Husarz

Admin Arma 2 CO
 • Ilość dodanej zawartości

  169
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

5 obserwujących

O Husarz

 • Ranga
  Forumowicz

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Spod Warszawy...
 • O mnie
  Dziwak

Ostatnie wizyty

805 wyświetleń profilu
 1. A ja kurka nie mogłem się wpasować, niestety praca nie daje o sobie zapomnieć, piątek czy świątek... Ale cieszę się, że serwer był zaludniony, mamy trochę nowych graczy, których codziennie obserwuję, i podoba mi się to co widzę.
 2. Bardzo chętnie się wpasuję.
 3. Aha, no to rzeczywiście wiele wyjaśnia.... Zapytałbym o powód podszywania się pod kogoś, ale zaraz się to zamieni w dyskusję, a Ty się odwołałeś od bana więc może niech po prostu inni admini i moderatorzy TS3 się wypowiedzą w sprawie odbanowania. Pozdrawiam
 4. No to fajnie, skoro jako admin takie rzeczy robisz, zwłaszcza, że czytałem, że nawet zdobyłeś perma na gmod jako "Zuwal". Nie ja Cię zbanowałem na TS3, więc decyzja zostaje u osoby która to zrobiła. Nie podoba mi się, że ktoś aspirujący do rangi administracji nie odróżnia dobra od zła, nawet jeżeli czegoś nie ma w regulaminie to nie znaczy, że róbta co chceta, ale miło, że zauważyłeś niewłaściwość poczynań. Takie moje zdanie, niech inni się wypowiedzą.
 5. Nie jest to co prawdą mój dział, ale moim zdaniem przed rozpatrywaniem podania, powinno się zweryfikować czy Twój awatar nie jest w sprzeczności z dobrym smakiem, który jak rozumiem Strefa Gier w jakiś sposób wymaga.
 6. W oknie uruchamiana wpisz "dxdiag" i w zakładce system spójrz na sekcje producent systemu i model systemu.
 7. Cóż, mój folder to jednak 37,1 GB, komputerowi chyba coś się pomyliło za pierwszym liczeniem, aż mi kopara opadła jak to zobaczyłem wtedy, ale teraz jest w granicach normy, przepraszam za sianie fermentu. P.S. - Co nie znaczy, że nie mam dość już tych aktualizacji co miesiąc po kilka GB P.S. 2 - A wiecie już może co teraz wymyślili z tą aktualizacją? APEX 2?
 8. Mam pytanie, ile waży teraz czysta A3? Wczoraj znowu jakaś aktualizacja zaczęła włazić - 5GB. Teraz mój folder A3 to 343 GB! Mam tam trochę modów i nie chce mi się wyodrębniać wszystkiego, dlatego pytam z ciekawości, bo chłopaki z BIS chyba trochę przeginają...
 9. Jeżeli się nie mylę, to ban jest na 5 dni, więc nie przesadzaj z tą stratą gracza
 10. Ja tylko się zastanawiam co niektórym strzela do głowy z takimi pomysłami, jak nie jeden coś odwali to drugi. Naprawdę szkoda gadać... Nie ja dałem tego bana, tylko Dawre jeżeli się nie mylę, ale w pełni go popieram. Niech będzie to przestrogą dla kolejnych "dowcipnisiów".
 11. Spokojna głowa, testy się zrobi gdzieś pewnie pod koniec tygodnia, bo mam znowu młyn w robocie, ale chętnie zobaczyłbym misję naszego gracza na serwerze. I przy okazji, oczywiście nie miałem zamiaru wrzucać misji na ślepo, tylko najpierw "oglądnąć", bo sam twórca ostrzegł mnie, że zawiera pewne niedociągnięcia, tak więc powoli damy radę.
 12. Już z nim na ten temat rozmawiałem, i wyraziłem zgodę, ale niestety sam jeszcze OGP nie ogarniam za dobrze, więc wiesz... Co do samej misji i tytułu Booxer, Takistan life to nazwa serii popularnych misji a la Sim-y, więc nazwę wybrałeś nieco nietrafioną...
 13. Jak niektórzy (przynajmniej z army ) wiedzą, staram się zwracać uwagę innych na poziom kultury, nawet już nie ze względu na firmę (która daje nam przypominam za darmo serwer, remember!) ale ze względu na innych, nie każdy ma po 15 lat żeby go bawiły takie nicki, niektórzy są nieco starsi i takie rzeczy po prostu irytują i psują wizerunek całej strefy, więc choćby dlatego nasze zachowanie powinno uwzględniać słownictwo na poziomie codziennego życia w pracy/w szkole, bo co robimy w domu to nasza sprawa, a co robimy w społeczności to co innego. Dlatego nawet jak wcześniej nikomu z adminów Twojego serwera to nie przeszkadzało(przykro to słyszeć), nie znaczy, że hulaj dusza, ja na przykład na Gmod nie gram i Cię wcześniej nie zauważyłem. Popieram Markooffa w 100%, jak głosi popularne zdanie: jak nie my to kto?
 14. Kolega postanowił chyba pobawić się w zagadki, po co interpunkcja, taka jak przecinek czy znak zapytania, niech inni sobie łamią głowę...
 15. No cóż, jako, że nie mogłem wysłać Kozakowi PW z jakiegoś tam dziwnego powodu, to piszę powitanko tutaj, a szczegóły współpracy do obsługi dałem nowemu (i staremu zarazem) koledze na TS3, ale w razie pytań wal do działu adminów do którego masz już dostęp. Witaj w administracyjnej drużynie!