Skocz do zawartości

Remzo

Admin Forum
 • Zawartość

  1776
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  34

Zawartość dodana przez Remzo

 1. Witajcie W tym temacie proszę zgłaszać mapy, które według was powinny zostać usunięte z serwera. Chodzi tu głównie o mapy "słabe", zbugowane, bądź niedostosowane do typu serwera. Propozycje należy składać według poniższego wzoru. Pozwoli mi to na weryfikacje i podjęcie odpowiednich kroków. Nazwa mapy: Powód: Pozdrawiam Remzo.
 2. Witam. W tym temacie możecie zgłaszać propozycje map do dodania na serwer. Linki do map muszą być z Workshop (~>Click<~) oraz nie mogą powtarzać się z obecnymi na serwerze. Kolekcja map, która używana jest na serwerze znajduję się pod tym linkiem: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=786494819 Pozdrawiam Remzo.
 3. [Permban] Łσś △мσиѕτєяєQ△

  My też nie mamy czasu, ban pozostaje.
 4. [Permban Mimi] Odwołanie

  To ja tobie wylosuje, ale bana i twój szczęśliwy numerek to perm. Pozdrawiam Remzo.
 5. Crashe serwera

  I znowu ten jb_moonjail, który pojawia się w zdecydowanej większości zgłoszeń. Zdejmuję go z mapcyclu tymczasowo. Pozdrawiam Remzo.
 6. Mapy do usunięcia/poprawy

  Nazwa mapy: mg_elijahs_course Powód: Mapa generuje mega spam (ok 20 wiadomości na 1 sekundę) w konsoli serwerowej "Teleport trigger 'retryX' cannot find destination named ''!" // Mapa usunięta
 7. Może by tak zmienić typ serwera?

  @DragonFly jestem jak najbardziej za. Serwer typowo surf nie jest zbyt ciężki do utrzymania, więc jeżeli wszystko uda się dobrze skonfigurować, to jedynie będzie trzeba wprowadzać okresowe patche sourcemoda, metamoda i aktualizować mapy o nowsze pozycje. Musimy się ugadać najlepiej na TeamSpeaku na krótką rozmowę i myślę, że po ustaleniu szczegółów moglibyśmy ruszać. Myślę, że czwartek/piątek możemy się zgadać - po 17 jestem dostępny. Pozdrawiam Remzo.
 8. Crashe serwera

  Witam W chwili obecnej jedno jest pewne. Hot potato crashuje serwer za każdym razem, więc zostaje wyłączone do czasu wprowadzenia fixa. Z waszych zgłoszeń wynika również, że większość crashy tyczy się map typu JAIL, więc wina może leżeć po stronie pluginu zarządzającego jailem. Tak czy siak, kontynuujcie zgłaszanie crashy, ponieważ może dla was może wydawać się to bezcelowe, lecz mi znacznie pomagają ustalać przyczyny. Dzięki! Pozdrawiam Remzo.
 9. Dziennik pokładowy

  05.12.2017 - Nowe mapki (~click~) - Nowe modele na mapach deathrun/course (~click~) - Komenda !rs (resetscore) dostępna tylko dla użytkowników grupy Steam Plac'Zabaw (!grupa - w grze) - Zabawa Hot Potato zostaje wyłącza z powodu generowania crashy
 10. 2016-04-26 - startujemy oficjalnie z nowym działem Placu Zabaw na CS: GO - dodanie komendy !rs / !resetscore na mapach typu surf - dodanie komendy !mapmusic zatrzymującą muzykę na mapie
 11. Nowe modele postaci.

  Witam Ponieważ temat jest trochę nieaktualny, powyższe propozycje nie zostały wzięte pod uwagę, a na serwerze pojawiły się 4 nowe modele na mapach typu course i deathrun: - Santa Claus - Santa Girl - Jack Frost oraz bonus dla adminów za dobrą robotę: Donald Trump Pozdrawiam Remzo.
 12. Propozycje map

