Remzo

Admin Forum
 • Ilość dodanej zawartości

  1623
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  15

Zawartość dodana przez Remzo

 1. Witam. W tym temacie możecie zgłaszać propozycje map do dodania na serwer. Linki do map muszą być z Workshop (~>Click<~) oraz nie mogą powtarzać się z obecnymi na serwerze. Kolekcja map, która używana jest na serwerze znajduję się pod tym linkiem: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=786494819 Pozdrawiam Remzo.
 2. Map do dodania wciąż mało, więc skupiłem się na usunięciu nieprawidłowo działających. I tak, z serwera zniknęły: jb_obama_v5_beta mg_creative_multigames surf_portal_fix deathrun_gamefusion_v1b Pozdrawiam Remzo.
 3. 2016-04-26 - startujemy oficjalnie z nowym działem Placu Zabaw na CS: GO - dodanie komendy !rs / !resetscore na mapach typu surf - dodanie komendy !mapmusic zatrzymującą muzykę na mapie
 4. 31.01.2017 - Dodane mapy, click - Aktualizacja bazowych pluginów serwera #Edit 31.01.2017 17:05 - Poprawiony plugin od noży niwelując spam w konsoli gracza
 5. Witacie Trochę propozycji map się nazbierało, więc przystąpiłem do wprowadzania zmian. Pamiętajcie, że proces dodawania map w cs:go poprzez workshop jest dość upierdliwy, dlatego update map wykonuję gdy nazbiera się większa liczba propozycji. Jeżeli chcecie więcej map związanych z mapami, piszcie śmiało w tym temacie - na pewno nie zostaniecie "olani" i wasza propozycja zostanie wzięta pod uwagę, a im większa liczba propozycji, tym szybszy update. W dniu dzisiejszym: - dodane deathrun_cb_egypt_csgo_v1 deathrun_gamefusion_v1b deathrun_spy_vs_spy deathrun_strangefactory_v2 jb_dust2_final jb_lego_jail_v8 jb_obama_v5_beta jb_overcore_v5 jb_parabellum_v2c jb_peanut_v3r jb_raspberry_v4 mg_creative_multigames mg_jump_obstacles_4_csgo mg_lt_glacier_csgo_v2 surf_10xinferno_rem surf_egypt_oasis-pb surf_legends_lite surf_megagreen_pb surf_mesa_aether surf_portal_fix surf_utopia_v3 surf_vegetables - zamienione de_eldorado_csgo_b3 => de_westwood_csgo - usunięte deathrun_rainbowland deathrun_halloween jb_freierhimmel_v4 ba_jail_knightfight_v4a - poprawione mg pauls teambattle_v3 - czas rundy wydłużony do 25 minut mg_sonic_islands_v3 - usunięte pistolety z eq gracza Pozdrawiam Remzo.
 6. Siberia v2 nie polecam, miałem i niestety po roku ciągłego użytkowania po kilka/kilkanaście godzin pady straciły swoje właściwości, przez co plastik zaczął uwierać w ucho. Chwilę później spalił się lewy przetwornik. Również jakość dźwięku w porównaniu do Superluxów była beznadziejna.
 7. Ze swojej strony polecam te słuchaweczki http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje/sluchawki/superlux-hd681-evo-v2/ Posiada już je 3 lata i w dalszym ciągu sprawują się doskonale zarówno w grach, podczas słuchania muzyki czy też oglądania filmów. Cena może wskazywać, że nie są warte uwagi, lecz to wszystko dzięki temu, iż nie ma dopisku "gaming" (i całe szczęście). Poleciłem je dwóm kolegom, kupili i są bardzo pozytywnie zaskoczeni, że w takiej cenie można kupić dobre słuchawki. Jest jeden mankament - jeżeli ktoś posiada dużą głowę, to ta "zawieszka" na głowę materiałowa potrafi się zerwać przy mocowaniu w muszli (jak w moim wypadku) i trzeba na nowo połączyć np. wykorzystując gumę, dzięki czemu zyskujemy również większą rozciągalność. Pozdrawiam Remzo.
 8. Temat trafia tam gdzie jego miejsce, czyli do kosza. Według tego co zostało tutaj napisane jakiekolwiek informacje na temat sprzętu są wiadome jedynie z ścisłych kręgach grupy armowców, więc albo przenieście sobie ten temat z kosza do działu army, albo napiszcie go tak jak należy. Pozdrawiam Remzo.
 9. 18.01.2017 - Dodana funkcjonalność, gdzie po nacelowaniu na zrobiony przez gracza spray (spray serwerowy, z menu !sprays) wyświetlana jest informacja, kto go namalował (ostatni namalowany przez danego gracza). - Wymienione round end sounds na nowe, click - Dodane mapki, click
