Skocz do zawartości

doodzio

Admin Arma 3
 • Zawartość

  101
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

O doodzio

 • Tytuł
  Forumowicz

Informacje

 • Steam ID
  76561198046887493
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Świat
 • O mnie
  Leń. Studiuje w Krakowie.

  どおじお
 • Gram na serwerach:
  ARMA 3

Ostatnie wizyty

1016 wyświetleń profilu
 1. Dozwolone Dodatki / Skrypty w misjach

  Znalazłem coś co pewnie by ci pasowało. https://github.com/Rafael09ED/Arma BTW Nie spotkałem jeszcze studiów gdzie uczono skryptów w armie. Wystarczy trochę wiki poczytać żeby mieć jakiekolwiek pojęcie jak by to mogło działać. Niestety wiki jest strasznym syfem ( słabo są opisane klasy i ich nadpisywanie)
 2. Dozwolone Dodatki / Skrypty w misjach

  @Shay27 ta misja bazuje na niezniszczalnych helikopterach. Następnie sama zadaje im obrażenia. Pewien czas po wylądowaniu niszczy helikopter. Ciekawe jest to że dodatkowy ogień zabija ale się respisz obok wraku. https://youtu.be/diiTEXNl8K4 Jeśli ma zrobić takie coś żeby każda helka mogła przetrwać to muszę pokombinować z eventami zniszczeń żeby nie dało się zadać np więcej jak 95% uszkodzeń i dopiero po wylądowaniu odpalić wybuch)
 3. Dozwolone Dodatki / Skrypty w misjach

  Shay. To jest misja z symylacja. Chcesz mieć taką symulacje na zeusie czy po prostu skrypt który pozwoli ci przeżyć awaryjne lądowanie ?
 4. Arma 3 alits life

  Skrypty wykonywane po stronie gracza sa łatwe do testowania. Natomiast zdalne wykonywanie, JIP, itd to insza inszość. Tłumaczenie jeśli oprzeć by to na plikach ze stringable.xml to dosyć łatwa robota. Nie robiłem jeszcze w armie GUI to troszkę inna sprawa.
 5. Arma 3 alits life

  Nie przesadzaj :-)
 6. Arma 3 alits life

  Zależy od strefy. Mnie średnio ciekawi granie w tego typu gry bo mam życie realne :-) . ( a tak naprawdę bo nie potrafię w to grać ) Jeśli trzeba by było pomóc coś ze skryptami to jestem chętny do pomocy. Inna sprawa to serwer. Bo trzeba jeszcze postawić baze danych lub persystencje w pliku/ach. Dobrze więc było by mieć dostęp bezpośredni do konsoli a tego nawet ja nie mam tylko kilku ludzi z samej góry. Więc albo musiałbyś im wszystko przygotować żeby to zrobili albo musiał byś się na ten szczyt dostać.
 7. Witam, Wraz z resztą administracji ustaliliśmy, żeby robić co 2 tygodnie rozgrywki eventowe różnego rodzaju. Niewiadomo kiedy zaczniemy, ale planujemy zacząć prowadzić je w sposób na tyle regularny na ile możemy. Terminy będą dopiero ustalane. Barnaba PROSZĘ SUGEROWAĆ SIE DNIEM TYGODNIA(pn wt ..) A NIE DATAMI. UZUPEŁNIACIE JAK WAM NA OGÓŁ PASUJE / KIEDY DA WAM SIĘ CZAS WYGOSPODAROWAĆ. https://doodle.com/poll/hhw55pz6du5wi3vs#calendar DooDziO Notka Temat założył Barnaba postanowiłem podpiąć pod niego stary temat z ankietą. Coś poszło nie tak.
 8. Propozycje i Pomysły

  Porządki I tak po części były robione bo serwer był stawiamy na nowo. Popieram inicjatywę by w końcu to ogarnąć. Ja mam mało czasu teraz w tygodniu a dodatkowo testowanie map w 1 osobę mija się z celem. Jaz zauważyliście jest temat na propozycje misji więc jeśli coś macie to piszcie bo po to jest server I forum żeby sobie wspólnie pograć nie w to co admin każe tylko w to na co ochotę mają "masy robotnicze miast i chłopskie z WSI" Ja się postaram to ogarnąć od strony wgrywania nowych wywalania starych i ew cukierków " np skakania z helki tak co by nie być naleśnikiem "
 9. Dozwolone Dodatki / Skrypty w misjach

  Ja od siebie napisałbym coś na wyskakiwanie z helek chyba że ktoś z was zna coś takiego gotowego to będzie szybciej. //Prawie zrobione testy i szlify. Na razie trzeba dodawać ręcznie do pojazdu wywołanie skryptu . Jak część z was która była na ZEUSIE którego nie było :-) widziała wszystkie skrypty wypisane wyżej zostały do niego dodane jak i część znanych dobrze z liberki revive i opcje dodatkowe. Planowane jest do zeus dodanie arsenału znanego z liberki ew coś innego jestem otwarty na propozycje, oraz zapisywanie setów + załadowanie ich po śmierci.
 10. A skoro rozgrywki nie było to pewnie widzimy się za tydzień. Poniżej końcowe zrzuty z 2 akcji. Jeśli ktoś ma coś więcej to zapraszam do wrzucenia.
 11. Zapraszam na rozgrywkę która odbędzie się: 10.03 (w tą sobotę) godzina: rozgrywki to 18:00 lub 19:00 Typ: ZEUS ( prowadzi @Barnaba) Mapa: Malden Opis: Niespodzianka ( jak się chcecie dowiedzieć to musicie przyjść ale po Barnabie byle czego się nie spodziewam :-) ) [ może jednak ulec zmianie jeśli większości termin nie będzie pasować ] Wszystkich chętnych proszę o wpisanie się poniżej, w razie ewentualnego nie pojawienia się na rozgrywce proszę poinformować pod tym postem. Jeśli pasuje wam późniejsza pora to proszę o dopisanie tego w zgłoszeniu. Wymagane mody: TFAR LISTA DooDziO Chester (99%) Szyszak Robaczan Alpaka Barnaba(Of course) Kudlaty (~ 20:00)
 12. Rozgrywka 03.03.18

  Będę ale się spóźnię
 13. Dozwolone Dodatki / Skrypty w misjach

  Nie widzę problemu żeby dodać wszystkie 4 każdy weźmie co mu lepiej pasuje tylko klucze będziemy musieli częściej aktualizować.
 14. Jak w temacie piszecie jakie mody były by dopuszczalne na serwerze po stronie klienta. W grę nie wchodzi nic co dodaje dodatkowe elementy wyposażenia, pojazdy itd. Jeśli coś nie działa np. nie da się wejść z podanym na liście modem proszę o feedback, postaram się z tym szybko uporać. Oraz jakie skrypty chcielibyście widzieć w misjach. MODY: CBA ( wymagane przez inne mody ) TFAR ( zalecane ) ARES ( zeus ) ShackTac Blastcore DynaSounds Enhanced Soundscape JSRS SKRYPTY: Mag Repack. Simple Earplugs Heli Parachute Jump ( KP Liberation ) LEGENDA ZIELONE -> dozwolone FIOLETOWE -> zaakceptowane czekaj na dodanie Złote -> własne / inspirowane zewnętrznymi skryptami
 15. Przywitaj się!

  Witamy i zapraszamy każdego chętnego iz otwartym umysłem. Czołgi na 1 osobie szczególnie wyjazd z ciasnego FOB'a potrafią być uciazliwe. Jateraz mam inną sesje ale możliwe że jutro wieczorkiem wpadnę na dłuższą chwilę .
×