Remzo

Admin Forum
 • Zawartość

  1678
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  21

Zawartość dodana przez Remzo

 1. Witam. W tym temacie możecie zgłaszać propozycje map do dodania na serwer. Linki do map muszą być z Workshop (~>Click<~) oraz nie mogą powtarzać się z obecnymi na serwerze. Kolekcja map, która używana jest na serwerze znajduję się pod tym linkiem: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=786494819 Pozdrawiam Remzo.
 2. Witam Nie bardzo rozumiem waszego oburzenia, albowiem Jesus chce tylko aby gracze na serwerze darzyli szacunkiem, a nie wyzywali się od takich czy innych - nawet w "żartach". Nie rozumiecie, że to co dla kogoś jest żartem, dla innego gracza może znaczyć zupełnie co innego - tyle. Jesus w końcu postanowił coś z tym zrobić i wielkie halo, bo jeden i drugi dostali mute'a. Było zebranie administracji w sobotę, pewne sprawy zostały poruszone i ustalone, więc czas na działanie. Od samego narzekania i gadania jeszcze nikt nie wyzdrowiał, a serwer zdecydowanie potrzebuje leczenia. Nawet jeżeli podejmowane teraz działania sprawią, że populacja na serwerze się zmniejszy to wiem, że w przyszłości zaowocuje to zdrową i miłą rozgrywką. Nie wiem jak to do końca z tym używaniem wulgaryzmów, o które się tutaj spieracie, jednakże osobiście uważam, że jeżeli ktoś sobie rzuci panią do towarzystwa co jakiś czas to nic wielkiego się nie stanie. Co innego w przypadku gdy słowa takie kierowane są do innego gracza - zachowanie takie powinno zostać ukarane odpowiednią długością mute'a / gaga. Pozdrawiam Remzo.
 3. Witajcie, @Heroes masz rację, nic się nie stanie jak większa liczba osób będzie miała dostęp do demek, dlatego poniżej podaje link do strony. Mam nadzieję, że pomoc ta sprawi, że na forum będzie mniej skarg, a gracze wiedząc, że są nagrywani i w każdym momencie mogą zostać ukarani będą zachowywać się lepiej: http://dema.strefagier.com.pl/?p=pz Pozdrawiam Remzo.
 4. Ehh... zakończę tę farsę. Dwóch graczy, którzy namawiali do bezpodstawnego głosowanie o bana na innego gracza dostali karę surowszą z oczywistego względu. Osobiście dziwię się, że i tak zostali potraktowani według mnie zbyt łagodnie, albowiem wbrew temu co napisał Heroes nie zależy nam kompletnie na graczach, którzy świadomie łamią regulamin i wprowadzają negatywną atmosferę na serwerze. Szczerze i z całą odpowiedzialnością informuję, że wolę wyłączyć serwer z braku "ogarniętych" graczy, aniżeli trzymać go dla bandy marnych trolli. Nic nas ten serwer nie kosztuje (oprócz tokenów - podziękowania dla donatorów), nic również z niego nie zarabiamy, więc na prawdę nie będziemy przymykać oka na naganne zachowania, żeby na siłę utrzymać wysoki ranking na gametrackerze. Zdecydowanie bardziej wolimi nawet garstkę, fajnych ludzi, aniżeli bandę łobuzów, ponieważ to przede wszystkim dla tej pierwszej grupy jest ten serwer. Blodi zachował się poprawnie. Wiedział z relacji poszkodowanego, że taka sytuacja miała miejsce, upewnił się korzystając z dostępnych mu źródeł i wymierzył karę - jak widać słuszną, czego nikt nie podważa. Nie wiedział natomiast co zrobić z graczami, którzy dali się podpuścić, więc zasięgnął wiedzy u starszego stopniem kolegi - znowu poprawne zachowanie. Nie "olał" tematu, tylko wolał się dopytać aniżeli popełnić gafę, wszystko tak jak powinno być. 20 minut ma być jakimś argumentem? Hah. Pozdrawiam Remzo.
 5. Witam. Kwestia możliwości technicznych to jedno, a kwestia realizacji to drugie. W chwili obecnej nie dysponuję wolnym czasem, który pozwalałby mi na wprowadzenie tak szerokich zmian na serwerze. Nie jestem również w stanie określić kiedy będę mógł coś wprowadzić, albowiem wdrążenie od podstaw środowiska wirtualizacyjnego w pracy pochłania wiele godzin. Pozdrawiam Remzo.
