Skocz do zawartości

Av3niXo

Użytkownik
 • Zawartość

  45
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Av3niXo

 • Tytuł
  Początkujący poster

Metody kontaktu

 • ICQ
  Brak
 • Gadu Gadu
  Brak
 • Skype
  Mam jakiś dla wyjątku (wole ts lub discord)

Informacje

 • Steam ID
  Av3niXo
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Gdzieś na wsi
 • Gram na serwerach:
  GMod
 1. Złote myśli TTT

  Fast melon: odrazu mówie traitoży prawdopodobnie nie kupili radaru
 2. [TTT] Pitagoras

  Jeśli wziąć pod uwagę doświadczenie to na te stanowisko jesteś idealny. Na TTT miałem duże przerwy, bo z bycia na strefie z rok czasu czy ile tam jest, grałem może 4 miesiące regularnie, ale przez ten czas kojarzyłem ciebie, udzielałeś się czasem mniej, czasem więcej. Myślę że będziesz doskonały na te stanowisko TAK
 3. [SKARGA] pussyDestroya

  Nic dodać, nic ująć, wszystko wytłumaczone, jestem za tym by dać jemu/ej karę
 4. Dzień dobry wszystkim Poszukuje graczy do tytułu "Battlefield 1", dzisiaj go kupiłem, lecz nie znam nikogo kto owy tytuł posiada. Czekam na odpowiedzi Nick taki sam jak tu tylko że zamiast "3" jest e.
 5. Dzień dobry wszystkim Poszukuje graczy do tytułu "Battlefield 1", dzisiaj go kupiłem, lecz nie znam nikogo kto owy tytuł posiada. Czekam na odpowiedzi Nick taki sam jak tu tylko że zamiast "3" jest e.
 6. Overwatch

  Witam, pisałem już kiedyś o tym tytule, ale czas mija, a ja nadal nie mam z kim grać, więc może ty będziesz chciał ? Av3niXo#21307 75~lvl
 7. <PH> Panbananek

  TAK Banan przestrzega regulaminu, tłumaczy grę, jak i potrafi rozruszać atmosferę.
 8. Nowa Klawiatura

  Wiem o przełącznikach chciałem kupić jedną klawiaturę z Genesis, brązowe przełączniki Cherry MX oraz podświetlenie, lecz 350 zł musiałbym trochę pozbierać więcej ale jest warta uwagi.
 9. <PH> Andermen

  Grałem z nim, jest miły kulturalny i opanowany. TAK
 10. Propozycje do Prop Hunta

  Włączenie granatów SMG dopiero, gdy zostanie 30 sekund gry.
 11. <PH> kyrE

  Podanie bardzo ładne, według mnie gdzie byłeś adminem jest konieczne jeśli byłeś w MC TAK
 12. Nowa Klawiatura

  @Świrex Gdy pozbieram trochę czasu, będzie mnie stać RED miałem na myśli podświetlenie które jest 40 zł tańsze niż RGB mam też na celowniku taką klawiaturę https://www.gearbest.com/keyboards/pp_591298.html?wid=21 , lub bardzo popularne Motospeed ck 104, albo ck 107, na pewno nie będę kupował Razer czy innych tego typu klawiatur, mam na myśli że płacisz żeby mieć znaczek Razer.
 13. Nowa Klawiatura

  Widze, że RED jest 50 zł tańsza możliwe, iż kupie ją, ponieważ chciałbym wydać jak najmniej.
 14. Nick, na który została nałożona kara: Av3niXo Steam ID: STEAM_0:0:97276149 Opis sytuacji: Wszedłem na serwer TTT, miałem wtedy karmę 639 ponieważ zabiłem inno i, wyszedłem z serwera jakiś tydzień temu przed PGagiem. Od razu gracze wypytywali "Czemu nie masz KB?!" "Jak masz tyle karmy?!". Zapomniałem że gdy nie, mam mutacji nie mogę nadużywać mikrofonu, więc zacząłem mówić na voice chatcie, po chwili dostałem PGaga od Yora. Coś od siebie: Rozumiem z jakiego powodu Yor, dał mi PGaga. Przez ten miesiąc od PGaga zrozumiałem co źle zrobiłem, teraz będę się pilnował co, mówię na Voice chatcie. Czekam na szybką odpowiedź
 15. Nowa Klawiatura

  Witam, mam na celowniku kupienie tej klawiatury, https://www.morele.net/klawiatura-rampage-hydra-r6-rgb-led-mechanical-blue-switch-1128699/. Co o niej sądzicie, może ktoś ją ma i powie swoje opinie o użytkowaniu?
×