Skocz do zawartości

Remzo

Admin Forum
 • Zawartość

  1701
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  25

Zawartość dodana przez Remzo

 1. Witam Super Map Chooser, w skrócie SMC - tak nazwałem nowy system zajmujący się głosowaniem na następną mapę, w którego skład wchodzi automatyczne głosowanie na następną mapę, rockthevote oraz nominowanie map poprzez komendę nominate. Nad pluginem tym pracowałem od dłuższego czasu, jednakże dopiero dzisiaj w nocy mogę powiedzieć, że jest gotowy. Niweluje on problemy: - lag podczas uruchomienia głosowani na następną mapę - lag po wpisaniu komendy nominate i wybraniu grupy map - niewykluczanie map, pomimo ustawionego limitu Tak jak zaznaczyłem powyżej, plugin ten pisałem w zasadzie od podstaw korzystając jedynie ze szkieletu działania podstawowego głosowania dostarczonego wraz z SourceModem, dlatego zdaję sobie sprawę, że mogą występować błędy oraz niedociągnięcia, które nie udało mi się wyłapać. W związku z tym proszę wszystkich graczy o poinformowanie mnie w tym temacie o błędach wraz z opisem!!! oraz ewentualnych sugestiach. Pozdrawiam Remzo.
 2. [Plugin] Super Map Chooser

  Trafiłeś idealnie z diagnozą. Zupełnie umknęło mi uwadze, że inaczej mapa nazywa się w mapcycle a inaczej rzeczywiście. Aż dziwne, że serwer potrafił sobie z tym poradzić. Nazwa mapy w liście map została zmieniona na poprawną, czyli de_westwood_csgo_v2 i powinno śmigać. Dzięki @Rzuf za zgłoszenia! Pozdrawiam Remzo.
 3. [Plugin] Super Map Chooser

  Jak się okazało problem dotyczył wszystkich map znajdujących się w kategorii MISC, czyli obecnej INNE. Błąd zdiagnozowany i poprawiony. Niby by się dało, ale jest przy tym sporo roboty na którą potrzeba duuużo czasu. Pozdrawiam Remzo.
 4. [Plugin] Super Map Chooser

  Racja, tak było. Akurat zmiana tego, to kwestia ustawienia w pliku konfiguracyjnym, więc przestawione. Nie do końca jest to błąd, a założenie, że skoro gracze nie wybrali mapy, to znaczy, że w głosowaniu nie było mapy, która by ich zainteresowała, dlatego lista nominowanych map jest zerowana i gracze mogą "od nowa" nominować mapy do głosowania, które odbędzie się później. Czy takie rozwiązanie wam odpowiada? Czy może zrobić tak jak było wcześniej, że lista map nominowanych nie zmienia się aż do końca mapy? Wybierajcie i dyskutujcie. Nie jest to w żaden sposób związane z głosowaniem na mapę, ale przyjrzę się problemowi. 80% Zmienione na stare 60% W chwili obecnej liczba map wykluczona z głosowania wynosi 20. O ile nie nastąpi restart serwera (bo wtedy licznik się zeruje, aczkolwiek może uda mi się coś na to poradzić w dalszym rozwoju pluginu) daną mapę będzie można zagrać dopiero po upływie 8 godzin - myślę, że wystarczy. Odnośnie tego de_westwood, którego można ciągle nominować. Tyczy się to tylko tej mapy? Czy dzieję się to również na innych? Pozdrawiam Remzo.
 5. Dziennik pokładowy

  05.08.2017 - Zmiana czasu rundy na surf_ oraz de_ z 3:00 na 2:30 - Podłożenie bomby możliwe na mapach surf_ oraz de_ dopiero po upływie 30 sekund - Dodany plugin informujący i karający gracza, który za wcześnie podłoży bombę - Zmieniony system głosowania na następną mapę (Uwagi tutaj!!)
 6. 2016-04-26 - startujemy oficjalnie z nowym działem Placu Zabaw na CS: GO - dodanie komendy !rs / !resetscore na mapach typu surf - dodanie komendy !mapmusic zatrzymującą muzykę na mapie
 7. [PERMBAN] kamil\\\

