NooBak®

Ekipa Garry's Mod
 • Zawartość

  86
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

3 obserwujących

O NooBak®

 • Tytuł
  Forumowicz
 • Urodziny

Informacje

 • Steam ID
  76561198095291972
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Przybywam z środka Polski, każdy już wie skąd :)
 • Gram na serwerach:
  GMod

Ostatnie wizyty

678 wyświetleń profilu
 1. Podanie przyjęte, Okres próbny 2 tygodnie.
 2. podanie odrzucone.
 3. odrzucam i zamykam. podwód jak wymienił @Pterodaktyl Adam
 4. Witam, Mapka daj suba, i automatycznie ci się pobierze
 5. Zamykam i odrzucam, nie znasz dobrze regulaminu sprawdziliśmy to. Dostałeś ostatnio bana dokładnie( 17.06.2017- sobota) i na drugi dzień piszesz podanie?! Pograj jeszcze, doucz się regulaminu.
 6. Podanie Przyjęte. Czas próbny na 2 tygodnie. Pozdrawiam.
 7. Podanie odrzucone. Zamykam
 8. Witam, Taka ranga NA RAZIE nie powstanie, gdyż nie jest potrzebna. Od takich rzeczy jest administracja ( z tego co widzę jest nawet rano. ) Druga sprawa, dana ranga nie dostanie takich uprawnień, ponieważ podobne uprawnienia ma operator. Jedynie jaka jest różnica to posiada bana. Temat zamykam, gdyż są nabijane posty a propozycja odrzucona. Pozdrawiam.
 9. Podanie przyjęte. Witamy w administracji Breach #1
 10. Jestem na TAK Sprawdzony, doświadczony administrator
 11. Zasady ogólne: 1. Zakaz nadużywania mikrofonu przed mutacją. 2. Zakaz obrażania innych graczy. 3. Zakaz używania hacków oraz skryptów. 4. Zakaz reklamowania innych serwerów. 5. Zakaz trollowania. 6. Zakaz spamowania na [@chat]. 7. Zakaz propagowania treści rasistowskich. 8. Zakaz używania wulgaryzmów. 9. Na serwerze nie ma mikropłatności [VIP]. 10. Na serwerze obowiązuje 100% kultura. Rozgrywka: 1. Całkowity zakaz współpracy "Biegaczy" z Aktywatorami. 2. Zakaz ghostingu (Przekazywania graczom żyjącym informacji o aktualnej rozgrywce). 3. Zakaz nadużywania komendy "!stuck". 4. Zakaz dawania przez aktywatorów (FakeFree). 5. Zakaz przedłużania rozgrywki. 6. Zakaz stawiania na aktywatorów bądź administrację. Karą będzie odebranie wszystkich punktów. 7. Zakaz jakiegokolwiek bugowania mapy. 8. Zakaz "nabijania czasu oraz punktów" przebywaniem na miejscu obserwatora (SPEC). 9. Zakaz celowego omijania mapy (wchodzenie i wychodzenie z SPEC będąc Aktywatorem). 10. Zakaz posiadania nicków wulgarnych, rasistowskich, podszywających lub z reklamą. 11. Zakaz Proszenia/wyłudzania punktów. 12. Zakaz Proszenia/Błagania aktywatora o (FREE). 13. Zakaz spamowania na czacie ogólnym. 14. Zakaz uprzykrzania rozgrywki graczom. 15. Każdą pułapkę można włączyć tylko raz. 16. Gracz nieruszający się przez określony czas, będzie traktowany jako AFK i wyrzucony z serwera. 17. Podczas (FREE) uciekinier musi się dostosować do prośby aktywatora. Granie na serwerze DeathRun jest równoznaczne przeczytaniem i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu. 30.05.2017r.
 12. Podanie Przyjęte. Witamy w administracji
 13. Witam, Nie mogę się zgodzić, żeby był zakaz FREE. Według mnie, dawanie FREE jest indywidualna decyzją. I jeśli Aktywator nie ma ochoty aktywować pułapki, to nie będzie tego robił. Powinna być, także opcja czy się chce być aktywatorem, w ten sposób można uniknąć ciągłej ilości FREE.
 14. Karol patrząc na SourceBans _ http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:154252098&advType=steamid dla mnie to jest załamka 18 banów. Podanie pisanie na kolanie, już młodsze osoby napisały lepiej podanie od Ciebie. Graczom można pomagać jako gracz, nie trzeba mieć wielkich uprawnień. Podanie odrzucone.
 15. Mimo większości na TAK, podanie odrzucone z powodu niskiego wieku.