 6. Dodam tylko, że tak, opłacało się pisać skargę albowiem według regulaminu bezpodstawne używanie komend jest zabronione i jeżeli jakikolwiek gracz jest poszkodowany ma prawo a wręcz powinien czuć obowiązek zgłosić nadużycie. Pozdrawiam Remzo
 7. Jeśli sprzęt masz naprawdę mocny i kupujesz go pod stricte pod csa to zainteresuj się monitorem 144Hz. Płynność obrazu jest zniewalająca i na pewno żałować nie będziesz. Jednak takie monitory są już droższe od zakładowego budżetu, więc pewnie odpada. Z drugiej strony monitor kupuje się raz na parę lat, więc może lepiej poczekać? Decyzja należy do Ciebie. Pozdrawiam Remzo
 8. Witam Do 800 złoty, jak najbardziej polecam ten monitor: https://www.morele.net/monitor-iiyama-g-master-black-hawk-ge2488hs-b2-649008/ Posiadam go osobiście jako drugim w komplecie z "tym samym" monitorem, tylko 144Hz. Bardzo dobre kolory jak na TNkę, szybki (1ms), regularne podświetlenie matrycy, głęboka czerń, masa ustawień w menu. Jednym słowem - polecam! Pozdrawiam Remzo.
 9. "Zrestartuj pc i wybierz właściwe urządzenie bootowalne". Oznacza to tyle, że skoro kupiłeś nowy komputer to dysk masz pusty - musisz zainstalować system. W monitorze są wejścia, w pc wyjścia, więc dlaczego chcesz podłączać więcej niż 1 kabel? Monitor podłącz przez DVI (biała końcówka) lub HDMI (płaskie wtyki), są to wejścia/wyjścia cyfrowe, czyli lepsze.
 10. Nie jest to możliwe do zrealizowania ze względu na specyfikę serwera csgo.
 11. Serwer w podstawowej konfiguracji jest już odpalony. Wkrótce zrobię dział na forum, w którym będzie można składać propozycje odnośnie ewentualnych poprawek czy nowych ficzerów. Tymczasem możecie wypowiadać się tutaj, a adres serwera to: 193.110.121.72 Pozdrawiam
 12. Zgadza się, serwer jest w obecnej chwili wyłączony, ponieważ muszę poprawić jeszcze kilka rzeczy. Siedzę w robocie do 19, więc do tego czasu wszystko powinno śmigać
 13. Wiadomość informacyjna. W sobotę tj 22.04.2017 około godziny 20 serwer zostanie udostępniony na adresie byłego serwera CSGO o nazwie BUM BUM. Pozdrawiam Remzo.
 14. Witam. Osobiście jestem sceptycznie nastawiony do tego pomysłu, uważam, że będzie to zajawka maks na tydzień, dwa, a potem serwer całkowicie straci zainteresowanie. Chciałbym się mylić, jednakże aby się przekonać trzeba spróbować. Potrzebuję 2 - 3 dni na postawienie serwera, który pojawi się w miejscu byłego BUM BUM, czyli 193.110.121.71. Pozdrawiam Remzo.
 15. Śmiechłem. Co jak co, ale takiego "odwołania" na placu zabaw dawno nie było. Myślę, że ten temat to nauczka dla innych graczy naszych serwerów.
 16. Pobierz to, powinno pomóc: https://www.microsoft.com/en-au/download/details.aspx?id=30679 P.S Musisz pobrać wersję adekwatną do oprogramowania jakie chcesz uruchomić. - 32 lub 64 bitowe. Pozdrawiam Remzo.
 17. Fixed
 18. Witajcie, trochę mapek się nazbierało, więc tak: - dodane: surf_buzzkill2_csgo surf_cram surf_monastery surf_eclipse surf_simple_overcore surf_skate_pb surf_10x_reloaded mg_ultra_course mg_mc_escape_final mg_seasons mg_Egypt_course_2 MG Lego Course Jb_Avery_Alpha_V4 Jail Buyukisyan (BA Jailbreak) Closed V4 [WiP] [Alpha] jb_snow Jailbreak ba_jail_voodoo_b5 mg_humantetrix mg_wipeout_demuth - zamienione: Winter_Warfare => De_rats_1337_v2 - usunięte: mg_neon_climb_2 mg_mythical_course jb_overcore_v5 Winter_Warfare surf_10xinferno_rem surf_4fun_2016_v1 surf_mesa_aether mg_fred_all Jak zwykle dzięki za propozycje i zapraszam do składania dalszych Pozdrawiam Remzo.
