GHOST ONE

Zbanowany
 • Zawartość

  29
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

O GHOST ONE

 • Tytuł
  Początkujący poster
 • Urodziny

Informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Skąd:
  Hallywat
 • O mnie
  Hi it's me Guillermo
 • Gram na serwerach:
  BUM-BUM

Ostatnie wizyty

319 wyświetleń profilu
 1. Unban Asko i ban Axy3r.
 2. Administracja lubi wstawiać pmuty/gagi za jedno słowo. Przesadą jest ukarać permametnie osobę tak nie szkodliwą jak Dawidek. Rozumiem jakiegoś wulgarnego pajaca który wszedł na serwer tylko by denerwować ludzi swoim zachowaniem, lecz nie stałego gracza który został nie słusznie zabity a potem ukarany za głupią reakcje poprzednio sprowokowany. Proszę o zdjęcie gaga Dawidkowi w przeciwnym razie poproszę Jesusa by nie poszedł z Tobą Freddy jutro na kebaba.
 3. heheheheherbata mi stygnie ale co tam napisze komenta :C Moda na admina 2016, jestem na nie bo adminów jest sporo jak nigdy a nie ogarniają "burdelu". Może warto postawić na jakość a nie ilość? No ale co ja tam wiem w końcu i tak mnie nikt nie zna na serwerze Spoiler może urazić (mr. świrex i ostrzeżenia).
 4. Z mojej perspektywy Emipod miał racje co do tej zasady, jednakże admin ma prawo do zmieniania zasad ewentualnie do ich dopowiadania. A Bobek nie potrzebnie publicznie obraził Emipoda.
 5. Proponuje dodać wszystko. Potem na przykład po miesiącu sprawdzić które były grane i usunąć niepotrzebne. Nie klikaj w spoiler bo się obrazisz. poprawiłem, nie musisz dziękować.
 6. Jestem na tak. Brakuje nam ostatnio ogarniętych adminów.
 7. Są, na przykład Elementary.
 8. A to nie było tak że admin zakazał używania tej komendy a wy śmieszki specjalnie jej używaliście? Banować nawet na forum! Ewentualnie pisz odwołanie za rok
 9. Jestem na tak, jest On jednym z najbardziej odpowiedzialnych i oddanych graczy na serwerze. Zamiast czekać miesiąc dajcie mu admina od razu.
 10. Ja również jestem ciekaw efektów.
 11. Kenon musisz mi podesłać na priv. Twoją poprzednią tapete
 12. Pozwoliłem sobie lekko zmodyfikować Twój post i go podzielić 1. Dzieci to dzieci. 2. O co chodzi z Garfildem? 3. Oraz pamiętaj że nie możesz karać ludzi za to co piszą do Ciebie na priv.. No chyba że chcesz im jakoś zaszkodzić i wykorzystać range Admina.
 13. Oczywistym jest że Emipod czasami przesadza jak to człowiek (homunkulus), to jednak osobiście uważam że kara jest zbyt wysoka co do popełnionego przestępstwa (xD). Jeżeli Slaazy również nadużywał mikrofonu w celu wyrzucenia z siebie "paru kurw" to jego również powinno się ukarać karą adekwatną do przewinienia. Skoro Dezyl wykorzystuje komendy admina by poprawić grę to niech to robi również w innych sytuacjach, na przykład gdy na serwerze jest pierwsza runda mapy i 5-8 osób się nie zrespiło (gdy sam jest martwy na początku mapy to komenda /respawn wskakuje, lecz gdy niejednokrotnie ktoś go prosił o respa, nie odpowiadał lub stwierdzał że to nie jego problem). Jedynym zastrzeżeniem do Dezyla jest to że za mało ingeruje w sprawy serwera (o używaniu mikrofonu nie wspomnę), przez co często na serwerze ma się wrażenie że nagle Zeus zesłał pioruna/bana/mute/gaga/kicka bo admin praktycznie nie widoczny na serwerze. A dramę Emipod vs. Dezyl skomentuje filmikiem:
 14. Jestem na tak, nazwał dziś gracza "małym śmieciem".