Skocz do zawartości

Kraku200

Użytkownik
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Kraku200

 • Tytuł
  Świeżak

Metody kontaktu

 • Skype
  Kraku200

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Szydłowiec kraina odległa
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw
  GMod

Ostatnie wizyty

551 wyświetleń profilu
 1. <TTT> Vargas Ognisty. (Podanie o Operatora)

  Jestem na tak ponieważ grałem z nim wiele razy i uważam go za osobę ,która powinna dać sobie rade w roli operatora. W całym ogóle odkąd pierwszy raz grałem z Vargasem na serwerze uważałem go zawsze za ogarniętego więc jestem na tak
 2. Radio StrefyGier

  Chodziło mi o mój błąd w poście ale nie poprawiłem go bo nie potrafiłem edytować postu.
 3. Radio StrefyGier

  Panowie chyba coś ,źle zrozumieli ponieważ ja tylko zapronowałem/dałem pomysł ale nie mówiłem ,że będe w tym brał udział ani chciał za to żadnych laurów. Chciałem jedynie przedstawić fajny pomysł ,który byście spełnili wy a ja co najwyżej byłbym dumny z swojego pomysłu i nic więcej bym nie chciał dlatego uważam mówienie ,że czekam na gotowe ,żeby się zebrać laury za nic jest błędne ! Powiem to jeszcze raz ja nie rozpocząłem projektu i nic tych rzeczy a tylko zgłosiłem pomysł ,który mógłby się wam spodobać.
 4. Radio StrefyGier

  Dawno nie odzywałem się na temat mojego postu ale postowanie nic nie da jeśli się zgadzamy. Wszystko zależy już tylko od administracji i czy będą chcieli się za to wziąść !
 5. Radio StrefyGier

  Admini milczą bez ich decyzji nie ma sprawy i nie będzie
 6. Radio StrefyGier

  Tym się nie trzeba się martwić ponieważ znajdzie sporo osób ,które chętnie to zrobią(mam nadzieje ,że z ogarniętym głosem)
 7. Radio StrefyGier

  Uważam twój pomysł za ciekawy Dynamit ale pierwotny plan jest lepszy i wygodniejszy dla prowadzących noi selekcja osób mówiących lepsza bo z twojego pomysłu mógłby łatwo wyniknąć chaos co niszczyło by efekt końcowy ,więc Dynamit wolę zostać przy pierwotnym planie a twój plan odrzucić lub zachować na kiedy indziej.
 8. Radio StrefyGier

  Nie chodziło mi ,żeby w tym radiu leciala muzyka ponieważ każdy może sobie sam ją puścić a raczej chciałem ,żeby prowadzący omawiał sprawy dotyczące Strefy-Gier(serwery,zmiany itp) z graczami zaproszonymi lub administratorami. A skoro radio to miało by być co 1-2 tygodnie to muzyka już zupełnie jest nie potrzebna. Rozmowy na TS3 z wyciszonymi użytkownikami to jest to. YT Strefy odżył by pod wpływem chęci wysłuchania nawet przegapione audycji. Więc z mojej strony na pomysł z muzyką jestem na NIE
 9. Radio StrefyGier

  Pomysł Kappy z TS3 mógłby być całkiem dobry więc na audycje na Teamspeak'u są bardziej prawdopodobne niż audycję na live w internecie :)
 10. Radio StrefyGier

  Oczywiście wszystkie te czynnyki by się ustaliło w gronie administracji no bo wiadomo ,że wpływ graczy byłby minimalny :P
 11. Radio StrefyGier

  Dziękuję za przypomnienie sadysta o tematach i już się za to biorę !
 12. Radio StrefyGier

  Internetowe Radio Strefa-Gier Chciałem przedstawić w tym poście moją propozycję dotyczącą wprowadzenia urozmaicenia na forum w formie radia. Tak Radia mam na myśli radio internetowe na tym forum lub na innej domenie do ,której byłby dostęp z forum. Radio to dawało by transmisje raz na 1-2 tygodnie z udziałem graczy lub adminów. Oczywiście Prowadzącym byłby ,któryś z administratorów Strefy-Gier. Radio miało by urozmaicać odwiedzanie forum i dawać rozrywkę dla jego użytkowniku. Posiadanie takiego radia internetowego ,które transmitowało by raz lub 2 razy na tydzień było by dosyć ciekawe i mam nadzieję ,że rozpatrzycię moją propozycję. Oczywiście nie chciałbym w przypadku przyjęcia tego projektu żadnych bonusów ani plusów lub innych dodatkowych korzyści ,ponieważ zgłaszam to wyłącznie po to bo uważam to za ciekawy pomysł. Kamikaze/KS Man
 13. 1. Wiek 15 2. Kontakt e-mail [email protected] 3. Steam ID STEAM_0:1:52806934 4. Link do profilu http://steamcommunity.com/profiles/76561198065879597/ 5. Coś o sobie, Gram na serwerach StrefyGier od 2014 roku a na TTT dokładnie 2014 lipca 15. Dlaczego chcę zostać adminem ? Ponieważ dobija mnie gdy nie mogę nic zrobić z osobami ,które notorycznie łamią regulamin albo naprawdę uprzykszają graczom grę na serwerze dlatego chciałem dostać choć trochę władzy i być w stanie pomóc innym ! Moich łącznych godzin na serwerze jest ponad 65 . A dlaczego tak mało godzin skoro gram długo ? Ponieważ nie gram 24/7 ale staram się grać codziennie minimum 1 h od niedawna po mojej długiej przerwie a zawsze chciałem zostać adminem dlatego jeśli spotkam się z odmową i tak dalej będę grać na serwerze !
×