Husarz

Admin Arma 2 CO
 • Ilość dodanej zawartości

  180
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  5

5 obserwujących

O Husarz

 • Ranga
  Forumowicz
 • Urodziny

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Spod Warszawy...
 • O mnie
  Dziwak

Ostatnie wizyty

838 wyświetleń profilu
 1. Witam Nie chciałbym się wtrącać w sprawy placu, ale co do nicku oskarżonego, czy naprawdę dopuszczalne jest przybierać czyjeś personalia? Nie chodzi tu o opcje polityczne, tylko po prostu ludzkie, więc wnioskowałbym o zmianę na coś nie związanego z nikim konkretnym.
 2. Szczerze mówiąc, niedawno zainstalowałem JSRS na A3, i być może coś sknociłem, ale nie zauważyłem ŻADNEJ różnicy w dźwięku. Rzeczywiście mod JSRS na A2 jest to naprawdę świetny i tego samego spodziewałem się na trójce, więc zapewne spróbuję Twojej propozycji
 3. Chyba nie w tym dziale napisałeś do A3
 4. Jako, że zostało to potwierdzone przez innego gracza, i ze względu na wcześniejsze kłopoty, nadaję bana ostrzegawczego na dwa dni.
 5. A ja kurka nie mogłem się wpasować, niestety praca nie daje o sobie zapomnieć, piątek czy świątek... Ale cieszę się, że serwer był zaludniony, mamy trochę nowych graczy, których codziennie obserwuję, i podoba mi się to co widzę.
 6. Bardzo chętnie się wpasuję.
 7. Aha, no to rzeczywiście wiele wyjaśnia.... Zapytałbym o powód podszywania się pod kogoś, ale zaraz się to zamieni w dyskusję, a Ty się odwołałeś od bana więc może niech po prostu inni admini i moderatorzy TS3 się wypowiedzą w sprawie odbanowania. Pozdrawiam
 8. No to fajnie, skoro jako admin takie rzeczy robisz, zwłaszcza, że czytałem, że nawet zdobyłeś perma na gmod jako "Zuwal". Nie ja Cię zbanowałem na TS3, więc decyzja zostaje u osoby która to zrobiła. Nie podoba mi się, że ktoś aspirujący do rangi administracji nie odróżnia dobra od zła, nawet jeżeli czegoś nie ma w regulaminie to nie znaczy, że róbta co chceta, ale miło, że zauważyłeś niewłaściwość poczynań. Takie moje zdanie, niech inni się wypowiedzą.
 9. Nie jest to co prawdą mój dział, ale moim zdaniem przed rozpatrywaniem podania, powinno się zweryfikować czy Twój awatar nie jest w sprzeczności z dobrym smakiem, który jak rozumiem Strefa Gier w jakiś sposób wymaga.
 10. W oknie uruchamiana wpisz "dxdiag" i w zakładce system spójrz na sekcje producent systemu i model systemu.
 11. Cóż, mój folder to jednak 37,1 GB, komputerowi chyba coś się pomyliło za pierwszym liczeniem, aż mi kopara opadła jak to zobaczyłem wtedy, ale teraz jest w granicach normy, przepraszam za sianie fermentu. P.S. - Co nie znaczy, że nie mam dość już tych aktualizacji co miesiąc po kilka GB P.S. 2 - A wiecie już może co teraz wymyślili z tą aktualizacją? APEX 2?
 12. Mam pytanie, ile waży teraz czysta A3? Wczoraj znowu jakaś aktualizacja zaczęła włazić - 5GB. Teraz mój folder A3 to 343 GB! Mam tam trochę modów i nie chce mi się wyodrębniać wszystkiego, dlatego pytam z ciekawości, bo chłopaki z BIS chyba trochę przeginają...
 13. Jeżeli się nie mylę, to ban jest na 5 dni, więc nie przesadzaj z tą stratą gracza
 14. Ja tylko się zastanawiam co niektórym strzela do głowy z takimi pomysłami, jak nie jeden coś odwali to drugi. Naprawdę szkoda gadać... Nie ja dałem tego bana, tylko Dawre jeżeli się nie mylę, ale w pełni go popieram. Niech będzie to przestrogą dla kolejnych "dowcipnisiów".
 15. Spokojna głowa, testy się zrobi gdzieś pewnie pod koniec tygodnia, bo mam znowu młyn w robocie, ale chętnie zobaczyłbym misję naszego gracza na serwerze. I przy okazji, oczywiście nie miałem zamiaru wrzucać misji na ślepo, tylko najpierw "oglądnąć", bo sam twórca ostrzegł mnie, że zawiera pewne niedociągnięcia, tak więc powoli damy radę.