SpiduR

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  171
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  1

Zawartość dodana przez SpiduR

 1. Ale czego ty nie rozumiesz? Odnoszę się do Twojego zachowania, bo to twoje odwołanie a nie Assasina. Wykorzystales bug przez co gracze którzy nie znali go teraz już go znają i "mogą" użyć. Nie ważne do czego go użyłeś ale użyłeś. P.S Zaczyna się tu robić gównoburza więc kończę "dyskusję".
 2. @Liske Ok, mój błąd ale jedno nie wyklucza drugiego, bo nie jest do powód to bugowania. To jak go używasz mogli widzieć gracze którzy go nie znali i teraz oni tez mogą go zacząć używać.
 3. Ogólnie nie mój dział ale skoro kłamie, wykorzystuje bugi i "grozi" Krychowi o tym, że "wnioskuję o unbana, bo naprawdę będziesz zmiał problem" to proponuje przedłużenie bana. P.S Na innych serwerach za wykorzystanie buga byłby o wiele dłuższy ban. Polecam "@admin pomocy utknąłem czy mógłbyś mnie tepnąć?". P.Sv2 Gdzie skarga? ( ͡° ͜ʖ ͡° )
 4. Ładne podanie i naprawdę wydajesz się ogarnięty, napewno sobie poradzisz ale ilość godzin nie jest największa. Jestem neutralny z naciskiem na tak.
 5. Powinieneś dziękować, że dostałeś bana TYLKO na 2 godziny.
 6. Ja to mówią "Nie znajomość prawa szkodzi." i ban jak najbardziej się należy. Jak na moje to pisanie odwołania chwile po dostaniu perma nie ma sensu. Kara musi być. Jestem przeciwko unbanowi. P.S Jest taka mało znana strona Google gdzie możesz znaleźć znaczenie różnych słów np. Ghosting. http://www.letmegooglethat.com/?q=Co+to+jest+Ghosting%3F
 7. Do zamknięcia, no nie gra regularnie miesiąc. Ale i tak napisze, że jesten na nie ze względu na to, że chyba nie umiesz czytać(punkt 6 we wzorze), masz za maaało czasu i słabe podanie. P.S Chcesz zostać adminem, bo w czwartek koło godziny 14 dzieją się te rzeczy co napisałeś a w innych godzinach tak średnio.(tak wiem "np." ale i tak jakoś mnie to śmieszy )
 8. Grałem chwile na breachu, widziałem Limbo i zachowuję się w porządku. Nie klnie co drugie słowo, pomaga graczom i ma naprawdę duuuużo godzin(Nie wiem jak ty to robisz). Jestem na tak.
 9. Nikt nie gra(chyba) pełnego miesiąca. Miesiąc = ok. 730h Jestem na tak. Nie ma administracji na #4, ładne podanie, wiek i po przeczytaniu podania wydajesz się ogarnięty.
 10. Miałem być na tak ale po wypowiedzi DragonFly'a jestem na : A. Tak B. NIE C. Neutralny D. Oczywiście, że krowa Odpowiedź : B, ponieważ dużo skłamał.
 11. To na przyszłość. Jeżeli znasz komendy którymi posługiwał byś się jako admin to masz jakieś doświadczenie.
 12. To czemu piszesz, że nie masz doświadczenia?? Już coś wiesz i będzie to lepiej wyglądać w podaniu. @EDIT Lepiej byłoby to napisać w doświadczeniu niz w "O mnie"
 13. Gdzie masz przepraszam napisane, że masz grać 30h? Masz grać REGULARNIE PRZEZ MIESIĄC. Codziennie po 1 lub pare godzin na serwerze przez miesiąc.(oczywiście przerwy typu 1/2/3/4/5/6 dni nie przeszkadzają temu)
 14. Zacząć np. od poczytania jakie są komendy i co robią. Wszystko znajdziesz w internecie.
 15. Dostałeś bana co zdarza się akurat każdemu więc nie ma co się czepiać. Masz dużo godzin i to chyba jedyny plus. Mało napisałeś i nie masz doświadczenia. Jestem na nie. P.S Mów za siebie. Niektórych może to interesować czym się ktoś zajmuję w wolnym czasie.
 16. Pomimo tego, że twoje podanie wyglada ja flaga którą machano posczas prady równości to chciałem być na tak ale według gametracker'a masz 10h na serwerze. Jestem na nie. Łamie regulamin składania podań, bo serwer ma juz miesiąc.
 17. Sorry, że sie wtrącę ale po co to? Co on miałby niby robić? Bez sensu...
 18. Rzeczy wyżej możesz robić nie mając admina/operatora a są to twoje jedyne/główne powody więc słabo. Cały czas wolny? Nie sądzę. Dlaczego? Jesteś w gimnazjum i masz naukę więc albo twój czas wolny nie trwa za dlugo albo mama wywali cie z kompa do nauki. Praktycznie cały czas? Czyli jak rozumiem nie tylko w czasie wolnym? Jestem na nie.
 19. Do zamknięcia, bo brakuje tu takiej jednej "mało" znaczącej rzeczy... Wzoru podania P.S Ludzie mają wywróżyć z gwiazd na jaki serwer składasz podanie?
 20. RDM - RandomDeathmatch Proponuję jeszcze raz ze zrozumieniem przeczytać wypowiedź tronisia. Zamknął drzwi ≠ Zabił drzwiami.
 21. Dobrze, że to napisałeś. Ma ponad 45 godzin. Zmieniam na neutralny.(chyba wiadomo, że poprzednio byłem na nie?)
 22. Kolega ma 11 godzin a serwery mają już miesiąc więc jest to za mało czasu. Jak dla mnie do zamknięcia. P.S Jail Break*(nie Breake) i zdania nie zaczyna się od ponieważ.
 23. Ja na twoim miejscu spróbował bym odinstalować gmoda jak nie wyjdzie to steama i oczywiście zainstalować spowrotem. Jak nie wyjdzie spróbować z jakimis contentami w warsztacie steam.
 24. Nie wypowiadam sie w żadnym temacie na forum breacha... Podania to inna sprawa. Skoro gralem z kims na innym serwerze i mniej więcej wiem jak sie zachowuję itp. to mogę wyrazić swoją opinię. To, że ktoś zaokrągla 18 do 10 i go poprawiam nie ma nic do forum breacha.
 25. Ty masz ok. 29 a Adam ma ok. 47. 47-29=18 Prosta matematyka.