mafoe PL

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O mafoe PL

 • Ranga
  Świeżak
 • Urodziny

Informacje

Ostatnie wizyty

317 wyświetleń profilu
 1. Ten zabieg ma tylko na celu zatuszowanie marnego podania pod względem długości jak i jakości.
 2. Wszystko ok tylko tarcza powinna mieć wytrzymałość np. 500hp.
 3. Na drugim gametrackerze pokazany jest czas z serwera JB.
 4. Po pierwsze wiek. po drugie masz pod wszystkimi nickami łącznie ok. 5 godzin. Jestem na Nie.
 5. Jeśli sytuacja wygląda tak jak opisujecie to wina jest po stronie oskarżonego. Teraz trzeba czekać na odpowiedź oskarżonego i administracji.
 6. Czy jako osoba która miała życzenie zgodziłeś się na zabicie siebie by nie przedłużać?
 7. No to: 1. Jak dla mnie sprawa błacha. 2. Niech świadkowie się zgłoszą i opcjonalnie oskarżony. 3. SS-y też by były mile widziane.
 8. No i właśnie w takich momentach przydałaby się komenda typu !unfd która zabieralaby komuś fd. Byłaby to kolejna przydatna opcja.
 9. 1. Wiek (preferowany >= 16): 15 2. Adres e-mail: [email protected] 3. Steam ID oraz namiary: http://steamcommunity.com/profiles/76561198117144320 STEAM_0: 0: 78439296 4. Czy byłeś kiedyś adminem,doświadczenie jako administrator: Nie byłem jeszcze adminem. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Chciałabym pomóc administracji z osobami które nie przestrzegają regulaminu. Jestem dość często na serwerze, pomagam nowym graczom, tłumaczę im niezrozumiałe dla nich polecenia i punkty w regulaminie.
 10. Fox ludzie narzekali przez jakiś czas a po nim się przyzwyczaili do nowego Pointshopa. Więc nowy tryb też by zaakceptowaliby.
 11. Eh, no cóż mogę powiedzieć. Milo mi się z tobą grało. Powodzenia w dalszym życiu.
 12. Po 1. Nie dostałeś perma tylko bana na 3 dni. Po 2. Nie zgodne ze wzorem.
 13. Overlord,mh co więcej powiedzieć. Wzorowy gracz. Jestem na tak. Pozdrawiam Mafołe.
 14. Masz 24 godziny przegrane na serwerze. Moim zdaniem jest to zdecydowanie za mało. Jestem na nie
 15. No to tak, damskie skiny- czemu nie. Mniejsza widoczność na chowanym i zamrożenie - zdecydowanie nie ponieważ często zdarza się tak że lepiej jest uciekaj niż się chować. Co do map to trudno, z jednego miejsca (na priv mogę napisać) można pobrać prawie wszystkie mapy do jb. Limit rund od których można wchodzić do guardów- dobry pomysł ale i tak to nie pomoże. Na obecną chwilę nie ma wgranych guardbanów. Pozdrawiam Mafołe