Ukas

Ekipa Garry's Mod
 • Ilość dodanej zawartości

  44
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

O Ukas

 • Ranga
  Początkujący poster
 • Urodziny June 8

Informacje

Ostatnie wizyty

457 wyświetleń profilu
 1. @VargasOgnisty faktycznie, film został usunięty, w jego miejsce dałem działającą wersję.
 2. @Kwasu Siarkowy Twoje 2 'bezguścia' zostały dodane. Dodatkowo w pierwszym poście pojawi się za chwilę lista obecnych utworów na loading screenie (same nazwy). Jakieś propozycje co usunąć?
 3. Kilka nowych zostało dodanych
 4. Identyczny temat :
 5. @CarnAge003 pewnie to, że piszą, które mają ok. 5 postów... po za tym podanie bez większej rewelacji. @DragonFly bardzo dobrze wypunktował co i jak możesz robić jako zwykły gracz
 6. i cieszmy się, że nie ma tu sms shopa, w którym tracone byłyby realne pieniądze... Sam sobie jesteś winny, że pożyczyłeś. Nie sądzę, że administracja DR może coś wskórać z tym.
 7. Niektórzy chyba nie odczuwają braku mózgu...
 8. Kolego ile godzin masz przegrane na serwerach Strefy Gier? Dodatkowo VAC Ban sprzed 86 dni...
 9. Pytanie. Będziesz to kręcił? Procek pod OC to samo z płytą główną. Tańszy 6500, który w trybie Turbo wyciąga 3.6GHz, a jest ok 200zł tańszy. Wszystko zależy od tego ile chcesz zainwestować w sprzęt. i chyba taka moja mała rada, poczekaj z zakupem do nowego roku, gdy opadnie ten zakupowy szał.
 10. @SpiduR to nie lepiej afk managera ogarnąć?
 11. Hej, wydaje mi się, że pewnie wielu osobom znudziła się dotychczasowa muzyka na loading screenie, tak więc zachęcam do podawania swoich typów! Wieczorem pojawiają się zmiany Lista utworów:
 12. Witajcie, moim zdaniem warto by było się zastanowić czy nie lepszym pomysłem niż comiesięczny wipe byłby wipe co tydzień/dwa tygodnie. Jak sami wiemy, ostatni wipe spowodowany usterką techniczną był tydzień temu (19 sierpnia). W ciągu tego czasu możliwe jest wybudowanie potężnych baz, przez co nowi gracze wchodzący na serwer mają bardzo trudno rozpocząć grę. Dodatkowo OP pewnych graczy przeraża, gdyż uniemożliwia to innym klanom na wyrównanie sił. Może warto byłoby to zmienić? Miesiąc to kawał czasu, a chyba każdy wolałby mieć jakieś większe szanse niż mieć je minimalne. Mam nadzieję, że uda się wypracować jakiś plan
 13. ej panie, trochę wyluzuj, bo zaraz jeszcze nam tu wybuchniesz. za brak myślenia o konsekwencjach swoich czynów nikt nie będzie nikogo pouczał... regulamin jest od respektowania i przestrzegania, nie od 'sprawdzania' administracji.
 14. Gdy po 22 jest mniej graczy, to czasami bawimy się komendami :) więc jest to zbędne.
 15. Piszesz skargę na mnie, bo najprawdopodobniej @Arczi zabił się beczką, a Ty wybiegłeś z pokoju gdzie ona wybuchła. Przy moim zapytaniu czy strzeliłeś w beczkę odpowiedziałeś, że tak. Więc wydałem na Ciebie kosa, bo leżało nie sprawdzone ciało :) Płaczesz, że nie sprawdzam reportów, szkoda że ja wiem co robię, a czego nie. Szkoda, że Twój gniew spotęgował takie zachowanie, zapomniałeś przy tym, że na serwerze był obecny operator, który także sprawdza reporty, a jednak uwziąłeś się na mnie. Przytoczę także 2 screeny, po których dostałeś perma: ps. rozkazywać możesz gdzie indziej, bo chyba serwery Ci się pomyliły. [sarkazm mode] ps2. pamiętajcie, że Ukas ghostuje xD [/sarkazm mode]