Remzo

Admin Forum
 • Ilość dodanej zawartości

  1625
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  15

O Remzo

 • Ranga
  Szara eminencja
 • Urodziny 12/02/92

Informacje

Ostatnie wizyty

5602 wyświetleń profilu
 1. Myślę, że temat został już wyczerpany. Cała trójka została ukarana dosyć łagodnie biorąc pod uwagę zapis demka. Skargi by nie było gdyby @MultiKillson baczniej przyglądał się sytuacji na serwerze, więc następnym razem miej oczy i uszy szeroko otwarte jak na administratora przystało. Niech to również będzie przypomnienie dla pozostałych administratorów, że będąc na serwerze waszym zadaniem jest dbanie o zdrową atmosferę. Pozdrawiam Remzo.
 2. Wódki z nim nie piłem, więc nie wiem o co chodzi, ale na pewno "pleców" nie ma u mnie. Osobiście go ledwo co kojarzę i raczej z tej negatywnej strony, więc ktoś tutaj ma widocznie urojenia. Ponieważ strona z demami tymczasowo nie działa, to zarzucam linkiem do demka z dropboxa, admini już będą wiedzieli co zrobić: https://www.dropbox.com/s/w0t9ixiv9dcr42s/auto-20170222-2243-workshop_301059469_de_dolls_csgo_alpha_1.tar.bz2?dl=1 Pozdrawiam Remzo.
 3. Map do dodania wciąż mało, więc skupiłem się na usunięciu nieprawidłowo działających. I tak, z serwera zniknęły: jb_obama_v5_beta mg_creative_multigames surf_portal_fix deathrun_gamefusion_v1b Pozdrawiam Remzo.
 4. 31.01.2017 - Dodane mapy, click - Aktualizacja bazowych pluginów serwera #Edit 31.01.2017 17:05 - Poprawiony plugin od noży niwelując spam w konsoli gracza
 5. Witacie Trochę propozycji map się nazbierało, więc przystąpiłem do wprowadzania zmian. Pamiętajcie, że proces dodawania map w cs:go poprzez workshop jest dość upierdliwy, dlatego update map wykonuję gdy nazbiera się większa liczba propozycji. Jeżeli chcecie więcej map związanych z mapami, piszcie śmiało w tym temacie - na pewno nie zostaniecie "olani" i wasza propozycja zostanie wzięta pod uwagę, a im większa liczba propozycji, tym szybszy update. W dniu dzisiejszym: - dodane deathrun_cb_egypt_csgo_v1 deathrun_gamefusion_v1b deathrun_spy_vs_spy deathrun_strangefactory_v2 jb_dust2_final jb_lego_jail_v8 jb_obama_v5_beta jb_overcore_v5 jb_parabellum_v2c jb_peanut_v3r jb_raspberry_v4 mg_creative_multigames mg_jump_obstacles_4_csgo mg_lt_glacier_csgo_v2 surf_10xinferno_rem surf_egypt_oasis-pb surf_legends_lite surf_megagreen_pb surf_mesa_aether surf_portal_fix surf_utopia_v3 surf_vegetables - zamienione de_eldorado_csgo_b3 => de_westwood_csgo - usunięte deathrun_rainbowland deathrun_halloween jb_freierhimmel_v4 ba_jail_knightfight_v4a - poprawione mg pauls teambattle_v3 - czas rundy wydłużony do 25 minut mg_sonic_islands_v3 - usunięte pistolety z eq gracza Pozdrawiam Remzo.
 6. Siberia v2 nie polecam, miałem i niestety po roku ciągłego użytkowania po kilka/kilkanaście godzin pady straciły swoje właściwości, przez co plastik zaczął uwierać w ucho. Chwilę później spalił się lewy przetwornik. Również jakość dźwięku w porównaniu do Superluxów była beznadziejna.
