Skocz do zawartości

Askovsky

Użytkownik
 • Zawartość

  25
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

O Askovsky

 • Tytuł
  Początkujący poster
 • Urodziny 06/23/99

Informacje

 • Płeć
  Nie wiem, nie powiem
 • Skąd:
  Z drugiej strony 270-unitowego longjumpu
 • O mnie
  Cheatuje, skryptuje...nic ciekawego.
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw
 1. ban axy3r

  Mój klient jest bardzo smutny z powodu bana. To pokazuje, jak bardzo ważny jest dla niego ten serwer. Uważam, że zasługuje na unbana, gdyż jest grzeczną osobą, która nigdy nikogo nie krzywdzi i nie wciska przycisków, które twórca dodaje na mapę.
 2. [ban] Asko

  Nie posiadam żadnego WR na żadnej mapie surf. Jestem bhopperem, a nie surferem. Podkreślasz w tym momencie, jak subiektywna jest twoja opinia. Tak samo z Dezylem - Tak, odpowiedziałem "w *męskim nardządzie rozrodczym* to mam". Chodziło o to, że dokładnie tam miałem jego opinie na ten temat, gdyż cokolwiek się nie powie (jak widać niżej)... ...on i tak będzie upierał swoją opinię. Stwierdziłem więc, że zastosuję się do starej zasady pewnego buraka z youtube'a i najlepszym rozwiązaniem będzie rozwiązanie sprawy na forum. PS. Dziękuję Remzo, za obiektywne i rzetelne podejście do sprawy Pozdrawiam, Asko.
 3. [ban] Asko

  1. Nick, na który została nałożona kara: Asko 2. Steam ID: STEAM_0:1:11315263 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:11315263&advType=steamid&Submit 4. Opis sytuacji: Przeszedłem tzw. stage "drewno" na mapie surf_xiv_csgo_fix. Po przejściu znajdują się dwa przyciski umieszczone tam specjalnie dla osoby, która przeszła mapę, aby mogła zmieniać wygląd areny pod nią, w której walczą ze sobą pozostali gracze. Pomyślałem, że urozmaicę grę i zacząłem naciskać na zmiane przyciski tak aby pozostali gracze musieli nie tylko zmagać się ze sobą, ale również z ruszającą się podłogą (po prostu dla zabawy). Po kilku sekundach dostałem bana od Dezyla za bugowanie mapy. Po chwili Dezyl na pw zagroził mi pbanem, dlatego przyszedłem wyjaśnić sprawę na forum. 5. Coś od siebie: Piszę odwołanie ze względu na groźbę ze strony Dezyla o wlepienie mi permbana. Doskonale zdaję sobie sprawę z sytuacji jaką mam na serwerze i ultimatum postawionego mi przez Pomidora, dlatego staram sie nie bugować map. Mapa surf_xiv_csgo_fix grana jest raz na ruski rok i nigdy czegoś takiego wcześniej nie robiłem, więc nie wiedziałem, że w ten sposób mogę jakoś zbugować mapę. W sumie to dalej nie wiem, więc może mi ktoś to wytłumaczy. Tak czy siak piszę tylko i wyłącznie dlatego, że zdaję sobie sprawę, iż najprawdopodobniej zbugowałem mapę, lecz nie zrobiłem tego świadomie, a gdy dostanę już pbana to znacznie ciężej będzie się od niego odwołać. Jestem skory przyjąć na siebie karę, ale szkoda byłoby mi dostać perma za coś, co zrobiłem nieświadomie. Proszę o wyrozumiałość, Asko.
 4. [skarga] <Jesus>

  1. Nick osoby oskarżonej: Jesus 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:0:43473997 3. Przybliżona data zajścia: 13:30 - 16.06.2017 4. Nazwa mapy: ba_jail_blackops_v3 5. Opis sytuacji: Zabijanie za coś, co nie było powiedziane. Nie wpisanie killa mimo popełnionego 'Freekilla', zamiast tego odsyłanie na forum. Grożenie banem za - "cwaniakowanie". Wszystko w skrócie można obejrzeć na załączonym obok filmiku: LINK DO FILMU 6. Coś od siebie: Jesus prosił mnie o napisanie tej skargi 'Ja killa nie wpisze, jak chcesz to leć na forum to dam sobie bana', więc zgodnie z jego instrukcjami piszę.
 5. [Mute] <✪BonkuByku✪>

  To prawda.
 6. [skarga] <Snetry :*>

  Dokładnie o to mi chodziło... "Haha! Admin nie powiedział, żebym "nie kampił" tylko żebym "ruszył dupę" więc będę chodził w kółko a jak mnie slejnie udam że nie wiem o co chodzi bo nie sprecyzował XDDDDD" Żartuje... oczywiste jest to, że musiał powiedzieć - "Graczu o nicku Rzuf, zgodnie z czwartą zasadą Regulaminu Administratora zawartego w Regulaminie Placu Zabaw - serwera StrefyGier jako Administrator serwera wybrany przez Jesusa - head admina Placu Zabaw nakazuję Ci, abyś nie poruszał się ciągle w obrębie 1000unitów kwadratowych na mapie czekając na przeciwnika."
 7. [skarga] <Snetry :*>

