Skocz do zawartości

leny

Użytkownik
 • Zawartość

  73
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

O leny

 • Tytuł
  Piszący posty
 • Urodziny 11/30/97

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Sprzed komputera
 • O mnie
  [url=http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=616189][img]http://hlstatsx.strefagier.com.pl/sig.php?player_id=616189&background=random[/img][/url]
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw

Ostatnie wizyty

734 wyświetleń profilu
 1. [Plac Zabaw] Rzuf

  Gwoli ukrycia mojego posta. Popieram kandydaturę tego Pana na stanowisko administratora - jest najaktywniejszym obecnie graczem na serwerze. (hlstatsx jak i obserwacje własne) Ogromnym plusem jest też jego dyspozycyjność - nawet jeśli nie gra, praktycznie przez większość dnia jest online i można się będzie z nim bez problemu konsultować w razie jakichkolwiek problemów. Jest inteligentny i można z nim porozmawiać nawet o dupie marynie, pomoże i doradzi, pocieszy gdy ma się zły dzień. Fakt że jest wybuchowy i czasami rzuci mięsem świadczy tylko i wyłącznie o jego "żywym" i aktywnym stylu bycia, charakterze - a taka osoba jest potrzebna w administracji - ktoś bez zacięcia i takiego "drygu" raczej nie będzie wzbudzać respektu i ciężko będzie mu trzymać wodzę na graczach tak, aby panował porządek na serwerze. Duże TAK
 2. [Skarga] Nonejm, Biszkopt

  Jaka hipokryzja? Post został ukryty ze względu na offtop to i zostałem poinformowany o tym przez admina wiec skoro nikt tego nie widzi i ja rowniez nie widze sensu zeby ten cytat dalej byl w moim poscie:)
 3. [Skarga] Nonejm, Biszkopt

  To tak słowem wstepu... A wyciągnąć to ja proszę konsekwencje ze złamania pierwszego punktu regulaminu serwera przez obu administratorów. Ponieważ po dokładnym zbadaniu dema, a raczej konwersacji które mają miejsce śmiem twierdzić iż tak się stało. To raz. Dwa. kłamstwa na forum publicznym serwera. Trzy. Złamanie punktu 15 regulaminu serwera; podżeganie do wpisywania rtv przez administratora @nonejm (27:05 minuta demka) Cztery. (och jak na ironię) Złamanie czwartego punktu regulaminu serwera (Biszkopt, Nonejm) Pięć. Złamanie piątego punktu regulaminu serwera (Biszkopt, Nonejm) Zacznijmy. Cała akcja zaczyna się około minuty 10:35 gdzie po śmierci @Rzuf gracz "Nekroz1337" zaczyna śmiać się z zainstniałej sytuacji i przekazuje rzufowi do zrozumienia iż "jest on słaby" Rzuf odpowiedział mu "haha, ale śmieszne nie wiem zwal sobie" - i od tych słów się zaczęło pastwienie się nad @Rzufiem. Pierwszą cegiełkę postawił @nonejm stwierdzając iż Po zapytaniu przez pewnego gracza "dlaczego?" ten odpowiedział Rzuf w geście obrony zapytał nonejma Biszkopt się wtrącił między nonejma i rzufia oznajmiając (dość dosadnie) iż Rzuf : Biszkopt : (pozwolę że się wtrącę - a to trzeba mieć mikrofon żeby prowokować? wiesz Biszkopt, to trzeba mieć argumenty żeby to poprzeć i iść w zaparte a Ty sie wypalasz na pierwszym poście w tym temacie mówiąc że go nie oczerniałeś a także w swoim trzecim poście mówiąc(kłamiąc jak z nut) że wcale was nie prosił żebyście przestali go zaczepiać.) Rzuf : Biszkopt: (4 punkt regulaminu) Rzuf: Biszkopt: ( brawo jasiu, ale przecież " Nic nie mówił ej chłopaki przestańcie" "Wszystko w granicach dobrego smaku") Rzuf: Biszkopt: (ile masz lat a na ile się zachowujesz?) Rzuf: Nonejm: (po jakimś błyskotliwym olśnieniu XD) Nonejm (4 punkt regulaminu serwera) Po czym rzuf zaniechał dalszej dyskusji i wyszedł bez słowa w minucie ok. 25:48 Podsumowując w paru słowach. Wszystko w granicach dobrego smaku.
 4. [Skarga] Nonejm, Biszkopt

