SpiduR

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  207
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  1

O SpiduR

Informacje

Ostatnie wizyty

583 wyświetleń profilu
 1. Dobra, dziękuję wszystkim za pomoc. Nie chciałem szukać nigdzie poradników tylko wolałem od razu spytać tutaj.
 2. Czyli ten kabel jest potrzebny Gdzie można kupić tą przejściówke? Na monitorze teraz mam coś takiego. Nie wiem czy to chodzi o tą przejściówke ale oby o to chodzilo, bo jak narazie mam do od monitora do komputera podłączone 2 kable a ten PEWNIE ma być 3.
 3. Hej, ostatnio a właściwie dzisiaj kupiłem swojego pierwszego pc. Man problem z mama monitorem. Do monitora dostałem 3 kable z czego 2 normalnie podpialem do monitora i pc ale jeden jest trochę dziwny. Nie mogę podpiąć go do komputera. Proszę o pomoc co zrobić. Tutaj ss wszystkiego : http://imgur.com/orH9d5Y http://imgur.com/iZIbker http://imgur.com/IU34wtx http://imgur.com/kU4ttZx
 4. Myślę, że o punkt 6 w którym nie ma mowy o briczu a w podaniach na niego pojawia się bardzo czesto(tu też). @Melindax Skoro jest z innego kraju i nie umie się posługiwać poprawną polszczyzną to "łamie" jeden punkt z regulaminu podań. Swoją drogą pisanie czegoś takiego zaraz stanie się "modne" i bedzie tego więcej niż podań na bricza. Moim zdaniem to H@ powinien wybrać czy ktoś zasługuje na awans czy nie.
 5. Grałem z nim i wydaję się miły, pomocy, ogarnięty i rozmawia jak człowiek Jestem na tak.
 6. Coraz bardziej irytuje mnie twoje "nie zaobserwowałem"... Odkąd melindax ma bana robisz wszystko żeby nie dostał ub. Melindax może nie ma programu do nagrywania i dlatego nie nagrywał tego jak wyzywaliscie go na serwerze. Moim zdaniem ty nie "nie zaobserwowałem" tylko nic chciałeś zaobserwować. Też skoro jemu dałeś bana to czemu osobe która go bila(to też jest rdm) chcesz tylko zapisać?
 7. Potwierdzam wszystko, byłem wtedy detektywem i sprawdzilem dna ze wszystkich ciał. Wszystkie wskazywały na BartonKing13.
 8. Skoro to taka ciężka sprawa to czemu nie sprawdziłeś nawet wzorów? Hej! Hej ty! Trzymaj!
 9. Skąd tacy ludzie się biorą?! Również za banem pernamentnym.
 10. Grałem z nin dzisiaj na JB więc mam swoje zdanie. Na jailu jest miły, umie rozmawiać z ludźmi i rusza atmosferę żeby nie było cicho. Jestem na tak.
 11. Macie strasznie dziurawy regulamin, bo ten punkt 6. mówi "Zakaz MORDOWANIA". Skoro wygrana już była pewna to nie widzę problemu w uderzeniu z radości kolegów. Ale co do odwołania to : Chłopie to ban na 16h jak napisałeś "jak zobaczyłem długość to..." to myślałem, że dostałeś na parę tygodni/miesięcy. Nie mam zdania to tyle chciałem napisać.
 12. @snajper24 @NavySealPL Chodzi o to, że jak będzie na steamie grał w jakąś inną grę niż Garry's Mod a ktoś mu napiszę np. "HALO POMOCY RDMUJĄ!!!" to on będąc online wejdzie a serwer(wyłączając tamtą grę) i pomoże ludzią w problemach. Ja tak to zrozumiałem. Skoro juz coś napisałem to głos też oddam. Jestem neutralny.(bo tak(mam swoje zdanie))
 13. Mialem już wcześniej ten pomysł ale nie mogłem sie za to zabrać. Pomysl super! Mialem gdzieś ss'a z "pierwszego razu" @Overlord ale nic juz nie mam, bo czyszczę to co jakiś czas.
 14. Czemu mielibyśmy przyczepić się do czegoś co nie ma nic wspólnego z briczem(oczywiście jeżeli ktoś umie czytać)? Skoro przez twoje znajomości języków zapomniałeś Polskiego, każdy wyraz zacząłeś dużą literą i ortografia ci nie idzie to łamiesz regulamin podań. "3. Kandydat musi być dojrzały i posługiwać się POPRAWNĄ POLSZCZYZNĄ" Kończę, bo tworzy sie shitstorm... @Edit Kolega niżej napisał, że grasz 5 dni, co nie jest do końca prawdą ale nie grasz pełnego miesiąca czyli kolejny punkt z regulaminu podań : "2. Gracz musi regularnie grać minimum przez miesiąc aby ubiegać się o prawa administratora"
 15. Jestem na tak, bo masz wystarczającą ilość godzin i grasz przez miesiąc i w dodatku napisałeś podanie na 1/2 ilości i na jakość a nie na samą ilość.