CarnAge003

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O CarnAge003

 • Ranga
  Świeżak
 • Urodziny

Metody kontaktu

 • Gadu Gadu
  Nie podam
 • Skype
  Nie podam

Informacje

Ostatnie wizyty

45 wyświetleń profilu
 1. 1.A co ma do tego ,że są moimi znajomymi na steam'ie. Grać gram z nimi ,ale rozmawiam tylko z osobami ,które nawet nie wiedzą o tej całej sprawie. 2.To już z lekka nie moja sprawa ,że mają nie więcej niż 5 postów. 3.To już nie do mnie z tym ,że nie uzasadli swojego wyboru.
 2. Cześć. Moją propozycją jest dodanie rangi Stary wyjadacz. Ranga byłaby nadawana za zgodą właściciela. Co by owa ranga wnosiła : możliwość dawania gag'a/mute'a oraz robienia vote kicków. Było by to przydatne na serwerze ,gdyż czasami po prostu nie ma żadnego administratora a są/jest osoby/a afk lub nadużywające/a czat głosowy co zwyczajnie uprzykrza grę.
 3. 3 minutes E... Ja po pierwszę nikogo nie namawiam ,ale skoro już przeszłeś do takiego tematu. To przynajmniej przedstaw coś co potwierdza twoje obawy o tym ,że wszystkich namawiam ,aby pisali pod moim podaniem : Jestem na TAK .
 4. No ogólnie samemu nie polecam pożyczania punktów od NIKOGO ,więc to jest dla cb nauczka na przyszłość. Pozdrawiam
 5. 1. Wiek (preferowany >= 16): 15 2. Adres e-mail :[email protected] 3. Steam ID oraz namiary: http://steamcommunity.com/id/lennytenprawdziwy/ 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Miałem administratora w serwerach społeczności gry team fortress 2. 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Chciałbym pomóc w lepszym fukcjonowaniu serwerów Strefy Gier. Nie tylko banować osoby łamiące regulamin ,ale pomagać w dawaniu nowych pomysłów i samemu wymyślać nowe pomysły na polepszanie serwerów.