SpiduR

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  75
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  1

Zawartość dodana przez SpiduR

 1. Najlepsze rozwiązanie. Podobnie jest na jb(kasa do pointshopa), że dostaję się co parę minut określoną ilość kasy. Jestem za pomysłem Crossa, bo jak mówiłem wszyscy ze sobą współpracują i nie jest to normalne.
 2. Ci administratorzy są na 1 serwerze. Na 2 jest rozpierdziel. Dzisiaj byłem świadkiem jak 2 scp, ok. 6 naukowców i ok. 11 CHYBA ochroniarzy stali obok siebie i mieli sojusz. Na 2 admini to chyba tylko azuspl i kanade. A co do cwojtka to znam go z różnych serwerów RP i miał na nich rangę administratora. Jest ogarnięty i myślę, że można by mu dać szansę na jakiś okres próbny.(to znaczy, że jestem na tak)
 3. Wszedłem na #2 i tam jest rozpierdziel(lekko mówiąc). Przydali by się admini na #2.
 4. To ja więcej napisałem w opowiadaniu na polski(w dostałem 3) niż ty tutaj. Na nie.
 5. Na nie. Adam podsumował.
 6. Na nie. Napisałeś tyle co kot napłakał. W dodatku "3. Kandydat musi być dojrzały i posługiwać się poprawną polszczyzną".
 7. Neutralny, bo nie wiem jak chcesz zasuwać na 2 serwery.
 8. Nie wszystko się zgadza. Prometeusz co prawda "groził", że jak nie dostanie admina to odchodzi ale to JA nie mogłem pogodzić się z tym, że ty dostałeś admina. Chciałbym tylko naprostować.
 9. Na nie. Czas gry i te "świetne" powody pokazują, że pisałeś to albo na szybko albo "e tam spróbuje co mi szkodzi". P.S Po zdaniu stawia się kropkę chyba, że ma emotkę na końcu
 10. Neutralny. Jakiego serwera BYŁEŚ ownerem?(jaki tryb i nazwa)
 11. Neutralny. Za mało masz godzin promek
 12. Na tak. Na jailu ogarniał to tutaj też ogarnie.
 13. Pisanie takich głupot nie pomoże ci w uzyskaniu pozytywnych ocen pod swoim podaniem.
 14. Adam jak ostatnio(jakis tydzień temu) serwer nie mial hasła przez godzine nie było ani jednego laga(mam laptopa). Graczy bylo ok. 20 i wchodziło więcej ale podobno serwer jest "niedokończony".
 15. Kiedy odbędzie się oficjalny start serwera? Ostatnio jak byl odpalony na 2h weszło sporo ludzi.
 16. Po tym jak napisałeś, ze nie wyjdzie troche smutek ale super, ze sie udało!!!
 17. Hej.Nie wiedziałem gdzie to napisać więc piszę tutaj. Piszę tą rezygnacje, ponieważ tryb Jail Break znudził mi się już. W szkole też nie mam łatwo więc muszę więcej czasu poswięcić na naukę. Swietnie mi się grało na Jail Break'u i poznałem grono swietnych ludzi. Bycie członkiem administracji to nie zwykłe siedzenia na serwerze. To wbijanie na serwer w sytuacjach nawet kiedy byłes zajęty, ponieważ ktos rdmuje, to zebrania te dłuższe i krótsze i co najważniejsze granie na serwerze dosć długo żeby pomagać nowym jak i stałym graczom w ich problemach. Nie ma poco zajmować miejsca w administracji skoro nie wbijam na serwer. Nie rozpisałem się wiem ale nie widze powodu. Chciałbym podziękować całej administracji byłej jak i tej co jest nadal za to, że przyjeliscie mnie mimo młodego wieku. Prosze o zabranie mu rangi operatora na Jail'u. Pozdrawiam SpiduR
 18. Wystarczy wejść w opcje(bez wpisywania unbind all) i poszukać opcji z napisem menu(nie pamiętam które to było) i sprawdzic w grze poten które otwiera to menu metodą prób i błędów i ustawić w końcu pos np. "V".
 19. Moim zdaniem mapa nr. 1 jest najlepsza, bo najbardziej przypomina takie prawdziwe więzienie. Mapa która też MOIM zdaniem jest ok to : https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=361068444&searchtext=Prison+maps
 20. Albo (Underhell) RolePlay Map albo rp_etonya_a3. Mapy z jb się nie nadają za bardzo. rp_prison_rikers_island też nie(jest taka sama na jb tylko jaśniejsza i inna nazwa).
 21. Jestem za, bo taki świetny pomysł nie moze sie zmarnować zwłaszcza skoro graczy bylo dużo.
 22. 1. Twoja nazwa postaci oraz nick na steam: Mirek Nowak(chyba Nowak) steam : SpiduR 2. Twoje SteamID: STEAM_0:0:90852025 3. Wiek: 14 4. Dlaczego chcesz zostać strażnikiem?: Chciałbym mieć dostęp do tego typu prac żeby urozmaicić sobie rozgrywkę. Fajnie by było czasem zobaczyć jak to jest być z drugiej strony. 5. Jak długo Grasz na serwerach PrisonRP(ogółem.): Nigdy nie grałem na PrisonRP 6. Jak długo grasz w RP: Gram juz jakies 3 miesiące na serwerze DarkRP.
 23. Pomimo tego, że nigdy nie widze żeby serwer był wlączony chciałbym dołączyć do tegi gangu.
 24. Temat brzmi bardzo ciekawie. Na pewno będę grał. Jestem za! Pozdrawiam, SpiduR!
 25. Dużo napisałeś a to jest jak najbardziej duży plus. Tu cie zadziwie no.god, że Skillek gra na serwerze chyba nawet dluzej od ciebie tylko często zmieniał nicki. Zgadzam sie z tym w 100%. Jeżeli VAC jest calkowicie nie zwiazany z garry's modem to chyba nie ma wiekszego znaczenia. Co do skillka i jego podania jestem neutralny.