mafoe PL

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  38
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O mafoe PL

 • Ranga
  Początkujący poster
 • Urodziny

Informacje

Ostatnie wizyty

379 wyświetleń profilu
 1. Proste pytanie: Czy przeszedłeś mutacje? Jeśli nie to mniejsza o to co D napisał w powodzie pgaga.
 2. 1. Wiek (preferowany >= 16): 16 2. Adres e-mail: [email protected] 3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:0:78439296, kontakt przez steam 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Nie, nie byłem. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Jakiś czas temu duża część operatorów przestała być aktywna, więc chciałbym wypełnić tą lukę. Serwer zaczął przyciągać nowych graczy, którzy nie chcą przeczytać regulaminu. Postaram się w najlepszy sposób pokazać tym osobom, że zabawa na tym serwerze może być o wiele większa jeśli będą grać według zasad. Jestem bezstronną osobą, więc nie będę stać po niczyjej stronie. Jeszcze przed powstaniem Breach'a można było zobaczyć na gametrackerze 500 godzin, lecz wszystkie się teraz usunęły.
 3. 1. Nick w grze: Mafoe 2. Twoje SteamID: STEAM_0:0:78439296 3. Dowód poziomu, najlepiej screenshot: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=923181255 4. Data oraz godzina kiedy straciliście poziom lub exp: Jakieś 1-2 tygodni temu 5. Okoliczności w jakich straciliście poziom lub exp (na przykład kick za pełny serwer itp): Nie wiem 6. Jaki poziom oraz ile doświadczenia mieliście: Poziom 5 oraz 20k expa. PS: Na Breach #3 wszystko jest ok a na #1 oraz #2 nie pojawia się.
 4. Większość głosujących ma po 1-5 postów. A przytoczony fragment rozmowy Adama mówi wszystko za siebie. Na NIE.
 5. Według mnie najlepszym rozwiązaniem jest to, żeby osoba która ma zostać wsparciem dostaje komunikat na czacie i musi wpisać jakąś komende by się zrespić.
 6. Tylko musisz o tym wiedzieć, że SCP-106 potrzebuje ok 2 min na przeniknięcie 10 mm stali. A tryb breach musi w jak największym stopniu odwzorować prawdziwe fakty z SCP.
 7. Gracza widuję bardzo często czy to rano czy wieczorem. Co do jakości podania to mówi się trudno, nie każdy ma na tyle zdolności polonistycznych by się rozpisywać nie wiadomo jak długo. Jestem świadomy, że operatorzy/administracja powinna pod każdym względem wzorowo reprezentować SG. Ważny jest gracz, jego dojrzałość i sposób rozwiązywania problemów. Jestem na Tak.
 8. Najlepsze to były te chwile, w których dawałeś tak trudne rozkazy, że za nim odwołałeś wszystkie rozkazy tu już nikt nie żył.
 9. Jakieś dowody? Bez tego ani rusz.
 10. @SpiduRObecnie jest jeden polski serwer Jb. Dziś było 12 osób na serwerze . Gracze skarżą się na kilka błędów: 1. Gracze przenikają przez propy typu łóżka i toalety. 2. Proporcja strażników i więźniów wynosi 1:5.
 11. Moja propozycja jest taka by zrobić ankietę co zrobić z JB. Mianowicie przerobić na Darkrp, breach czy zostawić i czekać aż sam się naprawi i ludzie znikąd go zapełnią.
 12. Ok ale nawet jak go zrobi to i tak graczy nie bedzie. Chyba że jakiś cud się stanie.
 13. Ożyć nie ożyje ale można go na kolejnego breacha albo coś innego zamienić.
 14. Ten zabieg ma tylko na celu zatuszowanie marnego podania pod względem długości jak i jakości.
 15. Na drugim gametrackerze pokazany jest czas z serwera JB.