Mr.Dagon

Ekipa Garry's Mod
 • Ilość dodanej zawartości

  85
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Mr.Dagon

 • Ranga
  Forumowicz

Informacje

Ostatnie wizyty

363 wyświetleń profilu
 1. Uff.. kolejny stały, dobry gracz składa podanie. Co do samego Makalonsa - gracz dobry, zna regulamin, oraz jest zawsze przyjazny dla wszystkich graczy co jest jak najbardziej na plus. Jestem na tak
 2. Zgłaszam się.
 3. Może i noże całkiem nieźle wyglądają, ale jeśli będą one faktycznie dodane, to niektóre kosy powinny być (przynajmniej takie jest moje zdanie) przy okazji usunięte bo jest ich po prostu za dużo, a większość jest brzydka i nikt ich nie kupuje.
 4. Jak to jest możliwe że nie można Cie znaleźć na gametrackerze (https://www.gametracker.com/server_info/193.110.121.71:27015/) ?
 5. Oczywiście jestem na Tak.
 6. Najpiew bądz pewny wszystkiego deox, potem gadaj rzeczy. Nic dodać, nic ująć Uni.
 7. Prosiłbym o utworzenie kanału o nazwie: "Grota Batmana". Z góry dziękuję.
 8. @no.god Napisałeś krótsze podanie od niego.
 9. Masz racje, lepiej dać Ci znowu bana. Na szczęście overlord, już to uczynił.
 10. Proponuje przeczytać całą moją wypowiedz, a nie pierwsze 14 słów.
 11. Ok, powiedz mi chociaż czy ty zdajesz sobie sprawę jak bardzo jesteś ograniczony umysłowy że w 2016 roku (kiedy nikt kto ma choć troche siana głowie tak nie mówi) mówisz że jesteś lepszy odemnie, jak sam masz miesiączke "ojeju wypierdala*&cie, ojej to na całą strefe ? o kurcze wybaczcie mi ..." a teraz nagle znów początkowy stan. Masz jakieś schorzenie ? Bo wydaje mi się że masz ochote na perma. Tak przynajmniej wynika z moich obserwacji.
 12. Oczywiście jestem na tak
 13. Czytanie ze zrozumieniem się kłania ... "najwyżej", "mogę". Teraz rozumiesz ? Overlord nie powiedział, że skraca Ci bana. To tak swoją drogą jest zabawne, jak bardzo w desperacki sposób próbujesz dostać unbana, akurat zaraz po tym jak się dowiedziałeś że ban jest na całą strefę gier, no bo "heuehe obrarze operatora i obrarze innych graczy to bede fajny, patrzcie jaki ze mnie pan i wladca kozaczek. ale jak to ? to ban jest na cala strefe gier ? ojej przepraszam overlord, przepraszam overlord". Nie trzeba nic dodawać.
 14. Jestem na nie.