Skocz do zawartości

Kapitan Groszko

Użytkownik
 • Zawartość

  56
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Kapitan Groszko

 • Tytuł
  Piszący posty
 • Urodziny 02/12/02

Metody kontaktu

 • ICQ
  Już wolałbym Skype'a
 • Gadu Gadu
  Nie potrzebuję
 • Skype
  Kapitan Groszko

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:0:121484370
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Ze wsi koło Katowic :P
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

509 wyświetleń profilu
 1. [UNBAN] [#2] Seal

  Odwołania od permów piszę się zwykle po ok. pół roku od otrzymania bana w przeciwnym razie masz małe szanse na ub, ale może @Gerard aka Max Payne się zlituje.
 2. B4N kronik

  Skoro dostałeś perma to musiałeś nieźle trollować. Napisałeś dość słabe odwołanie, ale z drugiej strony minęło już prawie pół roku. Myślę , że @Gerard aka Max Payne lepiej objaśni tę sprawę.
 3. <TTT> Zwykly_Seba

  Witam Według mnie podanie dość ubogie, chociaż i tak lepsze niż większość podań w ostatnich miesiącach. Uważam, że rok gry z przerwami na strefie to dość mało. Zacząłem ostatnio grać w gmoda trochę częściej i szczerze mówiąc niewiele razy cię wdziałem (może po prostu się mijaliśmy ). Ogólnie jestem na NIE, ponieważ podanie, chociaż trochę lepsze od pozostałych (moim zdaniem) nadal jest ubogie. Pozdrawiam Maciuś Zaczkowky
 4. [BAN] (10.02.2018) Husio23 #1

  Nie wiem czy źle rozumiem sytuację, ale nie mogłeś dostać bana za pisanie na priv. Ban musiał zostać nadany za coś innego. Najlepiej, żeby sprawę objaśnił @Limbo bo nie wiele zrozumiałem z tego opisu.
 5. <TTT> Garrison

  Witam Marnie napisane podanie, mało informacji i twoim jedynym powodem napisanie tego podania jest to, że administratorzy nie zawsze mają czas być 24/7 na serwerze? Jeśli ma to jakiekolwiek znaczenie to jestem na NIE. Pozdrawiam Maciuś Zaczkowksy.
 6. [Ban] Patnar

  Witam Nie wiem na czym polegała reklama, ale jeśli nie była zbyt przesadzona to myślę, że po prawie pół roku można dać ci drugą szansę. Oczywiście powinien wypowiedzieć się administrator banujący czyli @Wachu. Pozdrawiam Maciuś Zaczkowky. § 2.4 //Yor
 7. [ Perm Ban ] Stefaneczeq

  Witam, Grasz na Breach'u już prawię 3 miesiące, więc powinieneś wiedzieć, że każda forma ghostingu (nawet tak mała) jest dalej ghostingiem. Możesz mi wytłumacz co ma zmienić "argument" późnej godziny? Z tego co mi się wydaję chciałeś przekazać, że w nocy można łamać regulamin ( nie wiem jak inaczej to rozumieć). Tak więc kończąc moją "wyczerpującą wypowiedź radzę ci spróbować za ponad tydzień gdy minie miesiąc od bana (chyba, że @maxus6 postanowi dać ci drugą szansę już teraz) i popracować nad skruchą bo niewiele jej śladów widać w twoim odwołaniu. Pozdrawiam Maciuś Zaczkowky § 2.4 //Yor
 8. [BAN] Sniezny Kockodan

  Witam, Z tego co przeczytałem w wypowiedzi Bonelke'a to, że po pierwsze okazał skruchę, po drugie powiedział, że przeczytał regulamin (może po fakcie, ale wciąż), a po trzecie jest to jego pierwszy ban, czyli gra od niedawna. Uważam, że ban powinien być skrócony do pary dni za powody, które wyżej podałem. Przewinienie w banie nie jest lekkiej wagi, ale to dopiero początkujący grać, a praktycznie każdy na początku popełnia błędy . Chciałbym jeszcze tylko zaprosić @Limbo do wypowiedzenia się w temacie. Pozdrawiam Maciuś Zaczkowsky
 9. [Perm Ban] [#3] =vXv=

  Jeśli dobrze widzę to bana dostałeś prawie tydzień temu, a normalnie permy ściąga się po ok. roku banicji. Wątpię, że przez tak krótki czas w ogóle zrozumiałeś swój błąd.
 10. [Ban] Niepoczytalny˘˙*.:。˙˚˛˜

  Jeśli to mówisz jest prawdą to przydałby się unban, jednakże najpierw powinien wypowiedzieć się @Cezary_PL. Dla dobra wszystkich, gdy "twoje skrypty" okażą się nieprawdą lepiej już nie rób bh.
 11. [Skarga] Red Lagger

  Nikogo z administracji nie było w chwili rdm, wszedł może dwie rundy później, a gdy to zauważyłem to zastało mi do wklejenia tylko ID, więc tak szkoda mi było czasu.
 12. [Skarga] Red Lagger

  @RedLagger problem w tym że zacząłem pisać skargę od razu po śmierci, a gdy brakowało mi już tylko ID wróciłem do gry żeby takowe pozyskać, wtedy zobaczyłem Tomislava na serwerze i szkoda mi było czasu włożonego w to odwołanie więc je opublikowałem.
 13. [Skarga] Red Lagger

  Nie wiedział że jestem T po prostu podniósł beczkę usiłując mnie zabić i dokonał swego.
 14. [Skarga] Red Lagger

  [b]1. Nick osoby oskarżongo: Red Lagger [b]2. Steam ID osoby oskarżonego: STEAM_0:1:52117630 [b]3. Przybliżona data zajścia: 11.262017 ok. godz. 21:40 [b]4. Nazwa mapy: ttt_whitehouse_b2 [b]5. Opis sytuacji: Gracz red zabił w jednej rundzie mocno obił niewinnych,a mnie zabił wybuchającą beczką gdy byłem traitorem [b]6. Coś od siebie: Jeśli zabicie 3 osób nie kwalifikuję się jako mass RDM to proszę o usunięcie tego tematu
 15. [Perm Gag] Maciuś Zaczkowsky

  Dalej nie mam mutacji, ale uważam, że jest lepiej. Jeśli dostane ug to postaram się nie nadużywać mikrofonu.
×