Skocz do zawartości

Remzo

Admin Forum
 • Zawartość

  1813
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  37

Zawartość dodana przez Remzo

 1. [PLAC ZABAW] ★BonkuByku★

  Witam Otóż nastaje wiekopomny moment, kiedy po 6 miesiącach i 15 dniach podanie zostanie rozpatrzone. Zastanawiacie się pewnie dlaczego tak długo? Nic nie dzieje się bez przyczyny. Kandydat @BonkuByku jest zwykłym graczem, który na serwerze gra już bardzo długo i niejednokrotnie spędza na nim wiele godzin. Niby super, ale... "zwykły gracz" - w tym tkwi problem. Kandydat nie wykazuje się niczym szczególnym, nie udziela się zbytnio na serwerze (przynajmniej kiedy ja jestem, chociaż mam potwierdzenie od innych administratorów, że przy nich również), nie wykazuje też zbytniej aktywności na forum, jeżeli chodzi o kwestię składania propozycji zmian. Nie jestem w stanie pozytywnie rozpatrzyć tego podania, dlatego też nie rozpatrywałem go, licząc na to, że coś się zmieni. Obserwowaliśmy @BonkuByku przez dość długi czas i na prawdę nie miałbym nic przeciwko temu, aby otrzymał administratora gdyby się tylko udzielał, prowadził jaile, próbować zrobić coś na plus serwera. Biorąc to wszystko pod uwagę, @BonkuByku Twoje podanie na chwilę obecną muszę odrzucić w końcu, lecz jeżeli weźmiesz sobie do serca uwagi, które przytoczyłem w tym poście i dalej będziesz chciał zostać administratorem, to zapraszam do złożenia podania za jakiś czas. Daj nam proszę powód, żebyśmy rozpatrzyli podanie pozytywnie, bo argument "nie robi nic na niekorzyść serwera - można mu dać admina", nie przemawia do mnie. Pozdrawiam Remzo.
 2. Witam. W tym temacie możecie zgłaszać propozycje map do dodania na serwer. Linki do map muszą być z Workshop (~>Click<~) oraz nie mogą powtarzać się z obecnymi na serwerze. Kolekcja map, która używana jest na serwerze znajduję się pod tym linkiem: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=786494819 Pozdrawiam Remzo.
 3. Memy z Placu.

  Uhm, chyba trochę odbiegliście od tematu.
 4. [PLAC ZABAW] Bochen

  Witam Zdecydowanie minął zbyt krótki okres czasu od twojego odbanowania i pamiętnego incydentu. Nie mówię "nie", natomiast na chwilę jest to zdecydowanie zbyt wcześnie. Jeżeli chcesz otrzymać szansę, musisz grać więcej i pozytywnie udzielać się w społeczności serwera. Pozdrawiam Remzo.
 5. Mraufetauder

  W takim razie podanie odrzucone. Pozdrawiam Remzo.
 6. Witajcie W tym temacie proszę zgłaszać mapy, które według was powinny zostać usunięte z serwera. Chodzi tu głównie o mapy "słabe", zbugowane, bądź niedostosowane do typu serwera. Propozycje należy składać według poniższego wzoru. Pozwoli mi to na weryfikacje i podjęcie odpowiednich kroków. Nazwa mapy: Powód: Pozdrawiam Remzo.
 7. Witam Jedyne co mogę zrobić, to wyłączyć votekick. Innej możliwości nie ma, albowiem autor pluginu porzucił rozwój, a ja chwilowo nie mam kompletnie czasu aby się tym zająć. Pozdrawiam Remzo.
 8. Dziennik pokładowy

  30.01.2018 - Dodane nowe mapki ~click~ - Usunięte mapy niespełniające limitu długości nazwy, co powoduje zawieszenie serwera ~click~ - Poprawiony plugin od restrykcji broni - SMC fixed index out of bound exception
 9. 2016-04-26 - startujemy oficjalnie z nowym działem Placu Zabaw na CS: GO - dodanie komendy !rs / !resetscore na mapach typu surf - dodanie komendy !mapmusic zatrzymującą muzykę na mapie
 10. Mapy do usunięcia/poprawy

  Usunięte zostały następujące mapy z powodu zbyt długiej nazwy. Długa nazwa powoduje zawieszenie się serwera. ba_cg_jail_electric_aero_v1_3 mg_crash_bandicoot_course_v1 mg_pauls_minecraft_course_v2 mg_unknown_v1_46_bonus_roomtest (mg_sandstorm_course) Pozdrawiam Remzo.
 11. Propozycje map

