Remzo

Admin Forum
 • Ilość dodanej zawartości

  1614
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Remzo

 • Ranga
  Szara eminencja
 • Urodziny 12/02/92

Informacje

Ostatnie wizyty

5541 wyświetleń profilu
 1. Temat trafia tam gdzie jego miejsce, czyli do kosza. Według tego co zostało tutaj napisane jakiekolwiek informacje na temat sprzętu są wiadome jedynie z ścisłych kręgach grupy armowców, więc albo przenieście sobie ten temat z kosza do działu army, albo napiszcie go tak jak należy. Pozdrawiam Remzo.
 2. 18.01.2017 - Dodana funkcjonalność, gdzie po nacelowaniu na zrobiony przez gracza spray (spray serwerowy, z menu !sprays) wyświetlana jest informacja, kto go namalował (ostatni namalowany przez danego gracza). - Wymienione round end sounds na nowe, click - Dodane mapki, click
 3. Witam. W dniu dzisiejszym zostały dodane następujące mapy: mg_mikis_multigames mg_enw_course mg_mythical_course mg_minecraft_multigames_v4 surf_4fun_2016 mg_beastmario_course_v1 MG_Princess_Multigames mg_pauls_teambattle_v3 surf_ski2_csgo Zachęcam pozostałych użytkowników oraz graczy do składania swoich propozycji map. W większości przypadków, o ile mapa nie jest zepsuta lub nie nadaje się z racji charakterystyki serwera propozycje zostają przyjęte i wprowadzone na serwer. Pozdrawiam Remzo.
 4. Witam. Dzięki za propozycje dźwięków. Ponieważ obecne na serwerze są już dosyć stare postanowiłem wymienić wszystkie na podane przez Ciebie utwory. Zapraszam pozostałych użytkowników do zamieszczania propozycji dźwięków na koniec rundy - dla przypomnienia: - max 7 sekund (równe!) - intro (zgłośnienie) i outro (zciszenie) - polecany program: Audacity Pozdrawiam Remzo.
 5. Witam. Kolega pewnie nie wiedział, ale nie ma możliwości wskazania w którym miejscu znajdować się ma kanał. Jest on tworzony chronologicznie względem daty rozpatrzenia podania o kanał. Pozdrawiam Remzo.
 6. Napisać 9 tematów to potrafisz, ale przeczytać regulamin działu i zrobić to tak jak powinieneś to już nie. Z wiadomych przyczyn odrzucam i wynagradzam warnem na forum. Pozdrawiam Remzo.
 7. 09.01.2017 - Na serwerze pojawiła się wersja beta pluginu od zmiany rękawic w 100% mojego autorstwa. Główna funkcjonalność dostępna jest pod komendą !gloves na czacie. W chwili obecnej plugin zawiera masę niedociągnięć, z którymi będę musiał sobie jakoś poradzić, aczkolwiek już możecie sobie zmieniać (o ile zadziała za którymś razem :P) wygląd rękawic. Na koniec w spoilerze zdjęcie
 8. Odpowiedź taka sama jak u twojego kolegi. Mam nadzieję, że zrozumiałeś dokładnie swój błąd i w przyszłości, szczególnie jako administrator nie odstawisz takiego numeru. Takie zachowanie zdecydowanie źle wpływa na wizerunek całej sieci. Pozdrawiam Remzo.
 9. https://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie To, że nie ma czegoś w regulaminie, nie znaczy, że nie jest zabronione. Jeżeli mama nie zabroni ci kraść, to oznacza, że bez konsekwencji możesz to robić? Nie, ponieważ obowiązuje również wyższe prawo, tak jak w tym przypadku netykieta. Ponieważ przeprosiłeś na swoje zachowanie, to unbana otrzymasz. Pozdrawiam Remzo.
 10. 03.01.2017 - Zmienione skiny postaci na mapach typu jail - Zaktualizowany motd - Dodany banerek SG na spectcie
 11. Nie jest to dokładnie ta wersja, którą podałeś, jednak z tego co pamiętam, obecna na serwerze działa lepiej. Co do drugiej propozycji... po co dwie takie same mapy różnice się kolorami? Bezsens. Pozdrawiam Remzo
 12. 13 godzin przegrane na serwerze, pierwszy raz wszedłeś na serwer dokładnie tydzień temu, 23 grudnia na 5 minut. Odrzucam z automatu. Zbyt krótki czas byś mógł poznać serwer, spróbuj ponownie za jakiś czas. Pozdrawiam Remzo.
 13. @Świrex, pewnie z racji późnej pory umknęło Ci małe słówko "pod" kanał. Przesuń kanał na odpowiednie miejsce gdy odczytasz wiadomość. Pod-kanał utworzony, przepraszam za zamieszanie. Pozdrawiam Remzo.
 14. Dodane: - surf_austinpowers_CTGOv2 - surf_fruits_pz - surf_forbidden_ways_reloaded_pz Pozdrawiam, Remzo
 15. Skoro mapy już są na serwerze , to temat uważam za rozwiązany i zamykam. Pozdrawiam Remzo