Skocz do zawartości

Kapitan Groszko

Użytkownik
 • Zawartość

  49
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Kapitan Groszko

 • Tytuł
  Początkujący poster
 • Urodziny 02/12/02

Metody kontaktu

 • Skype
  Kapitan Groszko

Informacje

 • Steam ID
  STEAM_0:0:121484370
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Będzin
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

373 wyświetleń profilu
 1. [BAN] Sniezny Kockodan

  Witam, Z tego co przeczytałem w wypowiedzi Bonelke'a to, że po pierwsze okazał skruchę, po drugie powiedział, że przeczytał regulamin (może po fakcie, ale wciąż), a po trzecie jest to jego pierwszy ban, czyli gra od niedawna. Uważam, że ban powinien być skrócony do pary dni za powody, które wyżej podałem. Przewinienie w banie nie jest lekkiej wagi, ale to dopiero początkujący grać, a praktycznie każdy na początku popełnia błędy . Chciałbym jeszcze tylko zaprosić @Limbo do wypowiedzenia się w temacie. Pozdrawiam Maciuś Zaczkowsky
 2. [Perm Ban] [#3] =vXv=

  Jeśli dobrze widzę to bana dostałeś prawie tydzień temu, a normalnie permy ściąga się po ok. roku banicji. Wątpię, że przez tak krótki czas w ogóle zrozumiałeś swój błąd.
 3. [Ban] Niepoczytalny˘˙*.:。˙˚˛˜

  Jeśli to mówisz jest prawdą to przydałby się unban, jednakże najpierw powinien wypowiedzieć się @Cezary_PL. Dla dobra wszystkich, gdy "twoje skrypty" okażą się nieprawdą lepiej już nie rób bh.
 4. [Skarga] Red Lagger

  Nikogo z administracji nie było w chwili rdm, wszedł może dwie rundy później, a gdy to zauważyłem to zastało mi do wklejenia tylko ID, więc tak szkoda mi było czasu.
 5. [Skarga] Red Lagger

  @RedLagger problem w tym że zacząłem pisać skargę od razu po śmierci, a gdy brakowało mi już tylko ID wróciłem do gry żeby takowe pozyskać, wtedy zobaczyłem Tomislava na serwerze i szkoda mi było czasu włożonego w to odwołanie więc je opublikowałem.
 6. [Skarga] Red Lagger

  Nie wiedział że jestem T po prostu podniósł beczkę usiłując mnie zabić i dokonał swego.
 7. [Skarga] Red Lagger

  [b]1. Nick osoby oskarżongo: Red Lagger [b]2. Steam ID osoby oskarżonego: STEAM_0:1:52117630 [b]3. Przybliżona data zajścia: 11.262017 ok. godz. 21:40 [b]4. Nazwa mapy: ttt_whitehouse_b2 [b]5. Opis sytuacji: Gracz red zabił w jednej rundzie mocno obił niewinnych,a mnie zabił wybuchającą beczką gdy byłem traitorem [b]6. Coś od siebie: Jeśli zabicie 3 osób nie kwalifikuję się jako mass RDM to proszę o usunięcie tego tematu
 8. [Perm Gag] Maciuś Zaczkowsky

  Dalej nie mam mutacji, ale uważam, że jest lepiej. Jeśli dostane ug to postaram się nie nadużywać mikrofonu.
 9. [Perm Gag] Maciuś Zaczkowsky

  1. Maciuś Zaczkowsky 2. STEAM_0:0:121484370 3. Nie grałem na TTT coś koło pół roku. Teraz gdy pytam się coś nie odpowiadają. Wydaję mi się że przyczyną mógł być mój dość "dziecięcy" głos 4. Jeśli nie mam gaga to przepraszam za to odwołanie Pomogę trochę: ~Wachu
 10. [PERM] Xertes

  Patrząc na to co piszą wszyscy wyżej sądzę iż administracja powinna dać mu termin po którym będzie mógł napisać kolejne odwołanie albo zbanować tego gracza na forum ponieważ robi się tego za dużo (prawie co miesiąc dodaje nowe odwołanie). Pozdrawiam Maciuś.
 11. [ban] OlafeQ breach #3

  Odwołanie służy do tego żeby odwołać się do bana, bo np admin się pomylił. A nie do napisania czegokolwiek (lub tak jak tu tylko do przyznania się do winy) "żeby tylko dali mi ub". A pomijając to nawet nie okazałeś skruchy, więc jestem za tym żeby nie udzielić ci unbana. Jeśli źle zrozumiałem tą sytuację to przepraszam za wywód :).
 12. [SKARGA] DzanaS

  @VEO Widzę, że jesteś nowy na forum, więc polecam na następny raz robić filmiki, zdjęcia albo ogarnąć świadków, bez tego nie nie zdziałasz.
 13. [BAN] Dominik

  Chyba chodziło ci o podrabianie ss z lvlem. Od ostatniego odwołania minęły dwa miesiące, więc myślę, że można dać ci ostatnią szansę. Ostatnia rzecz jest taka, że swoje stanowisko powinien przedstawić też @Alucardd
 14. [Ban] <BR#2> WOF Szkajerowniczy

  Pytanie brzmi czy wiedziałeś, że zbugował ci się rage, jeśli tak to powinieneś wyjść lub napisać do admina jeśli jest na serwie, a nie kontynuować grę :) . Jeśli zabiłeś nawet jedną osobę na bugu to ban jest słuszny.
 15. Skarga na gsuja

  Jak dla mnie pierwszy screen nie przedstawia winy, ale zestawienie dwóch następnych to co innego.
×