Michał

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  78
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Michał

Informacje

Ostatnie wizyty

256 wyświetleń profilu
 1. @TNTstars " albo ostrzeżenie/wytlumaczenie że tak nie można " Przypominam że nie znanie regulaminu nie zwalnia nikogo z nie przestrzegania jego automatycznie go akceptując, więc zadaniem tego gracza było się zapoznać/przeczytać regulamin Serwera który jest nie długi, i że złamał regulamin to jego problem, w tym momencie należy mu się jakaś kara żeby się nauczył że nie wolno tak robić jak i miał czas na przeczytanie regulaminu.
 2. Pewnie w tej chwili napadnie mnie 5 Administratorów że zle coś napisałem. Ale no... jak już składasz skargę na kogoś to chodziarz podaj te steam_id bo ten gracz mógł zmienić nick a Administracja raczej nie będzie szukała tej osoby po nick-u, wiem że teraz pewnie zle napisałem i ktoś na mnie naskoczy:/.
 3. Ja bym mógł;) jak bym mógł się z tobą skontaktować?
 4. Heh, ciekawe odwołanie w 4 pkt przyznajesz się do zarzuconych Ci grzechów a w 5 pkt piszesz że tego nie zrobiłeś, każde wykorzystywanie błędów działa na twoją korzyść i jeszcze do tego przeszkadzasz innym graczom na Serwerze, nie zasługujesz na skrócenie jak i zabranie twojej kary, ban został nałożony na 2 tygodnie więc możesz to przeczekać nie wiem czy nie powinieneś dostać bana na zawsze za działanie na szkodę chodzi mi o wykorzystywanie błędów mapy.
 5. Mi też zrestartowano poziom od 3 do 0;).
 6. Pomogło, ale teraz wyskakuje że nie wczytuje się plik steam_api64.dll z góry dziękuję za pomoc.
 7. Witam mam taki problem z grą Metal Gear Solid 5 The PhantoM Pain gdy próbuje włączyć grę wyskakuje mi błąd na którym pisze że nie mam pliku o nazwie MSVCR110.dll. I zaintalowałem do tego DirecX 11 i C++ który jest chyba potrzebny proszę o pomoc.
 8. Kurde, to nieźle. I z góry dziękuję za odpowiedz.
 9. To dobry pomysł:3.
 10. Popieram Foxa, jesteś "chyba" pierwszą osobą która pisze podanie w wieku 12 lat to bardzo odważne tylko jest jedno ale za mało napisałeś praktycznie w ogóle i nic nie mogę wywnioskować z twojego podania, może kiedyś zmienię zdanie jak na razie jestem na nie, no cóż może kiedyś Ci się uda młody;).
 11. Jestem za tym pomysłem, tylko jedna rzecz jak już będą tę kamery to żeby dowolna klasa mogła je zniszczyć np. Klasa D z tego powodu że klasa która będzie taki tablet posiadać będzie zbyt dobra prawdę mówią będzie mogła zobaczyć skąd nadbiegają przeciwnicy:3.
 12. Mój pulpit^^.
 13. Tak, chodziło mi o grę Liberation.
 14. Widzę że nie tylko Ja czekam na Liberation^^.
 15. Nie wiem szczerze co tu napisać bo nie ma do czego ale dodam że nie widziałem Cię na Serwerze, podanie słabo napisane, do wzoru trzeba się stosować. Na nie.