Krzycu

Użytkownik
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Krzycu

 • Tytuł
  Świeżak
 • Urodziny

Metody kontaktu

 • Skype
  polaczek23pl

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Podkarpacie
 • Gram na serwerach:
  ARMA
 1. Tego się właśnie obawiałem , niestety w moim przypadku nie da rady mam imprezę ASH w dniach 29-30, więc nie pozostaje mi nic jak tylko przeprosić organizatorów
 2. Ja również jestem (wstępnie) na tak, lecz przydałby się dokładny termin
 3. Nick z serwera: Krzycu Typ nieobecności: Choroba data od kiedy: 13.03.2017 Data do kiedy: 20.03.2017 Ilość dni łącznie: 7
 4. Nick w grze :GTX460 Godzina zdarzenia : 22/23 Data 29/01/2017 Powód : ignorowanie graczy oraz rozkazów
 5. Wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku wszystkim użytkownikom oraz administratorom za wspaniały czas spędzony z wami !
 6. Ja także mogę do was dołączyć jak się będzie dało
 7. Pierwsze spotkanie z Namalskiem (RU)
 8. Nie mogłem się pojawić na treningu gdyż miałem problem z Armą (moja postać była niewidzialna dla graczy i wrogiej inteligencji) i nijak nie mogłem sobie z nim poradzić (Wszystkim co byli wtedy na ACE powiedziałem o tym problemie) ,lecz na przyszłość prośiłbym o podawanie informacji o potwierdzeniu treningu i podaniu godziny następnym razem ,bo nawet widziałem Markooff'a i Alfę lecz myślałem iż poprostu Markooff jest AFK (gdy starałem się grać ,markooff był wtedy AFK) a Alfa robi samotnie misję.
 9. OK będę kto wie może ktoś dostanie awans
 10. Było by ciekawie gdyby został dodany, można by robić akcje partyzanckie , a wtedy będzie trzeba zrobić misje opartą na tej modyfikacji na co potrzeba czasu, ale poza tym mam taką samą obawę co kolega wyżej.
 11. Z tego co wiem na czas nieobecności serwera ACE ma zostać przywrócony Mod Invasion44 (podobno na 2 tygodnie) tu mam propozycje map, zadań dodatkowych nie znajdujących się w modyfikacji I44 oraz nie wymagających dodatkowych modów które można dodać: Night of Nights - I44 Co-x (@) Coop 6 - Commando! (I44) Megamissionpack - Invasion 1944 Anderman's Bridge Co-12 (@) Warfare 1944 (@) Behind Enemy Lines Co-x (@) Retreat 1944 Co-x (@) Cabourg Cauldron Co-20 (@) Cloudy day in France (@) Mortain Counteroffensive (@) Liberation of Stalag-32 Co-06 (@) Taskforce Renegade Co-x (@) Feuer Frei Co-20 (@) Grounded Goose Co-10 (@)