Skocz do zawartości

Michał

Użytkownik
 • Zawartość

  180
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Michał

 • Tytuł
  Forumowicz

Metody kontaktu

 • Skype
  Nie powiem:V

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Suwałk.
 • Gram na serwerach:
  BUM-BUM
  Plac Zabaw
  Warcraft FFA
  GMod
  ARMA 2
  ARMA 3
  HurtWorld
  Unturned
  Rust

Ostatnie wizyty

644 wyświetleń profilu
 1. [Perm Gag Death]

  Wypowiem się gdyż byłem przy tym jak Cezary nakładał Ci karę. A więc 1. Rzecz po co przeklinać? Nie można np. Jak chcesz już użyć nie cenzuralnego słowa to po prostu nie klikasz przycisku "X"(Który jest domyślą funkcją mówienia), To fakt może pgag przesadzony, a może Cezary Ciebie nie lubi, i chciał CI "dowalić" nie wiem, i nie chcę wiedzieć, ale fakt pozostaje faktem że gag przesadzony i jestem na ungagiem o ile dasz słowo że nie będziesz tak przeklinał bo, powiedzmy sobie szczerze dużo jest młodych graczy na serwerach Strefy Gier, a tym bardziej na trybie TTT.
 2. Czy to jest legalne?

  Ale CBŚ jest od spraw narkotykowych itp, a nie od dziecka który np. Ściąga 15 piratów na dzieńxd.
 3. Czy to jest legalne?

  Przecież samy program torrent jest legalny:V
 4. Czy to jest legalne?

  Dobry, czy jak np. Mam kupioną grę w pudełku i pobiorę pirata to mogę dostać jakąś karę(Od sądu mi chodzi, np. Grzywną).
 5. [TTT] Death

  Jestem na nie, zgodzę się z administratorem wyżej, kiedyś na jb była taka osoba jak Katarina pamiętasz? miała piskliwy głos, a ty jak kozak, bo oczywiście miałeś Operatora więc chciałeś pokazać że ty tu rządzisz i krzyczysz do niej "Zamknij mordę Ty k***o"(Czy chyba dz***o) nie pamiętam, ale to nie zmienia faktu że napisałeś podanie za szybko, więc bardzo zależy Ci na tej posadzie, a to zły znak.
 6. [ban] MaKier

  "gościowi" A byłeś z nim kiedyś na flaszce? Raczej nie. "potem pisałem mu coś dla jaj" To już Twój problem, mogłeś pomyśleć zanim napisałeś. Byś może uniknął perm bana? "No cóż chciałbym znowu pograć z chłopakami na ttt na waszych serwerach ponieważ jest fajna atmosfera" Super że lubisz grać na Strefowych serwerach, ale tak samo jak chciałbyś pograć z "chłopakami" to mogliście utworzyć lokalny lub wejść na inny serwer ttt. Według mnie nie powinieneś dostać unban'a gdyż nie pokazałeś skruchy, takie puste odwołanie.
 7. Arma 2

  Czółko, to chciałby w sobotę pograć tak z 1 lub 2 godzinki w Armę? ;). (Tak około 16-17)
 8. Br#2 Podanie o Operatora Akeno

  "jak na te 13 lat jestem dość ogarnięty" O tym czy jesteś ogarnięty zadecydują inne osoby, a nie Ty. "Nigdy nie byłem administratorem/operatorem lecz szybko sie ucze , i znam dużo komend więc z tym nie byłoby problemu" TO nigdy nie byłeś adminem a znasz dużo komend? Kurde, to tak jak ja bym napisał nie byłem adminem na serwer gmod'a, a znam dużo komend, pomyśl zanim napiszesz. "kiedy nie ma administracji a wtedy jak ktoś ich reportuje to np. po godzine wychodzi i report sie traci " F12 i skarga na forum, to jest takie trudne? "pomagać administracji" Pomagać możesz składając skargi lub wzywając danego administratora na serwer, ale dobrze że masz chęci do pomocy przy reportach. Ps. czerwony tylko dla administracji;).
 9. Powrót

  Ja bym mógł zagrać:)
 10. <BR#1> jonek2531

  Dobry wieczór, zauważyłem Twoje podanko i chciałbym wyrazić swoją opinie. Chciałbym powiedzieć że większość osób patrzy na wiek danej osoby, jak napisałem w jakimś podaniu "wiek to tylko cyferki" czy jakoś tak i raczej nie można osądzać kogoś o jego umiejętności przez to że ma niski wiek. Podanie napisane według mnie, szybko zgrabnie i na temat, nic dodać nic ująć, tylko że wiele starszych osób pisząc podanie stosuje taktykę, "napiszę więcej, to większa szansa na przyjęcie), i wtedy nawet popełniają jakieś błędy ortograficzne, a chyba tę osoby nie widzą że raczej administracja nie patrzy na ilość zawartości tylko na jej treść. Jestem neutralny ze wzgląd na to że nie znam Ciebie dobrze, coś kojarzę Twój nick, jak możesz to powiedz czy grałeś na ttt, tylko to na pw. Pozdrawiam cieplutko.
 11. <PH> Panbananek

  Na nie, nie wiem kim jesteś i chyba jeden raz Ciebie widziałem.
 12. <PH> AmVera

  "wspomóc" Wspomagać możesz na inne sposoby, np. Pisząc do Administratora serwera jak by coś się działo, ale bardzo i to bardzo rzatko takowy Administrator jest potrzebny bo raczej nikt tam się nie wyzywa, a jak już o łamanie regulaminu chodzi to tylko co widziałem to chowanie się w txt. "zapanuje spokój" Przecież jest spokój, jakoś nie widziałem jak by był tam tak zwany "syf". A co do samego podania mogę być najbardziej na tak, bo już Cię widziałem na serwerze i wydajesz się sympatyczna i raczej nie mam o co się doczepić.
 13. Wiem, wiem że to nie mój temat gdyż na br nie gram, ale bardzo mnie tę podanko ciekawi i chciałbym wyrazić swoją opinie pod nim, po 1. Uwierz mi wiek to tylko cyferki, według mnie to zależy jak dana osoba się zachowuje:). I 2. "Dużo ludzi zaczyna dopiero swoją przygodę z Garry's Modem" Czyli że jak np. Rozpoczynam przygodę z danym tytułem i wchodzę na serwer publiczny to nie zapoznaję się z regulaminem? Napisałeś to tak jak byś sam nie zapoznał się z zasadami panującymi na serwerze.
 14. jakie darmowe gry polecacie?

  Unturned, Nomad, Team Fortess 2, Heros & Generals, Dirty Bomb, Warface, Zula - Europe, No More Room In Hell.
 15. Wskrześmy serwer...

  No to czyli jest "nie grywalny" "Dzieci" dzieci to też społeczność, a Ty nie jesteś dzieckiem? To że masz 15-16 lat to mam rozumieć że jesteś dorosły? I nie można wrzucać całej społeczności YouTube do jednego worka:/, byś mógł to zrobić @azuspl.
×