Husarz

Użytkownik
 • Zawartość

  217
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

5 obserwujących

O Husarz

 • Tytuł
  Zaawansowany poster
 • Urodziny

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Spod Warszawy...
 • O mnie
  Dziwak

Ostatnie wizyty

1031 wyświetleń profilu
 1. Jak już oznajmiłem na forum administracji rezygnuję z funkcji. Dziękuję za wspólny czas na forum i Arma. Pozdrawiam
 2. Nie jest to mój dział, ale myślę, że Twój nick też pozostawia wiele do życzenia.
 3. Przy okazji, jeżeli ktoś nie ma, a chciałby, to jest mod który polepsza dźwięki w A2 czyli J.S.R.S. Sprawdza się bardzo dobrze, a nawet świetnie, znacznie zmieniając oprawę dźwiękową na bardziej realistyczną, do tego serwer CO go akceptuje, zachęcam do pobrania i używania. Mod http://www.armaholic.com/page.php?id=11549 I jeszcze potrzebny do niego CBA http://www.armaholic.com/page.php?id=6231 Zachęcam także do pobrania darmowej wersji DLC ACR, gdyż jak się dowiedziałem od graczy, steam automatycznie go nie pobiera, i gdy ktoś ma broń z czeskiego arsenału, to inni jej nie widzą. Pobierajcie bezpośrednio przez steam wersję darmową (lite) albo jako .zip z: http://www.armaholic.com/page.php?id=17321
 4. @KerimPL Ale jakbyś mógł sprecyzować, bo "lagują" niewiele mi mówi Wczoraj trochę pograłem z chłopakami i było dobrze, więc czekam na dalsze wieści od was. @michalpl Też tak myślałem, ale okazało się, że jest różnica między DLC z wersji pudełkowej i ze steam, tak czy inaczej teraz, kiedy zsynchronizowałem obie, to wersje wersje lite działają, wiec jak masz czas i chęć to oczywiście pogrzeb w tym i wrzucaj. I dzisiaj wrzuciłem dodatek ACR który najwięcej problemów sprawia, zobaczymy jak będzie działał.
 5. No więc wrzuciłem wersję z DLC, serwer ją zaakceptował, teraz proszę graczy o przetestowanie, a ja w między czasie będę starał się ją podrasować w kilku kwestiach. Nazwa to: co40_dominacja oa nato 2.71 PL
 6. Cóż, z tego co widzę, jednak serwer ma problem z zaakceptowaniem nawet darmowych DLC, na razie usuwam modyfikację aby jeszcze się jej przyjrzeć.
 7. W dniu dzisiejszym wrzuciłem na serwer zmodyfikowaną wersję Dominacji West 2.71. Mam prośbę do graczy o próbę włączenia jej po wejściu na serwer, ponieważ tak jak wspomniany wyżej kolega Michalpl, mam niestety(albo stety) zainstalowane płatne DLC, tzn. ACR, BAF i PMC które występują także okrojone w darmowej wersji Lite. Nie można ot tak wyłączyć tych DLC jak modów, i oczywiście postarałem się nie zawierać w modyfikacji zasobów z wersji płatnych, ale nie mogę ze 100% pewnością potwierdzić czy mi się to udało, a nie jestem pewien czy steam automatycznie pobiera wszystkim wersje darmowe. Tak więc jak spróbujecie wejść i jeżeli wyskoczy wam brak addonów, proszę o wypisanie ich dokładnie w tym temacie abym wiedział które trzeba usunąć. Co co samej modyfikacji, zmiany są raczej kosmetyczne, nie wpłynąłem znacząco w samą istotę dominacji, aby była to wciąż ta sama mapa którą znamy, aczkolwiek teraz np. nie trzeba już wyłączać patroli na mapie gdyż baza będzie w stanie całkiem skutecznie się od teraz bronić, usunąłem też opcję włączania ACRE, gdyż z modów nie korzystamy itd. Misja nosi nazwę "co40 dominacja oa nato 2.71 PL"
 8. Nie jestem pewien czy zmiana nazwy mi się podoba, ale cóż, biznes to biznes
 9. Tak jak już Michale rozmawialiśmy na serwerze, jesteśmy chętni do prób.
 10. Oczywiście nie ma nic złego w pytaniu na forum, ale myślę, że w przypadku konkretnych gier najlepiej pytać odpowiedniej pomocy technicznej, gdyż na co dzień pracują z daną grą i najszybciej podpowiedzą.
 11. Witam Chciałbym wiedzieć, czy innym także po ostatnim chyba update firefoxa, na połowie odwiedzanych stron (w tym na strefie) wyskakuje komunikat o nieszyfrowanym połączeniu, na początku myślałem, że to sprawka antywirusa, jednak już z nimi to ustaliłem, po próbach, że dotyczy to przeglądarki, gdyż np. w explorerze to nie występuje, a reinstall firefoxa nie pomógł.
 12. No no, ślicznie panowie Ja doradzałbym jeszcze usunięcie podpisów flagi czy ammoboxa, i zastąpił małymi tabliczkami, gdyż napisy mogą się zbyt rzucać w oczy z daleka, ale to tylko moje zdanie.
 13. @dawre No i to się nazywa fachowa porada. @Sajmon On prosił o o pomoc, nie o żarciki
 14. Ach te zdjęcia bazy czarnoruskiej, przypomniały mi bitwy, w latach 2009-2012, np. warfare po 60-120 graczy, te krycie się w trawie i sprzątanie nieostrożnych graczy-najeźdźców, leżenie godzinami z karabinem wyborowym... Ech Ty, musiałeś to wstawić?
 15. Witam Nie chciałbym się wtrącać w sprawy placu, ale co do nicku oskarżonego, czy naprawdę dopuszczalne jest przybierać czyjeś personalia? Nie chodzi tu o opcje polityczne, tylko po prostu ludzkie, więc wnioskowałbym o zmianę na coś nie związanego z nikim konkretnym.