Skocz do zawartości

Peri

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Peri

 • Tytuł
  Świeżak

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na serwerach:
  ARMA 3
 1. Odwołanie od bana

  Po co miałem wchodzić na teamspeak skoro nie miałem komputera i powodu aby na niego wbijać? Całe dnie spędziłem na zwiedzaniu z rodziną i na urodzinach kuzynki. Znam parę osób które mnie nie lubią i mogły mi coś takiego zrobić - miały własny serwer.
 2. Odwołanie od bana

  Swojej twarzy nie mogę chyba sfotoszopować... na pw mogę ci wysłać wszystkie zdjęcia, nawet mogę zrobić film na którym pokazuję ję na telefonie ze wszystkimi danymi jakie chcesz.
 3. Odwołanie od bana

  Mogę nawet wysłać zdjęcia - od 4tego listopada do 7dmego naprawdę byłem w Szkocji, dokładnie w Edynburgu na wizycie u rodziny.
 4. Odwołanie od bana

  W sprawie tego bana - dopiero wczoraj dowiedziałem się od Pączka że kiedykolwiek miałem już bana na TSie . To nie mogłem być ja ponieważ 4tego listopada byłem w Szkocji...do 7dmego. Dodatkowo nigdy nie używałem Discorda i do wczoraj praktycznie nie wiedziałem co to takiego jest.
 5. Nick: Peridot Data Bana : 25-11-2016 Przez: dawre Powód: Propagowanie faszyzmu Około godziny 14 dostałem bana za ustawienie sobie w avatar zdjęcia: KLIK . Wiedziałem o zasadzie nie wstawiania swastyk jak i zdjęć Hitlera, jak widać w linku - na obrazu tych rzeczy nie widać. Zdjęcie wrzuciłem dla żartu podczas rozmowy z użytkownikiem Kerry , gdybym dostał od kogokolwiek wiadomość że obraża to jego uczucia religijne/przekonania to natychmiast bym je usunął . Bardzo przepraszam za to, był to jednorazowy wybryk który więcej się nie powtórzy.
×