 7. Ze swojej strony polecam te słuchaweczki http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje/sluchawki/superlux-hd681-evo-v2/ Posiada już je 3 lata i w dalszym ciągu sprawują się doskonale zarówno w grach, podczas słuchania muzyki czy też oglądania filmów. Cena może wskazywać, że nie są warte uwagi, lecz to wszystko dzięki temu, iż nie ma dopisku "gaming" (i całe szczęście). Poleciłem je dwóm kolegom, kupili i są bardzo pozytywnie zaskoczeni, że w takiej cenie można kupić dobre słuchawki. Jest jeden mankament - jeżeli ktoś posiada dużą głowę, to ta "zawieszka" na głowę materiałowa potrafi się zerwać przy mocowaniu w muszli (jak w moim wypadku) i trzeba na nowo połączyć np. wykorzystując gumę, dzięki czemu zyskujemy również większą rozciągalność. Pozdrawiam Remzo.
 8. Temat trafia tam gdzie jego miejsce, czyli do kosza. Według tego co zostało tutaj napisane jakiekolwiek informacje na temat sprzętu są wiadome jedynie z ścisłych kręgach grupy armowców, więc albo przenieście sobie ten temat z kosza do działu army, albo napiszcie go tak jak należy. Pozdrawiam Remzo.
 9. 18.01.2017 - Dodana funkcjonalność, gdzie po nacelowaniu na zrobiony przez gracza spray (spray serwerowy, z menu !sprays) wyświetlana jest informacja, kto go namalował (ostatni namalowany przez danego gracza). - Wymienione round end sounds na nowe, click - Dodane mapki, click
 10. Witam. W dniu dzisiejszym zostały dodane następujące mapy: mg_mikis_multigames mg_enw_course mg_mythical_course mg_minecraft_multigames_v4 surf_4fun_2016 mg_beastmario_course_v1 MG_Princess_Multigames mg_pauls_teambattle_v3 surf_ski2_csgo Zachęcam pozostałych użytkowników oraz graczy do składania swoich propozycji map. W większości przypadków, o ile mapa nie jest zepsuta lub nie nadaje się z racji charakterystyki serwera propozycje zostają przyjęte i wprowadzone na serwer. Pozdrawiam Remzo.
 11. Witam. Dzięki za propozycje dźwięków. Ponieważ obecne na serwerze są już dosyć stare postanowiłem wymienić wszystkie na podane przez Ciebie utwory. Zapraszam pozostałych użytkowników do zamieszczania propozycji dźwięków na koniec rundy - dla przypomnienia: - max 7 sekund (równe!) - intro (zgłośnienie) i outro (zciszenie) - polecany program: Audacity Pozdrawiam Remzo.
 12. Witam. Kolega pewnie nie wiedział, ale nie ma możliwości wskazania w którym miejscu znajdować się ma kanał. Jest on tworzony chronologicznie względem daty rozpatrzenia podania o kanał. Pozdrawiam Remzo.
 13. Napisać 9 tematów to potrafisz, ale przeczytać regulamin działu i zrobić to tak jak powinieneś to już nie. Z wiadomych przyczyn odrzucam i wynagradzam warnem na forum. Pozdrawiam Remzo.
 14. 09.01.2017 - Na serwerze pojawiła się wersja beta pluginu od zmiany rękawic w 100% mojego autorstwa. Główna funkcjonalność dostępna jest pod komendą !gloves na czacie. W chwili obecnej plugin zawiera masę niedociągnięć, z którymi będę musiał sobie jakoś poradzić, aczkolwiek już możecie sobie zmieniać (o ile zadziała za którymś razem :P) wygląd rękawic. Na koniec w spoilerze zdjęcie
 15. Odpowiedź taka sama jak u twojego kolegi. Mam nadzieję, że zrozumiałeś dokładnie swój błąd i w przyszłości, szczególnie jako administrator nie odstawisz takiego numeru. Takie zachowanie zdecydowanie źle wpływa na wizerunek całej sieci. Pozdrawiam Remzo.