  No cóż... wszystko jasne. Zarówno kamil jak i bonku są to stali gracze, doskonale zdawali sobie sprawę z konsekwencji swoich działań, wiec nie widzę tutaj niczego co by działało na ich korzyść. Dodatkowo nie widać oznak jakiejkolwiek skruchy, co dodatkowo negatywnie wpływa na zasadność odwołania. Jedyne co może pomóc to przeproszenie ów administratora i prosić go o skrócenie, anulowanie kary - oczywiście jeżeli poczuwacie się do winy, bo jeżeli według was wszystko jest ok, a ban jest "za nic" to możecie już teraz opuścić forum i nie pisać żadnej treści. Pozdrawiam Remzo.
 8. [PERMBAN] kamil\\\

  Hm... w zasadzie nie wiem jak to skomentować. Czy mógłbym prosić o szersze opisanie zaistniałej sytuacji? Czy w tym przypadku poleciały permy tylko i wyłącznie dlatego, że gracz ustawił sobie w nicku imię jakiegoś gracza i był to administrator? O co tu właściwie chodzi? Pozdrawiam Remzo.
 9. Czy ten PC będzie w ogóle działał?

  Szczerze bałbym się podłączać 1080 do takiego zasilacza - do wymiany np. na ten https://www.komputronik.pl/product/176486/chieftec-gps-600a8.html Radiator wybrałeś taki, że prawdopodobnie niczym nie różni się od boxowego - nie warto kupować. Wspomniany wyżej Fortis 3 podołała schodzeniu tego procka. Osobiście używam Noctua NH-d14, ale to już koszt znacznie większy (jak i samo chłodzenie :D). Te pamięci to po prostu kupa, nie zagłębiając się w szczegóły polecę te https://proline.pl/pamiec-hyperx-2x4gb-ddr4-2133-non-ecc-cl14-fury-hx421c14fbk2-8-p940597 aczkolwiek 8 GB Ramu hm... dobra, zawsze możesz dokupić drugi taki zestaw. Nagrywarka zbędna, system instalujesz z pendrive, ale jak koniecznie chcesz to sobie kup. Ja byłem kiedyś na tyle głupi, że kupiłem i od nieużywania się zastała i nawet nie wysuwa się tacka
 10. Witam. W tym temacie możecie zgłaszać propozycje map do dodania na serwer. Linki do map muszą być z Workshop (~>Click<~) oraz nie mogą powtarzać się z obecnymi na serwerze. Kolekcja map, która używana jest na serwerze znajduję się pod tym linkiem: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=786494819 Pozdrawiam Remzo.
 11. ODWOŁANIE stachu

  Witam Jeżeli chodzi o moje zdanie na ten temat, to raczej nie ma ono nic do znaczenia, albowiem nie znam gracza na tyle aby ocenić, czy wcześniejsze odbanowanie sprawi, że zmieni on swoje zachowanie na lepsze. Byłem świadkiem zaistniałej sytuacji i szczerze mówiąc byłem zdziwiony, gdy podczas spokojnej rozgrywki przeczytałem na admin czacie "chwdp adminom" - tak ni z gruszki ni z pietruszki. Patrząc na historię banów Stacha, która na jego korzyść nie jest długa można by warunkowo zdjąć bana, jednakże tak jak w przypadku innych innych łobuzów, każde następne przewinienie skutkować będzie powrotem blokady. To jest moje zdanie, ostateczną decyzję pozostawiam Wam. Pozdrawiam Remzo.
 12. [ban] Asko

