Skocz do zawartości

IceTea

Użytkownik
 • Zawartość

  341
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  9

1 obserwujący

O IceTea

 • Tytuł
  Zaawansowany poster
 • Urodziny 04/17/88

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Zewsząt
 • O mnie
  Udałem się Bogu.
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw

Ostatnie wizyty

1900 wyświetleń profilu
 1. [Ban] JAnek

  Ja bym mu tam dal szanse, pod warunkiem oczywiście, jedno małe przywinienie a ban wraca x2.
 2. Crashe serwera

  17.04 - 18:10 mg_clouds_multigames po rozgrzewce utracono połączenie
 3. Crashe serwera

  16.04 - 17:13 mg_princess_multigame po wybraniu mini mapy z granatami utracono połączenie z serwerem
 4. Crashe serwera

  06.04 - 20:32 jb_lego_jail_v8 włączyło się po rozgrzewce "Sampling Walkable Space..." i jebut, połączenie zostało przerwane
 5. Propozycje map

  deathrun_ DR_ColdMetal dr_fredzio1337_xxx dr_kniv_scpf_v2_auto dr_taiga_weebRemake_SNG dr_blue_helicopter dr_maniha_haunted_fix Deathrun_DreS0X_Extremario deathrun_minecraftworld_fix deathrun_emerald Deathrun_Princess_Akai Deathrun_Princess_Akai2 deathrun_12000BC_v1 deathrun_snowstone Deathrun_temple_remake deathrun_deadlycube deathrun_dust_2016 Deathrun_Princess_Rocket_Ending deathrun_industrial Deathrun Steam Works Bunker (Deathrun) Deathrun_Princess_ZombieHighschool Deathrun Gamerfun Deathrun Jigsaw Deathrun Kosova deathrun_balticsea deathrun_idi_domoy Deathrun_aztec deathrun_st0ner_familly v1 Atomic deathrun_cavern_csgo Deathrun_Princess_Nightmare_Final Deathrun Warehouse DeathRun_Surf! Deathrun_Princess_Missing deathrun_wiremod teraz twój ruch, remzo
 6. Mapy do usunięcia/poprawy

  Mapa: jb_mountaincraft_v6 Powód: Następna słaba mapa do odstrzału, za każdym razem jak jest wybrana, są wieszane na niej psy, że mało zabaw, że są za daleko od siebie, sekrety są w bezsensownych miejscach. Odradzam.
 7. Propozycje map

  kursy_ mg_ancient_course mg_66666666_run Mg Crazy Color mg_ataraxia mg_The_Factory_course mg_hoejhus_course mg_halo_course_csgo mg_gh_winter_course mg_dev_morecolors_course_beta mg_scahigh_course_v3 mg_kc_course_v1-1 mg_legodeplay_course_v3 mg_draw_course_v1_final mg_dust_course_2_csgo_v1.1 mg_ mg_yotagames mg_elchibros mg_wl_multigames_csgo_v1 Inne_ mg_tiny_maze mg_sky_dust mg_Blade_Battlers mg_simpsons_sweeper mg_long_road_extended
 8. Darmowe gry na platforme Steam

  We are now out of keys, sorry!
 9. Ja dzisiaj w Kauflandzie naładowałem cały wózek zakupów, wyłożyłem je na taśmę przy kasie, powiedziałem kasierce pryma aprylys i opuściłem sklep.
 10. Dyskusja na temat map ffa

  przeciez od początku było jasne że, więcej map ffa nie będzie, dajcie po prostu swoje propozycje na podmiankę w odpowiednim temacie i je przyokazji wrzucania innych map podmieni, po co ciągnąć temat bez sensu przez dwie strony D:?
 11. Mapy do usunięcia/poprawy

  Mapa: ba_jail_didihome_II_1 Powód: bardzo słaba mapa, duża, wąskie korytarze gdzie łatwo o bunt, dużo (prawie wszystkie) zabaw nie działa. Grana 2 razy, 2 razy niechętnie.
 12. Propozycje map

  moderatora proszę o połączenie postu z tym powyżej jail_ jb_summer_mixalot jb_water_prison_go jb_prisonbreak_galaxy jb_corruption jb_banteroonies jb_hapis_hayati_selim Jb_Asylum jb_bogazici_tr jb_pipeline jb_kanker jb_westwood_znt jb_bigmt_b2 jb_cavern_v1b jb_moti jb_zipper JB_SkyRun_Jail_PTR jb_efso_v1 jb_iceworld JB Brixx |Final| jb_nrx_v9_gs jb_bender jb_facebook jb_saverno_v2 jb_paradise jb_legoland jb_august jb_Finland jb_fortify Jb_Potato_final1fix jb_obama_v5_beta mg_ do wybierania mg_anime_land Mg_Zetzui_Minigames_v2 mg_koga73_multigames_e mg_potatogames Trade | BlueSky kursy_ mg_insomnia_course mg_venus_corp_beta4 mg_get_out_course mg_minecraftools_course_v4 mg_space_course_csgo mg_pharaohs_tomb2_go_v3 mg_office45_course mg_ifionly_csgo mg_uvespace_course_betav2 mg_IceQ_Course mg_castlecourse mg_dev_galaxie_course_csgo mg_aperture_escape_csgo inne_ mg_junglecamp deathrun_ dr_gyro
 13. Mapy do usunięcia/poprawy

  Mapa: jb_crazyjump_new_beta1 Powód: jako fanatyk więzienia stwierdzam iż, ta mapa jest niegrywalna po stronie strażników więziennych, ale po stronie więźniów jest wręcz idealna. 14 sekretów, bronie, 3 rodzaje klatek, syf, brud, smród, kiła, mogiła, sodoma i gomora. Znienawidzona mapa przez strażników. Mapa: jb_fastness Powód: bardzo mało wszystkiego, za to, mapa duża, kręta i bardzo bogata w możliwości ucieczki. Ogóle to mapa zagrana raz i od razu stwierdziliśmy że, mapa wysokich lotów nie jest.
 14. [4FUN] Akise

  Nada się, tylko przeczytaj jeszcze raz regulamin jaila, bo parę razy musiałem cię poprawiać, nie żebyś go złamał, tylko parę punktów przeoczyłeś.
 15. [PLAC ZABAW] Stachu

  po słowach skierowanych w kierunku mojego dziecka i mojej mamy, czy to w żartach czy w inny sposób, nie interesuje mnie to, jestem na nie. Jeżeli w takim wieku JUŻ trzymają się ciebie takie żarty w kierunku innej osoby, czy też jego rodziny, to przepraszam bardzo, ale na panowanie władzy na serwerze się nie nadajesz.
×