Skocz do zawartości

jakbu

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  846
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  25

Zawartość dodana przez jakbu

 1. Hej, jak już pewnie zauważyliście zwiększyliśmy czas blokady map do ponownej nominacji. Robimy to w celu wprowadzenia większego zróżnicowania rozgrywki oraz selekcji map. Prosiłbym was w tym temacie o przedstawianiu opinii o rzadziej granych mapach. Na koniec miesiąca zrobimy również podsumowanie i postaramy się wyciągnąć wnioski. Jeśli będziemy mogli na podstawie ich dokonać porządnej selekcji map (oraz redukcji ich liczby z map, które nie są w ogóle grane) będziemy mogli pomyśleć nad ponowną zmianą czasu blokady map do ponownej ich nominacji.
 2. Jaka to gra?

  Yup, zadawaj.
 3. Jaka to gra?

  Odkopię.
 4. Garry's Mod: HEX

  Po restarcie GModa nie powinieneś mieć już tych errorów.
 5. Hej, proponuję postawienie serwera z modem HEX, którego kod źródłowy został dzisiaj upubliczniony. Tryb nie jest dokończony i brakuje mu balansu, lecz nie powinno sprawiać to większych problemów. W grze mamy kilka trybów, lecz rozgrywka sprowadza się do pizgania z różdżki w innych graczy. Zdobywamy pieniądze, różne czasowe ulepszenia, kupujemy inne bronie. https://github.com/Demonkush/hex
 6. Garry's Mod: HEX

  Zapraszam na gierkę o 20.
 7. Szukam gry na psp

  Widok stricte z góry jak w starych Final Fantasy czy może coś innego?
 8. Propozycje i pomysły

  Postaramy się w gronie administracji wybrać kilka piosenek, raczej was nie zawiedziemy.
 9. <TTT> Tomislav

  Kandydat przyjęty na okres próbny.
 10. [Perm Gag] Maciuś Zaczkowsky

  Okej, gdy będziesz na serwerze poproś któregoś admina lub operatora, żeby zajrzał na forum i zdjął Ci blokadę czatu głosowego.
 11. W najbliższym czasie będziemy stopniowo wprowadzać kolejne zmiany co do uzbrojenia na serwerze. Więcej informacji niebawem.
 12. [Ban] Zuwal

  Unban poszedł. Tylko proszę, bez opowiadania fabuł hentajów, ani rozterek emocjonalnych.
 13. [Perm Gag] Maciuś Zaczkowsky

  Czy Twój głos poprawił się?
 14. [ban] Young and Beautiful

  Hej, na ten moment odrzucam to odwołanie. Spróbuj w przyszłości.
 15. [skarga] Hevi oraz faraon504

  Dzięki za informacje, wobec graczy zostały wyciągnięte konsekwencje.
 16. Ban ShadowPlay

  Dostałeś bana na dwa lata, spróbuj jak minie rok. Na ten moment odrzucam to odwołanie. PS: Teksty z rodzeństwem nigdy nie przechodzą.
 17. [TTT] Pitagoras

  Hej, na ten moment podanie odrzucam.
 18. <TTT> Vanish

  Hej, na ten moment podanie odrzucam.
 19. Na ten moment odniosę się jedynie do listy potencjalnych zmian. Z propozycji jedynie ta do Galila wydaje się sensowna, natomiast reszta... nie tędy droga moim zdaniem. Co do M14 - zostawić tak jak jest. Ma bardzo losowy rozrzut ale strzał w głowę zabiera prawie całe HP.
 20. Oznaczenie działają niezależnie od zakupu działek dla detektywów. Osoba, która jest ludzkim działkiem może oglądać rozgrywkę. No jak sama nazwa wskazuje, jest ono ludzkie. Zadaje 10 obrażeń na strzał, ale z daleka widać kto jest działkiem. Zabójstwo po 2 strzałach z Deagle, podczas gdy zwykłym można zabić pojedynczym raczej nie wydaje się OP, w szczególności, że widać kto trzyma czerwony pistolet. Co do wyżej wymienionych błędów, zostaną prawdopodobnie załatane w najbliższej przyszłości, gdyż zgłaszamy je na bieżąco do autora.
 21. [TTT] Death

  Grasz często. Znasz regulamin, a i tak dalej go łamiesz. Nie wiem czemu składasz podanie na administratora lub operatora.
 22. [Permban] Asko

  Nie odwiedzam tego działu za często, bo nie gram na PZ od lat ale to chyba przesada, żeby pisać odwołania od bana i równocześnie łamać regulamin
 23. [Perm Gag Death]

  Co zmienia fakt, iż kogoś cytowałeś?
 24. Czy to jest legalne?

  Odpowiedź brzmi nie. Więcej tutaj: https://niebezpiecznik.pl/post/poniedzialek-z-prawnikiem-o-piractwie-czyli-co-mozna-a-czego-nie-mozna-sciagac-z-internetu/
 25. [TTT] Pitagoras

  Szczerze mówiąc, wydajesz być się odpowiednią osobą na stanowisko. Kluczowe słowo to "wydajesz", ponieważ nie dałeś się poznać z żadnej strony na serwerze. Wiem, że jesteś aktywny na forum w tematach (kiedy potrzeba), lecz rzadko kiedy widzę, byś nawiązywał jakikolwiek kontakt z ludźmi na serwerze. No ale to może przez wakacje Ciebie rzadko widziałem. Sądzę, że jeśli "poprawisz" się w tych kwestiach to będziesz na dobrej drodze, ale może po prostu tak lubisz "pozostawać z boku"?
×