Skocz do zawartości

Remzo

Admin Forum
 • Zawartość

  1727
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  28

O Remzo

Informacje

 • Płeć
  Nie wiem, nie powiem
 • Skąd:
  Wrocław

Ostatnie wizyty

6535 wyświetleń profilu
 1. Dziennik pokładowy

  16.09.2017 - Jihad mod na mapach typu jail (~click~) - Dodane skrzynki Spectrum 2 Case do pluginu !ws
 2. Stary plugin - Jihadmod

  Witam Trochę to zajęło, jednak mam nadzieję finalnie udało mi się zakończyć prace nad plugiem. Na mapach typu Jail wieźniowie mają możliwość zakupu jednej bomby za kwotę 15k dolarów. Zakupu możecie dokonać poprzez użycie komendy sm_bomb w konsoli, lub !bomb na czacie. Po zakupie bomby losowo w czasie od 30 sekund do 120 sekund bomba uzbroi się i przy użyciu komendy sm_boom (konsola) lub !boom (czat) możecie się wysadzić. Jeżeli będziecie czekać zbyt dużo rund istnieje 10% szans, że bomba wybuchnie samoistnie. Aby jednak skorzystać z dobrodziejstw tego pluginu musicie należeć do grupy steam Placu Zabawu http://steamcommunity.com/groups/placykzabaw . Po dołączeniu do grupy musicie odczekać 2 minuty, ponieważ co właśnie ten okres czasu jest sprawdzana aktualny stan przynależności do grupy. Jak zwykle, wszelkie propozycje i błędy należy zgłaszać w tym temacie. Pozdrawiam Remzo.
 3. Pomoc w ragach i innych takich

  Cześć Dzięki za propozycję, jednak w naszej społeczności nie mamy parcia na dziwne rangi przy nicku, stąd ich po prostu nie ma. Nie wynika to w żaden sposób z niewiedzy, lecz braku takowej potrzeby. Jakoś szereg ikonek obok nazwy użytkownika nie przekonywuje mnie - są podstawowe + jedna dodatkowo na właściciela kanału i tyle nam starczy. Pozdrawiam Remzo
 4. [skarga] Rezus, IceTea, hi im Poison

  Witam Zatrzymywanie niektórych platform było już możliwe na niektórych mapach na poprzedniej wersji serwera, czyli Counter-Strike: Source. Zawsze tego typu rzeczy były traktowane jako błąd i nie widzę podstaw aby miało to się zmienić. Zamieszczony przez gracza powyżej screen rozmowy z autorem mapy doskonale przecież ukazuje, że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca i jest to zwyczajny bug. Regulamin wprost mówi co sądzi o wykorzystywaniu błędów map, także na prawdę nie rozumiem skąd to całe nieporozumienie, bo zakładam, że to jednak było nieporozumienie, a nie premedytacja. Ponieważ jest to pierwsza tego typu skarga i dotyczy wielu osób, tym razem kończymy sprawę upomnieniem, a temat ten niech będzie przestrogą dla innych graczy, którzy będą próbować ułatwiać sobie grę wykorzystując błędy. Pozdrawiam Remzo.
 5. [ban] DanDew

  @Jesus, nie masz racji. Plugin odpowiedzialny za banowanie graczy na serwerze jest "podpięty" pod Sourcebans, więc nie ważne czy zbanujesz komendą na serwerze, czy też przez stronę http://sourcebans.strefagier.com.pl dalej jest to dokładnie ta sama baza użyszkodników. Wszystkie serwery podpięte pod Sourcebans dzielą tę bazę, a więc jeżeli dostaniesz bana na CS: GO, to masz go również na serwerach GMod podpiętych pod Sourcebans. Oto w tym wszystkim chodzi, aby pozbywać się szkodników nie z konkretnego serwera, a z całej sieci, bo jeżeli ktoś dostaje perma, to znaczy, że nie nadaje się do funkcjonowania w naszej społeczności. Od razu odpowiem na pytanie, które pewnie się pojawi. W jaki sposób sprawić, by dostając bana na serwerze CS: GO móc jednak grać na GMod? Odpowiedź jest prosta. Musisz złożyć odwołanie od bana w dziale serwera na którym bana dostałeś. Jeżeli uda się uzyskać odpuszczenie, to automatycznie będziesz mógł zagrać na serwerze GMod. Pozdrawiam Remzo.
 6. Klawisz

