Skocz do zawartości

Remzo

Admin Forum
 • Zawartość

  1762
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  32

O Remzo

 • Tytuł
  Szara eminencja
 • Urodziny 12/02/92

Informacje

 • Płeć
  Nie wiem, nie powiem
 • Skąd:
  Wrocław

Ostatnie wizyty

7355 wyświetleń profilu
 1. [skarga] ツMonstereQツ

  Witam Biorąc pod uwagę prośbę gracza MonstereQ (patrz spoiler) oraz historię kar, stwierdzam, że należy mu się dłuższy wypoczynek od czatu pisanego i nagradzam go wyciszenie na okres 2 tygodni - teraz to dopiero będzie ci się nudzić Całość: http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=chathistory&player=136&page=2 Radzę dobrze wykorzystać odpoczynek i zastanowić się nad swoim zachowaniem. Pozdrawiam Remzo.
 2. [Permban] Asko

  Eh... i pomyśleć, że byłem za odbanowaniem tego szkodnika. Wyszło szydło z worka i czarno na białym widać intencje tego śmiecia wobec społeczności serwera Placu Zabaw. Śmiecia, bo inaczej nie można nazwać kogoś, kto dąży do tego aby zaszkodzić serwerowi, ale nie martw się - twoje konta będą banowane, to na prawdę nie stanowi dla nas problemu, a ja się będę cieszył, że tracisz czas/pieniądze na takie coś. Może Asko warto abyś wybrał się do psychiatry? To co robisz na prawdę nie jest normalne, ale przy odrobinie chęci może się z tego wyleczysz. (Nie)Pozdrawiam Remzo.
 3. [Permban] Asko

  Okay, żeby niepotrzebnie nie zapychać bazy zbędnymi postami napiszę krótkie podsumowanie. Gracz Asko otrzymał warunkowo unbana, po tym jak został ukarany między innymi za wykorzystywanie błędów mapy. W trakcie załatwiania formalności związanych ze zdjęciem bana ostrzegłem gracza na Steamie, że jeżeli będzie rozrabiał to ban powróci - na co też przytaknął. Nie minęły nawet 3 dni, a ów gracz postanowił pokazać, że w dupie ma dane słowo, regulamin i administratorów, oraz po raz kolejny wykorzystać bug mapy. Niby przewinienie stosunkowo niewielkie i każdy inny gracz zostałby ukarany krótszym banem, jednak Asko otrzymał bana między innymi za ten czyn i obiecał poprawę. Nie wiem co trzeba mieć w głowie, aby w tak krótkim czasie powtórzyć swój czyn i jeszcze się dziwić odnośnie powodu bana - poważnie. Nam, administratorom wyczerpał się już kredyt zaufania i więcej żadnych szans nie będzie. Umowa była prosta, nie wywiązałeś się, więc żegnamy. P.S Do wszystkich "wojowników" w obronie Asko. Jeżeli pomimo mojego wyjaśnienia w dalszym ciągu będziecie bronić tego gracza, to znaczy, że z waszym samodzielnym myśleniem jest zdecydowanie coś nie tak. Pozdrawiam Remzo.
 4. [Permban] Asko

  Robię unlocka i chcę tutaj, w tym temacie wyjaśnienie tej sytuacji od początku do końca, zarówno jednej jak i drugiej strony. Chcę by w tym temacie było dokładnie napisane za co został zbanowany gracz, zamiast chamsko zamykać temat z powodem, który niewiele mówi. @pomidor™, @Toshikao20 - nie zachowujcie się jak dzieci. Pozdrawiam Remzo.
 5. [Plac Zabaw] Snetry

  Witam Podanie na chwilę obecną nadaje się tylko i wyłącznie do odrzucenia co też robię. Osoba kandydująca na administratora nie może pomagać i maskować przewinienia "znajomych" co pokazuje, że nie jesteś bezstronny, a administrator taki musi być. Dodatkowo w chamski sposób zachowałeś się głosząc, że to koniec placu zabaw, działając przy tym na szkodę serwera po czym straciłeś administratora. Niby przeprosiłeś, dzięki czemu nie otrzymałeś bana, lecz na administratora to Ty się kompletnie nie nadajesz, a już na pewno nie w najbliższym czasie. Co znaczy "jr"? Doskonale wiem i jest to kolejny powód dla którego podanie o administratora odrzucam. Pozdrawiam Remzo
 6. [Permban] Axy3r

