Husarz

Admin Arma 2 CO
 • Ilość dodanej zawartości

  193
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  5

5 obserwujących

O Husarz

 • Ranga
  Forumowicz
 • Urodziny

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Spod Warszawy...
 • O mnie
  Dziwak

Ostatnie wizyty

866 wyświetleń profilu
 1. Witam Chciałbym wiedzieć, czy innym także po ostatnim chyba update firefoxa, na połowie odwiedzanych stron (w tym na strefie) wyskakuje komunikat o nieszyfrowanym połączeniu, na początku myślałem, że to sprawka antywirusa, jednak już z nimi to ustaliłem, po próbach, że dotyczy to przeglądarki, gdyż np. w explorerze to nie występuje, a reinstall firefoxa nie pomógł.
 2. No no, ślicznie panowie Ja doradzałbym jeszcze usunięcie podpisów flagi czy ammoboxa, i zastąpił małymi tabliczkami, gdyż napisy mogą się zbyt rzucać w oczy z daleka, ale to tylko moje zdanie.
 3. Postać: Lucky Kara: Ban 7 dni Za: Ciągłe strzelanie w bazie data: 11.03.2017 godzina: 22:34 mapa: Domination 2.71 West - Takistan // Guidów proszę tu nie wstawiać w echelonie to wszystko mamy dziekuję // Chester
 4. @dawre No i to się nazywa fachowa porada. @Sajmon On prosił o o pomoc, nie o żarciki
 5. Ach te zdjęcia bazy czarnoruskiej, przypomniały mi bitwy, w latach 2009-2012, np. warfare po 60-120 graczy, te krycie się w trawie i sprzątanie nieostrożnych graczy-najeźdźców, leżenie godzinami z karabinem wyborowym... Ech Ty, musiałeś to wstawić?
 6. Witam Nie chciałbym się wtrącać w sprawy placu, ale co do nicku oskarżonego, czy naprawdę dopuszczalne jest przybierać czyjeś personalia? Nie chodzi tu o opcje polityczne, tylko po prostu ludzkie, więc wnioskowałbym o zmianę na coś nie związanego z nikim konkretnym.
 7. Szczerze mówiąc, niedawno zainstalowałem JSRS na A3, i być może coś sknociłem, ale nie zauważyłem ŻADNEJ różnicy w dźwięku. Rzeczywiście mod JSRS na A2 jest to naprawdę świetny i tego samego spodziewałem się na trójce, więc zapewne spróbuję Twojej propozycji
 8. Chyba nie w tym dziale napisałeś do A3
 9. Jako, że zostało to potwierdzone przez innego gracza, i ze względu na wcześniejsze kłopoty, nadaję bana ostrzegawczego na dwa dni.
 10. A ja kurka nie mogłem się wpasować, niestety praca nie daje o sobie zapomnieć, piątek czy świątek... Ale cieszę się, że serwer był zaludniony, mamy trochę nowych graczy, których codziennie obserwuję, i podoba mi się to co widzę.
 11. Bardzo chętnie się wpasuję.
 12. Aha, no to rzeczywiście wiele wyjaśnia.... Zapytałbym o powód podszywania się pod kogoś, ale zaraz się to zamieni w dyskusję, a Ty się odwołałeś od bana więc może niech po prostu inni admini i moderatorzy TS3 się wypowiedzą w sprawie odbanowania. Pozdrawiam
 13. No to fajnie, skoro jako admin takie rzeczy robisz, zwłaszcza, że czytałem, że nawet zdobyłeś perma na gmod jako "Zuwal". Nie ja Cię zbanowałem na TS3, więc decyzja zostaje u osoby która to zrobiła. Nie podoba mi się, że ktoś aspirujący do rangi administracji nie odróżnia dobra od zła, nawet jeżeli czegoś nie ma w regulaminie to nie znaczy, że róbta co chceta, ale miło, że zauważyłeś niewłaściwość poczynań. Takie moje zdanie, niech inni się wypowiedzą.
 14. Nie jest to co prawdą mój dział, ale moim zdaniem przed rozpatrywaniem podania, powinno się zweryfikować czy Twój awatar nie jest w sprzeczności z dobrym smakiem, który jak rozumiem Strefa Gier w jakiś sposób wymaga.
 15. W oknie uruchamiana wpisz "dxdiag" i w zakładce system spójrz na sekcje producent systemu i model systemu.