  Po pierwsze było inaczej. Slazzy dwukrotnie powtarzał, abyś "ruszył dupe", slay był poprzedzony trzema lub czterema slapami, dodając również, że podczas twojego kampienia była dyskusja w której janek mówił, że można kampić na mg a ja odpowiedziałem "Jeżeli admin twierdzi inaczej to musisz się ruszyć". Miałem na myśli oczywiście zasadę: " Administrator może ustalić dodatkowe zasady, nieujęte w regulaminie". Ale oczywiście sprawa za głupiego slaya musi iść na forum, bo jakby się obyło bez tego, przecież to Plac Zabaw. Specjalnie naginacie regulamin, cwaniakujecie i łapiecie admina za słówka, żeby on was ukarał, a wy wtedy polecicie ze skargą na forum (mastertrelle2070). Zachowanie takie jest żałosne i wcale się nie dziwie, że Snetry nie miał nawet siły ani ochoty odpowiadać na 'ZA CO PRZECIEŻ NIC NIE ZROBIŁEM???!?!?'. Po 4 slapach, 2 komentarzach żebyś ruszył dupe i dyskusji na temat zakazu kampienia i ustalania zasad przez admina oczywiście nikt by się nie domyślił, o co może temu adminowi chodzić. Ruszałeś się o 1 unit do tyłu/przodu/lewo/prawo dalej kampiąc w jednym miejscu. CO MOGŁO PÓJŚĆ NIE TAK PRZECIEŻ "RUSZYŁEM DUPE" TAK JAK POWIEDZIAŁ ADMIN!!! ZA CO???? IDE NA FORUM LOL.
 8. [ban] Heroes

  Znam Heroes'a z CS:GO. Jest to bardzo sympatyczny gracz i nigdy nie słyszałem, ani nie widziałem, żeby kogoś obrażał, więc trudno mi w to uwierzyć. Oczywiście jednak nie wiem jak było, o co chodziło, nie było mnie przy tym. Nie mam nic wspólnego z tą sprawą, jednak smutno mi, że tak dobry gracz nie będzie mógł już ze mną grać na serwerze Strefy Gier w CS:GO, dlatego dołączę moją cegiełke w prośbie o unbana.
 9. Mistrz surfa!

  No to się dołącze do Heroesa i Jesusa. Szkoda że mnie nie będzie
 10. Mistrz surfa!

  Super sprawa, napewno się pojawię
 11. [Skarga] Donald Tusk

  Tak jak wyżej napisała Mała Mi - Gdy Donald wchodzi na serwer zawsze psuje się atmosfera. Prowokuje on ludzi, dopóki nie puszczą im nerwy i nie zaczną go wyzywać, a on czekając tylko na to poleci na forum napisać skargę. Jeśli 95% serwera kogoś nie lubi i nie chce, żeby dana osoba wchodziła na serwer, to naprawdę nie widzę powodu, żeby pozwalać takiej osobie psuć nam dzień. Wczoraj nawet pewien administrator stwierdził, że nie widzi sensu w pełnieniu funkcji administratora, skoro siedzi sobie taki Donald na serwerze, wszystkich prowokuje i wprowadza toksyczną atmosferę, a ten mu nie może zrobić. Nie ma się co dziwić, również by mnie to irytowało i gdyby to odemnie zależało to dałbym mu permbana. Z drugiej strony, każdy ma prawo grać na serwerze, więc moim zdaniem gracz powininen dostać silence (gag i mute) na jakiś czas, może to go ogarnie. PS: Mnie już Donald nie sprowokujesz, nawet twoje desperackie próby zwrócenia na siebie uwagi ustawiając clantag "Asko <3" ci nie pomogą. Tak jak już mówiłem z debilami się nie dyskutuje, a gówno się spuszcza. To drugie to jedyny powód dla którego piszę w twojej sprawie, mam nadzieję, że już nie będę tego robił.
 12. Ban Fredrika

  Jestem na TAK. Moim zdaniem gracz zasługuje na unbana, zwłaszcza, że nie popełnił 'aż tak' karygodnych czynów, a jest uważany za nie wiadomo jakiego zbrodniarza. (Skądś to znam) Ale spójrzmy prawdzie w oczy - moje zdanie sie nie liczy, a unbana pewnie i tak nie będzie. Rip Aksjer [*]
 13. skarga ptys

  Nie rozumiem powodu skargi. Widocznie administracja stwierdziła, że nie posiadasz mutacji. Nie rozumiem też, dlaczego kierujesz skargę na Ptysia, skoro za twoim mutem zadecydowało demokratyczne głosowanie 32 osób. Tego to już w ogóle nie rozumiem: 2. Steam ID osoby oskarżonej: nie posiadam, ale jest to zbędne gdyż jest on administratorem
 14. skarga ptys

  Moim zdaniem gag się należy. Sam jako administrator pewnie zrobiłbym to samo, kwestią jest czy tydzień to dobra kara? Według mnie trochę za duża. Jestem w stanie zrozumieć powód gaga. Gag jak najbardziej był słuszny. Skąd Ptyś miał wiedzieć, że akurat jesteś żywy tylko ustawiłeś sobie taki nick, w dodatku z premedytacją, żeby go zmylić? Kiedy dostałeś ungaga napisałeś "ogarnięta administracja", co wiadomo że może być uznane za sarkazm (i najprawdopodobniej było sarkazmem), ale oczywiście nikt nie jest w stanie niczego tu udowodnić, więc nie ma co rozwijać tego tematu. Co do samego gaga oczywiście został on wymierzony z powodu celowego wprowadzania administratora w błąd. Kiedyś był punkt w regulaminie: "Zakaz cwaniakowania" i szkoda, że już go nie ma bo idealnie nadałby się do tej sytuacji. Reasumując. Moim zdaniem gag słuszny, ale niekoniecznie na tydzień. Oczywiście to tylko moje zdanie.
 15. Ban Axy3r

×