  Witam Aby niepotrzebnie nie trzymać w niepewności od razu rozpatruje, oczywiście negatywnie. Jako argumentacja niech będzie powyższy post IceTea, w skrócie wyjaśnia powód. Pozdrawiam Remzo
 7. [PERMBAN] Donald Tusk

  Skoro tylko tak proste przekazy docierają do Twojej osoby to niech i tak będzie, a żeby nie marnować więcej miejsca w bazie danych temat zamykam. Pozdrawiam Remzo.
 8. [PERMBAN] Donald Tusk

  Witam Niestety, ale w Twoim przypadku nie mogę dać Ci kolejnej szansy, zbyt wiele napsułeś krwi graczom, a przede wszystkim administratorom abym pozwolił byś wrócił na serwer. Swoje szanse miałeś, po żadnej nie wykazywałeś ani grama skruchy czy tez poprawy, więc stąd odmowa. Pozdrawiam Remzo.
 9. [Permban] Asko

  Witam Mocą nadaną mi przez wodza sprawiam, że otrzymujesz ostatnią szansę na poprawę swojego zachowania. Niech temat Ci o tym przypomina, albowiem traktuje go jak swego rodzaju umowę - będziesz się źle zachowywał i wylecisz z banem tym razem bez możliwości napisania odwołania, także zastanów się dwa razy zanim postanowisz coś napsocić, gdyż jak wiesz na serwerze zapisywane są demka i wystarczy mała informacja i Twoja kariera zakończy się. Mam nadzieję, że tą ostatnią szansę wykorzystasz mądrze. Pozdrawiam Remzo.
 10. [PERMBAN] kamil\\\

  Witam Mocą nadaną mi przez wodza sprawiam, że otrzymujesz ostatnią szansę na poprawę swojego zachowania. Niech temat Ci o tym przypomina, albowiem traktuje go jak swego rodzaju umowę - będziesz się źle zachowywał i wylecisz z banem tym razem bez możliwości napisania odwołania. Pozdrawiam Remzo.
 11. Propozycja usunięcia rankingu z Jaili

  Szczerze? Totalnie bez sensu - tak samo jak traktowanie na poważnie rankingu na mapach typu jail. Sprawi to tylko, że zamiast skupić się na prowadzeniu jaila wykorzystując dostępne na mapach zabawy, które w dużej mierze zabijają automatycznie ludzie będą na siłę starać się zabić ctków/terrorystów dla "rankingu". Nie widzę tego kompletnie.
 12. Propozycja usunięcia rankingu z Jaili

  Uhm, a niby na jakiej zasadzie miałoby to działać? Opisz dokładną zasadę działania jakbyś to widział. Pozdrawiam Remzo.
 13. Propozycja usunięcia rankingu z Jaili

  Well... Kiedyś rozwodziłem się już na ten temat i w skrócie powtórzę raz jeszcze. HlstatsX na serwerze Placu Zabaw służą przede wszystkim jako źródło informacji o aktywności gracza pod względem czasu spędzonego, historii nicków czy też aktywności na czacie - reszta, czyli ranking sam w sobie jest nie ważny. Dodatkowo, HlstatsX działają na zasadzie automatycznej analizie logów serwerowych, więc po prostu nie ma możliwości wyłączenia części rankingowej bez wyłączenia wspomnianych przeze mnie funkcjonalności. Pozdrawiam Remzo
 14. Błąd rankingu

  @Rzuf informuję, że problem został rozwiązany. Niestety musiałem zresetować ranking, aby pozbyć się wpisów o niby teamkillach. Zapraszam do gry! Pozdrawiam Remzo.
 15. Błąd rankingu

  Dzięki za informację, wygląda na to, że plugin nie ogarnia sytuacji w której zabicie członka swojej drużyny nie koniecznie musi być teamkillem. Zajmę się tym problemem jak tylko wrócę do domu (~23). Pozdrawiam Remzo.
×