 19. Przyznam szczerze, że jest to ostatnio jeden z najbardziej sensownych kandydatów na administratora i gdybym nie miał wątpliwości, pozwoliłbym sobie przyjąć go od ręki, ale... Timona ciężko nie znać, ponieważ na Placu Zabaw przewija się już od paru lat - zarówno tym na cs:go jak i cs:s, jednakże jego aktywność na serwerze nie jest jakaś imponująca (~>click<~). Ma on co prawda kilka dłuższych "zrywów", jednak skoro powiedzieliśmy sobie "KONIEC!" z administratorami widmo, to chciałbym aby kandydat zastanowił się, czy na pewno ma czas i chęci wspomóc serwer - tak szczerze, wybiegając w przyszłość dłuższą niż 2 tygodnie. Jeżeli po zastanowieniu się, okaże się, że decyzja odnośnie kandydowania nie zmieniła się, to nie widzę żadnych przeciwwskazań aby Timon został administratorem serwera Plac Zabaw. Pozdrawiam Remzo.
 20. Witam Możliwość ustawienia avatarów została celowo wyłączona dla użytkowników, ponieważ swego czasu pod postacią zdjęcia można było wstrząsnąć złośliwy kod rozwalający bazę uprawnień. Jeżeli tylko potwierdzę, że takie szkodliwe działanie zostało załatane, to przywrócę wspomnianą funkcjonalność. Pozdrawiam Remzo
 21. @Rosołek Ty chyba lekko niepoważny jesteś. Nie chcę powtarzać tego samego, więc przeczytaj post @DragonFly i zastanów się. Regulamin serwera jest po to aby go przestrzegać, a nie po to by sobie był. Wymieniony punkt w tym temacie ma służyć przede wszystkim administracji, a także graczom... Jak mam się do niego niby odezwać gdybym chciał mu zwrócić uwagę, bądź po prostu wybrać? "Górna-kreska-backslash-podłoga-minka uśmiechnięta-podłoga-slash-górna-kreska" ??? Tak jak DragonFly napisał, takie coś od biedy można sobie dać po nicku czy gdziekolwiek indziej, ale nazwa gracza ma być czytelna! Pozdrawiam Remzo.
 22. 17.03.2017 - Dodana opcja wyboru jakości skina (!ws -> Select quality) - Dodane skiny z kolekcji Spectrum Case
 23. 2016-04-26 - startujemy oficjalnie z nowym działem Placu Zabaw na CS: GO - dodanie komendy !rs / !resetscore na mapach typu surf - dodanie komendy !mapmusic zatrzymującą muzykę na mapie
 24. Ban zdjęty. Przewinienie, przewinieniem, ale jako administratorzy powinniście wytłumaczyć graczowi, dlaczego to jest złe a nie od razu karać takimi banami... Zresztą... 4 osoby zabite i ban na tydzień??? Pozdrawiam...
 25. Korzystając z prawa do wypowiadania się w zamkniętych tematach informuję grzecznościowo, że jeżeli ktoś będzie rozpowszechniał moje dane otrzyma pgaga i/lub pmuta. Ostro? Owszem, ale skoro nie rozumiecie, że nie życzę sobie aby 10latkowie zapraszali mnie na fb do znajomych to przykręcę śrubkę na całego. Nie wiem... Podobam wam się, że się tym tak podniecacie? Fyi nie gustuje w kategorii dziecęcej , ani też w dziewczynkach poniżej 18 roku życia, więc w jakim celu dodajcie mnie nie do znajomych? Nie jesteśmy znajomymi i pewnie nigdy nie będziemy, więc pytam się po co? Wkurza mnie niesamowicie, że osoby które deklarują posiadanie ośrodka myślącego, zachowują się gorzej niż koty, które stosunkowo ciężko nauczyć, że czegoś nie wolno. Kto wie, ten wie - możecie sobie wydrukować zdjęcie i patrzeć na nie godzinami, ale po raz kolejny piszę, że nie życzę sobie rozpowszechniania moich danych. I poważnie, radzę nie eksperymentować, bo litości nie będzie. Polecam rozesłać tę wiadomość osobom do których nie docierają proste słowa. Powiedzmy, że axorkowi jeszcze się upiekło i możecie mu ściągnąć karę - niech stracę. Natomiast od pojawienia się tej wiadomości na forum lecą kary. Możecie przekazać na serwerze, że zły remzo się wkurzył i wycisza "za nic". Pozdrawiam Remzo