Dezyl

Admin Placu Zabaw
 • Ilość dodanej zawartości

  25
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Dezyl

 • Ranga
  Początkujący poster
 • Urodziny

Metody kontaktu

 • Gadu Gadu
  181738

Informacje

 1. 22. WSZELKIE SKARGI/ZAŻALENIA NALEŻY ZGŁASZAĆ NA CZAT ADMINOWSKI (Team Say @ wiadomość) bądź PRZEZ FORUM. Wszelkie inne metody nie będą brane pod uwagę!
 2. Jeśli chodzi o sytuację na murderze nie będę się wypowiadał bo nie siedzę w tym, ale pierwsze co widzę, żeby heroes kogoś szkalował. Na Placu Zabaw nigdy nie widziałem takiej sytuacji jest bardzo przyjaźnie nastawiony i stara się pomagać każdemu graczowi najlepiej jak potrafi. Jak najbardziej jestem za unbanem.
 3. Miałeś już wiele szans, które zmarnowałeś. Jesteś zwykłym trollem, który nie potrafi się ogarnąć nawet, gdy jest upominany wiele razy. Tak się składa, że widziałem ten Twój regulamin. Powiem Ci, że to nie było 10 takich samych punktów. Widziałem tam ponad połowę tego samego zmienionego w taki sposób, że większość graczy PLACU ZABAW wiedziała by, że owy regulamin zabrałeś akurat stąd i o ile dobrze pamiętam było pod regulaminem napisane coś w stylu "Regulamin serwera jest mojego autorstwa" JESTEM PRZECIWKO UNBANOWI.
 4. Mute'a zdjąłem na próbę.
 5. Mute'a zdjąłem, mam nadzieję, że więcej takich sytuacji nie będzie.
 6. Jestem na TAK miły i ogarnięty typ.
 7. Rozmowny, spokojny, opanowany. Na TAK.
 8. Ogarnięty typ, na TAK!
 9. http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=487338360&searchtext=surf_ski2
 10. Ty sobie kpisz? Miałeś szansę, której nie wykorzystałeś. Powiedziałem Jesusowi, że jedna wpadka i lądujesz z PBANEM. Proszę przeczytaj sobie dokładnie ten punkt. 4. Zakaz rozpowszechniania treści pornograficznych, erotycznych, propagujących nazizm, komunizm, faszyzm itp.
 11. Miły i ogarnięty gość. Jestem na TAK.
 12. Miły i ogarnięty gość. Jestem na TAK.
 13. Spoko gość. Na TAK
 14. Surf_4fun - http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=244907262&searchtext=surf_4fun i podmienić surf_ski2 - Na takiego http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=128088054&searchtext=surf_ski2 lub http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=446997029&searchtext=surf_ski2 takiego.
 15. Na tak.