Skocz do zawartości

Garzki

Użytkownik
 • Zawartość

  29
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Garzki

 1. [Mute] Icetea

  1. Nick, na który została nałożona kara: Icetea 2. Steam ID: STEAM_0:1:15089612 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=Icetea&Submit=Search 4. Opis sytuacji: Niżej 5. Coś od siebie: Mogę się zapytać czemu mute został zdjęty bez żadnego odwołania? rozmawiałem z wieloma graczami i są oburzeni tą decyzją.
 2. [Mute] Icetea

  Rezus spadł niby też za namawianie ale jest to dla mnie dziwne ze za namawianie aż 2 tygodnie.
 3. [Mute] Icetea

  Chce podkreślić że Icetea był tutaj tylko przykładem, bardziej chciałem poruszyć sprawę "kolesiostwa" ogółem. Ja rozumiem że stały gracz i powinien mieć swoje przywileje ale czy takie coś nie powinno zostać podjęte wspólnie? Dajmy przykład: "Starsi gracze mają taryfy ulgowe bo to oni tworzą klimat na serwerze". Wtedy byłaby to inna sprawa.
 4. ⚽ Mundial ⚽ ! v2

  Nazwa Drużyny: Pięty rzufa Kapitan: Garzki Gracz2: Buchal Gracz3: Mentalny Rezerwa: Stfu na rezerwe
 5. [Plac Zabaw] janek

  Pewnie, równy człowiek który ma dystans i można się z nim pośmiać. Jestem na tak.
 6. Plac Zabaw; leny the nub

  Najszczersze TAK, Miły i przyjazny.
 7. [Plac Zabaw] Snetry

  Dobry, sympatyczny, koleżeński i z DYSTANDEM DO SIEBIE. Zawsze stara się rozmawiać i jest pomocny. Jestem na TAK.
 8. [Permban] Asko

  Wypunktowanie dwóch adminów i to w jaki sposób! Twoje odwołanie odkryło oczy wielu osobom. Mam nadzieję że zobaczymy się na placu w najbliższym czasie. 😏😉
 9. [PERMBAN] Donald Tusk

  Ogólnie nie rozumiem działań adminów, robienie rzeczy takich jak obrażanie/namawianie do wyboru map jest karane perm banem. Zamiast dać muta/gaga daje sie perma. Śmiech na sali z takimi regułami na serwerze.
 10. [Skarga] Garzki™ i Rzuf kochają Janka

  Z prośby autora postu chcę go przeprosić publicznie, małe nieporozumienie które zostało już rozwiązane. Przepraszam Oshee'go.
 11. [PERMBAN] kamil\\\

  Kamil to dobry gracz pomimo swoich "chwil słabości" które czasem wystąpią jest gracze naprawdę miłym i koleżeńskim, na serwerze jest duzo osób które go lubia i szanują, każdy czasem pierw zrobi a potem pomyśli. Moim zdaniem odbycie kary 2-miesięcznej jest wystarczającą "pokutą". To że zagrał na multi koncie pokazuje nam tylko to że Kamilowi serwer naprawdę przypadł do gustu i że chętnie pograłby razem z nami.
 12. [Skarga] Garzki™ i Rzuf kochają Janka

  Chodzi tez o to ze powiedzialem cos bardzo podobnego do jego nazwiska, jak usłyszałem że łyknął haczyk "łe powiedział moje nazwisko jestes u pana adminka na forum żegnaj się z serwerem elo" aż szkoda mi było tłumaczyć mu że powiedziałem cos innego.
 13. MASS UB

  Witam, to że piszę ten post może być skrajną głupotą. Na pięknym serwerze który powstawał latami brak jakichkolwiek zmian. Ludzie odchodzą ponieważ nudzi im się gra w kółko w to samo. Nie są dodawane żadne nowe mapy, co drugi gracz ma mute/gag przez co komunikacja na serwerze jest nikła. Byłoby przyjemnym doświadczeniem wrócić do starych czasów css (nie grałem wtedy na serwerze ale z opowiadań starszych graczy potrafiłem to sobie wyobrazić), ale żeby wrócić do tych czasów potrzeba czegoś ważnego, czegoś bez czego nie uczynimy tego serwera ponownie pięknym jak za swoich dawnych lat. Jest duża część graczy którzy mają bany permanentne a na serwerze przypisano im miano "bandytów" (bo jak to można cały czas klikać przyciski które zostały dodane przez TWÓRCĘ mapy). Każdy zasługuje na drugą szansę. Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem będzie to aby każdy z graczy mógł tutaj "dorzucić swoje dwa grosze". Liczę na to że my, gracze chociaż trochę możemy zmieniać nasz piękny serwer, aby powrócił do swego starego piękna. Pozdrawiam Garzki. Ps. Przepraszam za błędy piszę to na telefonie + jestem zmęczony po dniu.
 14. Odwołanie od bana Dezyl <3 ;)