  Myślę, że można spróbować. Napisanie czegoś takiego z wykorzystaniem Hlstatsów nie powinno stanowić problemu, jednakże musicie uzbroić się w cierpliwość. Dopisuję do listy TO DO Jak myślicie? Po upływie ilu godzin gracz mógłby mieć odblokowany dostęp do CT na jailach? 20 godzin gry na serwerze? Pozdrawiam Remzo.
 7. Klawisz

  @nonejm Hosties jest wrzucony na serwer, a funkcjonalność anti freekilla jest kulawa i sprawdza się fatalnie w momencie masowego zabijania więźniów podczas źle wykonanego zadania. Sprawdzane, testowanego - nie działa. Autor także nie rozwija już dłużej tego pluginu, więc bez modyfikacji, co jak zaznaczyłem wcześniej, nie ma szans by spełniał swoje zadanie. Pozdrawiam Remzo.
 8. Klawisz

  Witam Generalnie nie jest możliwe wykonanie w prosty i szybki sposób takiego systemu. Na serwerze posiadamy Sourcebansy, czyli usługę przez którą również dodaje się administratorów na serwer. Nie jest to zwykła stronka jedynie z listą osób zbanowanych. W chwili obecnej, aby gracz miał dostęp do jakieś komendy musi on zostać dodany do systemu, a więc musi stać się administratorem z ograniczonymi uprawnieniami. Tak dodany gracz jest administratorem cały czas. Skoro dodany "klawisz" staje się tak na prawdę administratorem to muszą go obowiązywać również prawa i obowiązki administratora, co jak widzicie mam nadzieję jest totalnie bez sensu. Także w chwili obecnej po prostu tego nie widzę i nie wyobrażam sobie aby to miało ręce i nogi. Pozdrawiam Remzo.
 9. Stary plugin - Jihadmod

  @Timonoceń, jesteś technikiem A tak na poważnie. Nawet jeżeli ogólnodostępna wersja nie działa, to napisanie takiego pluginu to nie problem. Ba, jest on już nawet napisany praktycznie w całości, jednak potrzebuję jeszcze parę dni aby dopisać pewien moduł ograniczający dostępność ów komendy. Zdradzę wam w tajemnicy, że nie będąc w grupie steam Placu Zabaw nie będziecie mieli dostępu do bombki. Pozdrawiam Remzo
 10. Problem z wejściem na serwer

  Witam zostało zastosowane tymczasowe rozwiązanie, które sprawiło, że serwer działa. Pozdrawiam Remzo.
 11. [Perm Gag] <TABALUGA>

  Ponieważ @Rosołek nałożył Ci karę i jest on dalej administratorem serwera Placu Zabaw, to on decyduje w sprawie odwołania. Musisz uzbroić się w cierpliwość. Pozdrawiam Remzo.
 12. [Perm Gag] <TABALUGA>

  Od zawsze HLX trzyma historię czatu oraz sesji do 28 dni wstecz. Przeglądniecie w tym momencie hlstatsów nic nie da, albowiem użytkownik otrzymał karę kilka miesięcy temu, a dokładnie 4. Pozdrawiam Remzo.
 13. Przerwa techniczna 18.08.2017

  Witam Dzisiejszy (18.08.2017) nocny update CS: GO (http://blog.counter-strike.net/index.php/2017/08/19239/) popsuł kompletnie SourceModa, czyli główną "platformę" na której uruchamiane są jakiekolwiek pluginy. Do czasu wydania poprawionej wersji przez twórców zakładam hasło na serwer, aby niepotrzebnie nie denerwować graczy komunikatem "Connection lost in 25 seconds". Myślę, że za kilka godzin wszystko wróci do normy. W między czasie zapraszam do składania chociażby propozycji map, zgłoszenia problemu, sugestii w sprawie serwera. Pozdrawiam Remzo.
 14. [Gag] Buchal

  Myślę, że temat został już wyczerpany dawno temu. Zamykam. P.S Lamorozec, zwany również StinkyBob otrzymuje permanentnego bana za omijanie kary poprzez korzystanie z innego konta. Pozdrawiam Remzo.
 15. Przerwa techniczna 18.08.2017

  Prace wstępnie zakończone. Oczywiście nie obyło się bez problemów, stąd ten dłuższy czas. Wieczorem szczegółowe info odnośnie wprowadzonych zmian. Pozdrawiam Remzo.
×