  Witam W dniu dzisiejszym zostały dodane następujące mapy spośród zaproponowanych powyżej: // Jail ba_jail_farmville // Deathruns deathrun_dunnington deathrun_portal_tw_v1_fix deathrun_sonic_shpdr dr_minecraft // Course mg_bob2 mg_devils_course_csgo mg_elijahs_course mg_gavle_course_v5 mg_kohztec_course mg_legodeplay_course_v3 mg_morceau mg_oaks_course_pz mg_oaks_laboratory_fix_pz mg_princess_circlecourse_x3 mg_ragecrew_course_v3 mg_saw_4_fixed // Multigames mg_16_battles_csgo mg_alex_multigames mg_fun2_multigames_csgo mg_just_multigame_v2c // Surfs surf_badlands_r2_pz surf_leftoverparts_pz surf_melons_pz surf_ny_platinum_pz surf_thriller_pz // Inne mg_polar_panic_go Zapraszam do testowania nowych map, zgłaszania ewentualnych błędów i oczywiście do zgłaszania kolejnych propozycji map. ------------------------------- Jako ciekawostka, w chwili obecnej znajduje się na serwerze w sumie 193 mapy, w tym: - jaile: 35 - multigames: 29 - course: 64 - deathrun: 25 - surf: 33 - inne: 7 Także następnym razem, kiedy przyjdzie wam na myśl narzekać, że Remzo nie wrzuca nowych map, może zastanówcie się dlaczego tak jest. Macie niemal 200 map do dyspozycji, a nie gracie ich z niewiadomego powodu, a jeżeli powód się znajdzie np. "słaba mapa", błędy, to zamiast ją zgłosić do wywalenia by zostawić miejsce na inne, to przyjmujecie bierną postawę. Nie jestem w stanie przecież skontrolować tych wszystkich map bez waszej pomocy nie grając na serwerze, prawda? Może ciut więcej współpracy? Dziękuję... Do celu zgłaszania wadliwych map utworzyłem nowy temat: http://strefagier.com.pl/index.php?/topic/14988-mapy-do-usunięcia/ Pozdrawiam Remzo
 13. [skarga] ツMonstereQツ

  Witam Biorąc pod uwagę prośbę gracza MonstereQ (patrz spoiler) oraz historię kar, stwierdzam, że należy mu się dłuższy wypoczynek od czatu pisanego i nagradzam go wyciszenie na okres 2 tygodni - teraz to dopiero będzie ci się nudzić Całość: http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=chathistory&player=136&page=2 Radzę dobrze wykorzystać odpoczynek i zastanowić się nad swoim zachowaniem. Pozdrawiam Remzo.
 14. [Permban] Asko

  Eh... i pomyśleć, że byłem za odbanowaniem tego szkodnika. Wyszło szydło z worka i czarno na białym widać intencje tego śmiecia wobec społeczności serwera Placu Zabaw. Śmiecia, bo inaczej nie można nazwać kogoś, kto dąży do tego aby zaszkodzić serwerowi, ale nie martw się - twoje konta będą banowane, to na prawdę nie stanowi dla nas problemu, a ja się będę cieszył, że tracisz czas/pieniądze na takie coś. Może Asko warto abyś wybrał się do psychiatry? To co robisz na prawdę nie jest normalne, ale przy odrobinie chęci może się z tego wyleczysz. (Nie)Pozdrawiam Remzo.
 15. [Permban] Asko

  Okay, żeby niepotrzebnie nie zapychać bazy zbędnymi postami napiszę krótkie podsumowanie. Gracz Asko otrzymał warunkowo unbana, po tym jak został ukarany między innymi za wykorzystywanie błędów mapy. W trakcie załatwiania formalności związanych ze zdjęciem bana ostrzegłem gracza na Steamie, że jeżeli będzie rozrabiał to ban powróci - na co też przytaknął. Nie minęły nawet 3 dni, a ów gracz postanowił pokazać, że w dupie ma dane słowo, regulamin i administratorów, oraz po raz kolejny wykorzystać bug mapy. Niby przewinienie stosunkowo niewielkie i każdy inny gracz zostałby ukarany krótszym banem, jednak Asko otrzymał bana między innymi za ten czyn i obiecał poprawę. Nie wiem co trzeba mieć w głowie, aby w tak krótkim czasie powtórzyć swój czyn i jeszcze się dziwić odnośnie powodu bana - poważnie. Nam, administratorom wyczerpał się już kredyt zaufania i więcej żadnych szans nie będzie. Umowa była prosta, nie wywiązałeś się, więc żegnamy. P.S Do wszystkich "wojowników" w obronie Asko. Jeżeli pomimo mojego wyjaśnienia w dalszym ciągu będziecie bronić tego gracza, to znaczy, że z waszym samodzielnym myśleniem jest zdecydowanie coś nie tak. Pozdrawiam Remzo.
 16. [Permban] Asko

