Tryczek

Ekipa Garry's Mod
 • Ilość dodanej zawartości

  52
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

O Tryczek

 • Ranga
  Piszący posty
 • Urodziny

Informacje

Ostatnie wizyty

228 wyświetleń profilu
 1. Dałbym szanse, grałem z nim jak jeszcze strefowy serwer nie istniał i wydawał się ogarnięty
 2. Słabo gra w lefta wiec pewnie słabo adminuje żarcik lul na TAK
 3. Problem moim zdaniem jest taki że wszyscy admini grają na #1 a #2 jest dżunglą ;v podania na br powinny zawierać numer serwera
 4. Jestem na TAK, apapa mocno ogarnia grę i w nią nolife'i, można to wywnioskować po tym że jako pierwszy wbił 1 lvl.
 5. Jestem na TAK, grałem z nim chwile i wydaje się fajny. Doświadczenie miał (nawet superadmina u nas). Mam czarne forum a on białe przez co mam podanie w połowie białe ale nie wolno go winić że ma inną skórkę i tak się skopiowało ;v Gametracker pokazuje 3H, nie jest to prawdziwy czas jego pobytu, grałem z nim dłużej i się nie naliczyło.
 6. Grałem z tobą, jesteś spoko i ogarnięty TAG
 7. Właśnie jedyne co mi brakuje w tych nowych SCP to jakieś umiejętności które ich wyróżniają, jestem za zmianami mordencjusza
 8. @H A U ^^ Serwer miesiąca nie ma, tryb miesiąca nie ma a adminów potrzebuje. btw. Mam na serwerze ok 35H co jest jednym z największych wyników.
 9. Jest szansa że w poprzedniej rundzie ulepszyłeś siebie w maszynie, ulepszając siebie umierasz po 30 sek po ulepszeniu. Gdy odrodzisz się w następnej rundzie gra dalej myśli że jesteś ulepszony i cię zabija w losowym momencie. Też tak miałem i gdy wyszedłem i wszedłem na serwer naprawiło się.
 10. Ja bym całkiem zmienił czas rundy, 13 minut to za mało na taktyczne podejście do rozgrywki, moim zdaniem najlepiej byłoby 16 minut (lepiej 20 ale jak ktoś zginie to tyle czekać nie będzie). Załóżmy te 16 minut i wsparcie w 11 i 6 minucie.
 11. Breach wczoraj albo przedwczoraj przeszedł na inną maszyne/ip/serwer i zmienił się jego gametracker, wiec może mieć teraz 5H a na tamtym 50H takie info :3
 12. Gdy jakiś człowiek posiadający radar lub radio (np MTF) zginie w windzie to te właśnie przedmioty spadają pod windę blokując ją. Moim zdaniem te przedmioty powinny dostań innego propa(?) bo aktualnie gdy leżą są pudełkiem, powinny być mniejsze aby nie blokować windy i uniemożliwiać ucieczki z placówki.
 13. Oczywiście że na TAK patrząc na twoje aktualne rangi na serwerach strefy oraz patrząc na całokształt wydajesz się ogarniętą i nadającą się na te stanowiska osobą. Radziłeś sobie jako tymczasowy op i pewnie poradzisz sobie już na zawsze :3
 14. Osoby z kevlarem już skaczą niżej i biegają wolniej Klasa D nie powinna moim zdaniem zaczynać z łomem, wybiła by naukowców. Usunąłbym możliwość spawnu łomu ponieważ naukowcy go zdobywają łatwo i ustawiało się w ciasnym korytarzu do cel i rozpoczynało holokaust na D.
 15. @Miszczu W sumie jest ich 7 i będzie ósmy ;v Witam ludzi z motd :3