Remzo

Admin Forum
 • Ilość dodanej zawartości

  1609
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Remzo

 1. Witam. Kolega pewnie nie wiedział, ale nie ma możliwości wskazania w którym miejscu znajdować się ma kanał. Jest on tworzony chronologicznie względem daty rozpatrzenia podania o kanał. Pozdrawiam Remzo.
 2. Napisać 9 tematów to potrafisz, ale przeczytać regulamin działu i zrobić to tak jak powinieneś to już nie. Z wiadomych przyczyn odrzucam i wynagradzam warnem na forum. Pozdrawiam Remzo.
 3. 2016-04-26 - startujemy oficjalnie z nowym działem Placu Zabaw na CS: GO - dodanie komendy !rs / !resetscore na mapach typu surf - dodanie komendy !mapmusic zatrzymującą muzykę na mapie
 4. 09.01.2017 - Na serwerze pojawiła się wersja beta pluginu od zmiany rękawic w 100% mojego autorstwa. Główna funkcjonalność dostępna jest pod komendą !gloves na czacie. W chwili obecnej plugin zawiera masę niedociągnięć, z którymi będę musiał sobie jakoś poradzić, aczkolwiek już możecie sobie zmieniać (o ile zadziała za którymś razem :P) wygląd rękawic. Na koniec w spoilerze zdjęcie
 5. Odpowiedź taka sama jak u twojego kolegi. Mam nadzieję, że zrozumiałeś dokładnie swój błąd i w przyszłości, szczególnie jako administrator nie odstawisz takiego numeru. Takie zachowanie zdecydowanie źle wpływa na wizerunek całej sieci. Pozdrawiam Remzo.
 6. https://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie To, że nie ma czegoś w regulaminie, nie znaczy, że nie jest zabronione. Jeżeli mama nie zabroni ci kraść, to oznacza, że bez konsekwencji możesz to robić? Nie, ponieważ obowiązuje również wyższe prawo, tak jak w tym przypadku netykieta. Ponieważ przeprosiłeś na swoje zachowanie, to unbana otrzymasz. Pozdrawiam Remzo.
 7. 03.01.2017 - Zmienione skiny postaci na mapach typu jail - Zaktualizowany motd - Dodany banerek SG na spectcie
 8. Witam. W tym temacie możecie zgłaszać propozycje map do dodania na serwer. Linki do map muszą być z Workshop (~>Click<~) oraz nie mogą powtarzać się z obecnymi na serwerze. Kolekcja map, która używana jest na serwerze znajduję się pod tym linkiem: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=786494819 Pozdrawiam Remzo.
 9. Nie jest to dokładnie ta wersja, którą podałeś, jednak z tego co pamiętam, obecna na serwerze działa lepiej. Co do drugiej propozycji... po co dwie takie same mapy różnice się kolorami? Bezsens. Pozdrawiam Remzo
 10. 13 godzin przegrane na serwerze, pierwszy raz wszedłeś na serwer dokładnie tydzień temu, 23 grudnia na 5 minut. Odrzucam z automatu. Zbyt krótki czas byś mógł poznać serwer, spróbuj ponownie za jakiś czas. Pozdrawiam Remzo.
 11. @Świrex, pewnie z racji późnej pory umknęło Ci małe słówko "pod" kanał. Przesuń kanał na odpowiednie miejsce gdy odczytasz wiadomość. Pod-kanał utworzony, przepraszam za zamieszanie. Pozdrawiam Remzo.
 12. Dodane: - surf_austinpowers_CTGOv2 - surf_fruits_pz - surf_forbidden_ways_reloaded_pz Pozdrawiam, Remzo
 13. Skoro mapy już są na serwerze , to temat uważam za rozwiązany i zamykam. Pozdrawiam Remzo
 14. Witam. Zapomniałem dopisać, że więcej map typu FFA nie będzie. Być może co jakiś dłuższy czas będę wymieniał na inne, lecz ich ilość nie podlega negocjacji. Od teraz proszę jak to robiliście dotyczchczas, o pisanie postów z propozycjami bez zbędnych dyskusji. Pozdrawiam Remzo. Też uważam, że 3 mapy FFA to już wystarczająca ilość, więc proszę mnie nie agitować na PW. Jesus.
 15. 11.12.2016 - Nowe mapki: ~>Click<~
 16. Zgodnie z obietnicą, nowe mapki: Jail MG Deathrun Surprise Ze względów organizacyjnych, obecny temat zamykam i tworzę nowy, w którym należy składać propozycję map do dodania. Pozdrawiam Remzo.
 17. Mapy będą wrzucone dzisiaj w nocy, mogę obiecać to na 100%. Niestety z workshopem jest tak, że w momencie kiedy dodaję mapy do kolekcji, to serwer sam, automatycznie w momencie zmiany mapy pobiera wszystkie nowe. W tym czasie nie można wejść na serwer, dlatego też takie prace prowadzone są kiedy nie ma ludzi na serwerze. Pozdrawiam Remzo.
 18. 06.12.2016 Malutki update, polegający głównie na aktualizacji istniejących pluginów, a dodatkowo: - Najnowsze skiny broni na serwerze - Wrócił plugin od noży, jednak bez możliwości nałożenia skina (nadal trwają prace)
