Skocz do zawartości

jakbu

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  944
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  31

Zawartość dodana przez jakbu

 1. <TTT> Zwykly_Seba

  Hej, na ten moment odrzucam Twoje podanie. Postaraj więcej udzielać się przez mikrofon, bo jesteś niezauważalny dla większości graczy.
 2. <TTT> Katyushka

  Kandydatkę przyjmuję na okres próbny. @DragonFly Konrad, przeczytaj swój pierwszy post i zastanów się co w ogóle piszesz. PS: Idziesz w ślady Kaptura z tymi detektywistycznymi zapędami?
 3. B4N kronik

  Serio? W piątek odwaliłeś fuszerkę i chwilę później próbujesz jeszcze raz? Odrzucam i zamykam.
 4. <TTT> SirFliper

  Podanie zamykam do drugiego maja.
 5. Problem z CS

  Lecisz po wifi, prawda?
 6. [Ban] Kronik

  Hej, odrzucam odwołanie. Nie zdołałeś niestety mnie przekonać do swojego powrotu na serwer.
 7. Złote myśli TTT

  było kontynuować tekstem z Konfrontacji: Chcesz ze mnie kpić? Nie poczułem nic, daj bis
 8. <TTT> Katyushka

  To prawda, jednakże w przypadku obu kandydatów rozmawiałem z nimi osobiście na czacie. Jednemu z kandydatów brakowało ponad 2 tygodni regularnej gry, drugiemu pięciu dni. Tak więc, SirFliper de facto może napisać drugie podanie około tygodnia po regularnym przegraniu miesiąca gry. Natomiast, gdy Katka zauważyła, że brakuje jej kilku dni regularnej gry, poprosiła mnie o tymczasowe zamknięcie podania, na co się zgodziłem. Cieszę się, że dbasz o praworządność administracji, szkoda, że dopiero po tym jak pozwoliłeś sobie na prywatną "krucjatę". Jeśli chcesz kontynuować ten temat, zapraszam do działu ze skargami na administratorów.
 9. [skarga] Moreno

  W takim razie temat zamykam. Mam nadzieję, że zachowanie obu graczy, zarówno oskarżonego, jak i oskarżającego się poprawi.
 10. |Trouble in Terrorist Town| Matrix.PL™ |#4|

  Administrator został przyjęty na stałe do naszej drużyny.
 11. <TTT> DnCiak

  Hej, gratulacje, zostajesz przyjęty na okres próbny Proszę o kontakt poprzez Steam, gdy będziesz dostępny.
 12. <TTT> Miecio.Pieczykon

  Hej, odrzucam podanie. Uważam, że na ten moment nie jesteś jeszcze wystarczająco dojrzałą osobą do pełnienia funkcji administratora. Zapraszam do ponownego spróbowania swoich sił w przyszłości.
 13. <TTT> Garrison

  Hej, podanie odrzucam z powodu niskiej aktywności w ostatnich dniach. Zapraszam do ponownego złożenia podania w przyszłości
 14. <TTT> Katyushka

  Podanie ponownie otwarte.
 15. [Perm Mute] <✞Xero✞>

  Na życzenie gracza nakładam bana. Blokady czatu, czy to głosowego czy pisemnego nie są po to, żeby je jedynie "odpokutować". Są po to, żebyś zauważył gdzie popełniasz błąd i wyciągnął z tego konsekwencje. Zamykam i zapraszam do gry za tydzień.
 16. <TTT> Katyushka

  Na życzenie kandydatki zamykam tymczasowo podanie.
 17. <TTT> SirFliper

  Podanie zamykam ze względu na brak wymaganego stałego miesiąca aktywnej gry. Resztę osób prosiłbym o nieosądzanie graczy jedynie ze względu na ich przeszłość - i piszę to jako osoba, która w przeszłości była wykluczona ze społeczności SG.
 18. Dodanie emotikony Kappa

  nieśmieszne staroszkolne memy < tłicz czat
 19. [Ban] Niepoczytalny˘˙*.:。˙˚˛˜

  Odkopię informacyjnie, gracz dostał bana za używanie hacków.
 20. [Perm Gag] Sir. Danken Lore

  Perm gag zostanie zdjęty później jak wejdę na serwer. Prosiłbym o rozwiązywanie spraw różnorakich wiadomości poprzez kontakt ze mną na prywatnej wiadomości na forum lub Steam. Również nie zalecam rozpowszechniania prywatnych wiadomości na serwerze czy forum - jeśli chcesz pokazać je znajomym, robisz to już na własną odpowiedzialność. Na ten moment daję Tobie ostrzeżenie Danken, byś tak nie robił i trochę pomyślał. Tomislav złożył wczoraj rezygnację, po której nadal działał na serwerze, bawił się w wycieczki osobiste oraz wysłał dość... interesującą wiadomość. Niestety, z żalem na sercu nakładam Tobie 2 miesiące przymusowego odpoczynku od serwera. Temat zamykam, jeśli ktoś chce coś dodać zapraszam do kontaktu ze mną.
 21. TTT Podszywacz( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Podanie odrzucam z powodu niskiej aktywności gracza.
 22. Propozycja Serwera The Hidden

  Był dłużej, stał kilka tygodni i w sumie był grywany dosyć często (początkowo pełny serwer, później średnia 6 osób, ale wielu ludzi nie trzeba do zabawy), potem projekt został zamieniony na Morbus i umarł. Jeśli byłyby osoby chętne do zajmowania się tym serwerem i rozkręceniem go to nie widziałbym problemu, to bardzo fajny tryb.
 23. <TTT> <PR!D3-SAN # FOR THE HORDE>

  Gracz został przyjęty na stałe. Gratuluję
 24. [Ban] Patnar

  Odrzucam i zamykam. Spróbuj w przyszłości.
 25. [TTT] Szejdi

  Gracz przyjęty na okres próbny.
×