Ukas

Ekipa Garry's Mod
 • Ilość dodanej zawartości

  50
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  2

2 obserwujących

O Ukas

 • Ranga
  Piszący posty
 • Urodziny June 8

Informacje

Ostatnie wizyty

491 wyświetleń profilu
 1. Skoro więcej informacji podasz później to po co tworzysz post, który nie ma praktycznie wartości? Chyba lepiej robić coś raz a porządnie, niż na raty.
 2. @Heheheheh defibrylatora nigdy nie będzie. Temat wałkowany 324252423 razy i dalej ciężko poczytać posty o tym. co do nominowania map - każdy może to zrobić, ale by nie było tak, że gracze tylko nominują (nie każdemu musi się podobać propozycja), dlatego serwer do listy już znominowanych map losuje własne Co do pisania po śmierci - pisz do któregoś z opów/adminów o takiej sytuacji, a na pewno stanowisko zostanie zajęte za takie działanie. Ps. polecam zmienić awatar jeżeli chcesz w spokoju grać na serwerze...
 3. Zamykam. Przeczytaj http://strefagier.com.pl/index.php?/topic/5617-read-me-skargi-i-odwołania-regulamin-działu/ i wróć.
 4. Nie wiem jak @Ivarionv2 liczy, ale 2 lata miną dopiero w grudniu 2017
 5. Czy to odwołanie to jakiś żart? Nie widzisz winy w tym co zrobiłeś i chcesz ungaga? Moim zdaniem robisz z logiki idiotę... Przeszkadzałeś innym graczom (to nie istotne czy jedna osoba zwróciła Ci uwagę czy więcej) i robisz z siebie aniołka? Jak dla mnie to wyłącz sobie dźwięki z gmoda i spróbuj poradzić sobie podczas rozgrywki. Wróć gdy zrozumiesz co zrobiłeś. A co do Marmolady, piszesz o jego stażu, więc powinieneś równie dobrze wiedzieć, że nie jest trollem. Dodatkowo wielokrotnie wychodził z prośbą o interwencję do poszczególnych adminów/opów, gdy nie było nas online.
 6. @VargasOgnisty faktycznie, film został usunięty, w jego miejsce dałem działającą wersję.
 7. @Kwasu Siarkowy Twoje 2 'bezguścia' zostały dodane. Dodatkowo w pierwszym poście pojawi się za chwilę lista obecnych utworów na loading screenie (same nazwy). Jakieś propozycje co usunąć?
 8. Kilka nowych zostało dodanych
 9. Identyczny temat :
 10. @CarnAge003 pewnie to, że piszą, które mają ok. 5 postów... po za tym podanie bez większej rewelacji. @DragonFly bardzo dobrze wypunktował co i jak możesz robić jako zwykły gracz
 11. i cieszmy się, że nie ma tu sms shopa, w którym tracone byłyby realne pieniądze... Sam sobie jesteś winny, że pożyczyłeś. Nie sądzę, że administracja DR może coś wskórać z tym.
 12. Niektórzy chyba nie odczuwają braku mózgu...
 13. Kolego ile godzin masz przegrane na serwerach Strefy Gier? Dodatkowo VAC Ban sprzed 86 dni...
 14. Pytanie. Będziesz to kręcił? Procek pod OC to samo z płytą główną. Tańszy 6500, który w trybie Turbo wyciąga 3.6GHz, a jest ok 200zł tańszy. Wszystko zależy od tego ile chcesz zainwestować w sprzęt. i chyba taka moja mała rada, poczekaj z zakupem do nowego roku, gdy opadnie ten zakupowy szał.
 15. @SpiduR to nie lepiej afk managera ogarnąć?