Michał

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  44
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Michał

Informacje

 1. Gdy otrzymasz bana na jednym serwerze z Strefy Gier otrzymujesz go także na wszystkich.
 2. Przepraszam. Nie zauważyłem tego #2;).
 3. Ja gram na 1 Breach i nie widzę takich zachowań.
 4. Podanie jak podanie to fakt, ale to prawda że na serwerze jest mało Administratorów jak się nie mylę to 3 Fox, Azus, I Kanade. jak napisałem na początku mojej wypowiedzi "podanie jak podanie" miałem namyśl że podanie jest "prawie" jak każde nic dodać nic ująć. 12h serwer nie ma dużo, bo sam zacząłem dzisiaj grać i pewnie mam 2h bo jak się nie mylę a pewnie się mylę to serwer ma 4 dni jak serwer nie ma tylu dni to proszę mnie poprawić z góry dziękuję. Nie będę w twoim podaniu pisał że jestem na tak czy na nie bo sam jeszcze nie wiem jaką decyzję podjąć jak na razie jestem neutralny. Pozdrawiam Michał.
 5. @Mordencjusz W sumie masz rację... Pozdrawiam Michał
 6. " chciałbym pomóc administracji pilnować porządku na serwerze " Pomagać można bez rangi... No co...? No może trzeba Ci dać szansę podanie ładnie napisane a nie jak "większość" podań kilka zdań i koniec jestem na tag.
 7. Wspaniałe konto pod podanie myślisz że tego nie widać że zrobiłeś konto w czwartek? Pilnować serwera można bez rangi np. Jak coś się dzieje to wtedy piszesz do Administratora w taki sposób możesz pilnować serwera. Trolli się często nie spotyka na strefie gier.
 8. Hm... Jak mogłeś być Operatorem jak twoje konto zawiera tylko jeden post a to jest twoje podanie i konto ma kilka dni? Coś mi tu nie gra. Neutralny.
 9. Prom o i kłamiesz znowu na screenszotach widać że napisałeś że "miałem np problemy rodzine" widać jakie miałeś problemy grałeś cały czas myślisz że tego nie widać? Że grasz. No i mało masz tych h co prawda ja sam nie gram na tym trybie...
 10. Można po tym zgadywać że nawet pewnie zasad nie przeczytałeś bo jak napisałem wyżej " 2. Gracz musi regularnie grać minimum przez miesiąc aby ubiegać się o prawa administratora "
 11. 2. Gracz musi regularnie grać minimum przez miesiąc aby ubiegać się o prawa administratora
 12. Ładne podanie no ciężko się zdecydować czy być na tak czy na nie hm...? Tak serio to jest sarkazm. Co to ma być w ogóle ty wiesz jak wygląda podanie? Tak propo czytałeś zasady? Do wzoru trzeba się stosować i nie sądzę że masz 17 lat po twoim podaniu tego nie widać, podanie do odrzucenie. I jestem na nie.
 13. Serio? Kolejne takie podanie? Pomagać można bez rangi a tak w w ogóle jak na 17 lat mało napisałeś ja już "chyba" pod swoim podaniem napisałem więcej a mam 14 lat na nie.
 14. "Hm... zostanę Administratorem serwera, tak to dobry pomysł napisze kilka zdań napisze że pozapraszałem kolegów na serwer i tak na pewno Administracja jest taka tępa że nie zauważy że gram tylko jeden dzień i będą na tak" To mój drogi kolego nie tak to działa to nie jest serwer Minecraft gdzie Właścicielem jest 10-letni chłopak który Ci na skype zada kilka pytań i da Ci Helpera to jest serwer GMod który jest porządnym serwerem. I tak ciężko się do tego dostosować? " Temat podania powinien wyglądać następująco <TTT/JB/ZS/M/PRP/DR/MOR> : Nick pod którym grasz>"
 15. "Nie jestem administratorem jb od dłuższego czasu" Przepraszam Cię nie widziałem o tym dopiero dzisiaj się o tym dowiedziałem. "są to dwa osobne serwery tej samej serwerowni" Tak, ale jak "jeszcze" byłeś Administratorem serwera jb jak nie było żadnego Administratora na serwerze a pisałem do ciebie to zazwyczaj odpisywałeś "Napisz do kogoś innego czy coś podobnego" to jak mam być na tag jak olałeś to że ktoś Cię prosi żebyś wszedł na serwer a ty tego nie robisz to nie wiem czy byś dał radę na serwerze ttt jak byś miał tak samo "każdemu" graczowi odpisywać żeby napisał do innego Administratora bo Ci się nie chce na kilka min wejść i zbanować taką osobę. Pamiętasz jak bawiłeś się komendami !ozyw? Pamiętasz to? No właśnie jak nie pamiętasz to Cię oświecę gdy graliśmy na mapie normalna była runda Warden prowadził i jak Cię zabił czy jak wolisz odebrał Ci życie ty wpisywałeś komendę !ozyw no i biegałeś jak wściekły i krzyczałeś do G kosa w żebra i kupiłeś "kilka" noży nic bym to tego nie miał jak byś nie kupywał tych noży. Wiem, wiem teraz pewnie padną pytanie "Dlaczego nie złożyłeś skargi wtedy?" A to dlatego że nie chciałem poskarżyć się na fajnego Admina tak myślałem kiedyś jak Cię poznawałem i wtedy wchodziłeś co dzień na jb i pomagałeś nowym graczom. Co się z tobą stało Prom? Kiedyś byłeś inny. Jak chcesz żebym zmienił zdanie to odpisz mi i jakoś mnie "przekonaj" żebym zmienił swoją decyzję jak narazie to jestem na nie...