 19. 1. Forum przeznaczone jest do składania odwołań w sprawach: Ban Skarga na użytkownika 2. Dla porządku, każdy temat musi zostać opatrzony w jeden z poniższych tagów, dobrany w zależności od sytuacji. Dostępne są następujące tagi: [Ban] [Skarga] 3. Do złożenia odwołania od bana, niezbędny jest UniqueID, czyli identyfikator użytkownika. Można go znaleźć w programie TeamSpeak 3 wybierając kolejno: Settings -> Indentities lub też wciskając kombinację klawiszy CTRL+i. Bez tej informacji nie jesteśmy w stanie poprawnie zidentyfikować osoby, której tyczy się ban, dlatego też dla ułatwienia w spoilerze znajduje się zdjęcie ukazujące lokalizację UniqueID: 3. Temat pisany przez użytkownika musi zostać sporządzony według poniższego wzoru, w przeciwnym wypadku odwołanie zostanie usunięte, a użytkownik nagrodzony warnem. Informuję, że wystarczy skopiować odpowiedni kod i wkleić do nowego tematu. a) Odwołanie od Bana: b.) Skarga na użytkownika
 20. Siemanko Z dniem dzisiejszym (29.11.2016) został wprowadzony plugin, który na podstawie ilości punktów w rankingu HlstatsX przydziela rangi zgodnie z poniższymi progami: No Rank - 0 punktów Silver I - 2000 Silver II - 2500 Silver III - 3000 Silver IV - 3500 Silver Elite - 4000 Silver Elite Master - 5000 Gold Nova I - 6000 Gold Nova II - 7000 Gold Nova III - 8000 Gold Nova Master - 10000 Master Guardian I - 14000 Master Guardian II - 18000 Master Guardian Elite - 22000 Distinguished Master Guardian - 26000 Legendary Eagle - 30000 Legandary Eagle Master - 40000 Supreme Master First Class - 60000 The Global Elite - 100000 Na serwerze dostępna jest komenda !elo, dzięki której można sprawdzić swoją aktualną rangę i ilość punktów do następnej. Pragnę zaznaczyć, że liczba ta jak i ranga zaktualizuje się po zmianie mapy. Aby sprawdzić przyrost punktów na obecnej mapie można wpisać na czacie session. Polecenie to wyświetli menu z aktualnym rankingiem i statystykami sesji. Równie przydatna okazać się może komenda !eloinfo i !elohelp, która wyświetli w grze stronę z zawartością tego tematu Ranking dostępny na stronie http://hlsatstx.strefagier.com.pl w przyszłości nie będzie restartowany, w związku z tym co jakiś czas progi punktowe na poszczególne rangi będą zmieniane na bardziej wymagające. Zapraszam do dyskusji na temat wprowadzonej modyfikacji, gdyż jest ona w pełni mojego autorstwa i niewykluczone, że zawiera jakieś błędy, których nie udało mi się wyłapać. Jestem również otwarty na propozycje. Pozdrawiam Remzo.
 21. Witam. Ban zdjęty. Faktycznie, powinien się zdjąć automatycznie już dawno, niestety z powodu błędu tak się nie stało. Pozdrawiam Remzo.
 22. Zajmę się tym, jednak najwcześniej w niedzielę wieczorem. Odnośnie CT banów, mam zamiar stworzyć prostą stronkę z listą banów, by każdy gracz mógł sprawdzić za co i na jak długo został zablokowany. Pozdrawiam Remzo.
 23. Masz bana, nie masz prawa głosu.
 24. 23.11.2016 - usunięcie następujących map z powodu złego działania: - podmiana map: - dodanie zaginionego surf_dust2_2015_csgo do mapcycle - powrót do tickrate 64 z powodu braku wydajności silnika gry przy pełnym serwerze i tickrate 102,4 - zwiększony odstęp grania tego samego trybu do 2, tzn:
 25. Witam. Minęło 11 dni, a w dalszym ciągu nie widzę tutaj hordy ludzi, którym zależy na powrocie map FFA. Inicjatorem pomysłu wyrzucenia map byłem ja - z jednego prostego powodu. Serwer Plac Zabaw z zasady ma być serwerem 4FUN, gdzie grane są mody typu JAIL/MG/SURF/DR - mapy FFA tutaj totalnie nie pasują. Namiastkę zwykłego strzelania macie na surfach i na minimapach multigamesów. Dochodziło do paradoksów, że na serwer wbijały random osoby, specjalnie na mapki de_ a po jej zakończeniu wychodzili - nie o to chodzi. Jeśli chcemy by ten serwer funkcjonował jak dawny serwer za czasów CS: S musimy stworzyć mocną społeczność nastawioną na 4fun, inaczej to nie ma sensu. Przy okazji przypominam, że to właśnie forum jako główne medium służy do składania propozycji dotyczących rozwoju serwera. To, że gdzieś, coś powie na serwerze, nawet przy administratorze, nie jest w żaden sposób wiążący - pamiętajcie o tym. Zawsze tak było i mam zamiar się tego trzymać. Ma to wiele powodów, ale przede wszystkim pozwala administratorom skupić się na pilnowaniu porządku, który na prawdę ciężko jest utrzymać przy takiej ilości osób. Poza tym, dany pomysł może omówić większa liczba graczy, przez co łatwiej jest podjąć decyzję, czy jest to dobra zmiana. Pozdrawiam Remzo.