  Robię unlocka i chcę tutaj, w tym temacie wyjaśnienie tej sytuacji od początku do końca, zarówno jednej jak i drugiej strony. Chcę by w tym temacie było dokładnie napisane za co został zbanowany gracz, zamiast chamsko zamykać temat z powodem, który niewiele mówi. @pomidor™, @Toshikao20 - nie zachowujcie się jak dzieci. Pozdrawiam Remzo.
 17. [Plac Zabaw] Snetry

  Witam Podanie na chwilę obecną nadaje się tylko i wyłącznie do odrzucenia co też robię. Osoba kandydująca na administratora nie może pomagać i maskować przewinienia "znajomych" co pokazuje, że nie jesteś bezstronny, a administrator taki musi być. Dodatkowo w chamski sposób zachowałeś się głosząc, że to koniec placu zabaw, działając przy tym na szkodę serwera po czym straciłeś administratora. Niby przeprosiłeś, dzięki czemu nie otrzymałeś bana, lecz na administratora to Ty się kompletnie nie nadajesz, a już na pewno nie w najbliższym czasie. Co znaczy "jr"? Doskonale wiem i jest to kolejny powód dla którego podanie o administratora odrzucam. Pozdrawiam Remzo
 18. [Permban] Axy3r

  Witam Aby niepotrzebnie nie trzymać w niepewności od razu rozpatruje, oczywiście negatywnie. Jako argumentacja niech będzie powyższy post IceTea, w skrócie wyjaśnia powód. Pozdrawiam Remzo
 19. [PERMBAN] Donald Tusk

  Skoro tylko tak proste przekazy docierają do Twojej osoby to niech i tak będzie, a żeby nie marnować więcej miejsca w bazie danych temat zamykam. Pozdrawiam Remzo.
 20. [PERMBAN] Donald Tusk

  Witam Niestety, ale w Twoim przypadku nie mogę dać Ci kolejnej szansy, zbyt wiele napsułeś krwi graczom, a przede wszystkim administratorom abym pozwolił byś wrócił na serwer. Swoje szanse miałeś, po żadnej nie wykazywałeś ani grama skruchy czy tez poprawy, więc stąd odmowa. Pozdrawiam Remzo.
 21. [Permban] Asko

  Witam Mocą nadaną mi przez wodza sprawiam, że otrzymujesz ostatnią szansę na poprawę swojego zachowania. Niech temat Ci o tym przypomina, albowiem traktuje go jak swego rodzaju umowę - będziesz się źle zachowywał i wylecisz z banem tym razem bez możliwości napisania odwołania, także zastanów się dwa razy zanim postanowisz coś napsocić, gdyż jak wiesz na serwerze zapisywane są demka i wystarczy mała informacja i Twoja kariera zakończy się. Mam nadzieję, że tą ostatnią szansę wykorzystasz mądrze. Pozdrawiam Remzo.
 22. [PERMBAN] kamil\\\

  Witam Mocą nadaną mi przez wodza sprawiam, że otrzymujesz ostatnią szansę na poprawę swojego zachowania. Niech temat Ci o tym przypomina, albowiem traktuje go jak swego rodzaju umowę - będziesz się źle zachowywał i wylecisz z banem tym razem bez możliwości napisania odwołania. Pozdrawiam Remzo.
 23. Propozycja usunięcia rankingu z Jaili

  Szczerze? Totalnie bez sensu - tak samo jak traktowanie na poważnie rankingu na mapach typu jail. Sprawi to tylko, że zamiast skupić się na prowadzeniu jaila wykorzystując dostępne na mapach zabawy, które w dużej mierze zabijają automatycznie ludzie będą na siłę starać się zabić ctków/terrorystów dla "rankingu". Nie widzę tego kompletnie.
 24. Propozycja usunięcia rankingu z Jaili

  Uhm, a niby na jakiej zasadzie miałoby to działać? Opisz dokładną zasadę działania jakbyś to widział. Pozdrawiam Remzo.
 25. Propozycja usunięcia rankingu z Jaili

  Well... Kiedyś rozwodziłem się już na ten temat i w skrócie powtórzę raz jeszcze. HlstatsX na serwerze Placu Zabaw służą przede wszystkim jako źródło informacji o aktywności gracza pod względem czasu spędzonego, historii nicków czy też aktywności na czacie - reszta, czyli ranking sam w sobie jest nie ważny. Dodatkowo, HlstatsX działają na zasadzie automatycznej analizie logów serwerowych, więc po prostu nie ma możliwości wyłączenia części rankingowej bez wyłączenia wspomnianych przeze mnie funkcjonalności. Pozdrawiam Remzo
×