Mr.Dagon

Ekipa Garry's Mod
 • Ilość dodanej zawartości

  121
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  3

O Mr.Dagon

Informacje

Ostatnie wizyty

527 wyświetleń profilu
 1. Kruci, widać że nie olałeś sprawy po całości jak duża część składających tu podania i przynajmniej w jakimś stopniu (oczywiście nie jest to wybitne podanie ale..) się przyłożyłeś do tego i o ile ten wiek to można by jakoś upchnąć i przymknąć na to oko, to liczbe godzin na serwerze nie za bardzo . Masz 23 godziny a kandydat musi regularnie grać przez miesiąc. Jestem na Nie. Pograj dłużej i wtedy złóż podanie .
 2. Plus za odwage, minus za całe podanie. Już sam wiek jest zdecydowanie za mały (jak 14 lat to i tak tylko jakieś szczególne wyjątki są przyjmowane), a i nie mam pojęcia dalej czemu chcesz zostać adminem - nie podałeś żadnego powodu który miałby najmniejszy sens. Jestem na nie. Ps: Taki protip dla wszystkich piszących podanie na breach: 6 punkt podania jest niepotrzebny (jest wyraznie napisane że tylko murder, morbus i zombie survival).
 3. Nie mam pojęcia co ty miałeś w głowie pisąc powyższe zdanie. Absolutnie jest bezsensu i nic nie wnosi do całego podania. Oprócz błędów ortograficznych (tak trudno poprawić błędy podkreślone na czerwono ?), nie można nie wspomnieć o stanowczo za niskim wieku i całym sensie napisania tego podania, bo jedyne co można wywnioskować z niego to to że masz 13 lat i chcesz zostać administratorem breacha bo ... lubisz ludzi z sewera i z reala (???). Jestem na Nie.
 4. Nie ma to jak kłamać aby zostać administratorem. Jestem na nie.
 5. Bardzo ciekawa propozycja. Jestem za
 6. Jestem neutralny z przewagą bardziej na nie. Znam dość długo bajera i powiem że często ów gracz, na jb strefowym zachowywał się niedojrzale irytując i powtarzając te same głupoty w kółko do administracji. Co prawda, gracz mógł się zmienić w przeciągu tych miesięcy dlatego neutral.
 7. Mówiąc pół żartem, pół serio to serwer przecież wrócił (chyba) 2 lutego. Nie sprawny - to fakt, ale wrócił. Kontynuując poważniej - to tak nie działa Michał. To tak nie działa, że nagle ludzie rzucają wszystko i "robią" jailbreake'a. Za jb, jest obecnie odpowiedzialny tylko Kocmouch. Fakt, faktem że serwer stoi nie działający i można mieć pretensje ale no kurcze. Za breacha nie jest odpowiedzialny kocmouch, a Kanade i Azus, więc nie mam pojęcia jaki jest sens w tym fragmencie: A co do tego że podobno Kocmouch obiecał serwer (przyjmując że składając obietnice miał czyste intencje i miał na myśli naprawiony serwer), to jeśli to jest prawda to można w pewnym stopniu zrozumieć twoje oburzenie, bo jak serwera (działającego) nie było, tak nie ma.
 8. Może i masz racje, sam ostatnimi czasy nie bywam na breachu (co zamierzam zmienić jako admin ) i przez to zapomniałem o tym że te klasy mają taki sam skin. Nie mam pojęcia jak mogłem o tym zapomnieć. Ciekawa propozycja w takim razie, ale i tak te skiny nie do końca do mnie przemawiają (z terrorystą na czele który jest okropny i dodanie go do breacha zniszczyłoby klimat trybu).
 9. Nie warto zmieniać czegoś co już jest dobre (a przynajmniej moim zdaniem), bo nawet jeśli każdy stwierdzi że obecne skiny są okropne to twoje nie są o wiele lepsze. Może i nie mam racji, ale i tak dalej sądzę że kompletnie nie ma sensu dodawać nowych skinów, skoro obecne są naprawdę dobre.
 10. Adam często gra i ogarnia tryb - jestem na tak.
 11. A może poczekasz ? Niezły z Ciebie kandydat który nawet nie może poczekać miesiąca na werdykt - bo owszem, podanie może być rozpatrywane miesiąc:
 12. @SpiduR Chciałbym Cie tylko poprawić - co innego nie mieć czasu (co oczywiście jest w pełni normalną rzeczą), a co innego mówić że się nie ma czasu a grać w tym czasie w inną grę/grać na jakimś innym serwerze.
 13. Nie kłam przynajmniej. Nie posiadasz go od roku, bo jak spotkałem cie pierwszy raz na breachu miałeś w nazwie sam ten dziwny znak " ‡ ", bez kropek. Już wtedy prosiłem cie z 3 razy żebyś go zmienił i zmieniłeś ... a raczej dodałeś dwie kropki. Po drugie - w ogóle nie widać u ciebie skruchy, tym dalej się ciągnie ta dyskusja, tym bardziej sprawiasz wrażenie nie zainteresowanego zdjęciem bana ( a przynajmniej takie jest moje wrażenie ). Najpierw próbujesz być "buntownikiem", ale jak zobaczyłeś że nie masz racji to przeszedłeś do przepraszania " licze na unbana i przepraszam liska/reszte osob ktore musialy czytac moje wypociny ktore pisalem bedac na w pol przytomnym.". Jak to adam ujął - troche za pózno. Już nawet nie wspominam o tym jak kilka razy przechodziłeś na zmiane z odwołania do skargii, ze skargi do odwołania itd. Za pokazanie tej minimalnej skruchy, skracam bana do 2 tygodni, oraz zamykam temat.
 14. Na pewno ci wyjdzie na dobre pisanie postów w taki sposób Ps: "jest leniwy no to oznacza to ze dostal on admina z dupy y? hf ", o ile się nie myle to nie ty decydujesz kto dostaje admina a kto nie.
 15. No dokładnie, mr.fox dostał admina z du*y bo przecież jak to tak dawać osobie zaufanej admina. A teraz tak na serio - masz problemy z tym że dałem ci bana bo się mnie nie słuchałeś, w kwestii zmiany nicku ? Przepraszam panie dwie kropki za to że nie mogłeś zmienić nicku na dosłownie "kropki", tak jak cie prosiłem z 4 razy. " Jest leniwy no to oznacza to ze dostal on admina z dupy y? hf " Sam sobie zaprzeczasz - daje tobie bany, czyli jestem aktywny ... to też jestem leniwy ? Nie wiedziałem że można być tym i tym. O, prosisz jeszcze o degrada dla mnie, to może jeszcze frytki do tego ? Odwołanie to odwołanie, skarga to skarga. Może i ja się mylę, chętnie poczytam wypowiedzi innych użytkowników.