  Niepotrzebna prowokacja ale każdy ma "chwilę słabości", DziKu to miły gracz i moim zdaniem za takie coś powinno być tylko ostrzeżenie, ale to tylko moje zdanie.
 15. [Plac Zabaw] Rzuf

  Dobry gracz, miły i pomocny. Jestem na TAK.
 16. [BAN] Garzki™

  1. Nick, na który została nałożona kara: Garzki™ DotaX2.comhellcase.com 2. Steam ID: STEAM_0:0:98123278 3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=garzki&Submit=Search 4. Opis sytuacji: Po dostaniu pmuta od Pomidora, podirytowany napisałem na czacie napisałem "Je*ać warzywa". Pomidor poczuł się urażony i dał mi permbana. 5. Coś od siebie: Z tego miejsca bardzo chciałbym bardzo przeprosić Pomidora, poniosło mnie, była to chwila w której emocje wzięły górę. Pomidor przepraszam. Garzki™
 17. [BAN] Garzki™

  @pomidor™ to było tak że, ja zdenerwowany zacząłem się czepiać czego było można tylko po to byś "zrozumiał że źle postępujesz", jak napisałeś w powodzie bana głupie i dziecinne zachowanie i miałeś rację. Po dostaniu perma szybko do mnie doszło że nie będę już miał szansy zagrać na serwerze jeśli czegoś nie zrobię, od razu wziąłem sprawy w swoje ręce i poszedłem na twój profil steam Cię przeprosić. Chciałbym wrócić na serwer i od tej pory postaram się przypilnować żeby znowu nie było takich niemiłych sytuacji. Przepraszam Cię jeszcze raz, zapomniałem o tym że ty też jesteś graczem chcącym się odstresować po ciężkim dniu przy grze. Wybieram opcję numer 1 i mam nadzieję że już nigdy nie przyjdzie mi nic głupiego do głowy i że nie zapomnę że inni gracze to też ludzie. Garzki™
 18. [BAN] Garzki™

  Dokładnie! Dlatego mam nadzieję że będzie to uwzględnione.
 19. ⚽ Mundial ⚽ !

  Niestety, poniosło mnie i źle to poskutkowało. ;/
 20. ⚽ Mundial ⚽ !

  Niestety drużyna "Guminioki" nie wystąpi z braku dwóch zawodników (P1eeeteer,Garzki) Ja nie zagram z powodu Pbana (zbanowani gracze nie mogą brać udziału w zawodach). Garzki.
 21. ⚽ Mundial ⚽ !

  Nazwa drużyny: GUMINIOKI Kapitan: Garzki Gracz2: Engry Gracz3: JustMerax Gracz4: P1eeeteer Gracz5: Bokuser Rezerwa: - Never Give Up
 22. [skarga] Kosiara

  1. Nick osoby oskarżonej: Kosiara 2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:1:27755535 3. Przybliżona data zajścia: 9.07.2017 około godziny 21:50 4. Nazwa mapy: mg_yolo_multigames_v2 5. Opis sytuacji: Kosiara po zrobieniu pierwszego teamkilla dostał od graczy ostrzeżenie że nie można robic tk. Po kilku rundach zrobił to ponownie. 6. Coś od siebie: Jest regulamin to należy się go trzymać, wielka szkoda że gracze często o tym zapominają. Proszę o rozpatrzenie mojej skargi. Garzki™
 23. [skarga] Kosiara

  Kosiara zrobił na mnie teamkilla wcześniej, jeśli mi nie wierzysz demko załatwi sprawę.
 24. [skarga] Blodi9

  @ten nieczytelny nickname janek zrozum to że ty patrzysz inaczej na całą sprawę, musiał się upewnić bo nie jest doświadczonym adminem. On jest tylko adminem też musi się upewnić w kilku sprawach.
 25. [ban] Heroes

  Heroes, gracz który jest taki pozytywny że niektóre osoby grają na placu zabaw tylko dlatego że on tam gra. Ludzie którzy wejdą na serwer i mają styczność z Heroesem sami wracają tylko dlatego że na serwerze może znów być ten miły, uprzejmy i kulturalny gracz. Heroes jest przykładem gracza który buduje pozytywne community serwera. Jestem za tym by odbanować Heroesa ponieważ bez niego plac zabaw nie będzie tym samym serwerem co za czasów jego gry. Garzki
×