Mr.Dagon

Ekipa Garry's Mod
 • Ilość dodanej zawartości

  130
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  3

O Mr.Dagon

 • Ranga
  Forumowicz
 • Urodziny

Informacje

Ostatnie wizyty

611 wyświetleń profilu
 1. @MiWO Nie wierze, że istnieje taka persona jaką ty pokazujesz w tych postach, bo to co tutaj można zobaczyć, to to jest po prostu niemożliwe.
 2. @NavySealPL W gwoli ścisłości - tak, na sb jest 2016 rok ponieważ ban został nadany na jailbreake'u.
 3. Admin Fox który stracił level - zgłaszam się.
 4. Zamykając ten temat, informuje iż Jailbreak jest robiony przez Kocmoucha, lecz trzeba dać mu troche wyrozumiałości i zaufania (miejmy nadzieje że słusznie), gdyż trzeba załatać parę istotnych elementów serwera. Teraz zostało nam tylko czekać i mieć nadzieje aby wszystko poszło dobrze.
 5. @Miszczu Jest w trakcie naprawy, więc nic straconego . Wystarczy poczekać.
 6. Żeby była jasność - gracze poszli do konkurencji, bo magicznym zrządzeniem losu, strefowy jailbreak nagle zaczął mieć problemy techniczne gdy owa konkurencja się pojawiła. Nasz serwer został zamknięty, więc ludzie przeszli tam i na domiar złego gdy nasz jb wrócił to ... nie był naprawiony.
 7. @Mordencjusz Nie powiedziałbym Mordencjusz. Nie świecił pustkami - przed problemami technicznymi, jailbreak codziennie miał graczy.
 8. Ezrala znam już spory czas i dlatego obiektywnie patrząc na jego przeszłość, oraz terazniejszość moge powiedzieć iż jest bardzo dobrym kandydatem na admina/operatora. Wiek jest ok, jest sympatyczny dla ludzi, ogarnia tryb i ma odpowiednią liczbe godzin. Jak najbardziej na Tak
 9. Kruci, widać że nie olałeś sprawy po całości jak duża część składających tu podania i przynajmniej w jakimś stopniu (oczywiście nie jest to wybitne podanie ale..) się przyłożyłeś do tego i o ile ten wiek to można by jakoś upchnąć i przymknąć na to oko, to liczbe godzin na serwerze nie za bardzo . Masz 23 godziny a kandydat musi regularnie grać przez miesiąc. Jestem na Nie. Pograj dłużej i wtedy złóż podanie .
 10. Plus za odwage, minus za całe podanie. Już sam wiek jest zdecydowanie za mały (jak 14 lat to i tak tylko jakieś szczególne wyjątki są przyjmowane), a i nie mam pojęcia dalej czemu chcesz zostać adminem - nie podałeś żadnego powodu który miałby najmniejszy sens. Jestem na nie. Ps: Taki protip dla wszystkich piszących podanie na breach: 6 punkt podania jest niepotrzebny (jest wyraznie napisane że tylko murder, morbus i zombie survival).
 11. Nie mam pojęcia co ty miałeś w głowie pisąc powyższe zdanie. Absolutnie jest bezsensu i nic nie wnosi do całego podania. Oprócz błędów ortograficznych (tak trudno poprawić błędy podkreślone na czerwono ?), nie można nie wspomnieć o stanowczo za niskim wieku i całym sensie napisania tego podania, bo jedyne co można wywnioskować z niego to to że masz 13 lat i chcesz zostać administratorem breacha bo ... lubisz ludzi z sewera i z reala (???). Jestem na Nie.
 12. Nie ma to jak kłamać aby zostać administratorem. Jestem na nie.
 13. Jestem neutralny z przewagą bardziej na nie. Znam dość długo bajera i powiem że często ów gracz, na jb strefowym zachowywał się niedojrzale irytując i powtarzając te same głupoty w kółko do administracji. Co prawda, gracz mógł się zmienić w przeciągu tych miesięcy dlatego neutral.
 14. Mówiąc pół żartem, pół serio to serwer przecież wrócił (chyba) 2 lutego. Nie sprawny - to fakt, ale wrócił. Kontynuując poważniej - to tak nie działa Michał. To tak nie działa, że nagle ludzie rzucają wszystko i "robią" jailbreake'a. Za jb, jest obecnie odpowiedzialny tylko Kocmouch. Fakt, faktem że serwer stoi nie działający i można mieć pretensje ale no kurcze. Za breacha nie jest odpowiedzialny kocmouch, a Kanade i Azus, więc nie mam pojęcia jaki jest sens w tym fragmencie: A co do tego że podobno Kocmouch obiecał serwer (przyjmując że składając obietnice miał czyste intencje i miał na myśli naprawiony serwer), to jeśli to jest prawda to można w pewnym stopniu zrozumieć twoje oburzenie, bo jak serwera (działającego) nie było, tak nie ma.
 15. Adam często gra i ogarnia tryb - jestem na tak.