Remzo

Admin Forum
 • Ilość dodanej zawartości

  1669
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  18

O Remzo

 • Ranga
  Szara eminencja
 • Urodziny 12/02/92

Informacje

Ostatnie wizyty

5995 wyświetleń profilu
 1. Dodam tylko, że tak, opłacało się pisać skargę albowiem według regulaminu bezpodstawne używanie komend jest zabronione i jeżeli jakikolwiek gracz jest poszkodowany ma prawo a wręcz powinien czuć obowiązek zgłosić nadużycie. Pozdrawiam Remzo
 2. Jeśli sprzęt masz naprawdę mocny i kupujesz go pod stricte pod csa to zainteresuj się monitorem 144Hz. Płynność obrazu jest zniewalająca i na pewno żałować nie będziesz. Jednak takie monitory są już droższe od zakładowego budżetu, więc pewnie odpada. Z drugiej strony monitor kupuje się raz na parę lat, więc może lepiej poczekać? Decyzja należy do Ciebie. Pozdrawiam Remzo
 3. Witam Do 800 złoty, jak najbardziej polecam ten monitor: https://www.morele.net/monitor-iiyama-g-master-black-hawk-ge2488hs-b2-649008/ Posiadam go osobiście jako drugim w komplecie z "tym samym" monitorem, tylko 144Hz. Bardzo dobre kolory jak na TNkę, szybki (1ms), regularne podświetlenie matrycy, głęboka czerń, masa ustawień w menu. Jednym słowem - polecam! Pozdrawiam Remzo.
 4. "Zrestartuj pc i wybierz właściwe urządzenie bootowalne". Oznacza to tyle, że skoro kupiłeś nowy komputer to dysk masz pusty - musisz zainstalować system. W monitorze są wejścia, w pc wyjścia, więc dlaczego chcesz podłączać więcej niż 1 kabel? Monitor podłącz przez DVI (biała końcówka) lub HDMI (płaskie wtyki), są to wejścia/wyjścia cyfrowe, czyli lepsze.
 5. Nie jest to możliwe do zrealizowania ze względu na specyfikę serwera csgo.
 6. Serwer w podstawowej konfiguracji jest już odpalony. Wkrótce zrobię dział na forum, w którym będzie można składać propozycje odnośnie ewentualnych poprawek czy nowych ficzerów. Tymczasem możecie wypowiadać się tutaj, a adres serwera to: 193.110.121.72 Pozdrawiam
 7. Zgadza się, serwer jest w obecnej chwili wyłączony, ponieważ muszę poprawić jeszcze kilka rzeczy. Siedzę w robocie do 19, więc do tego czasu wszystko powinno śmigać
 8. Wiadomość informacyjna. W sobotę tj 22.04.2017 około godziny 20 serwer zostanie udostępniony na adresie byłego serwera CSGO o nazwie BUM BUM. Pozdrawiam Remzo.
 9. Witam. Osobiście jestem sceptycznie nastawiony do tego pomysłu, uważam, że będzie to zajawka maks na tydzień, dwa, a potem serwer całkowicie straci zainteresowanie. Chciałbym się mylić, jednakże aby się przekonać trzeba spróbować. Potrzebuję 2 - 3 dni na postawienie serwera, który pojawi się w miejscu byłego BUM BUM, czyli 193.110.121.71. Pozdrawiam Remzo.
 10. Śmiechłem. Co jak co, ale takiego "odwołania" na placu zabaw dawno nie było. Myślę, że ten temat to nauczka dla innych graczy naszych serwerów.
 11. Pobierz to, powinno pomóc: https://www.microsoft.com/en-au/download/details.aspx?id=30679 P.S Musisz pobrać wersję adekwatną do oprogramowania jakie chcesz uruchomić. - 32 lub 64 bitowe. Pozdrawiam Remzo.
 12. Fixed
 13. Witajcie, trochę mapek się nazbierało, więc tak: - dodane: surf_buzzkill2_csgo surf_cram surf_monastery surf_eclipse surf_simple_overcore surf_skate_pb surf_10x_reloaded mg_ultra_course mg_mc_escape_final mg_seasons mg_Egypt_course_2 MG Lego Course Jb_Avery_Alpha_V4 Jail Buyukisyan (BA Jailbreak) Closed V4 [WiP] [Alpha] jb_snow Jailbreak ba_jail_voodoo_b5 mg_humantetrix mg_wipeout_demuth - zamienione: Winter_Warfare => De_rats_1337_v2 - usunięte: mg_neon_climb_2 mg_mythical_course jb_overcore_v5 Winter_Warfare surf_10xinferno_rem surf_4fun_2016_v1 surf_mesa_aether mg_fred_all Jak zwykle dzięki za propozycje i zapraszam do składania dalszych Pozdrawiam Remzo.
 14. Przyznam szczerze, że jest to ostatnio jeden z najbardziej sensownych kandydatów na administratora i gdybym nie miał wątpliwości, pozwoliłbym sobie przyjąć go od ręki, ale... Timona ciężko nie znać, ponieważ na Placu Zabaw przewija się już od paru lat - zarówno tym na cs:go jak i cs:s, jednakże jego aktywność na serwerze nie jest jakaś imponująca (~>click<~). Ma on co prawda kilka dłuższych "zrywów", jednak skoro powiedzieliśmy sobie "KONIEC!" z administratorami widmo, to chciałbym aby kandydat zastanowił się, czy na pewno ma czas i chęci wspomóc serwer - tak szczerze, wybiegając w przyszłość dłuższą niż 2 tygodnie. Jeżeli po zastanowieniu się, okaże się, że decyzja odnośnie kandydowania nie zmieniła się, to nie widzę żadnych przeciwwskazań aby Timon został administratorem serwera Plac Zabaw. Pozdrawiam Remzo.
 15. Witam Możliwość ustawienia avatarów została celowo wyłączona dla użytkowników, ponieważ swego czasu pod postacią zdjęcia można było wstrząsnąć złośliwy kod rozwalający bazę uprawnień. Jeżeli tylko potwierdzę, że takie szkodliwe działanie zostało załatane, to przywrócę wspomnianą funkcjonalność. Pozdrawiam Remzo