tan_jala

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  69
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  3

3 obserwujących

O tan_jala

 • Ranga
  Piszący posty
 • Urodziny November 25

Informacje

Ostatnie wizyty

920 wyświetleń profilu
 1. Discord wydaje się dobrą opcją, używam go od niedawna ale na razie mam tylko dobre odczucia.
 2. Uważam ,że wystarczy mu dać bardzo niewielki dystans działania lub z pasywa zmienić to na umiejętność aktywowaną na 2-3 sekundy ze sporym cooldownem. Nie Cytujemy posta pod postem. ~ Vargas
 3. Dobry pasza. Na tak
 4. No musi bo to by nie było wtedy scp
 5. 1. Adres email: [email protected] / [email protected] 2. Wiek : 16 3. Profil steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561198070967220 4. Doświadczenie: Byłem administratorem na jailbreak'u 5. Dlaczego chce dostać operatora/admina: Na serwerze panuje chaos ,który trzeba opanować póki co jest za mało operatorów i admów, którzy są potrzebni niemal co chwilę. Chciałbym się bardziej przydać, siedzę sporo na serwerze więc o aktywność nie ma co się martwić. 6. Niewymagane, ale idzie się ze mną dogadać.
 6. Operative to dobry gracz i ma doświadczenie więc czemu nie
 7. Polska trudna być Język
 8. Kapsky jest ok. Wyluzowany i nie było z nim problemów.
 9. Wybacz torin ale po twoich wypowiedziach tutaj nie wyglądasz ma dobrego kandydata na admina. Jesteś szczery ,to jest dobre lecz twoje pobudki do działania nie są najlepsze. Gdy ktoś zdenerwuje cie na gmodzie( na innym trybie) i go zbanujesz powiesz ,że nerwy ci puściły jak na niego patrzyłeś?
 10. Znaczy ten ;_: od dawna nie pojawiam się na serwerze bo nie mam czasu i mikrofonu(na razie). No nie ma co przedłużać nie spisuje się więc proszę o degrada ;_;
 11. Chcesz wiedzieć? Jesteś toksyczny , nie żałujesz swojego czynu . Strefa stara się izolować graczy takich jak ty , bo po ludziach w twoim typie można się domyśleć , że to nie będzie jedyny taki wybryk i będziesz kontynuował swoje ,,dzieło''.
 12. Myślisz że od tak pominiemy tego że brakuje ci 3 lat do wieku minimalnego?
 13. OVERLORD!?!??!!?!?!?? TAK OCZYWIŚCIE!
 14. Cezary to *CIACH*. Nadaje się. /Niepotrzebne wulgaryzmy, naprawdę ~Kera