Miałeś swoją szanse, jestem na nie.
 14. Dodam tylko, że breach 1 miał testowe poprawki i jeżeli mieliście na tym serwerze jakiś poziom a wchodząc na inne go nie macie, to wystarczy wejśc na 1 i pozniej znowu przejsc na inny. (Wchodzac na serwer 1 dostaniecie ostatni poziom jaki mieliscie na tym serwerze, prawdopodobnie - nie mamy wystarczajacych danych aby to potwierdzic)
 15. Podanie napisane byle jak. Zamykam.
 16. Przykro mi, skarga ma sprzeczne informacje, SteamID prowadzi do naszego admina Geparda czy tam Gerarda, natomiast nie posiadamy żadnego wiedzmina w administracji. Prosiłbym o poprawę skargi, lub jeżeli skarga rzeczywiście jest na Geralda, proszę to zgłosić panu Sapkowskiemu. Jednakże wspomniany wiedźmin ma mocne zasługi i wątpie, że to cokolwiek zmieni. Pozdrawiam.
 17. Podanie zawiera kłamstwo które zostało udowodnione, według mnie to nie ma już o czym mówić..
 18. Komunikat był zawsze, pojawiał się jako skreślona kłódka obok adresu URL gdy certyfikat SSL był nieprawidłowy lub użytkownik próbował wpisać zawartość w pole oznaczone jako hasło. Obecnie pokazuje się na każdym polu tekstowym oznaczonym jako hasło jeżeli połączenie nie jest szyfrowane - zwyczajnie oznacza to, że ktoś może sniffować twoje dane.
 19. Owszem, ładny format i kolory ułatwiają odróznienie, w tym wypadku zamiast zaznaczyć i to uformatować ładnie, powiększyłeś to parokrotnie, przykładem dobrego formatu byłoby: 1. Wiek: Odpowiedź 2. Adres e-mail: Odpowiedź 3. Steam ID oraz namiary: Odpowiedź 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Odpowiedź 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Odpowiedź Zamiast tego, mamy ogromny post który męczy oczy.
 20. Zdajesz sobie, że podanie powinno wyglądać poważnie i schludnie przy czym powinno posiadać standardową czcionkę? Ponadto kolor czerwony jest kolorem administratorów z tego co mi wiadomo.
 21. Zamykaj takie rzeczy po sobie
 22. W folderze z garry's mod zaraz obok hl2.exe masz plik nazwany FactoryReset-Windows(lub gmod w tym miejscu, nie pamietam).bat, odpal to jako admin, usunie ci wszystko opróćz addonów, po tym powinno działać, ewentualnie manualnie możesz usunąc foldery download, downloads, downloadslist oraz cache(chociaż nie jestem pewien czy to jedyne ktore moga powodowac ten problem).
 23. Ja wam te posty wyżej zatwierdzam gdyż nie łamią regulaminu, jednak chciałbym zaznaczyć, że wszystkie pojawiły się w zaskakująco krótkim odstępie czasu pisane przez ludzi którzy niezbyt na forum się udzielają, coś mi się wydaje, że mogą to być zwyczajnie koledzy poproszeni o dopisek(Prosiłbym administracje BR o zwrócenie na to uwagi przy ewentualnym rozpatrywaniu..).
 24. Z tego co się orientuje to od dłuższego czasu obowiązuje kolejny raz zmieniony przez Valve punkt który mówi, że nie można dawać wyboru skinów znajdujących się w csgo(które są obięte ich prawami autorskimi oraz zwyczajnie zabierają im pieniądze), natomiast customowe jak najbardziej można.
 25. Dostał karma bana, zamykam. Na przyszłość, jeżeli ktoś oświadczył, że jest traitorem macie prawo go zabić. Natomiast do momentu kiedy nie zaczniecie w niego strzelać on nie może wam nic zrobić.(Jeżeli jest innocentem) Jeżeli chodzi o zabicie po zaczęciu ostrzału - ma pełne prawo się bronić, nie ważne czy żartował czy nie, prawo takie ma, jego karma. Natomiast jeżeli dana osoba regularnie trolluje w ten sposób jest to celowe powodowanie strat karmy i będzie karane banem, jednorazowy przypadek jest zbyt lekki aby taką karę nadać. Jeżeli jakiś inny admin ma ochotę to jakoś sprostować - feel free.