ATQ

Ekipa Garry's Mod
 • Ilość dodanej zawartości

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O ATQ

 • Ranga
  Świeżak
 • Urodziny

Informacje

Ostatnie wizyty

138 wyświetleń profilu
 1. Sam wiem jak to jest być adminem w tak młodym wieku, dostałem pierwszego admina na cs 1.6 w wieku 14 latu i powiem tak nie bez powodu jest minimalny próg wiekowy. W tamtym czasie to przez mikrofon nic nie mówiłem aby nie zepsuć sobie wizerunku jako admin, bo kto posłucha się jakiegoś 14 latka bez mutacji. Zgadzam się z wypowiedzią DragonFly, za duże brzemię jak na jego wiek.
 2. Carnage powiem tak twoje wytłumaczenie jest bez sensu, gracz który napisał na co oddaje głos bez uzasadnienia to jakby w ogóle nie napisał czyli taki głos się nie powinien liczyć. Dowodów nie ma jako takich że ich namawiałeś, ale podejrzane jest to że gracze którzy dali na tak mają góra 5 postów i dopiero co otworzyli konto na forum. Podejrzane jest to że GejeNema założył konto 20h temu i co ? Od razu napisał post pod twoim podaniem. Co z tego wynika? Że założył konto tylko po to aby napisać pod twoim podaniem, jeśli nie nazywasz to namawianiem kogoś, aby zdobyć po parcie to słucham wytłumaczenia twego. Nie zmieniam swojej decyzji, ale z chęcią bym zmienił rozmiar czcionki głosu na 20+
 3. Dostępnych skórek na serwerze deathrun jest wystarczająco dużo, jeśli chodzi o skórki o anime to odpada bo sam zaproponowałem ten pomysł, ale został odrzucony. Powiem tak vape to maszyna do zjadania fpsów i dużo osobą obniża je, tak więc dodanie kolejnego to zły pomysł. Do wybory masz 4 vape, czyli dość duża liczba. Jeśli chodzi o zwiększenie dostawania punktów to póki co za przejście mapy masz 2pkt, za wygranie rundy masz 3 pkt, za zabicie kogoś masz 1pkt i masz 1pkt za każdą minutę gry na serwerze. Używając prostej matematyki najtańszy skin kupisz za spędzenie około 10h do tego dochodzi wygrywanie rund i przejście mapy. Tak na koniec to był kiedyś skin pieseła na serwerze ale został usunięty bo "Hitboxy".
 4. Wymienione powody można wypełniać nawet bez posiadania administratora bo jest specjalny dział o nazwie: "Propozycje i pomysły". Do tego dochodzi mała ilość godzin co skutkuje złamaniem zasady przedstawionej w Wzorze o podanie o administratora. Póki co jestem NEUTRAL Zmieniam swoje stanowisko na NIE Powód? Wyżej wymieniony kandydat zrobił czyn który nie przystaje dla administratora i został ukarany za niego.
 5. Powiem tak to że wbiłeś na ten serwer to luka w systemie bo deathrun nie jest połączony z source banem. Z tego wynika, że nie powinieneś nawet być na serwie a co dopiero składać podanie o admina. Jeszcze mam coś do powiedzenia w sprawie twoich powód, cytując podanie o administratora moje, Noobaka i wyżej wymienionego Boomka: Noobak: Moje: Boomek: Jak można zauważyć twoje powody zostały praktycznie żywcem skopiowane z naszych podań. Początek z noobaka a końcówka ode mnie ( Mam unikalny styl pisania ) Jestem jak najbardziej na NIE
 6. To ja pójdę na pierwszy ogień i wypowiem się na temat twego podania ( Koledzy powyżej nie oddali swojego głosu ). Tak więc, do podania nie przyłożyłeś się, bo podane powyżej powody nie są wystarczające aby dostać administratora. Napisałeś: " Nauka nowych umiejętności np.ULX " - Równie dobrze możesz uczyć się ULX z internetu i na to samo wyjdzie a testowanie w praktyce? Filmiky z youtube wystarczą. " Zawsze chciałem być Adminem lub Moderatorem " - " Chyba że swojego dostepnego tylko dla znajomych. " Z tego wynika, iż swoje marzenie spełniłeś,bo robiąc nawet serwer LAN to od razu jesteś jego administratorem. Podsumowując: Jestem na
 7. Jeśli chodzi o bana na Deathrunie to dostałeś bo posiadasz bana na http://sourcebans.strefagier.com.pl/ , a jako iż Deathrun nie został połączony z owym sourcebanem dałem ci go własnoręcznie. Jeśli pragniesz unbana musisz skierować się do innego działu, bo według opisu twego bana to dostałeś go na zombie survival.
 8. 1. Wiek (preferowany >= 16): 18 2. Adres e-mail: [email protected] 3. Steam ID oraz namiary: http://steamcommunity.com/id/TanteiATQ/ 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Miałem administratora w counter strike 1.6. Na garry's modzie jeszcze nie miałem okazji. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Chciałbym zostać administratorem owego servera, ponieważ gram często na serverze i staram się jak najlepiej przestrzegać regulaminu choć nie zawsze każdemu to wychodzi. Ostatnio pojawia się coraz więcej osób na serverze, którzy łamią dany regulamin servera i chciałbym wspomóc w zwalczaniu tychże osób i pomóc nowych graczom.