  Witam. Teraz sprawa wygląda całkiem inaczej. Bana nie dostał za bawienie się przyciskami, ale dlatego, że swoim postępowaniem doprowadził do tego, że gracze znaleźli się pod podłogą, co jak najbardziej podchodzi pod paragraf. Następnym razem polecam dokładnie podawać powody banów, a gdy już dojdzie do tematu na forum proszę o dokładne opisywanie sprawy, gdyż z "trzeciej" osoby wygląda to zupełnie inaczej. Pozdrawiam Remzo.
 13. [ban] Asko

  Za to, że klikał przyciski, które są częścią mapy i ogólnodostępne dla każdego kto przeszedł mapę? Super.
 14. [ban] Asko

  @Dezyl, bawienie się przyciskami, jest równoznaczne z bugowaniem? Bo wychodzi na to, że chyba nie rozumiem powodu. Za co konkretnie, za jaką sytuację został ukarany? Pozdrawiam Remzo.
 15. [ban] Asko

  Witam Przepraszam bardzo, ale sądzę, że w przypadku tej sprawy nikt nie zadał sobie trudu aby oglądnąć demko, które ewidentnie wykazuje, że Asko bawił się guzikami, które były dla niego dostępne i mógł nimi sterować platformami. Kilka osób wpadło pod podłogę? Zanim ktoś to o tym wspomniał, Asko już miał bana, także temat zostawiam otwarty, a chętnych obejrzeć demko odsyłam do linku: http://dema.strefagier.com.pl/demos/game2/demos/2017/07/05/auto-20170705-1515-workshop_504216463_surf_xiv_csgo_fix.tar.bz2 (ostatnia runda) Pozdrawiam Remzo.
 16. Coś tu chyba raczej troszke delikatnie w c*******j nie gra :)

  Witam Nie bardzo rozumiem waszego oburzenia, albowiem Jesus chce tylko aby gracze na serwerze darzyli szacunkiem, a nie wyzywali się od takich czy innych - nawet w "żartach". Nie rozumiecie, że to co dla kogoś jest żartem, dla innego gracza może znaczyć zupełnie co innego - tyle. Jesus w końcu postanowił coś z tym zrobić i wielkie halo, bo jeden i drugi dostali mute'a. Było zebranie administracji w sobotę, pewne sprawy zostały poruszone i ustalone, więc czas na działanie. Od samego narzekania i gadania jeszcze nikt nie wyzdrowiał, a serwer zdecydowanie potrzebuje leczenia. Nawet jeżeli podejmowane teraz działania sprawią, że populacja na serwerze się zmniejszy to wiem, że w przyszłości zaowocuje to zdrową i miłą rozgrywką. Nie wiem jak to do końca z tym używaniem wulgaryzmów, o które się tutaj spieracie, jednakże osobiście uważam, że jeżeli ktoś sobie rzuci panią do towarzystwa co jakiś czas to nic wielkiego się nie stanie. Co innego w przypadku gdy słowa takie kierowane są do innego gracza - zachowanie takie powinno zostać ukarane odpowiednią długością mute'a / gaga. Pozdrawiam Remzo.
 17. [skarga] Blodi9

  Ehh... zakończę tę farsę. Dwóch graczy, którzy namawiali do bezpodstawnego głosowanie o bana na innego gracza dostali karę surowszą z oczywistego względu. Osobiście dziwię się, że i tak zostali potraktowani według mnie zbyt łagodnie, albowiem wbrew temu co napisał Heroes nie zależy nam kompletnie na graczach, którzy świadomie łamią regulamin i wprowadzają negatywną atmosferę na serwerze. Szczerze i z całą odpowiedzialnością informuję, że wolę wyłączyć serwer z braku "ogarniętych" graczy, aniżeli trzymać go dla bandy marnych trolli. Nic nas ten serwer nie kosztuje (oprócz tokenów - podziękowania dla donatorów), nic również z niego nie zarabiamy, więc na prawdę nie będziemy przymykać oka na naganne zachowania, żeby na siłę utrzymać wysoki ranking na gametrackerze. Zdecydowanie bardziej wolimi nawet garstkę, fajnych ludzi, aniżeli bandę łobuzów, ponieważ to przede wszystkim dla tej pierwszej grupy jest ten serwer. Blodi zachował się poprawnie. Wiedział z relacji poszkodowanego, że taka sytuacja miała miejsce, upewnił się korzystając z dostępnych mu źródeł i wymierzył karę - jak widać słuszną, czego nikt nie podważa. Nie wiedział natomiast co zrobić z graczami, którzy dali się podpuścić, więc zasięgnął wiedzy u starszego stopniem kolegi - znowu poprawne zachowanie. Nie "olał" tematu, tylko wolał się dopytać aniżeli popełnić gafę, wszystko tak jak powinno być. 20 minut ma być jakimś argumentem? Hah. Pozdrawiam Remzo.
 18. Propozycje i odpowiedzi

