Skocz do zawartości

Garzki

Użytkownik
 • Zawartość

  35
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Garzki

 • Tytuł
  Początkujący poster
 • Urodziny 11/22/02

Metody kontaktu

 • Skype
  garzki1

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Niedalek Kakałka
 • Gram na serwerach:
  Plac Zabaw

Ostatnie wizyty

310 wyświetleń profilu
 1. [Skarga] Mraufetauder, Blansz

  @nonejm Bardzo Cię przepraszam. Napisałem to bo mnie obrażali, byłem po ciężkim dniu więc takie zachowania działały na mnie podwójnie.
 2. [Skarga] Mraufetauder, Blansz

  ~19:53 Blansz ponownie wchodzi na serwer i mnie obraża
 3. [Skarga] Mraufetauder, Blansz

  *Dodam tylko że dema są nagrywane ze specta przez "Big Brothera" więc nie musisz się martwić o to że coś zostało tutaj sfałszowane. *Każdy może je pobrać z odpowiedniej stronki. Mapa: mg_sonic_multigames
 4. [Skarga] Mraufetauder, Blansz

  Nie wysilaj się, admin zobaczy demko na którym wszystko jest.
 5. 1. Nick osoby oskarżonej: Mraufetauder, Blansz 2. Steam ID osoby oskarżonej: Mrau:STEAM_0:1:20637181 Blansz:STEAM_0:0:108395505 3. Przybliżona data zajścia: 19.01.18 +/- 15:20 4. Nazwa mapy: Zaraz dodam 5. Opis sytuacji: Wyżej wymienieni gracze wyzywali mnie od "Straży miejskiej" (Nie wiem o co im chodziło), ja mówiłem im żeby przestali, lecz to nie dało żadnych rezultatów. Po powiedzeniu im że pójdę na forum powiedzieli że "Ch*j ich to". Później dopowiedzieli że najwyżej kupią sobie nowe konta w razie bana. 6. Coś od siebie: Mówiłem im żeby mi tak nie mówili bo mnie to obraża, robiać mi na złość dalej byłem wyzywany. Wszystko jest jaśniej określone na demku. Mam nadzieje na rozpatrzenie sprawy. Pozdrawiam, Garzki.
 6. [Mute] Icetea

  Rezus spadł niby też za namawianie ale jest to dla mnie dziwne ze za namawianie aż 2 tygodnie.
 7. [Mute] Icetea

  Chce podkreślić że Icetea był tutaj tylko przykładem, bardziej chciałem poruszyć sprawę "kolesiostwa" ogółem. Ja rozumiem że stały gracz i powinien mieć swoje przywileje ale czy takie coś nie powinno zostać podjęte wspólnie? Dajmy przykład: "Starsi gracze mają taryfy ulgowe bo to oni tworzą klimat na serwerze". Wtedy byłaby to inna sprawa.
 8. [Mute] Icetea

  1. Nick, na który została nałożona kara: Icetea 2. Steam ID: STEAM_0:1:15089612 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=Icetea&Submit=Search 4. Opis sytuacji: Niżej 5. Coś od siebie: Mogę się zapytać czemu mute został zdjęty bez żadnego odwołania? rozmawiałem z wieloma graczami i są oburzeni tą decyzją.
 9. ⚽ Mundial ⚽ ! v2

  Nazwa Drużyny: Pięty rzufa Kapitan: Garzki Gracz2: Buchal Gracz3: Mentalny Rezerwa: Stfu na rezerwe
 10. [Plac Zabaw] janek

  Pewnie, równy człowiek który ma dystans i można się z nim pośmiać. Jestem na tak.
 11. Plac Zabaw; leny the nub

  Najszczersze TAK, Miły i przyjazny.
 12. [Plac Zabaw] Snetry

  Dobry, sympatyczny, koleżeński i z DYSTANDEM DO SIEBIE. Zawsze stara się rozmawiać i jest pomocny. Jestem na TAK.
 13. [Permban] Asko

  Wypunktowanie dwóch adminów i to w jaki sposób! Twoje odwołanie odkryło oczy wielu osobom. Mam nadzieję że zobaczymy się na placu w najbliższym czasie. 😏😉
 14. [PERMBAN] Donald Tusk

  Ogólnie nie rozumiem działań adminów, robienie rzeczy takich jak obrażanie/namawianie do wyboru map jest karane perm banem. Zamiast dać muta/gaga daje sie perma. Śmiech na sali z takimi regułami na serwerze.
 15. [Skarga] Garzki™ i Rzuf kochają Janka

  Z prośby autora postu chcę go przeprosić publicznie, małe nieporozumienie które zostało już rozwiązane. Przepraszam Oshee'go.
×