TheWojak

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O TheWojak

 • Ranga
  Świeżak
 • Urodziny

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  ARMA 3

Ostatnie wizyty

173 wyświetleń profilu
 1. Bravo 1 2. Radio Operator - TheWojak
 2. TheWojak - Snajper, Strzelec Wyborowy, Obserwator, Medyk, Saper, Grenadier, Operator, Strzelec, Dowódca (Począwszy od dowódcy sekcji, skończywszy na dowódcy całej operacji).
 3. Płyta główna 70 - 90 zł Według mnie sprzedaż na części może być dość toporna, osobiście całość wystawiłbym za 650 zł, z możliwością "utargu" do 600 zł.
 4. Według mnie sprawa wygląda tak: Grafika 90 - 100 zł Pamięć RAM 80 - 90 zł Zasilacz 50 - 60 zł Procesor 300 - 400 zł
 5. Zdecydowanie na TAK. Szklarek nie dość, że jest świetnym kompanem do gry zawsze chętnym do pomocy, to dodatkowo (jako jeden z nielicznych) potrafi ogarnąć motłoch, który od czasu do czasu za zadanie postawi sobie uprzykrzenie innym rozrywki.
 6. Melduję się!
 7. Z RHS'ami wiadomo jak wygląda sprawa, a jeżeli chodzi o Project OPFOR to znajduje się on m.in. na Workshopie. Jednakże do jego działania wymagane są, z tego co pamiętam, wszystkie 3 RHS'y.
 8. Jeżeli to nie stanowi problemu to chętnie w przyszłości na serwerze zobaczyłbym RHS GREF oraz Project OPFOR. Myślę, że jednostki zawarte w tych modyfikacjach pozwoliłyby na tworzenie bardziej klimatycznych misji tym samym oferując szerszą pule kreacji scenariusza.
 9. A więc tak Barnabo. Znam Ciebie od dłuższego i miałem przyjemność brać z Tobą udział w wielu rozgrywkach. Jeżeli chodzi o Twoje zachowanie, to zgadzam się z tym co napisałeś powyżej. Jesteś przede wszystkim pomocny, co widać bo bardzo często pomagasz w sprawach technicznych nowym graczom. Da się z Tobą pożartować na poziomie, i także przeprowadzić klimatyczną, solidną misję. Jedyne co Ci mogę zarzucić to wczorajsze "respienie" jednostek Viper 15-30 metrów przed nacierającymi na miasto graczami, co nie było fair (ale mam nadzieję, że to była tylko jednorazowa sytuacja). Jako gracz wymagałbym od Ciebie jako administratora stanowczości oraz konsekwentnego reagowania w sytuacjach jakie mają miejsce w trakcie gdy Zeusi tworzą misję (Osobiście dla mnie dość irytujące jest to, że tylko 3,4 graczy potrafi cierpliwie poczekać na stworzenie misji i przydzielenie zadań, bez robienia niepotrzebnego burdelu). Reasumując : W mojej opinii potencjał na admina jest i od mojej osoby dostajesz TAK.
 10. Zdecydowanie na Tak! Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.
 11. 1. PaczekPL 2. LavenHaart 3. Negro 4. AderQ 5. TheWojak
 12. Alpha 1-1 Sanitariusz - TheWojak