Lajter

Ekipa Garry's Mod
 • Ilość dodanej zawartości

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Lajter

 • Ranga
  Świeżak

Informacje

Ostatnie wizyty

102 wyświetleń profilu
 1. Więc. Zamierzam kupić nowy komputer na święta. Ważniejsze części do niego już myślę że są wybrane lecz chcem być pewny czy mnie nie zawiedzie. Karta graficzna: MSI GeForce GTX 1070 Gaming X 8GB Procesor: Intel Core i5-6600K 3,50GHz Płyta główna: Z170 Pro Gaming (Nie muszą być dokładnie te mogą być zupełnie inne :v) O innych częściach jeszcze myślę, ale i tak uważam, że potrzebowałbym potwierdzenia co do tych sprzętów(?) podanych powyżej. Proszę o sugestie, czy wszystko będzie się kleić i unosić mi gry na najwyższych ustawieniach graficznych.
 2. Rozpisałbym się ale piszę z komórki. Jestem na TAK. :v
 3. Administratorów? Nikt tu nie mówi o administratorze.. Chodzi o operatora.. Ogarnianie codziennych spraw.. Trolle, rdmy i nieogarnięte osoby. +inne problemy które jak już bym musiał omówić/dowiedzieć się o nich Oper i Radke? Grają dłużej ode mnie, znają komendy i ogarniają więcej - to tak, ale nie oznacza to że ja nic nie wiem. Grając ostatnio na serwerze nie widzę ani jednego z op'a a rdm'ów dużo. (wbijają po 1-3h max) Co do wieku.. Wiek wiekiem ale nie widze w tym problemu. Możliwe że będe miał nieco więcej czasu przez to, że uczęszczam do szkoły. //D: Administrator był oczywiście skrótem myślowym.
 4. Za slaya byłem karany +/- 5 razy. Byłbym czysty, no ale nikt nie jest perfekcyjny. :l
 5. 1. Wiek (preferowany >= 16): 15 2. Adres e-mail: [email protected] 3. Steam ID oraz namiary: https://steamcommunity.com/id/lajterr | STEAM_0:1:80996331 4. Czy byłeś kiedyś adminem,doświadczenie jako administrator: Niestety nie, iż jest to moje pierwsze podanie o stanowisko jakim jest operator. Adminem byłem kilka razy i to w innych grach. Myślę, że gdybym dostał komendy od Kerakoty, (tak mi mówiono że powinienem z tym do niego) to bym podołał i nauczyłbym się ich wszystkich. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Myślę, że jestem dość trochę długo na tym serwerze. Na serwerze ostatnio jestem często i postaram się to utrzymać. (gram tutaj jak pisałem od tego 2014 ale z dużymi kilkoma przerwami) Rozumiem zasady, komendy bym poznał a pomagać umiem. Starałbym się pilnować serwer od wszelakich nie przestrzegania zasad gry, trollowaniu itp. Myślę że jestem dość znany i być może mam jakieś poparcie od niektórych graczy Strefy - ponieważ umiem im pomagać. Dziękuje za przeczytanie mojego podania. :v
 6. Witam, chciałbym prosić o utworzenie kanału z uprawnieniami o nazwie "Samotnia". Z góry dziękuję.