Skocz do zawartości

kamiko

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O kamiko

 • Tytuł
  Świeżak

Metody kontaktu

 • Skype
  kamiko_555

Informacje

 • Steam ID
  76561198079821632
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Polska
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw

Ostatnie wizyty

122 wyświetleń profilu
 1. [Plac Zabaw] Rzuf

 2. [Plac Zabaw] Heroes

  NA...
 3. [skarga] Blodi9

  Nie rozumiem czemu jest o to taka spina. Osoby które miały dostać bana dostały a że dostały go później to tylko dlatego że blodi musiał się dopytać i znaleźć dowody.
 4. Rekrutacja na Admina [MeRaX]

  Admin pomimo sytuacji powinien być opanowany nie wiadomo co by się stało gdybyś się wkurzył i tak jak wiele osób napisało mała aktywność pojawiłeś się na serwie(według mnie) dopiero po złożeniu wniosku o admina Na nie
 5. [skarga] CRISS

  Mogłem napisać odwołanie ale nie dostal bym tego unbana w ciągu tych 2h. A niemoglem z nim pogadać ponieważ nie mam go w znajomych a szukać mi się za bardzo nawet nie opłacało ponieważ nic by to nie dało. (Świat nie umarł ale pare setek ludzie w ciągu tego czasu.) Ale tak jak mówiłem wkurzylem sie a napisanie i zgloszenie sprawiło mi trochę sadyskwacji.
 6. [skarga] CRISS

  Uważam, że to było w formie "żartu" bo nie zrobiłem nic złego w momencie gry na serwerze.(Możliwy dosłownie chwilowy afk wynikający z potrzeby jedzienia) A dla mnie to był w pewnym rodzaju problem, ponieważ akurat miałem czas na pogranie na serwerze a później miałem inne zajęcia i grać bym nie mógł. A nie mogłem potraktować tego jako przestrogę ponieważ dość się wkurzyłem nie było mnie chwilę i wracam z pulpitem głównym cs a na środku, że dostałem bana.
 7. [skarga] CRISS

  Nick osoby oskarżonej: CRISS Steam ID osoby oskarżonej: nie posiadam Przybliżona data zajścia: 05,05,2017r godzina: 13;20 Nazwa mapy: mg_Princess_Multigam Opis sytuacji: gracz CRISS rozpoczął bezpodstawny voteban za "nie ogarnianie" ponieważ było mało osób to dla chyba żartu dostałem bana na 2h. "16. Zakazane jest głosowanie o zbanowanie, wyrzucenie lub wyciszenie gracza bez konkretnego powodu" screenbana: http://screenshot.sh/m1WnD1W6bCknr Coś od siebie: proszę o zdjęcie bana i jakiekolwiek ukaranie crissa
 8. [Perm Gag] Mr.kamiko

  To prawda nie decyduje ile będę miał gaga dlatego napisałem "prosił bym jednak o ungaga wcześniej". Bo w mojej opinii 3-4 miesiące to naprawdę długo i w pewnych momentach przeszkadza mi to że nie mogę pisać. A co do banow tak miałem jeszcze 6 (nie więcej niż 1d z tego co pamiętam) a w tamtym kontekście chodziło mi o permy.
 9. [Perm Gag] Mr.kamiko

  Prosił bym jednak o unbana wcześniej. Ponieważ nie jest to najcięższe zbrodnia wyslanie tego i "odsiedziałem" chyba już swoje, rozumiem że był to błąd dlatego proszę jeszcze raz o ułaskawienie. Chciałbym również zaznaczyć że jest to mój pierwszy ban na tym serwerze.
 10. 1. Nick, na który została nałożona kara: Mr.kamiko 2. Steam ID: STEAM_0:0:59777952 3. Opis sytuacji: Zostałem zbanowany permamentnie na czat za wysłanie jednego obrazka swastyki przez „MultiKillson” 4. Coś od siebie: Chciałem być zabawny lecz postąpiłem naprawdę głupio. Żałuje że to zrobiłem nie popieram nazizmu ani podobnej dyktatury. Czekałem z napisaniem prośby o unbana ponieważ chciałem pokazać ze jest mi wstyd za wysłanie tego. Choć posiadam mikrofon nie zawsze chce mówic a ban nie daje mi takiej możliwości więc dlatego proszę o unbana.
×