Mr.Dagon

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  136
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

O Mr.Dagon

 • Tytuł
  Forumowicz
 • Urodziny

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

707 wyświetleń profilu
 1. Na prośbę kandydata, zamykam podanie.
 2. Jestem na tak. Mafoe zna zasady, ogarnia jb, więc jak najbardziej się nadaje.
 3. Zamykam podanie.
 4. Serwer już działa w pełni, więc zapraszamy Zamykam temat.
 5. Z Tomislavem, miałem już do czynienia w administracji na jb i nie owijając w bawełnę, w kwestii bycia adminem/operatorem, Tomi jak najbardziej się nadaje. Zna komendy, ogarnia TTT i ma doświadczenie, jak już wspomniałem. Jestem na tak.
 6. @MiWO Nie wierze, że istnieje taka persona jaką ty pokazujesz w tych postach, bo to co tutaj można zobaczyć, to to jest po prostu niemożliwe.
 7. @NavySealPL W gwoli ścisłości - tak, na sb jest 2016 rok ponieważ ban został nadany na jailbreake'u.
 8. Admin Fox który stracił level - zgłaszam się.
 9. Zamykając ten temat, informuje iż Jailbreak jest robiony przez Kocmoucha, lecz trzeba dać mu troche wyrozumiałości i zaufania (miejmy nadzieje że słusznie), gdyż trzeba załatać parę istotnych elementów serwera. Teraz zostało nam tylko czekać i mieć nadzieje aby wszystko poszło dobrze.
 10. @Miszczu Jest w trakcie naprawy, więc nic straconego . Wystarczy poczekać.
 11. Żeby była jasność - gracze poszli do konkurencji, bo magicznym zrządzeniem losu, strefowy jailbreak nagle zaczął mieć problemy techniczne gdy owa konkurencja się pojawiła. Nasz serwer został zamknięty, więc ludzie przeszli tam i na domiar złego gdy nasz jb wrócił to ... nie był naprawiony.
 12. @Mordencjusz Nie powiedziałbym Mordencjusz. Nie świecił pustkami - przed problemami technicznymi, jailbreak codziennie miał graczy.
 13. Ezrala znam już spory czas i dlatego obiektywnie patrząc na jego przeszłość, oraz terazniejszość moge powiedzieć iż jest bardzo dobrym kandydatem na admina/operatora. Wiek jest ok, jest sympatyczny dla ludzi, ogarnia tryb i ma odpowiednią liczbe godzin. Jak najbardziej na Tak
 14. Kruci, widać że nie olałeś sprawy po całości jak duża część składających tu podania i przynajmniej w jakimś stopniu (oczywiście nie jest to wybitne podanie ale..) się przyłożyłeś do tego i o ile ten wiek to można by jakoś upchnąć i przymknąć na to oko, to liczbe godzin na serwerze nie za bardzo . Masz 23 godziny a kandydat musi regularnie grać przez miesiąc. Jestem na Nie. Pograj dłużej i wtedy złóż podanie .
 15. Plus za odwage, minus za całe podanie. Już sam wiek jest zdecydowanie za mały (jak 14 lat to i tak tylko jakieś szczególne wyjątki są przyjmowane), a i nie mam pojęcia dalej czemu chcesz zostać adminem - nie podałeś żadnego powodu który miałby najmniejszy sens. Jestem na nie. Ps: Taki protip dla wszystkich piszących podanie na breach: 6 punkt podania jest niepotrzebny (jest wyraznie napisane że tylko murder, morbus i zombie survival).