Qiro

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Qiro

 • Tytuł
  Świeżak
 • Urodziny

Informacje

 • Płeć
  Nie wiem, nie powiem
 1. Niestety ale aktualny autobalans nie miesza zespołów jak należy i robi to za rzadko(a jeśli przenosi to niestety ale daje kasę z obu drużyn oraz czas na zabicie przenoszonej osoby), przez co już wiele razy miałem strasznie jednostronne gry.
 2. Wgraliście jakaś fałszywkę - nie reaguje jeśli są wielkie litery, / i ! oraz nie pokazuje liczby głosów oddanych na gracza (np. 3/8). High ping proponuje edytować żeby kickal po 30s bo teraz chyba tylko sprawdza na początku rundy. I wywalić niektóre mapy tylko do nominate.
 3. Nadal czekam, dziś zmutowałem 8 osób.
 4. Afk manager został usunięty w lipcu i trochę rzeczy się zmieniło, jak ktoś nie umie go ustawić lub wybrał wadliwa wersję to może poprosić o pomoc bo jakoś na innych serwerach działa normalnie. Sobota wieczór to czas w którym admini powinni być, szkoda ze ich nie było i były osoby które utrudniały grę i nie dało się z nimi nic zrobić. Nie wiem dlaczego uważasz że większość graczy to trolle... Powinieneś się zastanowić co się dzieje przez graczy afk ale że widać że masz z tym trudności, to ci pomogę: Zajmują sloty Burzą balans drużyn Gra staje się wolniejsza I chyba zapomniałeś ze w swoim pierwszym poście jesteś na tak ;)
 5. Utworzyłem temat 18 i nadal nie widzę zmian lub komentarzy osób decydujących o serwerze a takie rzeczy jak votekick czy anty afk to podstawa na "każdym" serwerze wiec nie wiem jak mam zachować cierpliwy tym bardziej ze widzę takie coś 24.07.2015 wyłączony Afk Manager, od tego czasu macie obowiązki które wykluczają was z serwera? Skoro administracja wiedziała o sesji czemu nie zajęli się glosowaniami wcześniej żeby przygotować serwer na czas nieobecności adminów? Przez krotki okres grania na serwerze widziałem tylko jednego admina którego zresztą wolałbym zapomnieć.
 6. Zrobicie coś w końcu?
 7. Votekick jest zablokowany, skoro nie można wgrać anty afk to proponuje żeby votekick był ustawiony na mniej więcej 30% osób z drużyny.
 8. Jako ze nie mogę zedytować posta pisze kolejnego W czasie zmiany map czasami wywala z serwera z powodu rezerwacji slotów choć ja grałem najdłużej
 9. Proponuje dodać votekick, voteban, votemute, wgrać pluginy odpowiadające za ping i afkowanie oraz mapy z hostami dać tylko do nominate.