  Witam. Kwestia możliwości technicznych to jedno, a kwestia realizacji to drugie. W chwili obecnej nie dysponuję wolnym czasem, który pozwalałby mi na wprowadzenie tak szerokich zmian na serwerze. Nie jestem również w stanie określić kiedy będę mógł coś wprowadzić, albowiem wdrążenie od podstaw środowiska wirtualizacyjnego w pracy pochłania wiele godzin. Pozdrawiam Remzo.
 19. [skarga] CRISS

  Dodam tylko, że tak, opłacało się pisać skargę albowiem według regulaminu bezpodstawne używanie komend jest zabronione i jeżeli jakikolwiek gracz jest poszkodowany ma prawo a wręcz powinien czuć obowiązek zgłosić nadużycie. Pozdrawiam Remzo
 20. Monitor

  Jeśli sprzęt masz naprawdę mocny i kupujesz go pod stricte pod csa to zainteresuj się monitorem 144Hz. Płynność obrazu jest zniewalająca i na pewno żałować nie będziesz. Jednak takie monitory są już droższe od zakładowego budżetu, więc pewnie odpada. Z drugiej strony monitor kupuje się raz na parę lat, więc może lepiej poczekać? Decyzja należy do Ciebie. Pozdrawiam Remzo
 21. Monitor

  Witam Do 800 złoty, jak najbardziej polecam ten monitor: https://www.morele.net/monitor-iiyama-g-master-black-hawk-ge2488hs-b2-649008/ Posiadam go osobiście jako drugim w komplecie z "tym samym" monitorem, tylko 144Hz. Bardzo dobre kolory jak na TNkę, szybki (1ms), regularne podświetlenie matrycy, głęboka czerń, masa ustawień w menu. Jednym słowem - polecam! Pozdrawiam Remzo.
 22. Monitor, kable.

  "Zrestartuj pc i wybierz właściwe urządzenie bootowalne". Oznacza to tyle, że skoro kupiłeś nowy komputer to dysk masz pusty - musisz zainstalować system. W monitorze są wejścia, w pc wyjścia, więc dlaczego chcesz podłączać więcej niż 1 kabel? Monitor podłącz przez DVI (biała końcówka) lub HDMI (płaskie wtyki), są to wejścia/wyjścia cyfrowe, czyli lepsze.
 23. Głosowanie na czas trwania mapy

  Nie jest to możliwe do zrealizowania ze względu na specyfikę serwera csgo.
 24. Paintball CS GO

  Serwer w podstawowej konfiguracji jest już odpalony. Wkrótce zrobię dział na forum, w którym będzie można składać propozycje odnośnie ewentualnych poprawek czy nowych ficzerów. Tymczasem możecie wypowiadać się tutaj, a adres serwera to: 193.110.121.72 Pozdrawiam
 25. Paintball CS GO

  Zgadza się, serwer jest w obecnej chwili wyłączony, ponieważ muszę poprawić jeszcze kilka rzeczy. Siedzę w robocie do 19, więc do tego czasu wszystko powinno śmigać
×