NooBak®

Ekipa Garry's Mod
 • Ilość dodanej zawartości

  66
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  1

1 obserwujący

O NooBak®

 • Ranga
  Piszący posty
 • Urodziny

Informacje

Ostatnie wizyty

473 wyświetleń profilu
 1. =====================================| Administracja |===================================== Admin Techniczny _ @azuspl Head Admin _ @NooBak® Head Admin _ @Kocmouch Admin _ @ATQ Admin _ @Rekin Operator _ @Apsik Operator _ @AnoniM122PL Operator _ @PanSzary ============================================================================================
 2. Temat Zamykam, gdyż powstaje nabijanie postów i bezsensowna kłótnia. WuruKatte jesteś toksyczny dla zagranicznych graczy, czepiasz się każdej rzeczy operatorów. Operator jest nowa ranga, podjęły się tego dwie osoby. Od samego początku masz do nich problemem. Co do spamowania slapem , jeśli nawzajem "bawią się" na sobie, nie widzę w tym problemu, gdyż to są ich wygłupy. Wczoraj, wyśmiałeś mnie, że jestem słabszy w inną grę. Dla mnie to jest Toksyczność. Według mnie kara jest odpowiednia, doprowadzi Cię do przemyślenia. Pozdrawiam.
 3. Po pierwsze dostałeś za Toksyczność i nękanie. Po drugie Link który podałeś nie działa.
 4. Podanie przyjęte.
 5. Witam, Jestem na TAK Ogarnięty gracz Pozdrawiam
 6. Zamykam i odrzucam. Dopiero wbiłeś na serwer i już chcesz ADMINA, Sorry ale NIE Pograj jeszcze z miesiąc
 7. @Apsik Przemyślałem to i porozmawiałem z innymi administratorami z Dr. Mówisz ze nie potrzebne 80% komend, w takim razie dostaniesz Operatora. pozdrawiam ZAMYKAM.
 8. Podanie przyjęte, witam w administracji DeathRunn'a.
 9. @ATQ Rekordy, wiesz jak działają jak tworzysz na szybko zones na mapie. Ty też masz rekordy w sekundach na różnych mapach.
 10. Witam, Apsik co do respawn'u każdy by chciał mieć druga szansę z graczy, nawet jeśli nie mają zamiaru przejść mapy. Można to zrozumieć raz ale słyszałem że ty co chwilę tak robisz. Do wulgaryzmów powiem Ci tak, możesz przeklinać ile chcesz ale nie musisz przyciskać guzika do rozmów na czacie głosowym. Gdy już przejdą emocje możesz się śmiać z graczami co zrobiłeś. Osoby są z AFK, większość map nie posiada anty-AFK. A administrator nie musi biec/skakać jako pierwszy i pokazać jaki jest dobry, możesz chwilę poczekać jak sam mówiłeś to tylko 20sekund a rund masz dużo. Zawsze możesz zrobić jak jesteś aktywatorem, poczekać chwilę i przelecieć na noclip i zobaczyć, tak samo jak patrzysz kto ma (czapkę) czy biegniesz/skaczesz z runnerami. Co do komend typu "FUN" posiadasz aby umilić rozgrywkę, zrobić śmieszna atmosferę. Nie dla zabawy dla admina. Po drugie komendy to narzędzie pracy a nie zabawki.
 11. Zamykam.
 12. Zamykam.
 13. Zamykam.
 14. Witam, owego gracza uczyłem podstaw ULX. Posiada wiek preferowany. Spędził już trochę czasu na serwerze. Widzę u niego potencjał i mile widziane będzie go widzieć w gronie administracji która będzie wspierała DeathRun'a Według mnie nadaje się, jestem na TAK Pozdrawiam
 15. @Cezary_PL Jeśli podanie zostanie odrzucone będzie musiał czekać miesiąc, aby złożyć nowe.