Djinn

Użytkownik
 • Zawartość

  59
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

4 obserwujących

O Djinn

 • Tytuł
  Piszący posty
 • Urodziny 04/23/98

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Wawa
 • Gram na serwerach:
  ARMA

Ostatnie wizyty

586 wyświetleń profilu
 1. Skład GROM-u Bravo1 1.Dowódca Drużyny(Radio Długie) - Dragoner999 2.Operator - TheWojak 3.Amunicyjny KM- 4.Kaemista - Kerry 5.Dowódca Sekcji - PaczekPL 6.Medyk - Opelik 7.Strzelec - Djinn 8.Saper - Grak
 2. Bravo 1.Dowódca - Dragoner 2.Radio Operator - 3.Medyk - 4.Saper - Djinn
 3. Chalk 2 1.Dowódca Juras 2.Radio Operator 3.Strzelec Djinn 4.Kaemista 5.Strzelec
 4. Bry! Po Świętach mam zamiar kupić nową kartę graficzną i tu pada pytanie- Jaką firmę wybrać? Jest ich wiele jak MSI, Nvidia, Gigabyte i nie wiem, czym one się od siebie różnią; jakie mają plusy i minusy.
 5. Bez modów to będzie niecałe 19GB
 6. http://www.armaholic.com/page.php?id=27766 http://www.armaholic.com/page.php?id=28646 Jakbyście dali radę....
 7. Jak dla mnie ShacTac jak opcjonalny mod. Jeśli chodzi o resztę to chętnie znów bym wsiadł do F-16 jak kiedyś na serwerze a nie dalej klepać A-10...
 8. Orzeł 1 zgłasza!
 9. Wcześniej bodajże mieliśmy mod z PSZ i nikt z nich nie korzystał... A co do propozycji Ghosta, to przydałoby się dodać F-18 z F-16, A-10 jest już w RHS razem z Apachem, ale co do śmigła to nie jestem do końca pewien.
 10. Blastcore jak najbardziej, ale bardzo przydałby się ShackTac, który jeszcze 2 dni temu działał na serwerze.
 11. I już mi pilotów zajęli. T_T
 12. Bez mikrofonu.
 13. Dobra, przewaliłem sporo tematów na innych forach z podobnymi problemami i z tego co wynika to to, że mam uszkodzone gniazdo i trzeba będzie go wymieniać, także można zamknąć temat.
 14. Tak jak w temacie; podłączam do telefonu słuchawki ale słyszę tylko na jedną (druga jest MEGA cicho). Pomyślałem, że w takim razie kupię nowe. Zrobiłem to, przyszła do mnie paczka, podłączam nowe do telefonu i to samo; znowu słyszę jedynie na lewą słuchawkę. W dodatku gdy podłączam obojętnie czy nowe czy stare słuchawki do kompa to wszystko jest cacy. Pomóżcie.
 15. No, no ja tam ostatnio nie wbijałem bo jak widziałem, że jest z 7 osób to mi się odechciewało grać. PS: Smutek, Ty żyjesz?!