Skocz do zawartości

Garzki

Użytkownik
 • Zawartość

  42
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Garzki

 • Tytuł
  Początkujący poster
 • Urodziny 11/22/02

Metody kontaktu

 • Skype
  garzki1

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Wioska
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw

Ostatnie wizyty

457 wyświetleń profilu
 1. Dyskusja na temat map ffa

  To jak z tym pomysłem? Skoro naliczył sobie taki odzew to nie wypada chyba go zostawiać na lodzie.
 2. Dyskusja na temat map ffa

  Skoro jest tak dużo pomysłów na podmiane obecnych map ffa to moze tak co 2/3 tygodnie je zmieniać. Mapki nie były "prze*uchane" a ludzie dalej cieszyliby się z możliwości zagrania na ffa.
 3. [4FUN] Akise

  Pewnie! Miły i pomocny chłopaczek. I wygrał wyscig na zeizei'u ;/ Jestem na TAK.
 4. [skarga] icetea

  Są gracze równi i równiejsi, zrozumiesz jak bedziesz miał tyle godzin na serwerze co IceTea. Co jak co ale to on bardzo pomaga serwerowi, nie tylko od strony utrzymania atmofery ale też od strony technicznej. ;v
 5. Kolonia karna placu zabaw :)

  Powiem tak: jest to NOWY gracz a po złamaniu regulaminu zamiast dostać ctbana dostaje perma na dzień dobry. Mu nie zależy na tym żeby tam grać bo serwer po kilku minutach mu NIC nie zaoferował, ale jakby sobie dostał ctbana i może jakimś cudem wszedłby na serwer poraz kolejny i kolejny to mamy +1 stałego gracza, który może przeprowadzić kolegów którzy też dołącza do naszej społeczności. Powtórzę to po raz kolejny że dopiero po czasie gracz zauważa co mu oferuje serwer i cała jego społeczność.
 6. Kolonia karna placu zabaw :)

  XDDDDDDDD Myślisz że każdej nowej osobie od razu zależy na tym żeby grać na serwerze który nie zaoferował im niczego? Jest to śmieszne już widzę sobie takiego nowego gracza co wchodzi na serwer i łamie regulamin (nieświadomie jak każdy nowy bo raczej nikt nie czyta regulaminu wchodząc na serwer) i dostaje perma od wejścia zamiast bana (w tych przypadkach o mass fk bany na ct) na dzień/kilka dni (nie licząc jaila, na jailu mogą być permy na ct bo jak ktoś już zostanie to zacznie mu to przeszkadzać więc napisze odwołanie). Nie oszukujmy się ale każdemu dopiero po jakimś czasie grania na serwerze zaczyna na nim zależeć bo jest ta atmosfera. ;v
 7. [Skarga] Mraufetauder, Blansz

  @nonejm Bardzo Cię przepraszam. Napisałem to bo mnie obrażali, byłem po ciężkim dniu więc takie zachowania działały na mnie podwójnie.
 8. [Skarga] Mraufetauder, Blansz

  ~19:53 Blansz ponownie wchodzi na serwer i mnie obraża
 9. [Skarga] Mraufetauder, Blansz

  *Dodam tylko że dema są nagrywane ze specta przez "Big Brothera" więc nie musisz się martwić o to że coś zostało tutaj sfałszowane. *Każdy może je pobrać z odpowiedniej stronki. Mapa: mg_sonic_multigames
 10. [Skarga] Mraufetauder, Blansz

  Nie wysilaj się, admin zobaczy demko na którym wszystko jest.
 11. 1. Nick osoby oskarżonej: Mraufetauder, Blansz 2. Steam ID osoby oskarżonej: Mrau:STEAM_0:1:20637181 Blansz:STEAM_0:0:108395505 3. Przybliżona data zajścia: 19.01.18 +/- 15:20 4. Nazwa mapy: Zaraz dodam 5. Opis sytuacji: Wyżej wymienieni gracze wyzywali mnie od "Straży miejskiej" (Nie wiem o co im chodziło), ja mówiłem im żeby przestali, lecz to nie dało żadnych rezultatów. Po powiedzeniu im że pójdę na forum powiedzieli że "Ch*j ich to". Później dopowiedzieli że najwyżej kupią sobie nowe konta w razie bana. 6. Coś od siebie: Mówiłem im żeby mi tak nie mówili bo mnie to obraża, robiać mi na złość dalej byłem wyzywany. Wszystko jest jaśniej określone na demku. Mam nadzieje na rozpatrzenie sprawy. Pozdrawiam, Garzki.
 12. [Mute] Icetea

  Rezus spadł niby też za namawianie ale jest to dla mnie dziwne ze za namawianie aż 2 tygodnie.
 13. [Mute] Icetea

  Chce podkreślić że Icetea był tutaj tylko przykładem, bardziej chciałem poruszyć sprawę "kolesiostwa" ogółem. Ja rozumiem że stały gracz i powinien mieć swoje przywileje ale czy takie coś nie powinno zostać podjęte wspólnie? Dajmy przykład: "Starsi gracze mają taryfy ulgowe bo to oni tworzą klimat na serwerze". Wtedy byłaby to inna sprawa.
 14. [Mute] Icetea

  1. Nick, na który została nałożona kara: Icetea 2. Steam ID: STEAM_0:1:15089612 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=Icetea&Submit=Search 4. Opis sytuacji: Niżej 5. Coś od siebie: Mogę się zapytać czemu mute został zdjęty bez żadnego odwołania? rozmawiałem z wieloma graczami i są oburzeni tą decyzją.
 15. ⚽ Mundial ⚽ ! v2

  Nazwa Drużyny: Pięty rzufa Kapitan: Garzki Gracz2: Buchal Gracz3: Mentalny Rezerwa: Stfu na rezerwe
×