RedLagger

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O RedLagger

 • Ranga
  Świeżak
 • Urodziny

Informacje

 1. Jak pewnie juz zauważyliście, większości osób zniknął HUD i nie widać kiedy się skończy runda, jaką rolę się odgrywa, punkty życia oraz amunicję, mi na dodatek często TAB nie działa, przez co dzisiaj przypadkowo popełniłem mass rdm jako CI(myślałem, że byłem mtf-efem) na klasie D. Proszę o naprawie tego, albo powrócenie do starego HUD-U.
 2. Popieram.
 3. Tryczek ma rację, ponieważ sam to sprawdzałem i jest to zbugowane.
 4. Witam Tak. Pozdrawiam
 5. 1. Wiek: 17 2. Adres e-mail: [email protected] 3. Steam ID oraz namiary: http://steamcommunity.com/profiles/76561198064500989/ Steam ID: STEAM_0:1:52117630 4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Nigdy nie byłem administratorem 5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Lubię siedzieć na Strefie gier, na serwerze gram już od ponad roku i zdarza się, że nie ma operatorów i adminów, a młodzi ludzie spamują na mikrofonie, co jest strasznie frustrujące. Podanie jest o dostanie rangę "sprzątacz".
 6. 1. Nick, na który została nałożona kara: Worm 2. UniqueID: yX8TS5dvjai3z+zu8p/4/cgZ24o= 3. Data zajścia: 31 Grudnia ok. godz. 16:30 3. Opis sytuacji: W zeszłym roku ze znajomym na TS utworzyliśmy podkanał do recepcji i ustawiliśmy sobie przy tym nicki zbanowanych ludzi, w celu potrollowania. 4. Coś od siebie: Chciałbym dostać unbana, ponieważ często używam TS z kumplami do gier kooperacyjnych (l4d2), a siedzenie na konkurencyjnych team speakach doprowadza mnie i moich znajomych do szału, ponieważ ciągle admini wchodzą na kanał i przeszkadzają nam w grze. Czytaliśmy regulamin i nie było napisane, że nie można tworzyć podkanałów, więc idąc z myślą "Co nie jest zabronione, jest dozwolone" stworzyliśmy pokanał, a to się skończyło banem dla mnie i mojego znajomego. Przepraszam za to postępowanie.