Skocz do zawartości

Marlaks

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O Marlaks

 • Tytuł
  Świeżak

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Z okolic Oświęcimia
 • Gram na serwerach:
  GMod
 1. "Reaktywacja" JailBreak

  Godziny spędzone na tym serwerze nie spędziły mi snu nawet z jednej powieki, więc uważam że ten pomysł jest bardzo dobry i chciałbym aby JB powrócił.
 2. Serwer Gmod- The Hidden

  Aktualnie gram na tym serwerze i jest 19 osób to jest bardzo dużo, a na nowym zapewniam że będzie jeszcze więcej.
 3. [Prosba o kanal] LioNeK

  Możesz stworzyć kanał "tymczasowy" i po co tobie taki kanał ??
 4. Serwer Gmod- The Hidden

  Jail Break nikt nie nagrywa a ma dużo graczy z kolei The Hidden jest sam w sobie fajny i youtuberzy nie wydaje mi się żeby go przestali nagrywać i pomimo kiepskiego spolszczenia ma wielu graczy.
 5. Serwer Gmod- The Hidden

  Chodź ten serwer ma słabe fakt spolszczenie, to ten nowy może mieć jeszcze lepsze. Ale w ciąż ten serwer ma nadal wielu graczy a nasz może mieć jeszcze więcej, poprzez ulepszone spolszczenie i a co najważniejsze nowy serwer będzie miał administracje która się wszystkim zajmie.
 6. Witam w tym temacie chciałbym przedstawić propozycję serwera The Hidden Jest pewien Polski serwer The Hidden który posiada liczne grono stałych bywalców i dość zgrane comunity. Lecz są osoby które rujnują całe to comunity i przez te osoby nie da się grać a adminów nie ma i nic się z tym nie da zrobić. Codziennie widuję tam wielu nowych graczy a także wiele stałych bywalców. Ale gdy takie osoby rujnujące to comunity się znajdują się na serwerze gra zamienia się w tak zwane piekło. Na serwerze jest ponoć jeden admin ale prawie nigdy nie przychodzi na serwer i nikt go nigdy nie widuje i nie ma kto się zająć tym serwerem. Wiem że był kiedyś stary serwer The Hidden Strefy Gier i było mało graczy lecz teraz mogę zapewnić dość duże grono stałych bywalców. Dlatego proszę szanowną Strefę Gier o stworzenie tego serwera.
 7. Zwracam się do szanownej Strefy Gier z prośbą o stworzenie nowego trybu o nazwie The Hidden mogę zapewnić że serwer będą odwiedzały tłumy.
 8. <jb>PrometeuszV2

  Uważam że PromrteuszV2 jest graczem idealnie spełniającym rolę admina, ponieważ gracz spędza masę godzin na serwerze JB i w dodatku zna regulamin i ogarnia rolę Wardena jak i Więźnie nie łamiąc żadnych zasad. Mój głos jest zdecydowanie na tak!
 9. 1. MyproX2. STEAM_0:1:508886183. Pobrałem porgram :MorphVOX Pro 4.4.41 aby Trolować w Counter Strike: Global Offensive i weszłem na serwer JB g-mod aby pochwalić się nabytkiem lecz po chwili dostałem Perm-Gaga za to że jestem dzieckiem ponieważ włączyłem tryb głosu przed mutacją i tak właśnie się historia kończy.4.Z góry przepraszam jeśli kogoś uraziłem, i Proszę Un-gaga.
 10. 1. Wiek 14 (W czerwcu a dokładnie 26 zaczynam 15 lat) 2. [email protected] 3. ID: Marlaks 4.Byłem Moderatorem na pomniejszych serwerach Minecrafr. 5.Ponieważ uważam że jestem Ogarniętą osobą i znam zasady panujące na serwerze.
 11. <JB> SpiduR

  Jestem na Tak !!!
×