Skocz do zawartości

NooBak®

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  107
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

7 obserwujących

O NooBak®

 • Tytuł
  Forumowicz

Informacje

 • Steam ID
  76561198095291972
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Łódź
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

1012 wyświetleń profilu
 1. [BAN] Dominik

  Zamykam, Zbyt mocno cwaniakujesz, jak byś nie mógł uczciwie grać. Kara zostaje, poczekasz sobie jeszcze długo i przemyślisz swoje zachowanie.
 2. <BR#2>Astropieseł

  Podanie przyjęte na okres próbny.
 3. <BR2> HEGZIDplay

  Podanie odrzucam.
 4. (BR) #3 Polish Gaming Comunity

  Pograj sobie jeszcze na serwerze. Podanie odrzucam.
 5. (M) Fluttershy

  Jestem na TAK, grałem z owym graczem, wiem jak się zachowuje. Nadaje się.
 6. skarga na gracza madhappy

  @Goryczław Takie sprawy i różne tego typu dajecie na discord'a DR, mówiłem to mnóstwo razy. Również mówiłem jeśli gracz będzie celowo to robił kilkakrotnie w tedy możecie dawać skargę na discord'a DR. Skargę zamykam.
 7. [ban] Dimitri

  Bana skracam Tobie do 2 miesięcy, bo perm to przesada. Następnym razem, jeśli ktoś cie upomina dostosuj się do tego. Discord Deathrun'a jest przedłużeniem serwer'a, tam gracz i administracja rozmawiają ze sobą i piszą o różnych rzeczach. Jeśli na Discordzie brak ci kultury to jednoznacznie na serverze też. Zamykam.
 8. odwołanie od perm Gaga

  Dostaniesz ostatnią szanse, więc dostaniesz ungag'a. Zgłoś się do administratora który będzie akurat na serwerze. Zamykam.
 9. <DR> <ItsAPieseł>

  podanie odrzucone.
 10. <DR> <PR!D3 # FOR THE HORDE>

  Podanie przyjęte.
 11. BR #3 Nosiu

  Podanie odrzucone.
 12. Muzyka w tle

  Młego słuchania. Zamykam
 13. Muzyka w tle

  Playlista: 1. Imagine Dragons - I'm So Sorry 2. Seven Nation Army (Glitch Mob Remix) 3. Fall Out Boy - Thanks For The Memories (Kasum Remix) 4. Imagine Dragons - Thunder 5. One Republic-Secret 6. Dishonored [Soundtrack] - Drunken Whaler 7. Timeflies - Once In a While.
 14. [BAN] Dominik

  Mnie też namawiał do dania EXPA oraz do unbana. Temat zamykam i ban zostanie przedłużony.
 15. [ban] Centurion

  Witam, Moim zdaniem, szacunek do drugiej osoby powinien każdy mieć, nie ważne czy to gracz czy administrator. Szacunek wychodzi się z kultury danej osoby, można kogoś ( NIE LUBIĆ ) ale POWINNO się go szanować, do tego szacunek się zdobywa większy lub mniejszy. Ale są wyjątki jak teraz wystąpiło, odwołujący stracił szacunek do operatora przez sprawę co ostatnio zaszła, jeśli gracz nie obraził cię przy tym nie widzę słuszności bana. @Deb powiem jedno już nie jesteś od tego, czy ktoś zasługuje na bana permanentnego czy nie. Każdy administrator ma swój sposób przydzielania kar. Według mnie ty powinieneś dostać takiego bana za arogancje, cwaniactwo, prowokowanie. Zrobiła się z tego przysłowiowa "g*wno burza" Bana zdejmuję i odwołanie zamykam.
×