Dezyl

Admin Placu Zabaw
 • Zawartość

  37
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O Dezyl

 • Tytuł
  Początkujący poster
 • Urodziny

Metody kontaktu

 • Gadu Gadu
  181738

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw
 1. Miałeś swoje szanse, których nie wykorzystałeś. Gag'a nie zdejmę ani nie skrócę. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 2. Został ukarany właśnie za tą sytuację z przyciskami.
 3. Remzo, oglądałem demko specjalnie po to, żeby zobaczyć czy Asko zrobił to świadomie czy też nie. Stał bite 20 sekund przy przyciskach i klikał. Ta mapa nie jest grana pierwszy raz na PZ na CS GO i Asko też pierwszy raz jej na tym CS'ie nie grał, dobrze wiedział, że można tak bugować.
 4. Mówisz, że nie zrobiłeś tego świadomie. Uwierzyłbym Ci gdybyś nie stał przy tych przyciskach ponad 20 SEKUND ciągle klikając w nie. Napisałem Ci, że u pomidora masz ultimatum i możesz spodziewać się PBANA. Nagle nabrałeś odwagi i napisałeś piękne zdanie na PW "w ch**u to mam". No chyba sobie kpisz twierdząc, że robiłeś to nieświadomie.
 5. Oczywiście, że na TAK. Spokojny i ogarnięty typ.
 6. Mówi się trudno, skoro nie potrafi się ogarnąć pomimo wielu upomnień oraz kar ja nie będę inny. Kary nie skrócę.
 7. Tusk po co się udzielasz skoro nie wiesz jak to wyglądało oraz jak się z Nim umawiałem? Widzę, że kolejnej gówno burzy ktoś potrzebuje bo też się równo pod kopułką nie ma.
 8. Odpowiedź brzmi NIE, miałeś swoje szanse, których nie wykorzystałeś troszeczke Ci się zaczęło w główce przewracać widzę. Myślę, że po tym miesiącu zrozumiesz co robisz i wkońcu może zmądrzejesz i uswiadomisz sobie, że takimi rzeczami psujesz innym rozgrywkę na PLACU ZABAW i może skończysz wreszcie prowokować po tym co dziś zrobiłeś.
 9. 22. WSZELKIE SKARGI/ZAŻALENIA NALEŻY ZGŁASZAĆ NA CZAT ADMINOWSKI (Team Say @ wiadomość) bądź PRZEZ FORUM. Wszelkie inne metody nie będą brane pod uwagę!
 10. Jeśli chodzi o sytuację na murderze nie będę się wypowiadał bo nie siedzę w tym, ale pierwsze co widzę, żeby heroes kogoś szkalował. Na Placu Zabaw nigdy nie widziałem takiej sytuacji jest bardzo przyjaźnie nastawiony i stara się pomagać każdemu graczowi najlepiej jak potrafi. Jak najbardziej jestem za unbanem.
 11. Miałeś już wiele szans, które zmarnowałeś. Jesteś zwykłym trollem, który nie potrafi się ogarnąć nawet, gdy jest upominany wiele razy. Tak się składa, że widziałem ten Twój regulamin. Powiem Ci, że to nie było 10 takich samych punktów. Widziałem tam ponad połowę tego samego zmienionego w taki sposób, że większość graczy PLACU ZABAW wiedziała by, że owy regulamin zabrałeś akurat stąd i o ile dobrze pamiętam było pod regulaminem napisane coś w stylu "Regulamin serwera jest mojego autorstwa" JESTEM PRZECIWKO UNBANOWI.
 12. Mute'a zdjąłem na próbę.
 13. Mute'a zdjąłem, mam nadzieję, że więcej takich sytuacji nie będzie.
 14. Jestem na TAK miły i ogarnięty typ.
 15. Rozmowny, spokojny, opanowany. Na TAK.