  Okej - generalnie rzecz biorąc administrator ma obowiązek dawać przykład - proszę w takim razie że tak delikatnie powiem buzi nie wycierać sobie tym, że faktycznie go nie oczerniliście, bo może to za dużo powiedziane. Cały czas mówisz tutaj o oczernianiu a ani razu nie wspomniałeś o ewidentnej prowokacji z waszej strony, czyli jednak coś jest na rzeczy. Tak w zwyczaju zachowuje się osoba sprowokowana - czyli taka która do czasu wytrzymuje zaczepki aż puszczą jej nerwy. Więc to sie nie bierze ni z gruszki ni z pietruszki. Reasumując, rzuf to bardzo dobry gość a wy się o to przyp***dalacie bo go chcecie wszyscy sprowokować żeby mu podciąć skrzydła odkąd zakandydował na admina i stara się odciąć od tamych akcji i ogarnąć co widać. Jaką logike i co za zadanie ma wytykanie i przypominanie mu o tym od czego chce się odciąć? No raczej nie żeby pośmieszkować tylko mu do***rdolić, a zauważyłem że niektórzy to robią perfidnie. Przecież to chyba oczywiste że prędzej czy później każdemu puszczą nerwy I tak, mówię to jako kolega i jako gracz, bo mi wolno.
 5. [PERMBAN] kamil\\\

  ja również jestem za zdjęciem bana. coraz więcej ukaranych graczy którzy tworzyli dobrą społeczność serwera mimo swoich durnowatych występków okazuje skruchę i uwazam że powinni dostać szansę na pokazanie się z tej dobrej strony i odbudowania swojego dobrego imienia. jestem za.
 6. Ban DaaViss v2

  "coś niezgodnego z regulaminem" - w akcie desperacji po jakiejś kłótni na serwerze zapytałeś @Wronay czy "możesz coś zrobić?" po czym pozabijałeś wszystkich TT stojących w szeregu po czym wyszedłeś z serwera zachowując się jak ostatni gówniarz - jeśli już piszesz odwołanie to tak to ubierz w słowa, a nie jako "coś niezgodnego z regulaminem" niemniej jednak jestem za zdjęciem bana, minęło dużo czasu. jestem na TAK
 7. [Mapa] Ba_Jail_Nairdaxon

  Robisz kawal dobrej roboty Panie. piwko leci
 8. Memy z Placu.

  naje*any @Rzuf zapomniał włączyć haxy efekty widocznie poniżej
 9. Memy z Placu.

  tak wiem, wiem. jak można pić lecha ZAPRASZAMY NA JAILA!!
 10. "Plac pełen śmiechu" pełen śmiechu to ja jestem jak zobaczyłem ten cały Twój post, panie odważny, te uśmieszki, buziaczki, co Ty myślisz? Najśmieszniejsze jest to że chowasz się za tym ułomnym nickiem, na serwerze grasz na pewno codziennie bądź często skoro aż tak wnikliwie przeanalizowałeś zaobserwowane sytuacje na serwerze i grać będziesz dalej ale już wsród ludzi i pod własną osobą się nie odezwiesz na ten temat, tchórzu.
 11. Szczur nad Szczurami

  Super na pewno wezme udzial i zapraszam innych graczy oraz wielkie wyrazy współczucia dla @Rzuf
 12. Propozycje i odpowiedzi

  Modele broni - bez sensu. każdy może sobie wybrać skin jakikolwiek mu się marzy to i tak już jest wystarczająco bo z tego co pamiętam to i tak kiedyś były z tymi skinami ogromne problemy. Modele postaci - można by zmienić modele na MG i Jailach na jakieś inne śmieszne Temat z mapami jest. Ranga i topka w sumie też spoko sprawa, dość dawno był reset, albo nie było? nie wiem. Usunięcie niezbędnych komend? co do redie - Wolałbym żeby, jak nie ma, tak nie było ponieważ można tym blokować wyjście od jaila (np. surf_buck-wild)
 13. [PLAC ZABAW] MeRaX

  Patrząc przez pryzmat sytuacji jaka panuje na placu, uważam że potrzeba aktywnych administratorów i od ostatniego podania zmieniłem swoje zdanie. Ten Pan jest aktywny codziennie, pomocny i ogarnięty. Jestem na TAK
 14. Propozycje i odpowiedzi

  @Bobek, dziękuje za stworzenie i poruszenie tak istotnego tematu dla serwera. Jestem jak najbardziej za wprowadzeniem nowych trybów gry, bądź; jeśli maszyna lub silnik tej gry (który jak wiadomo jest strasznie markotny jeśli chodzi o różnorodność trybów gry na jednym serwerze nie daje rady) nie pozwala na to, to chociaż proponuję wprowadzenie jakichś pluginów ktore urozmaicą, rozbawią rozgrywkę jak to przystało na serwer 4fun... nie oszukujmy się ale jest to serwer który swego czasu był, i utrzymuje się w czołówce polskich serwerów cs;source/cs:go 4fun... nie sp1erdolmy tego Panowie. @Remzo skoro kwestia możliwości serwera i realizacji to jedno i drugie, to niech trzecie i czwarte będzie tym - czy cokolwiek takiego jak wprowadzenie innych trybów gry niż JAIL SURF MG COURSE FFA będzie możliwe bez wyzbycia się jednego/dwóch z ww. trybów gry, i jeśli tak to kiedy? Jeśli nie będzie to w ogóle możliwe, to czy będzie mógł powstać podobny temat z sugestiami pluginów, które mogłyby urozmaicić rozgrywkę na serwerze, taki jaki jest z sugestiami map?
×