KubeQ

Świeżak
 • Ilość dodanej zawartości

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O KubeQ

 • Ranga
  Świeżak totalny
 • Urodziny

Informacje

 1. Moim zdaniem powinny być 2 awp na jeden team, ponieważ gdy jest 30 osób na serwerze to ciężko pograć sobie z awp. Na FFA zawsze ktos kupi ją pierwszy, a na surfie ktoś szybciej do niej doleci. Co do "autoszmaty" wolałbym żeby zostało tak jak jest czyli 0 na team, ponieważ zauważyłem, że gdy nie ma admina i nie zrobi on restriktów to ktoś na surfie po nią poleci by kampić całą runde w jednym miejscu (nawet stali gracze tak robią).
 2. Jestem absolutnie na tak! Nie chcę mi się grać w kółko jaila.
 3. Słuszny? Za słowa "jesteś zerem" gag na 3 tygodnie? A jeśli te słowa wypowiedział ktoś kogo lubisz to co byś zrobił? Prawdopodobnie byłoby tylko upomnienie...
 4. 1. Nick osoby oskarżonej: Ptyś 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_1:0:46870682 3. Przybliżona data zajścia: 29.11.2016 17.00 4. Nazwa mapy: Jail, lecz nie pamiętam jaki dokładnie. 5. Opis sytuacji: Ptyś prowadząc jail'a postanowił, że pobawimy się w Mam Talent. Było kilka osób ja byłem bodajże czwarty z kolei. Pierwsza osoba przebiegła się kawałek po mapie i Ptysiowi się to spodobało, następna osoba zrobiła coś lepszego, lecz Ptysiowi nie przypadło to do gustu, trzecia osoba też coś zrobiła i Ptyś ją przepuścił. Teraz przyszła kolej na mnie napisałem na chacie kawał (nie będę pisał już jaki), Ptyś nawet nie czytając go bez zastanowienia mnie zabił, napisałem na chacie "Jesteś zerem", a On zareagował w taki sposób, że dał mi gaga na 32000 minut... Myślę, że zrobił to przez to, że mapę temu napisałem "Już wiem którego administratora najbardziej nie lubię" po tym gdy dał muta komuś na 700 minut za to, że dużo gadał. 6. Coś od siebie: Chciałbym ungaga i tylko to.