Mr.Dagon

Ekipa Garry's Mod
 • Ilość dodanej zawartości

  95
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  3

O Mr.Dagon

 • Ranga
  Forumowicz
 • Urodziny

Informacje

Ostatnie wizyty

438 wyświetleń profilu
 1. Akurat sprawa z SCP - 001 jest na tyle wygodna, iż nie ma określonego jego wyglądu, czy umiejętności. Można więc puścić wodze fantazji jeśli chodzi o niego. Źródło: http://scp-pl.wikidot.com/scp-001 Ps: Co do "odwzorowania oryginału", to trzeba wspomnieć o tym iż nie ma opisanego takiego SCP jak ten z serwera, z piłą mechaniczną
 2. Jeśli można wiedzieć, to jak wyjaśnisz sprawe używania noclipa ? Bo wiesz, jak masz komendy to nie znaczy że się nimi trzeba bawić. Komendy to narzędzia, nie zabawki ... zwłaszcza jak jest 40 osób na serwerze (!)
 3. @IceTea Proszę : http://kajar9.wixsite.com/cscheater2/downloads
 4. Hau, nie pisz przez jakiś czas podań ... albo w ogóle ich nie pisz, skoro nikt nie może Cie oceniać, bo wiesz - trzeba w jakimś tam stopniu ocenić kandydata na operatora/admina.
 5. Wszystko się zgadza, tylko że nawet przycisk stop sound czasami zawodził, ja jako admin nie mogłem tego zatrzymać. Sytuacja powtórzyła się dotąd juz około 5 razy. Poniżej ss zrobiony przez jednego z graczy, akurat po moim wyjściu.
 6. Ttt to zbytnio nie moja działka, ale jak jest punkt: "Opis sytuacji", to trzeba opisać sytuacje, a nie przedstawiać siebie ( które nie jest przedstawianiem, a powiedzeniem że ludzie Cie mogą pamiętać), oraz mieć nadzieje że Arolek Ci nie zamknie podania. Jestem dość świeżym i rzadkim graczem na ttt i chciałem się dowiedzieć o co chodzi z twoim banem i wiesz co ? Nic po tym odwołaniu dalej nie wiem, a przecież od tego jest opis sytuacji.
 7. Zasubskrybuj wszystko z tej kolekcji http://steamcommunity.com/workshop/filedetails/?id=829984503 i spróbuj wejść ponownie.
 8. 1. Wiek (preferowany >= 16): 16 2. Adres e-mail: [email protected] 3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:0:64155893 , http://steamcommunity.com/id/dagon101/ 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Tak, jestem obecnie adminem na jailbreaku Strefy Gier. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Chcę zostać adminem operatorem/adminem Morbusa gdyż właśnie ten serwer "wstaje z kolan" i sam chciałbym się przyczynić do coraz większego zainteresowania się nim, a co za tym idzie wzrostu graczy na nim poprzez np: usuwanie tych toksycznych graczy (a takowi są) psującym rozrywke z gry innym. Na razie w administracji Morbusa jest tylko azus, a sądzę że przydałaby się mu pomoc, ponieważ wiadomo że dodatkowa para rąk zawsze się przyda, a dla mnie to tylko przyjemność, gdyż naprawdę polubiłem ten tryb, a podczas mojego grania spotkałem się z wieloma sytuacjami psującymi rozgrywke i mnie i innym. Z góry dziękuję za odpowiedz na podanie.
 9. Uff.. kolejny stały, dobry gracz składa podanie. Co do samego Makalonsa - gracz dobry, zna regulamin, oraz jest zawsze przyjazny dla wszystkich graczy co jest jak najbardziej na plus. Jestem na tak
 10. Zgłaszam się.
 11. Może i noże całkiem nieźle wyglądają, ale jeśli będą one faktycznie dodane, to niektóre kosy powinny być (przynajmniej takie jest moje zdanie) przy okazji usunięte bo jest ich po prostu za dużo, a większość jest brzydka i nikt ich nie kupuje.
 12. Jak to jest możliwe że nie można Cie znaleźć na gametrackerze (https://www.gametracker.com/server_info/193.110.121.71:27015/) ?
 13. Oczywiście jestem na Tak.
 14. Najpiew bądz pewny wszystkiego deox, potem gadaj rzeczy. Nic dodać, nic ująć Uni.
 15. Prosiłbym o utworzenie kanału o nazwie: "Grota Batmana". Z góry dziękuję.