 10. Witam. W dniu dzisiejszym zostały dodane następujące mapy: mg_mikis_multigames mg_enw_course mg_mythical_course mg_minecraft_multigames_v4 surf_4fun_2016 mg_beastmario_course_v1 MG_Princess_Multigames mg_pauls_teambattle_v3 surf_ski2_csgo Zachęcam pozostałych użytkowników oraz graczy do składania swoich propozycji map. W większości przypadków, o ile mapa nie jest zepsuta lub nie nadaje się z racji charakterystyki serwera propozycje zostają przyjęte i wprowadzone na serwer. Pozdrawiam Remzo.
 11. Witam. Dzięki za propozycje dźwięków. Ponieważ obecne na serwerze są już dosyć stare postanowiłem wymienić wszystkie na podane przez Ciebie utwory. Zapraszam pozostałych użytkowników do zamieszczania propozycji dźwięków na koniec rundy - dla przypomnienia: - max 7 sekund (równe!) - intro (zgłośnienie) i outro (zciszenie) - polecany program: Audacity Pozdrawiam Remzo.
 12. Witam. Kolega pewnie nie wiedział, ale nie ma możliwości wskazania w którym miejscu znajdować się ma kanał. Jest on tworzony chronologicznie względem daty rozpatrzenia podania o kanał. Pozdrawiam Remzo.
 13. Napisać 9 tematów to potrafisz, ale przeczytać regulamin działu i zrobić to tak jak powinieneś to już nie. Z wiadomych przyczyn odrzucam i wynagradzam warnem na forum. Pozdrawiam Remzo.
 14. 09.01.2017 - Na serwerze pojawiła się wersja beta pluginu od zmiany rękawic w 100% mojego autorstwa. Główna funkcjonalność dostępna jest pod komendą !gloves na czacie. W chwili obecnej plugin zawiera masę niedociągnięć, z którymi będę musiał sobie jakoś poradzić, aczkolwiek już możecie sobie zmieniać (o ile zadziała za którymś razem :P) wygląd rękawic. Na koniec w spoilerze zdjęcie
 15. Odpowiedź taka sama jak u twojego kolegi. Mam nadzieję, że zrozumiałeś dokładnie swój błąd i w przyszłości, szczególnie jako administrator nie odstawisz takiego numeru. Takie zachowanie zdecydowanie źle wpływa na wizerunek całej sieci. Pozdrawiam Remzo.
 16. https://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie To, że nie ma czegoś w regulaminie, nie znaczy, że nie jest zabronione. Jeżeli mama nie zabroni ci kraść, to oznacza, że bez konsekwencji możesz to robić? Nie, ponieważ obowiązuje również wyższe prawo, tak jak w tym przypadku netykieta. Ponieważ przeprosiłeś na swoje zachowanie, to unbana otrzymasz. Pozdrawiam Remzo.
 17. 03.01.2017 - Zmienione skiny postaci na mapach typu jail - Zaktualizowany motd - Dodany banerek SG na spectcie
 18. Nie jest to dokładnie ta wersja, którą podałeś, jednak z tego co pamiętam, obecna na serwerze działa lepiej. Co do drugiej propozycji... po co dwie takie same mapy różnice się kolorami? Bezsens. Pozdrawiam Remzo
 19. 13 godzin przegrane na serwerze, pierwszy raz wszedłeś na serwer dokładnie tydzień temu, 23 grudnia na 5 minut. Odrzucam z automatu. Zbyt krótki czas byś mógł poznać serwer, spróbuj ponownie za jakiś czas. Pozdrawiam Remzo.
 20. @Świrex, pewnie z racji późnej pory umknęło Ci małe słówko "pod" kanał. Przesuń kanał na odpowiednie miejsce gdy odczytasz wiadomość. Pod-kanał utworzony, przepraszam za zamieszanie. Pozdrawiam Remzo.
 21. Dodane: - surf_austinpowers_CTGOv2 - surf_fruits_pz - surf_forbidden_ways_reloaded_pz Pozdrawiam, Remzo
 22. Skoro mapy już są na serwerze , to temat uważam za rozwiązany i zamykam. Pozdrawiam Remzo
 23. Witam. Zapomniałem dopisać, że więcej map typu FFA nie będzie. Być może co jakiś dłuższy czas będę wymieniał na inne, lecz ich ilość nie podlega negocjacji. Od teraz proszę jak to robiliście dotyczchczas, o pisanie postów z propozycjami bez zbędnych dyskusji. Pozdrawiam Remzo. Też uważam, że 3 mapy FFA to już wystarczająca ilość, więc proszę mnie nie agitować na PW. Jesus.
 24. 11.12.2016 - Nowe mapki: ~>Click<~
 25. Zgodnie z obietnicą, nowe mapki: Jail MG Deathrun Surprise Ze względów organizacyjnych, obecny temat zamykam i tworzę nowy, w którym należy składać propozycję map do dodania. Pozdrawiam Remzo.