Skorkowy

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  34
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Skorkowy

Metody kontaktu

 • Skype
  bartolek_123

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Profil Steam
 • Skąd:
  Poland
 • O mnie
  Bartek - Lat 16+ , Sandomierz - Za swoich czasów chciałbym podziękować takim osobom jak: azuspl , Lipton , [PL]EffciaTM , Skorkowy , Hienie_z_Rosji , Kangur007 , Kutal górniczka , Marsowi oraz innym! ;-)
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

136 wyświetleń profilu
 1. Według mnie powinna być zwiększona ilość kosmitów na start rundy ,w pojedynkę może i zarazisz ze 2/3 osoby jeżeli są same ,ale już potem gdy ludzie zaczną robić grupy to już nie jest tak łatwo. Rozumiem że ukryci kosmici będą także w tych grupach razem z ludźmi ale to i tak jest przesada.
 2. 6. Coś od siebie: Napisałbym, że wymienię się kluczami Steam, ale znowu będziecie się z jakiegoś powodu śmiać - XDD No to tak ,grałem sb czasami na ttt i potwierdzam ,ze ten gracz o nicku ''Natala'' nie ogarnia tego trybu ,lecz sam nie jestem lepszy bo zabiłem ponad 5 osób bo nie wiedziałem jak w to się gra . Admin do it something
 3. O jezus... nie dość ,że kłamca to jeszcze nie podaje prawdziwego powodu bana :v
 4. Według mnie nadaje się tylko Polowanie - lecz może lepiej dodać kuszę do trybu który już istnieje? będzie się miało 3 bronie czyli nóż ,rewolwer oraz kuszę. Jeżeli każdy by dostał gitarę to była by według mnie oczywiście patologia na tym trybie każdy gracz by nawalał muzykę co sekundę nikt by się nie słyszał praktycznie i prawdopodobnie podkreślam prawdopodobnie wymawiali by rakowe słowa ''Gitara siema''.
 5. ''A to nie jest murder? ,to coś ty mi za tryb dał - MWMP''
 6. W końcu się nauczyłeś pisać podania :v. Porada na przyszłość wystarczy kliknąć tylko raz. Pozdrawiam
 7. Znam Cross'a i potwierdzam ,że gra tymczasowo tylko i wyłącznie na serwerach SG , według mnie na razie neutral z powodu zachowania. Bądź bardziej miły dla tych ''dzieci'' które nie ogarniają tej gry.
 8. Zadaje to samo pytanie ,azus co jest z prisonem?
 9. W końcu będę mógł pograć bez kontentu ? ,rewelacja
 10. Czasami się to buguje ,być może twoja przeglądarka nie jest przystosowana do wyszukiwania serwerów z EU , lecz nie wiem nie znam się za bardzo na tym :v. Jeżeli błąd będzie dalej występował to po prostu wchodź na forum albo gametracker jednego z serwerów na który chcesz wejść i wpisz w konsoli ''connect <ip>'' wtedy automatycznie połączy cie z danym serwerem. Myślę że to na tyle dowidzenia.
 11. Myślę ,że więcej informacji znajdziesz na morele.net oraz na innych tego typu stronkach ale ostatnio ci ''youtuberzy'' reklamowali z okazjii świąt (jak co roku) laptopa ''predator'' jest on niby najlepszy na całym rynku ,lecz kto tam wie oraz polecam także zajrzeć na stronę ceneo.pl
 12. Ale możesz to wpisać nawet w starcie gry , a nawet w opcjach startowych
 13. Polecam wpisać binda bind <klawisz> toggle_thirdperson
 14. lel lubie oglądać takie cuś
 15. według mnie to dobry pomysł