Skocz do zawartości

Garzki

Użytkownik
 • Zawartość

  41
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Garzki

 1. Dyskusja na temat map ffa

  Skoro jest tak dużo pomysłów na podmiane obecnych map ffa to moze tak co 2/3 tygodnie je zmieniać. Mapki nie były "prze*uchane" a ludzie dalej cieszyliby się z możliwości zagrania na ffa.
 2. [4FUN] Akise

  Pewnie! Miły i pomocny chłopaczek. I wygrał wyscig na zeizei'u ;/ Jestem na TAK.
 3. [skarga] icetea

  Są gracze równi i równiejsi, zrozumiesz jak bedziesz miał tyle godzin na serwerze co IceTea. Co jak co ale to on bardzo pomaga serwerowi, nie tylko od strony utrzymania atmofery ale też od strony technicznej. ;v
 4. Kolonia karna placu zabaw :)

  Powiem tak: jest to NOWY gracz a po złamaniu regulaminu zamiast dostać ctbana dostaje perma na dzień dobry. Mu nie zależy na tym żeby tam grać bo serwer po kilku minutach mu NIC nie zaoferował, ale jakby sobie dostał ctbana i może jakimś cudem wszedłby na serwer poraz kolejny i kolejny to mamy +1 stałego gracza, który może przeprowadzić kolegów którzy też dołącza do naszej społeczności. Powtórzę to po raz kolejny że dopiero po czasie gracz zauważa co mu oferuje serwer i cała jego społeczność.
 5. Kolonia karna placu zabaw :)

  XDDDDDDDD Myślisz że każdej nowej osobie od razu zależy na tym żeby grać na serwerze który nie zaoferował im niczego? Jest to śmieszne już widzę sobie takiego nowego gracza co wchodzi na serwer i łamie regulamin (nieświadomie jak każdy nowy bo raczej nikt nie czyta regulaminu wchodząc na serwer) i dostaje perma od wejścia zamiast bana (w tych przypadkach o mass fk bany na ct) na dzień/kilka dni (nie licząc jaila, na jailu mogą być permy na ct bo jak ktoś już zostanie to zacznie mu to przeszkadzać więc napisze odwołanie). Nie oszukujmy się ale każdemu dopiero po jakimś czasie grania na serwerze zaczyna na nim zależeć bo jest ta atmosfera. ;v
 6. 1. Nick osoby oskarżonej: Mraufetauder, Blansz 2. Steam ID osoby oskarżonej: Mrau:STEAM_0:1:20637181 Blansz:STEAM_0:0:108395505 3. Przybliżona data zajścia: 19.01.18 +/- 15:20 4. Nazwa mapy: Zaraz dodam 5. Opis sytuacji: Wyżej wymienieni gracze wyzywali mnie od "Straży miejskiej" (Nie wiem o co im chodziło), ja mówiłem im żeby przestali, lecz to nie dało żadnych rezultatów. Po powiedzeniu im że pójdę na forum powiedzieli że "Ch*j ich to". Później dopowiedzieli że najwyżej kupią sobie nowe konta w razie bana. 6. Coś od siebie: Mówiłem im żeby mi tak nie mówili bo mnie to obraża, robiać mi na złość dalej byłem wyzywany. Wszystko jest jaśniej określone na demku. Mam nadzieje na rozpatrzenie sprawy. Pozdrawiam, Garzki.
 7. [Skarga] Mraufetauder, Blansz

  @nonejm Bardzo Cię przepraszam. Napisałem to bo mnie obrażali, byłem po ciężkim dniu więc takie zachowania działały na mnie podwójnie.
 8. [Skarga] Mraufetauder, Blansz

  ~19:53 Blansz ponownie wchodzi na serwer i mnie obraża
 9. [Skarga] Mraufetauder, Blansz

  *Dodam tylko że dema są nagrywane ze specta przez "Big Brothera" więc nie musisz się martwić o to że coś zostało tutaj sfałszowane. *Każdy może je pobrać z odpowiedniej stronki. Mapa: mg_sonic_multigames
 10. [Skarga] Mraufetauder, Blansz

  Nie wysilaj się, admin zobaczy demko na którym wszystko jest.
 11. [Mute] Icetea

  1. Nick, na który została nałożona kara: Icetea 2. Steam ID: STEAM_0:1:15089612 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=Icetea&Submit=Search 4. Opis sytuacji: Niżej 5. Coś od siebie: Mogę się zapytać czemu mute został zdjęty bez żadnego odwołania? rozmawiałem z wieloma graczami i są oburzeni tą decyzją.
 12. [Mute] Icetea