  Witajcie Dzięki za wszelkie propozycje mapek. Ze wszystkich zostały wybrane i przed chwilą dodane na serwer następujące pozycje: // Jail ba_cg_jail_electric_aero_v1_3 ba_jail_canyondam_v3a ba_jail_didihome_II_1 ba_jail_electric_vip_v3 ba_jail_fg_lockdown_v3 ba_jail_minecraftparty_v6 ba_jail_resurrection_go_v1b ba_jail_wakka jb_bravofinalv2 Jb_CenterCity jb_coldcampus_b1r jb_crazyjump_new_beta1 jb_fastness_beta01a jb_kniv_rainbow_v2 jb_milg_v2_b6 jb_oasis_beta_v4 jb_paradise_lost_fix jb_paradise_winter jb_sides_v1a jb_undertale_v1c // Deathrun deathrun_colors_wangon deathrun_duality deathrun_GoodGame_v3 deathrun_marioworld deathrun_minecraft_run18 deathrun_your_death10 dr_canyon dr_ecliptic_v2 dr_kniv_birl_v3_f2 dr_kniv_quake_v2 dr_oldschool // Course mg_30_progress_b mg_acrophobia_run_v1 mg_amaspace_course mg_ecliptic_v3 mg_harero_ mg_iceman_journey_beta1 mg_mythical_course mg_neofusio_v1 mg_savethebacon_course_v5 mg_saw_rfix_csgo mg_siberdev_fixed mg_space_course_csgo mg_synergize_course_v3 mg_yourstory // Multigames mg_lego_multigames_v8 mg_turvassa_multigames_csgo // Inne f4st_castle mg_football_csgo_v2_1_ws mg_tv_tower_ace Standardowo, zapraszam do zgłaszania propozycji dodania, bądź usunięcia map w specjalnym temacie w tym dziale. Dzięki wam na serwerze jest co raz to więcej nowych i lepszych map. Pozdrawiam Remzo.
 12. Memy z Placu.

  Kiedy masz słownych adminów @nonejm dzięki za kolację!
 13. Dziennik pokładowy

  28.01.2018 - Update bazowych pluginów - Dodanie automatycznego komunikatu o zakazie sugerowania wyboru podczas głosowania
 14. Problem z internetem

  Naciśnij: Windows+R W okienku wpisz: ncpa.cpl Wybierz kartę Ethernet 2 Prawy przycisk myszy -> Właściwości Dwuklik na: Protokół internetowy w wersji 4 Wyślij zdjęcie konfiguracji @Bobek Możesz również wysłać zdjęcie konfiguracji, po wpisaniu w cmd ipconfig /all
 15. Nowe dźwięki na koniec rundy

  Dzięki za propozycje - jak zwykle na najwyższym poziomie Oczywiście wrzucone na serwer. Pozdrawiam Remzo
 16. [PLAC ZABAW] ★BonkuByku★

  Witam Rekrutacja na administratora zostaje tymczasowo zawieszona. Podanie zostaje, niech osoby, które mają cokolwiek do napisania na temat tego kandydata śmiało piszą. Planowany czas otwarcia rekrutacji pierwszy tydzień lutego. Pozdrawiam Remzo.
 17. [Mute] Icetea

  Tak, jak wyżej. Zdjąłem osobiście mute'a IceTea, bo chciałem z nim porozmawiać. Powinienem mu potem "zwrócić" mutea, ale zapomniałem, bo się śpieszyłem - tyle. Nie róbcie z igły widły. Mute wrócił w każdym razie i jest okay, a urażonych przepraszam Pozdrawiam Remzo.
 18. Zbugowany USP na mapach Multigames

  Witam Dzięki za informację, aczkolwiek wspomniany przez Ciebie fix jest już dawno wgrany na serwer, dlatego też jeżeli problem dalej występuję, będę musiał się jemu przyjrzeć bliżej. Pozdrawiam Remzo.
 19. [Plac Zabaw] janek

  Witam Co prawda janek posiada już admina od jakiegoś czasu, jednak by formalności stało się zadość - podanie rozpatrzone pozytywnie, witamy w ekipie! Pozdrawiam Remzo
 20. Hoł hoł hoł! Z okazji świąt w imieniu wszystkich administratorów życzę wam wszystkiego najlepszego, spełniania marzeń i spokojnych rodzinnych świąt. Odstawcie komputery na bok, niech serwery też odpoczną i posiedźcie z rodziną przy wigilijnym stole. Na co dzień znajdujecie czas aby wziąć aktywny udział w życiu sieci Strefa Gier, za co serdecznie dziękuję, dlatego należy wam się odpoczynek. Pozdrowionka, Administracja Strefy Gier
 21. [Permban] Łσś △мσиѕτєяєQ△

  My też nie mamy czasu, ban pozostaje.
 22. [Permban Mimi] Odwołanie

  To ja tobie wylosuje, ale bana i twój szczęśliwy numerek to perm. Pozdrawiam Remzo.
 23. Crashe serwera

  I znowu ten jb_moonjail, który pojawia się w zdecydowanej większości zgłoszeń. Zdejmuję go z mapcyclu tymczasowo. Pozdrawiam Remzo.
 24. Mapy do usunięcia/poprawy

  Nazwa mapy: mg_elijahs_course Powód: Mapa generuje mega spam (ok 20 wiadomości na 1 sekundę) w konsoli serwerowej "Teleport trigger 'retryX' cannot find destination named ''!" // Mapa usunięta
 25. Może by tak zmienić typ serwera?

  @DragonFly jestem jak najbardziej za. Serwer typowo surf nie jest zbyt ciężki do utrzymania, więc jeżeli wszystko uda się dobrze skonfigurować, to jedynie będzie trzeba wprowadzać okresowe patche sourcemoda, metamoda i aktualizować mapy o nowsze pozycje. Musimy się ugadać najlepiej na TeamSpeaku na krótką rozmowę i myślę, że po ustaleniu szczegółów moglibyśmy ruszać. Myślę, że czwartek/piątek możemy się zgadać - po 17 jestem dostępny. Pozdrawiam Remzo.
×