Ukas

Ekipa Garry's Mod
 • Ilość dodanej zawartości

  62
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  2

2 obserwujących

O Ukas

 • Ranga
  Piszący posty
 • Urodziny June 8

Informacje

Ostatnie wizyty

550 wyświetleń profilu
 1. Ostrzeżenie za ghosting? Niestosowanie się do regulaminu skutkuję banem/gagiem/mutem/kickiem. to akurat z loadinga. Polecam 8pkt regulaminu. Twój opis sytuacji jedynie wyjaśnia to, że dowiedziałeś się czym jest ghosting i nic po za tym. Coś od siebie? Jakieś przyznanie się do winy czy coś? Bo ban raczej nie poleciał znikąd...
 2. powtórka, któryś już raz z rzędu. zamykam.
 3. Zastosuj się do a teraz zamykam.
 4. pewnie daliby Ci szansę, gdybyś się bardziej wykazał...
 5. Wiesz, że chyba zaczynasz się gubić w tym co piszesz? Najpierw piszesz, że dostałeś bana za to, że nie zmieniłeś nicku. Dodatkowo zarzucasz Foxowi, że dostał admina 'z dupy'. Później edytujesz post, dodajesz, że admini nie reagują na spraye (w tym momencie wychodzisz już po za swoje 'żądanie' degradacji Foxa, bo admini/operatorzy to nie tylko Fox). Chłopie brak w Tobie skruchy, żeby dostać unbana. Próbujesz zrzucić wszystko na to, że 'odpisalem mu ze nie zna komend (tzn !menu i tam mozna napisac pw) a on na to ze przez nick jest szybciej... '. Dopóki nie zrozumiesz swojego błędu to nie masz po co stawiać swoich żądań o selekcji wśród adminów Breacha. Najpierw zrozum swój błąd, potem wytykaj go innym. Nie w odwrotnej kolejności.
 6. No to jak go nie zmienisz to nie grasz, to chyba jest proste? na TTT ludzie nie robią problemów takich jak Ty i zmieniają nick gdy im się to powie. Wchodzisz na serwer to się dostosowujesz do tego jakie zasady na nim panują, a nie w myśl, 'jestem uparty i ch*j, bo nicku nie zmienię'.
 7. Chłopie, a mógłbyś to o wiele lepiej załatwić... Zmienić nick, napisać odwołanie i sądzę, że ban byłby zdjęty, ale zamiast zastosować się do tego o co poprosił Cię admin, to Ty olałeś sobie to. I to jest nagroda, za to olanie. Zgadzam się w 100% z @Kwasu Siarkowy. Swoim postem prosisz po prostu o dłuższą przerwę od serwerów SG.
 8. @Wodzu Electron i do przodu [emoji94] [emoji94] [emoji94] [emoji94] [emoji94] Wysłane z kalkulatora za pomocą Tapalk Calc.
 9. ttt_villahouse http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=863285618 ttt_quad_towers_final http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=862734349
 10. @KenoN Taki przedmiot nie istnieje. Być może został usunięty przez autora. @Tryczek faktycznie ale przez chwile nie było jej
 11. Hej, korzystam od kilku miesięcy, mniej lub więcej i jestem jak najbardziej z niego zadowolony. Sam zresztą pisałem jakiś czas temu czy by nie było możliwości stworzenia kanału SG na discordzie, ponieważ moim zdaniem jest to dużo wygodniejsze rozwiązanie. Warto także zainteresować się botami pod dane gry. Obecnie grając w Warframe dużo łatwiej jest mi wykorzystać bota niż szukać na wiki/w innym miejscu informacji. Sądzę, że byłaby wtedy łatwiejsza droga komunikacji do administracji serwerów gier.
 12. @ShiVaki 2. Gracz musi regularnie grać minimum przez miesiąc aby ubiegać się o prawa administratora. Przypięty temat, a tak ciężko go przeczytać? Czy oglądając filmy Krystiana Karczyńskiego będę potrafił całkować/różniczkować/etc gdy jedynie je obejrzę, a nie zrobię nic po za tym? Wysyp podań na BR, rozumiem że tryb popularny, ale poziom podań sięga dna.
 13. Skoro więcej informacji podasz później to po co tworzysz post, który nie ma praktycznie wartości? Chyba lepiej robić coś raz a porządnie, niż na raty.
 14. @Heheheheh defibrylatora nigdy nie będzie. Temat wałkowany 324252423 razy i dalej ciężko poczytać posty o tym. co do nominowania map - każdy może to zrobić, ale by nie było tak, że gracze tylko nominują (nie każdemu musi się podobać propozycja), dlatego serwer do listy już znominowanych map losuje własne Co do pisania po śmierci - pisz do któregoś z opów/adminów o takiej sytuacji, a na pewno stanowisko zostanie zajęte za takie działanie. Ps. polecam zmienić awatar jeżeli chcesz w spokoju grać na serwerze...
 15. Zamykam. Przeczytaj http://strefagier.com.pl/index.php?/topic/5617-read-me-skargi-i-odwołania-regulamin-działu/ i wróć.