Overlord

Użytkownik
 • Zawartość

  34
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

O Overlord

 • Tytuł
  Początkujący poster
 • Urodziny

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

261 wyświetleń profilu
 1. Han jest stałym graczem który przestrzega i zna regulamin. Oczywiście jestem na TAK.
 2. Oczywiście że jestem na TAK. Mafoe jest jedną z osób które mają najwięcej godzin na jb oraz bardzo dobrze zna regulamin i go przestrzega.
 3. Oczywiście że jestem za tym aby serwer wrócił.
 4. Jestem za ungagiem.
 5. Jestem za unbanem
 6. Zgłaszam się.
 7. Witam prosiłbym o utworzenie kanału prywatnego o nazwie "Abyss" . Z góry dziękuję Over
 8. Pogadaj z osobą którą tak wyzywałeś bo to głównie o to chodzi jeśli ona ci wybaczy to dostaniesz unbana lecz mam nadzieje iż ten wybryk się nie powtórzy.
 9. To jest tak gdyż próbowałem do nich w jakimś stopniu przemówić lecz niezbyt się posłuchali i dalej robili swoje więc już nie wytrzymałem i dałem te bany rozmawiałem z graczem kauh i przeprasza mnie jak i resztę dlatego u niego bana mogę zdjąć gdyż on przeklinał najmniej jako jeden z 3 osób po banie postanowił ze mną porozmawiać i wyjaśnić sprawę. A co do wardena to nie był to nierozgarnięty gracz gdyż na niego nie dostałem skarg tylko na tych delikwentów.
 10. Po krótkiej rozmowie z tobą jestem skłonny zdjąć ci tego bana lecz jeśli ta sytuacja się powtórzy to dostaniesz długiego bana.
 11. Aha czyli myślisz że miałem na to jednym słowem wywalone? Widziałem jak wy się z tym obchodziliście a piszecie te odwołania bo nagle się zorientowaliście że mając bana na Jb nie możecie grać na innych serwerach strefy czyli twoim zdaniem powyzywasz napiszesz odwołanie w którym mówisz iż to ty jesteś ten niewinny gdyż ja nawet nie czytałem tego co piszesz i dostaniesz unbana? To tak nie działa. Nie ma co dalej drążyć tego tematu.
 12. Tylko 2 razy? Gdy wbiłem widziałem całe zajście i mam jedno pytanie dlaczego wszyscy 3 i tylko wy tak przeklinaliście głównie na tylko 1 osobę? No bo nie dostałem skarg że trudno zrozumieć ponieważ gdybym taką dostał to bym wywalił tamtą osobę z g. A poza tym wystarczającym ostrzeżeniem dla ciebie powinno być to iż dałem poprzednim osobą bana właśnie za przeklinanie i wyzywanie innych.
 13. Ja to pamiętam trochę inaczej ponieważ gdy wbiłem na serwer gdyż pisano do mnie skargi że ludzie wyzywają/kłócą się to ty byłeś jednym z tych delikwentów a gdy powiedziałem ci że masz bana to ty co zrobiłeś? Nawet nie próbowałeś tego wyjaśnić tylko dalej robiłeś swoje a co do szymonda ja jakoś potrafię go spokojnie zrozumieć a to że nie powtarza poleceń to jego sprawa to że choć raz powtórzyłby polecenia to to byłaby tylko jego dobroć. Również pod tym banem nie chcę go zdejmować mogę go jedynie skrócić choć i to nie jest pewne. Czyli powiedzenie że masz bana nie wystarczyło? Gdy ci o tym powiedziałem ty dalej wyzywałeś. Gdybyś okazał choć trochę skruchy przeprosiłbyś lub chociaż wyjaśnił całą sprawę ze mną to prawdopodobnie nie musiałbyś pisać tego odwołania lecz niestety ty postanowiłeś nadal to robić...
 14. Yhm te twoje teksty niezbyt odpowiadały graczom wiesz dlaczego? Bo cieszyli się że zbanowałem ciebie i że już nikt nie będzie im przeszkadzał a co do tego że "musiałeś użyć wulgarnego języka" To nie było potrzebne gdyż w razie potrzeby gracze piszą do mnie jeśli chodzi o np. osoby których nie idzie zrozumieć a ja dostałem skargi iż ludzie się wyzywają i co zastałem gdy wszedłem na serwer? Kilku delikwentów w tym ty którzy wyzywali innych ciągle przy tym klnąc. Nie zamierzam zdejmować tego bana mogę go najwyżej skrócić choć i to nie jest pewnie.
 15. Nie dostałeś tego bana za wyzywanie mnie dostałeś tego bana bo wyzywałeś również inną osobę jaką jest Hexteh co mi się nie spodobało i jeszcze niezbyt ogarniałeś w G więc dałem ci Gbana i wtedy ci odwaliło i zacząłeś wyzywać mnie więc dałem ci bana za obrazę mnie i innych (miały być 2 tyg.) lecz to co napisałeś do szymonda ... Są tu zawarte przekleństwa. Po tym postanowiłem powiększyć ci tego bana gdyż to już było przeginanie. Oczywiście aktualnie nie zamierzam go zdejmować co najwyżej mogę go trochę skrócić.