  Rezus spadł niby też za namawianie ale jest to dla mnie dziwne ze za namawianie aż 2 tygodnie.
 13. [Mute] Icetea

  Chce podkreślić że Icetea był tutaj tylko przykładem, bardziej chciałem poruszyć sprawę "kolesiostwa" ogółem. Ja rozumiem że stały gracz i powinien mieć swoje przywileje ale czy takie coś nie powinno zostać podjęte wspólnie? Dajmy przykład: "Starsi gracze mają taryfy ulgowe bo to oni tworzą klimat na serwerze". Wtedy byłaby to inna sprawa.
 14. ⚽ Mundial ⚽ ! v2

  Nazwa Drużyny: Pięty rzufa Kapitan: Garzki Gracz2: Buchal Gracz3: Mentalny Rezerwa: Stfu na rezerwe
 15. [Plac Zabaw] janek

  Pewnie, równy człowiek który ma dystans i można się z nim pośmiać. Jestem na tak.
 16. Plac Zabaw; leny the nub

  Najszczersze TAK, Miły i przyjazny.
 17. [Plac Zabaw] Snetry

  Dobry, sympatyczny, koleżeński i z DYSTANDEM DO SIEBIE. Zawsze stara się rozmawiać i jest pomocny. Jestem na TAK.
 18. [Permban] Asko

  Wypunktowanie dwóch adminów i to w jaki sposób! Twoje odwołanie odkryło oczy wielu osobom. Mam nadzieję że zobaczymy się na placu w najbliższym czasie. 😏😉
 19. [PERMBAN] Donald Tusk

  Ogólnie nie rozumiem działań adminów, robienie rzeczy takich jak obrażanie/namawianie do wyboru map jest karane perm banem. Zamiast dać muta/gaga daje sie perma. Śmiech na sali z takimi regułami na serwerze.
 20. [Skarga] Garzki™ i Rzuf kochają Janka

  Z prośby autora postu chcę go przeprosić publicznie, małe nieporozumienie które zostało już rozwiązane. Przepraszam Oshee'go.
 21. [PERMBAN] kamil\\\

  Kamil to dobry gracz pomimo swoich "chwil słabości" które czasem wystąpią jest gracze naprawdę miłym i koleżeńskim, na serwerze jest duzo osób które go lubia i szanują, każdy czasem pierw zrobi a potem pomyśli. Moim zdaniem odbycie kary 2-miesięcznej jest wystarczającą "pokutą". To że zagrał na multi koncie pokazuje nam tylko to że Kamilowi serwer naprawdę przypadł do gustu i że chętnie pograłby razem z nami.
 22. [Skarga] Garzki™ i Rzuf kochają Janka

  Chodzi tez o to ze powiedzialem cos bardzo podobnego do jego nazwiska, jak usłyszałem że łyknął haczyk "łe powiedział moje nazwisko jestes u pana adminka na forum żegnaj się z serwerem elo" aż szkoda mi było tłumaczyć mu że powiedziałem cos innego.
 23. MASS UB

  Witam, to że piszę ten post może być skrajną głupotą. Na pięknym serwerze który powstawał latami brak jakichkolwiek zmian. Ludzie odchodzą ponieważ nudzi im się gra w kółko w to samo. Nie są dodawane żadne nowe mapy, co drugi gracz ma mute/gag przez co komunikacja na serwerze jest nikła. Byłoby przyjemnym doświadczeniem wrócić do starych czasów css (nie grałem wtedy na serwerze ale z opowiadań starszych graczy potrafiłem to sobie wyobrazić), ale żeby wrócić do tych czasów potrzeba czegoś ważnego, czegoś bez czego nie uczynimy tego serwera ponownie pięknym jak za swoich dawnych lat. Jest duża część graczy którzy mają bany permanentne a na serwerze przypisano im miano "bandytów" (bo jak to można cały czas klikać przyciski które zostały dodane przez TWÓRCĘ mapy). Każdy zasługuje na drugą szansę. Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem będzie to aby każdy z graczy mógł tutaj "dorzucić swoje dwa grosze". Liczę na to że my, gracze chociaż trochę możemy zmieniać nasz piękny serwer, aby powrócił do swego starego piękna. Pozdrawiam Garzki. Ps. Przepraszam za błędy piszę to na telefonie + jestem zmęczony po dniu.
 24. Odwołanie od bana Dezyl <3 ;)

  Niepotrzebna prowokacja ale każdy ma "chwilę słabości", DziKu to miły gracz i moim zdaniem za takie coś powinno być tylko ostrzeżenie, ale to tylko moje zdanie.
 25. [Plac Zabaw] Rzuf

  Dobry gracz, miły i pomocny. Jestem na TAK.
×