kazanek

Świeżak
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O kazanek

 • Tytuł
  Świeżak totalny
 • Urodziny

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Także tego,, ehm. Nie podyskutujemy, szkoda. Oczekiwałem, że ktoś na mnie naskoczy, albo coś w ten deseń, że jakim prawem zakładam temat, za bana, ha na całe 4 godziny. Nie w tym tkwił problem, w sumie żadnego problemu nie było, rozbrajałem bombę, to fakt i tylko traf tak chciał, że ręka mi poleciała, nic celowego. Dostałem bana za to, ok - fakt może i się należał nie mi to oceniać. Na serwer pewno nie wrócę, bo szkoda się przyzwyczajać do serwera, gdzie za byle drobnostkę można wylecieć. Chciałem tylko przeczytać od admina, że "być może się pośpieszyłem z banem, sorry" lub czegoś podobnego, albo wręcz przeciwnie, cokolwiek, ale nie tego by czekać aż temat umrze śmiercią naturalną - niema problemu, proszę o zamkniecie tematu, bo na odpowiedź się mogą nie doczekać. Bez spiny, cześć!
 2. A na jakiej podstawie wnioskujecie, że specjalnie? Bo w ostatniej sekundzie? Podpiera to ktoś jakimś dowodem, czy tylko taką sobie uroiliście w głowach, że celowo? PS, nie rundę przed zbanowanie, tylko ze 3, tak gwoli ścisłości ;)
 3. 1. Nick, na który została nałożona kara: -kazanek 2. Steam ID: 1:1:22524158 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:22524158&advType=steamid&Submit 4. Opis sytuacji: Grałem sobie, a w środku rundy zostałem zbanowany 5. Coś od siebie: Powód jest dość ciekawy, zwłaszcza, że miałem teoretycznie najlepsze statystki, bo coś około 25 zabitych, gdzie drugi o połowę mniej. Tudzież powód jest interesujący... Reason griefing